Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meša se nama

meša se nama

Da je vsak otrok iz vesolja? :(( So ti ga vesoljci dostavili ali si zanosila v kakem vesolju?
Omg!
[/quote]

Lepo te prosim …
… saj nisi resna, sprašuješ …. ali so ji otroka dostavili vseoljci …. saj VSI dobro vemo, da jih prinesejo ŠTORKLJE!
Mislim, tu mač!
[/quote]

Ma ja, no. Ti pa tudi nisi nič napredna. 😉 Ti si še za mano.
Ta pred mano pa je, ona ima že otroke iz vesolja.
Sem mislila da je dosežek “otrok z neta” – jaz bi si izbrala kakšno hudo brihto,(genij) ki bi mi dala (intelektualno) popra 😉
Štorklje niso več aktivne, zdaj so paranormalni vesoljci, je rekla ena zgoraj “mama vesolja”
Vsak dan kaj na Monu izvem in se nasmejim 🙂

Ni racionalne razlage? Vse je racionalno, samo dovolj široko moraš gledati. Nivo racionalnosti je spremenjliv in sicer odvisen je od tega koliko smo sposobni razumeti. Če nekaj ne poznaš, še ne pomeni, da ne obstaja.
[/quote]
Racionalno ima mali mogoče samo babico, dedka, teto, starejšo sestro, ki mu pač pripovedujejo, kaj se je dogajalo pred njegovim rojstvom in malo po njem?

eni vsi pametni, noben od njih pa pogledal kakega od tistih dokumentarcev malo prej 🙂

Zakaj psihologa?
Zakaj iskanje nečesa, da vam vaše uzkušnje z vašim otrokom posplošuje in iz vas mami denar?
To kar se dogaja vašemu otroku, se dogaja večini, lahko v manjši obliki, in koliko starši prisluhnejo. Tam okoli četrtega leta, tudi nekateri otroci dobijo namišljeno osebo, ki zna biti za njih zelo resnična. Vse izzveni okoli šestega leta.

https://www.youtube.com/watch?v=6wvbEQytuQk

Ah, ja – jaz v te nakladancije ne verjamem.Ti pa – kakor hočeš.
V vrtcu napove vsakega starša? Naj bo malo manj za vratarja, pa več naj se posveča igri.Se zna zaigrati ali samo takrat, kadar se igraš z njim in vodiš igro in ga animiraš?
[/quote]

Vem, in te razumem.

Kako poteka to ugibanje, kdo pride, ne vem natančno, varuška je rekla da zanimivo, se pa iz prve igralnice vidi na parkirišče, ampak te zaradi vročine niso kaj dosti uporabljali, kolikor sem opazila in moja prva razlaga je bila, da verjetno gleda na parplac. Potem pa mi jasno pove, da parkirišča ne vidijo iz te strani. Zaigra se sam, brez problema, njegova igra je letom primerna.
[/quote]

Čakaj, a nisi bila v njegovi igralnici, da bi to preverila, če te je ravno to tako šokiralo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To te je pretreslo samo, ker nimaš znanja.

http://www.harekrisna.net/index.php?Article=263&S=1

Preverite na netu, kaj so indigo in kristalni otroci.

Ta tema je ziv dokaz, zakaj vecina ljudi ne bi smela imeti volilne pravice.
Pravzaprav se niti ploditi ne bi smeli.

Preveri sebe in tebi dane danosti. Ne danes!
Ne bo pa čisto merodajno, ob 9:03 se bo zgodila polna luna


Otrok lahko čuti in ve kaj se je dogajalo v prejšnjem življenjuali na prehodu iz prejšnjega v sedanjega. Lahko tudi vidijo duhove. Ni pa to nič nenavadnega in običajno izzveni kmalu po tretjem letu ali do šole(6let)

Vprašaj ga katere bodo naslednji teden številke na lotu 🙂

Jaz sem bila tak indigo otrok, prezrel za svoja leta in jasno viden, z močnim potencialom.

Stara sem bila privbližno 4 leta in sem očetu lepo povedala, da sem na skrivaj videla, da poštar kaže mamici lulčka, ko njega ni doma.
Oče je to povedal mami. Mama pa je rekla, da si domišljam in da vidim stvari, ki jih ni … oziroma sem indigo otrok in vidim stvari, ki so se dogajale par let pred mojim spočetjem …

Govorimo o nadarjenosti, ki se nanaša na senzibilnosti otroka – sposobnost čutiti, dojemati preko okvirjev v katere odrasli vkujemo otroke takoj, ko so ti sposobni govorne komunikacije.
[/quote]

Kakšna nadarjenost pa je to? Še nikoli nisem slišala o taki nadarjenosti pri triletniku.
[/quote]

In kaj zdaj? Ker ti še nisi nikoli slišala, ne obstaja? Elektike nisi niti še nikoli v življenju videla pa verjameš, da obstaja. Celo pretrese te lahko.

Na psihiatrijo.

Nič nenavadnega! V Sloveniji tako ali tako govorimo le o stvareh pred našim rojstvom. O partizanih in domobrancih. Zakaj bi moral biti tvoij otrok izjema?

Ni racionalne razlage? Vse je racionalno, samo dovolj široko moraš gledati. Nivo racionalnosti je spremenjliv in sicer odvisen je od tega koliko smo sposobni razumeti. Če nekaj ne poznaš, še ne pomeni, da ne obstaja.
[/quote]
Racionalno ima mali mogoče samo babico, dedka, teto, starejšo sestro, ki mu pač pripovedujejo, kaj se je dogajalo pred njegovim rojstvom in malo po njem?
[/quote]

Tudi ‘videnje’ nazaj/naprej je lahko racionalno. Fizikalno gledano je prostorčas ukrivljen. Po tej teoriji lahko od tu odpotuješ v vesolje po ravni premici in prides nazaj v izhodiščno točko iz druge smeri. Ravno tako je ‘čas’ posledica naše razlage zaporedja dogodkov. Ne dojemamo stvari, ki niso 3D. Če bi znali drugače dojemati, bi nam lahko bili vsi dogodki na voljo sočasno. Kdo pravi, da še ‘nerazviti’ otroški možgani, čas ne dojemajo drugače kot možgani odraslega človeka?
Otroški sluh sliši frekvence, ki jih odrasli ne slišimo.
Otroški vid zaznava človeško avro in barve, ki jo večina odraslih ne vidi.
Skeri? Zakaj le.

get fidget spiner 😀

Drugače pa ga jaz nikakor nebi vozil na kakšno psihijatrijo, tam vam tako ali tako nebodo znali povedati nič pametnega… verjetno tega niso obravnavali v šoli.

Sicer nevem če je to povezano s tem kar se dogaja pri vas, ampak nekaj časa nazaj so bile po TV oddaje kjer so predstavljali otroke, ki se spomnejo dogodkov, ki so se odvijali preden so se sploh rodoili. Pač da se spomnejo svojega prejšnjega življenja.

Kakšna nadarjenost pa je to? Še nikoli nisem slišala o taki nadarjenosti pri triletniku.
[/quote]

In kaj zdaj? Ker ti še nisi nikoli slišala, ne obstaja? Elektike nisi niti še nikoli v življenju videla pa verjameš, da obstaja. Celo pretrese te lahko. [/quote]

Ne le na mon-u, tudi v reali je kar nekaj ljudi, ki delujejo tako, kot “ojoj no”. Zaleže le osebna izkušnja, niso sposobni opazovati in imajo odpor do nedoumljivega. Obenem jim spomin ne seže v tako zgodnje obdobje in zato verjamejo, da je resnično, vredno samo tisto, kar je privzgojeno.

Tu ni prostora za senzibilnost in čutenje, tu štejejo le vkovani okvirji in norme.


Racionalno ima mali mogoče samo babico, dedka, teto, starejšo sestro, ki mu pač pripovedujejo, kaj se je dogajalo pred njegovim rojstvom in malo po njem?
[/quote]

Tudi ‘videnje’ nazaj/naprej je lahko racionalno. Fizikalno gledano je prostorčas ukrivljen. Po tej teoriji lahko od tu odpotuješ v vesolje po ravni premici in prides nazaj v izhodiščno točko iz druge smeri. Ravno tako je ‘čas’ posledica naše razlage zaporedja dogodkov. Ne dojemamo stvari, ki niso 3D. Če bi znali drugače dojemati, bi nam lahko bili vsi dogodki na voljo sočasno. Kdo pravi, da še ‘nerazviti’ otroški možgani, čas ne dojemajo drugače kot možgani odraslega človeka?
Otroški sluh sliši frekvence, ki jih odrasli ne slišimo.
Otroški vid zaznava človeško avro in barve, ki jo večina odraslih ne vidi.
Skeri? Zakaj le.
[/quote]

ROTFL, take neumnosti pa še ne – pa ti razumeš kako in zakaj je prostor/čas ukrivljen in kaj to v resnici pomeni, ali samo ponavljaš new-ageovske neumnosti? 🙂 Daj no, lepo te prosim, ravnokar so se vsi mrtvi fiziki v grobu kolektivno obrnili.

Dajte se vi indigo-aura-bioenergetiki, PROSIM, sterilizirat no, da ne boste teh neumnosti razpečevalni naprej.


Meni tudi ni jasno, zakaj bi se moralo zaradi takih stvari komu mešat? Meni bi se recimo mešalo, če bi bil otrok zaostal, hudo bolan …

Grozno. Iz takih otrok ratajo potem pošasti. Psihiči, serijski morilci itd.


zelo fajni dokumentarec!

New Report

Close