Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi je rekla zakaj jima nikoli nič ne kupiš.

Mi je rekla zakaj jima nikoli nič ne kupiš.

MODRI VRAG-zate neke babe se ločujemo-jo,zato ker ne zdržijo-mo, z takimi bolanimi osebami-tebi podobnimi, kot se ti prikazuješ na tem forumu,polnimi nekega sovraštva,ki iščejo samo neko pravico,o odgovornosti se vam pa ne sanja,ker si zaslužijo-mo več,kot takšno bolano-omejeno,osebo zraven sebe,ker nočemo celo življenje skrbet za take omejene osebe,z-pri kateri se ne počutiš dobro.

Zaslužimo več,sploh če zaradi nas postanete očetje-sami tega ne zmorete,zato spoštuj mamo svojega otroka pa z nohti ali brez,ne bodi tako škrt,z dobrim razlogom te je zapustila,to si vsem dokazal po tvojem pisanju in tvojem sovraštvu do žensk.sam si kriv za svoje obnašanje,bodi odgovoren dalje. Si vzor svojemu otroku-bodi neki ata in poskrbi zanj.

Ti si bumbar. Saj pri njemu mata vse. Preživnina pa je namenjena da mata pri mami vse.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 24.04.2022 ob 12:20

Na srečo so otroci prilagodljivi in brihtni. Dobrih pet let je bila stara, ko je sama vedela, kaj bo nesla domov, kaj ne in je skrbno pospravila pri meni. Sicer sem tarat takoj posumil, zakaj gre in sem jo vprašal, če zato tako skrbno pospravi pri meni, v predale ali omare, preden gre, ker ji mamica vzame, če nese domov? In je potrdila. Od takrat je nikoli več nisem vprašal in načenjal te teme, ker vem da je zanjo boleče. Probal sem na csd in sodišču, ampak to niso institucije, kjer bi bilo komurkoli mar za otroka, resnično ne.

Ma Ne morem verjet, da ti kaj takega napišeš.

Mogoče se pa je ene 3% človečnosti v tebi.

Mimogrede… puške jaz niti pod razno ne bi pustila okoli otroka.

In, ko razmišljaš o tem, kako je tvoja reagirala, pomisli, da mogoče tudi drugi otroci tako reagirajo, ko oče ne želi zadev vrnit. Recimo, kolesa. Ali rolerjev. Ali čelade. Ali skiroja. Ali dokumentov, ko bi naj otrok na morje šel. Ali prav posebne igrače. Ali Adidask (ki očetu NISO prav), ker otrok rabi DVOJNE ko je tam (4 dni na mesec, ker drugače tako oči nima casa). Pa še česa.

Ker tudi taki butli od očetov obstajajo. In pol smo na drugi strani mame, ki se moramo zaradi takih butlov naučit umirjanja z extra globokim vdihom, da se pred otrokom zadržimo vsake negativne reakcije. In se in se.

Zdaj, ko je otrok večji, se seveda s tem sploh ne ukvarjam več. Oči se seveda ne sekira, če ne gre kaj skup. Ali pa otroka celo nadere po telefonu.

 

Kolikšna pa je preživnina???Vsake 14 dni za vikend . Koliko je to  dni??? V mesecu in koliko jih ima mesec??? Ali mislite , da ona porabi za njiju v ostalih 26ih dneh oz. ajde , če še 4 odštejemo , če jih imate še čez teden 1v tednu… Samo tolikšno količino, kot je vaša preživnina????!! In kje še vse drugo… vožnje na dejavnosti, razni rojstni dnevi sošolk in sošolcev, ekskurzije… na ni da ni….  Poleg hrane….Odvisno kakšna je preživnina sicer… Pa vendar…. Da ne rečem k….., da postavite tako vprašanje , pa mislim jih je še veliko takih…. Sram vas bodi!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša govori podobno, 15.04.2021 ob 04:50

Ločen, fant star 11 let.
Vsak drug vikend pri meni, tudi večkrat med tednom, stanujemo blizu. Vsak mesec preživnina , ok, naj bo, 250eur. Tako je.
In pri meni ima vse, lastno sobo, vso elektronsko kramo, ki si jo želi, knjige..pač res vse, kar želi.
In potem mi ona napiše občasno, naj za malega kaj kupim,ko je že pri meni.
Kaj? Kupujem mu ,kar želi in zdaj naj kupujem še kaj, da ne bo treba njej? Zakaj? Ona dobi vsak mesec moj denar,pa transferje…ma ne, no!
Nočem kupovati stvari, ki jih bo moral nositi domov, ker jih tam ni, ker jih ona ne kupi.
In zdaj boste spet čivkale, da dajem premalo, a ne? Požrešnice.

 

Kreten!!

250eur??? Kaj pa je to???

Odgovor na objavo uporabnika
sedaj pa pamet v roke, 24.04.2022 ob 20:28

MODRI VRAG-zate neke babe se ločujemo-jo,zato ker ne zdržijo-mo, z takimi bolanimi osebami-tebi podobnimi, kot se ti prikazuješ na tem forumu,polnimi nekega sovraštva,ki iščejo samo neko pravico,o odgovornosti se vam pa ne sanja,ker si zaslužijo-mo več,kot takšno bolano-omejeno,osebo zraven sebe,ker nočemo celo življenje skrbet za take omejene osebe,z-pri kateri se ne počutiš dobro.

Zaslužimo več,sploh če zaradi nas postanete očetje-sami tega ne zmorete,zato spoštuj mamo svojega otroka pa z nohti ali brez,ne bodi tako škrt,z dobrim razlogom te je zapustila,to si vsem dokazal po tvojem pisanju in tvojem sovraštvu do žensk.sam si kriv za svoje obnašanje,bodi odgovoren dalje. Si vzor svojemu otroku-bodi neki ata in poskrbi zanj.

Saj se pisat ne znaš. Ne bi se raje vzdržalo, kot da noriš?

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 25.04.2022 ob 12:34

Ma Ne morem verjet, da ti kaj takega napišeš.

Mogoče se pa je ene 3% človečnosti v tebi.

Mimogrede… puške jaz niti pod razno ne bi pustila okoli otroka.

In, ko razmišljaš o tem, kako je tvoja reagirala, pomisli, da mogoče tudi drugi otroci tako reagirajo, ko oče ne želi zadev vrnit. Recimo, kolesa. Ali rolerjev. Ali čelade. Ali skiroja. Ali dokumentov, ko bi naj otrok na morje šel. Ali prav posebne igrače. Ali Adidask (ki očetu NISO prav), ker otrok rabi DVOJNE ko je tam (4 dni na mesec, ker drugače tako oči nima casa). Pa še česa.

Ker tudi taki butli od očetov obstajajo. In pol smo na drugi strani mame, ki se moramo zaradi takih butlov naučit umirjanja z extra globokim vdihom, da se pred otrokom zadržimo vsake negativne reakcije. In se in se.

Zdaj, ko je otrok večji, se seveda s tem sploh ne ukvarjam več. Oči se seveda ne sekira, če ne gre kaj skup. Ali pa otroka celo nadere po telefonu.

 

Ajde sociopatka ne izmišljaj si plitve hinavščine, te ni za brat. Se ne da cel post prebrat od take psiho lažnive zmešanke. Še nisem nobenega celega prebral.

Pri tebi, v tvojih zapisih ni nikjer otroka, samo bivši. In vse ločenke ste take. Zato še enkrat, ničelna toleranca do sociopatk.

Uravnoteženo skrbništvo se že vse pogosteje izvaja  povsod po Evropi. To je edina prava pot. Nore babje šuse pa naj sodišče napoti na terapije in zdravljenja. Kaj vraga je treba sociopatko po rokah nosit?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 25.04.2022 ob 18:04

Uravnoteženo skrbništvo se že vse pogosteje izvaja  povsod po Evropi. To je edina prava pot. Nore babje šuse pa naj sodišče napoti na terapije in zdravljenja. Kaj vraga je treba sociopatko po rokah nosit?

No  Saj sem rekla  da ne morem verjet… 🤣🤣🤣

Ostalo si že sam napisal.🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 25.04.2022 ob 18:55

No  Saj sem rekla  da ne morem verjet… 🤣🤣🤣

Ostalo si že sam napisal.🤣

Ooo. Bi ti videla če je zdravilo za sociopatko kot si.😁 Saj vem da ne vidiš sebe, da s pisanjem pokažeš, da otrok sploh nisi zmožna videt, sama sociopatska zloba in norost sekata iz tebe. To je treba samo kazen, pa ko še noriš, znova, vse dokler povsem ne nehaš, nič debatirat.

Odgovor na objavo uporabnika
kolk pa tvoj otrok poje, 15.04.2021 ob 06:21

Sto evrov za hrano v šoli? Daj ne laži, a je v posebni šoli, kjer jim kuha havba kuharca?

Ja, tudi pri nas je položnuca za prehrano v šoli okoli 100 €, otrok je star 11 ler.

Za avtorja: oprosti, ampak si navaden PRASEC. Enkrat na 14 dni imaš otroka za vikend, daš 250 € (itak lažeš in je verjetno 50 €), ne kupiš mu nič in ti se imaš za očeta? Ma gnoj od gnoja, se opravičujem za tele besede (ampak ne avtorju).

Pa sploh veš, koliko stane otrok mesečno? In tistih tvojih 50 € si zatlači nekam, če bi bila jaz tvoja bivša, ti otoka ne bi dala niti na 14 dni, niti ne bi hotela tvojih 50 €, zatlači si jih. Pokvarjenc.

Odgovor na objavo uporabnika
JA, 100 € je položnica za šolo, 25.04.2022 ob 22:12

Ja, tudi pri nas je položnuca za prehrano v šoli okoli 100 €, otrok je star 11 ler.

Za avtorja: oprosti, ampak si navaden PRASEC. Enkrat na 14 dni imaš otroka za vikend, daš 250 € (itak lažeš in je verjetno 50 €), ne kupiš mu nič in ti se imaš za očeta? Ma gnoj od gnoja, se opravičujem za tele besede (ampak ne avtorju).

Pa sploh veš, koliko stane otrok mesečno? In tistih tvojih 50 € si zatlači nekam, če bi bila jaz tvoja bivša, ti otoka ne bi dala niti na 14 dni, niti ne bi hotela tvojih 50 €, zatlači si jih. Pokvarjenc.

Zato vam je pa treba ločenkam skrbništva odvzet in uvest obvezno sostarševstvo, Če baba tega ne prenese in ni zmožna, pa na psihiatrijo ali pa v zapor, pika.

Kakšnih 50? Si ti mal drugje ne na svetu?

New Report

Close