Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi je rekla zakaj jima nikoli nič ne kupiš.

Mi je rekla zakaj jima nikoli nič ne kupiš.

Jaz sem moral obema kupovati vse, ker nič ni dala njima za zraven…na CSDju so rekli pazi,, DA MORA DATI OSEBNE STVARI,,…..ampak čas dela svoje….danes sta oba otroka pri meni, ker sta se lahko sama odločila kje bosta….in zdaj vednonodneseta stvari k mami…kar pač potrebujeta…..ukvarjaj se z otrokoma in ne z njo…..to je zmagovalna kombinacija💪💪💪💪💪

Nismo vse ženske enake. Sin ni imel nikoli preživnine, ker je njegov oče grozil, da ga bo odpeljal in ga nikoli več ne bom videla.

Hčerka iz druge veze je imela preživnino, katero je oče želel znižati zaradi lastnih dolgov za cca 40%, do izteka kredita. Po izteku ni želel o vrnitvi na prvotno preživnino nič slišati. V osmem razredu se je hčerka odločila, da ne bo več hodila k njemu na obisk ( z vlakom 140 km daleč). On ni pokazal kakšnega blaznega interesa po stikih, vmes mu je tudi umrl sin iz prvega zakona zaradi predoziranja z drogo. Skrbništvo je zahteval zase, sin pa je bil v vseh možnih zavodih od Malči Belič do prevzgojnih zavodov. Dobival je preživnino od nekdanje žene in otroški dodatek. Kupil mu ni nič.

Sedaj ima najina hči-študentka določeno preživnino 146 eur, katero zlati očka plačuje direktno na njen račun ( že od njenega 10.leta). Po telefonu jo pokliče dva do trikrat letno. Ima se za zelo dobrega očeta in zelo rad pove, da je veliko slabših od njega.

Svojo sedanjo prijateljico obiskuje 15 km oddaljeno od bivanja svoje hčerke. Niti spomni se ne, da bi jo povabil na sok, pijačo, pogovor, sprehod….kar koli že.

Nikoli ji ni ničesar kupil za obleč ali obut. No tudi taki očetje so med nami in tudi take mame so med vami, ki pustijo “nekdanjim”, vso njihovo srečo tega sveta, vedoč, da karma pride sama za njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
so tvoji al sosedovi, 14.04.2021 ob 13:57

Jebela cesta, a so tvoji al sosedovi?

Imata pri tebi?
A zdaj se lastnina otrok deli na ‘moje barvice pri mami’ in ‘moje barvice pri ocetu’?
Valjda, ce ima otrok v lasti barvice, so te njegove za vse in povsod, ni tako?

Jaz necakinjam kaj kupim.
A to naj bi pol imele samo za pri meni ali kako?

In pol otrok ne sme imet unih kao tvojih hlač za v šolo.

moj partner je tudi ločen in otrokoma ne kupuje nič ker karkoli kupi konča v smeteh pri biuši zato je tudi nehal kupovati

imava pa zrihtano tako da ko sta otroka pri naju imajo pri nas za oblečt ko gresta oblečeta to v čemer sta prišla.

 

Odgovor na objavo uporabnika
whatt, 24.04.2022 ob 11:52

moj partner je tudi ločen in otrokoma ne kupuje nič ker karkoli kupi konča v smeteh pri biuši zato je tudi nehal kupovati

imava pa zrihtano tako da ko sta otroka pri naju imajo pri nas za oblečt ko gresta oblečeta to v čemer sta prišla.

 

To je običajna zloba povprečne ločenke. V bistvu nobena ne prenese tega, da oče kupi kaj sam, ampak bi ona denar na račun, da ona razpolaga z denarjem. Jaz si mislim tako, boš dobila ja “eno oreng na gobec, da ti zobje skoz rit ven zletijo, če ne boš imela zaprtega”.

Meni se recimo prav smili moja tamala. Kup stvari in materialov ima pri meni, ve da je njeno, ampak ne nese domov, ker ji bo mama vzela in skrila. Je morala hitro osvojit, da če kaj dobi pri meni in nese domov, bo takoj izginilo.

 

Na srečo so otroci prilagodljivi in brihtni. Dobrih pet let je bila stara, ko je sama vedela, kaj bo nesla domov, kaj ne in je skrbno pospravila pri meni. Sicer sem tarat takoj posumil, zakaj gre in sem jo vprašal, če zato tako skrbno pospravi pri meni, v predale ali omare, preden gre, ker ji mamica vzame, če nese domov? In je potrdila. Od takrat je nikoli več nisem vprašal in načenjal te teme, ker vem da je zanjo boleče. Probal sem na csd in sodišču, ampak to niso institucije, kjer bi bilo komurkoli mar za otroka, resnično ne.

Mene vedno preseneča prerekanje zaradi denarja a vsak ga vzame. Saj če ste razočarani glede višine in vsega lahko preživnino plačujete tudi vi in otroka prepustite partnerju. Drugače pa deljeno skrbništvo. To samo kaže na kakšni stopnji razvoja ste. Niste za skupaj, po ločitvi ne morete določiti skupnih pravil. Skratka nezmožni sprejeti prave odločitve za lastnega otroka. Pa, da ne bo kdo spet vluft skočit, to mislim za oba spola.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 24.04.2022 ob 12:44

Mene vedno preseneča prerekanje zaradi denarja a vsak ga vzame. Saj če ste razočarani glede višine in vsega lahko preživnino plačujete tudi vi in otroka prepustite partnerju. Drugače pa deljeno skrbništvo. To samo kaže na kakšni stopnji razvoja ste. Niste za skupaj, po ločitvi ne morete določiti skupnih pravil. Skratka nezmožni sprejeti prave odločitve za lastnega otroka. Pa, da ne bo kdo spet vluft skočit, to mislim za oba spola.

Mlaozaostalo si vseeno, ha? Nisi najbolje razumelo teme, ha?

Ma sem razumel, mene bi bilo sram, da otroku ne bi privoščil najbolje v mejah normale ali zmožnosti. Bi pa tudi upošteval mnenje njegove mame.

Mislim tudi, če si realen in iskren ne more biti konfliktov med staršema po ločitvi. Vse ostalo je nagajanje, maščevanje itd. Ker tu se ne gre za preteklost, ampak prihodnost osebe katero imaš rad.

Odgovor na objavo uporabnika
Bere se kot kopija, 15.04.2021 ob 05:58

Bivša je isti k. 200e dobi za malo in pol nima za dnarja za takolahko zvezek. Tista 2e. Zgleda zapije in zakadi vse

S polno ritjo je lahko kakat

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 24.04.2022 ob 12:56

Ma sem razumel, mene bi bilo sram, da otroku ne bi privoščil najbolje v mejah normale ali zmožnosti. Bi pa tudi upošteval mnenje njegove mame.

Mislim tudi, če si realen in iskren ne more biti konfliktov med staršema po ločitvi. Vse ostalo je nagajanje, maščevanje itd. Ker tu se ne gre za preteklost, ampak prihodnost osebe katero imaš rad.

Ti ne živiš v realnem svetu. Če te babe ne bi bile povsem nore se ne bi ločevale. Od vseh ločitev jih je 99 % na zahtevo ba be, ki se ji je sfuzlalo do konca in z njo ne more nihče izmenajt normalnega stavka več, ne institucije, ne psihoogi in psihiatri, kaj šele bivši ali da bo otroka zmožan  upoštevat.. Kriv je pa feminiziran sistem, ker to dopušča in celo vzpodbuja, namesto da bi sledile napotitve na obvezne terapije in zdravljenja.

Odvisno, koliko plačuješ preživnine in predvsem koliko zaslužiš.

Dobim preživnino, ampak bivši še  vseeno kaj kupi za hčerko. Sploh športno opremo, ki je običajno dražja. Ker si pač lahko privošči.

Tvoji otroci so. Če imaš denar, zakaj ne…

In ja, zaradi tega si tudi jaz lahko kaj privoščim… sicer bi mi bolj trda predla….

Tocn to je men nardil bivsi najel maternico da je zadovoljil staro njegova. Vse bi izgnala

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 24.04.2022 ob 13:28

Ti ne živiš v realnem svetu. Če te babe ne bi bile povsem nore se ne bi ločevale. Od vseh ločitev jih je 99 % na zahtevo ba be, ki se ji je sfuzlalo do konca in z njo ne more nihče izmenajt normalnega stavka več, ne institucije, ne psihoogi in psihiatri, kaj šele bivši ali da bo otroka zmožan  upoštevat.. Kriv je pa feminiziran sistem, ker to dopušča in celo vzpodbuja, namesto da bi sledile napotitve na obvezne terapije in zdravljenja.

Kdo se je pri tebi rašil naokoli,ali lepše napisano naokoli skakal v zvezi,ti ali ona?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Debil, 15.04.2021 ob 08:46

Res si debil. Prezivnina je za stroske, hrano, solo, vrtec in tudi oblacila.
Tudi ti bi jima lahko kupil dodatno torej poleg prezivnine npr. Zimske skornje, bundo, igrače ipd. DODATEK.
Sem imela tocno takega oceta kot si ti ves,in ne razumem kako ste lahko moski taki kreteni. Zdej ko date mal cez sto evrov al pa 200 eur za tisto prezivnino midlite da je to to. Ni vam pomoci. Res.

 

In kdo ga je sral v zvezi, da sta se ločila? Ti ali on?

Kondom gor moški, ženske pa tablete,pa bo.

 

Zakaj se sploh poročate taki neresni in še imate otroke, potem pa že čez kakšni 2 leti ločitev,ker je on ali ona že naskočila enega ali tri moške,ali ženske,ko so mimo šli.

Odgovor na objavo uporabnika
ločitev pa to, 24.04.2022 ob 16:51

 

In kdo ga je sral v zvezi, da sta se ločila? Ti ali on?

Z Očetom se je ločila? Svojim?

Točno tako. Upam, da imaš na drugi strani podobno misleco osebo.

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 24.04.2022 ob 17:02

Točno tako. Upam, da imaš na drugi strani podobno misleco osebo.

Za Kamala.

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 24.04.2022 ob 17:00

Z Očetom se je ločila? Svojim?

Nisem vedela,da se je ločila od svojega očeta,ha,ha . Incest,pa to,ali kaj?

Očala prosim gor. Vprašala sem jo samo ,če je skakala naokoli ona,ali njen bivši partner?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj bi, 14.04.2021 ob 13:48

Z ženo sva ločena. Plačujem preživnino za oba otroka. Vsake štirinajst dni ju imam čez vikend. Pa me danes kliče, da ima neke obveznosti, če lahko pridem po otroka, da njene mame ni doma. In me vpraša, zakaj jima nikoli ničesar ne kupim, ko sta pri meni. Sem ji rekel če dobi premalo preživnine, je rekla to ne, da pa bi jima lahko kdaj kupil kaj za oblečt in obut. Saj ko sta pri meni imata kar potrebujeta, ne dam pa da neseta domov. Kako je pri vas. dajete preživnino in še kupujete za otroke.

Torej ko sta pri tebi se preoblečeta v obleke, ki si jih kupil. Torej imata vsa oblačila dvojno. To pa je potrata denarja. Pa tudi ne razumem v čem je problem, ji preprosto razložiš da pri tebi nosita oblačila ki si jih kupil. Ampak sigurno ni tako. Velika verjetnost je da imaš mogoče kako rezervo vseh oblačil sigurno ne. In plačaš preživnino za katero vsi vemo da je prenizka. Ženske so nore da pristanejo na preživnino. Ma vsak pol imata otroka in se stroški otrok delijo na pol. Tako ima tudi pametna ženska čas zase in ne rabi preživnine ker lahko plača svojo polovico obveznosti.

Odgovor na objavo uporabnika
ločitev pa to, 24.04.2022 ob 17:28

Nisem vedela,da se je ločila od svojega očeta,ha,ha . Incest,pa to,ali kaj?

Očala prosim gor. Vprašala sem jo samo ,če je skakala naokoli ona,ali njen bivši partner?

Če Je pisala o tem, da je imela očeta takega!!!! Pa fak no  a ne znate brat.

Mene je bolj zanimalo pač .če se je tista uporabnica, ne avtorka, ločila, ker je ona naokoli skakala ali njen bivši,druga pa me ni nič zanimalo. Eni delate dramo za brezvezen nič.

1 otrok na prezivnini, 2 otroka doma. Za rojstni dan darilo, pa kaksno sladkarijo ce jo kupim tudi domacima. Vse ostalo gre v 170 eur prezivnine in niti pomislim ne da bi se kaj dodal. Realno me prezivninček pride več kot domača otroka. Ni otrok kriv, sam moj denar bom jaz rasporejal…

Odgovor na objavo uporabnika
Tko pac je, 24.04.2022 ob 18:48

1 otrok na prezivnini, 2 otroka doma. Za rojstni dan darilo, pa kaksno sladkarijo ce jo kupim tudi domacima. Vse ostalo gre v 170 eur prezivnine in niti pomislim ne da bi se kaj dodal. Realno me prezivninček pride več kot domača otroka. Ni otrok kriv, sam moj denar bom jaz rasporejal…

Svojemu Otroku si rekel prezivnincek… mater… jaz bi ti teh 170 senkala nazaj. Bogi revež. Ti, ne otrok. Ti si revež, da lahko kaj takega za svojega otroka izustis sploh.

New Report

Close