Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Bodi zadovoljna, da je tako kot je! Če pa te po en teden ne bi niti pogledal ti pa spet ne bi bilo prav.

Točn to. Sm enga mela k mu je sam analc bil nč druzga. Prikriti geji majo takšno željo je res pa rečte kar hočte deci hehe 🙂

Čestitam, dobila si pravega moškega! Kar si iskala, si našla, zdaj pa uživaj v življenju s kretenom na kvadrat.

Do tebe je nespoštljiv, ker sama ne ce niš sebe. Če bi se, bi znorela in mu povedala kar mu gre ob njegovi reakciji. Sicer pa, ne vem, če ima s takšnim moškim sploh kaj razpredati, več kot očitno je, da ni empatičen človek, ki bi razumel,d a si subjekt, ne objekt. Ja, za njega si kot omara ali miza, ki jo imata v st anovanju. ČE si pametna, z njim ne boš ostala niti dneva več.

Moj je pa tak cukr, že prej z mano sledi, kdaj bom imela M in to zato, ker ve, kako me med menstruacijo razganja… tako že prej poskrbi zame in to tako dobro, da me pusti odprtih ust še par dni. Tiste 3 dni, mogoče 4, že oba potrpiva, opraviva vsak zase, potem pa ob prvi priliki imava spet čas samo za naju. Če je želja prehuda sva skupaj tudi med menstruacijo včasih, odvisno od tega, kako je močna in od mojega počutja.. sicer pa, kot rečem tudi njemu “r.i.t.k.a. je še vedno na voljo”… Tako da včasih tudi analno, mava srečo, da nama je obema blazno všeč, nekako imava to opcijo za te dneve, ko si želim, ampak ne v tardeco.

Ne vem no, avtorica… zberi se in si najdi nekoga, ki bo zate dobro poskrbel. Ki mu bo do tebe, ki mu ne bo tezko poskrbet zate, ko boš to potrebovala. Naj te razvaja in crklja, naj te sprejme takšno kot si in ne dreza in sili vate. Moj bi samo 1x tako nesramno in odrezavo silil vame, ko mi do tega ne bi bilo… S. odnos nikakor ne sme biti prisiljen in da pristopi k meni s takšnim odnosom… Hja, kot so ti rekli, samo na smetišče.
Tvoje telo je tvoje, zapomni si to. In da nekdo ne spoštuje tvojega cikla, potem te ni vreden. In če ne spoštuje tvojega počutja, potem samo stran.
Slej kot prej boš našla takšnega, kot si ga zaslužiš. Takšnega, ki ti bo sredi noči šel na bencinsko po Pombar medvedke, ker si si jih med M močno zaželela ali takšnega, ki te bo nabliskal v R, če se boš za to tudi med menstruacijo dobro počutila.

Pa dobro no, a ste živali, da ne morete par dni brez. A vaše zveze temeljijo zgolj na sexu?
HB za moža, ki ni na nivoju primata….

Amm nevem ma prau k je napisu/ala da kako bo med nosecnostjo js nism upala met seksa med nosečnostjo ni bilo nic narobe sam enostauno mi ni pasalo biti malo tako da lahko bi se njej zgodilo isto

ja u rit naj te nabije. enako med nosečnostjo. vsak dan u rit.

Odgovor na objavo uporabnika
BonicaMelucci, 20.10.2020 ob 15:25


Enkrat imej z njim spolni odnos na dan, ko imaš najmočnejšo menstruacijo. Seveda mu tega ne povedati. Pa da ne bo preveč svetlobe. Pa naj čimveč opleta z rokami, nogami, itd, (no, ravno jezik mu prišparaj)… Ko bo vsega konec pa prižgi luč. Lahko se zgodi dvoje: da zaradi travme nikoli več ne pisne ali da mu bo všeč in ti bo še bolj težil. 🙂

Ha ha ha 😄 Nama se je to enkrat zgodilo. Na začetku bi kar naprej. Zdaj še 1x na mesec kdaj ne.

Moj mi rece:”Ja pa kaj imas tole noter?” in mi potegne ven tampon. Nic ga ne ovira. Ti pa zamenjaj desca.

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja347, 03.11.2022 ob 22:43

Moj mi rece:”Ja pa kaj imas tole noter?” in mi potegne ven tampon. Nic ga ne ovira. Ti pa zamenjaj desca.

Kj čmo, eni so prešiči.

Odgovor na objavo uporabnika
Blagomoblagote, 20.10.2020 ob 16:12

Tip je itak debil, samo kaj ima pa nosečnost s seksom, pa tudi ne razumem.
[/quote]

Kaj si lahko prebereš še 1x ta stavek. Kako bo zdržav (v prihodnosti, če bo kdaj noseča, če ime ža zdaj teh 5 dni tkoliko težav).

Kako bo zdržal potem, ko boš noseča? Kak partner omg kak seks dec. Druzga ne morm rečt no

Med nosecnostjo se ne sme seksat, al kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Pollly, 04.11.2022 ob 08:49

Med nosecnostjo se ne sme seksat, al kaj?

Po porodu pa res ne. In to ne samo par dni. Vso srečo ji želim. Jo bo rabila, glede na to da si je izbrala da bo kanta za dedca namesto partnerke.

Mater kako sovražim take moške, egoistični, mislijo, da je žensko telo njihovo. Prosim, ne se mu pustit. Seksaj če tebi paše, sicer ne.

Vse ženske imamo menstruacijo, razen potem, ko pridemo v tista leta in menstruacije ni več in nismo več plodne.

Punca, pazi, koga si izbrala za svojega partnerja. Bog ne daj, da zboliš, potem boš videla, kako “velika” je njegova ljubezen.

Pri nekaterih žal ljubezen temelji samo na sexu.

Srecna bodi da mas takega tipa da bi skos , ene nimajo

Me sploh ne rešujemo, ker imamo moške z nekaj pameti v glavi. Če mu je že med menstruacijo tezko zdržat, si predstavljaj živlnenje pred vama. Ti zanosiš. Če je vse ok, lahko v bistvu seksaš do zadnjega, a po porodu tistih 6 tednov do prvega pregleda odnosi niso priporočljivi. Celih 6 tednov. Kaj bo naredil? V slabšem primeru, če bodo med nosečnostjo kakšne težave, še med nosečnostjo ne boš smela. Torej mesece. Spet, kaj bo naredil? Ostala boš sama z otrokom, te bo prevaral in zapustil. Če ne bosta imela otrok, lahko zboliš, se poškoduješ, karkoli, kar onemogoči odnose za dlje časa. Ti bo umrla mama. Bo zdržal, ali boš seksala se isti večer po pogrebu? Ti bo do tega? Daj lopni se po glavi, da se zbudiš in spoznaš, kakšnega bedaka imaš ob sebi. In se ga seveda takoj reši…..

Naj gre ovco pofukat ….😂😂😂😂😂

Si se vprašala kako bi zdržal, če bi bila v bolnišnici nekaj mesecev?!

Tvoj moški je velik egoist, nergač in primitivc. To je moje mnenje o njem. Če mu je težko počakati pet dni, je nekaj narobe z njim. Zelo narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
ene imamo pač srečo, 24.10.2020 ob 15:46

Uh, avtorica – jaz pa drug problem. Med menzesom še posebno “horny”…. Noro – ker jasno je več moških hormonov v meni takrat :). NIkoli torej problema med menzesom ni bilo gede seksanja. Pa še noter lahko , brez težav.

je pa res, da uporabljam tampone – in ni “kolin” in vse messy, kot nekatere mislite, da je. Ker tampon lepo “Popivna vse, med seksom si pa vzburjena in se posledično izloča sluz ( precome je tudi pri ženskah, pa ejakulat potem tudi) iz vaginalnih sten, ne pa kri 🙂

Če prav razumem, je tampon med odnosom notri?

Odgovor na objavo uporabnika
potato101, 20.10.2020 ob 14:14

A je tako tezko obcasno odpret usta?

JA vav, zakaj pa bi jih,

Wtf kaksnega cepca pa mas za parnerja, prebicej ga po goli riti, pa vtlibrator mu zabij v kosmato smrdljivo rit

Odgovor na objavo uporabnika
Rozka, 25.10.2020 ob 19:23

Moj je pa tak cukr, že prej z mano sledi, kdaj bom imela M in to zato, ker ve, kako me med menstruacijo razganja… tako že prej poskrbi zame in to tako dobro, da me pusti odprtih ust še par dni. Tiste 3 dni, mogoče 4, že oba potrpiva, opraviva vsak zase, potem pa ob prvi priliki imava spet čas samo za naju. Če je želja prehuda sva skupaj tudi med menstruacijo včasih, odvisno od tega, kako je močna in od mojega počutja.. sicer pa, kot rečem tudi njemu “r.i.t.k.a. je še vedno na voljo”… Tako da včasih tudi analno, mava srečo, da nama je obema blazno všeč, nekako imava to opcijo za te dneve, ko si želim, ampak ne v tardeco.

Ne vem no, avtorica… zberi se in si najdi nekoga, ki bo zate dobro poskrbel. Ki mu bo do tebe, ki mu ne bo tezko poskrbet zate, ko boš to potrebovala. Naj te razvaja in crklja, naj te sprejme takšno kot si in ne dreza in sili vate. Moj bi samo 1x tako nesramno in odrezavo silil vame, ko mi do tega ne bi bilo… S. odnos nikakor ne sme biti prisiljen in da pristopi k meni s takšnim odnosom… Hja, kot so ti rekli, samo na smetišče.
Tvoje telo je tvoje, zapomni si to. In da nekdo ne spoštuje tvojega cikla, potem te ni vreden. In če ne spoštuje tvojega počutja, potem samo stran.
Slej kot prej boš našla takšnega, kot si ga zaslužiš. Takšnega, ki ti bo sredi noči šel na bencinsko po Pombar medvedke, ker si si jih med M močno zaželela ali takšnega, ki te bo nabliskal v R, če se boš za to tudi med menstruacijo dobro počutila.

JA vav koga zanima tvoja fukarija v smrdljivo rit

Odgovor na objavo uporabnika
selina, 20.10.2020 ob 14:06

Samo malo da se spiham. Kot vse imam tudi jaz menstruacijo vsak mesec in traja tam 5 dni. Moj partner je v teh dneh zelo zoprn in nezadovoljen in sitnari in sprašuje ali je že konec ali ne. Seveda da ni sem rekla, sem dobila šele v soboto popoldan, pa je začel težit in najedat da kdaj bo že konec, da on tako ne more več. Kako druge to rešujete.

Avtorica, je tvoj partner opica ali je človek? A si ena od tistih, ki so za partnerja samo pičke na dveh nogah oz. luknje za vsakodnevno praznjenje jajc?

Imaš točno takega kot si zaslužiš!

Potato…In zakaj bi morala? ….in zakaj vi modeli ne aktivirate levanke in desanke? ..a je tko tezko roko aktivirat…ce vas tko tisci…

New Report

Close