Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika


Kakšno orožje pa je to puškoavtomat, a je to neka nova slovenščina? si sploh kdaj v življenju držal orožje v rokah razen seveda kuhinjskega noža, boš streljal na človeka, ko ga vidiš čeprav ti ni nič naredil, lačen, razcapan, utrujen se prebija skozi grmovje in ti bi ga brez besed ustrelil, bi res?
[/quote]

treba se je držati pravil. Če nimaš dokumenta, je vstop v Slovenijo zavrnjen,

Če nimaš dokumentov in kljub temu nezakonito skušaš stopiti v Slovenijo ter ogrožati njene državljane, potem je zate prava rešitev puškoavtomat

treba se je držati pravil. Če nimaš dokumenta, je vstop v Slovenijo zavrnjen,
[/quote]
In pravila boš podkrepil s streljanjem, še dobro, da ni sezona borovnic in gob taki primerki kot ti in Jaka bi verjetno kar streljali kakor hitro bi v gozdu kaj zašumelo.

eh… voltaža je bolj tako – tako bolj ziher je amperaža enih 100 – 200 mA da je za ziher….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

treba se je držati pravil. Če nimaš dokumenta, je vstop v Slovenijo prepovedan.
Trebo bo poskočno vižo zaigrat, 7.62 – 600 na minuto- puškoavtomat.


A se vam kolca malo po jugi kjer so baje po pripovedovanju Jaka 31 kar brez opozorila streljali, moram ti povedat, da ta Jakec 31 laže in se ni kar streljalo čeprav je že nekajkrat napisal kako so na bolgarski meji kar brez opozorila streljali, Jakec rad malo pretirava.
[/quote]
Prekleto lažeš, citiraj kje sem napisal da smo streljali brez opozorila, če pa ti ne ločiš različnih režimov varovanja je pa to tvoj problem, ne nabijaj pa kaj sem jaz napisal !


Prekleto lažeš, citiraj kje sem napisal da smo streljali brez opozorila, če pa ti ne ločiš različnih režimov varovanja je pa to tvoj problem, ne nabijaj pa kaj sem jaz napisal !
[/quote]
V drugi temi, na bolgarski meji v 80 smo brez opozorila streljali! Nikoli se na meji brez opozorila ni kar streljalo, takoj strelja se na t.i. mrtvi straži ampak te od sredine 60 ni bilo več in še to ob zaščiti strateških objektov.

prilepi citat z linkom, saj znaš, ne mi potvarjati zgodovine , saj to komiji dobro znate mar ne ?=


Sprehod ob obali policija te ustavi, dokumente prosim, nimam, šus v glavo ni imel dokumentov torej je migrant.


Jst naj iščem ker ti ne veš kakšne bedarije pišeš, še tega se manjka 😛


Ve se kdo je mojster potvarjanja zgodovine.

Ve se kdo se sedaj ven vleče, prvo laže, podtika potem pa kot da se mu ne da, marš gnida lažnjiva !


Ve se kdo je mojster potvarjanja zgodovine.
[/quote]

Rdeči klovni zakrivajo svoje poboje, rope, ustrahovanje, laži…Če nisi bil v partiji nisi mogel čisto nič v preteklosti, nisi se mogel šolati, zaposliti, nič. Žalostno je, da se do zdaj ni kaj dosti spremenilo, samo v belih rokavičkah sedaj delujejo, se dobrikajo in še naprej bolj prefinjeno lažejo in kradejo.

Rdeči klovni zakrivajo svoje poboje, rope, ustrahovanje, laži…Če nisi bil v partiji nisi mogel čisto nič v preteklosti, nisi se mogel šolati, zaposliti,[/b] nič. Žalostno je, da se do zdaj ni kaj dosti spremenilo, samo v belih rokavičkah sedaj delujejo, se dobrikajo in še naprej bolj prefinjeno lažejo in kradejo.
[/quote]
A to so ti starši povedali, ja kako so pa sploh preživel neizobraženi in brez službe, kje pa so živeli, pod mostom.

Kaj se delaš budalo, dobro veš, sramota je da si tako nekulturn , ljudje so dejansko stradali ker jim oblast ni dovolila delati , ti se pa tu norca delaš.

New Report

Close