Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Dokaz da Slovenija in slovenska policija ni sposobna varovati državno mejo s Hrvaško, če jim stvari tako uhajajo izpod nadzora.
[/quote]

Ne samo to, že sama zasnova varovanja meje je rahlo nerazumna. Kot, da Evrope valovi migrantov sploh ne zanimajo.

In spet fantaziraš. Dej se no mal obvladat no. Vsaj poskusi.
[/quote]
Seveda. Obvladat, da boste lahko ljubitelji migrantov, feministke in podobni ščuvalci k nasilju svobodno izražali svoje frustracije.

Ah dejte no tud jaz ne bi pomislila da je kdo dedija ugrabu. Prej bi mislila da je sel nekam .Na kraj pameti mi ne bi padlo ,da bi bil deda lahko ugrabljen. Sele ko ga dolgo ne bi blo nazaj bi zacela razmisljat ,da se mu ni kej zgodilo, se vedno pa ne bi pomislila na ugrabitev.


Seveda. Obvladat, da boste lahko ljubitelji migrantov, feministke in podobni ščuvalci k nasilju svobodno izražali svoje frustracije.
[/quote]

Pa dobr, kje ščuvam? Kje pozivam k nasilju? Od kdaj sem ljubitelj migrantov?
Vidim da si popolnoma poblaznel in te bo treba počasi dati na črno listo trolov, ki ne znajo več napisati ničesar približno resničnega.
Fakof Robi, res si počasi zglajznal.

A ti v oddaljenem vozilu prepoznaš voznika? Jaz ga ne.
Pravzaprav niti ne gledam opazujem vozil, če nimam posebnega razloga za to, tudi če gre za avtomobile bližnjih, ki se peljejo po opravkih, naj bodo napovedani ali ne.

Saj ta hči ni mogla sumiti, da se dogaja nekaj zelo neobičajnega. Če se je oče večkrat tako zapeljal naokoli.
[/quote]

Hčerka je videla avto, je videla, da ni očeta, jo je skrbelo, pogledat ni šla.
Pa čudno se ji je zdelo, da se oče, če je kam šel, ni oglasil pri njej in ji povedal, kam gre (tudi to so hčerkine besede).

Zdaj je tole že oreng smetenje, a naj bo – še ta odgovor, da ne boš rekel, da ne odgovarjam:

V svojem prvem komentarju sem se odzvala na nasldenji post v tej temi:
Pred dnevi so napadli varnostnike v azilnem domu, posredovala policija, zadevo so hoteli pritajiti, včeraj ugrabitev, že čez nekaj dni morda pride na vvrsto prvi pokol, še dobro da se bo najbrž zgodil v mestu, morda prav v ljubljani , ker edino to bo ljudi streznilo !

Zmotilo me je napovedovanje pokola. Potem si pa začel (morda sta celo dva ali trije zvitorepci, pa ne od Mikija Mustra) z napadi name. Vidim, da te ozrima vas par zelo moti, da se ne strinjamo vsi z vašo pogromaško in ščuvalsko politiko.

Toliko o tem, zakaj sem se vključila v temo. In še klasična ugotovitev, kot vedno: nisem torej jaz začela.
[/quote]
ja in že od začetka lapaš o pumpanju in takoj kmalu za tem prvim postom tudi o političnih interesih…
baba – človeka so ugrabili, to je dejstvo očitno in bo policija tudi o tem govorila, to ni nobeno pumpanje.
če pa je zate to zabava in izmišljeno pumpanje ko govorimo o njihovi nasilnosti in nevarnosti očitno za nas državljane, pa izvoli se ti jim predati,da se lahko izživljajo na tebi.

Evo zato babam ne bi smeli dati volilne pravice, to babše je povsem nerazsodno, !

Sedaj mi je malo bolj jasno zakaj kar naenkrat taka gonja zaradi te ugrabitve, svečkarji so dobili ukaz naj z vsemi topovi začnejo udrihati po vladi, policiji in vojski in na vseh portalih je sedaj to top tema, če je kaj za priznati je to, da so res zveste ovčke pa še volitve se bližajo 😉
https://www.zurnal24.si/slovenija/jansa-v-napad-z-vsemi-topovi-327700
Da ne bo nejasnosti, že nekajkrat sem predlagal, da je potrebno takoj zapreti mejo in tudi na uradnih mejnih prehodih striktno izvajati šengensko mejo pa magari vsak avto in potnike pregledujejo 1 uro, hrvati nas dobesedno jeb.ejo v glavo, ker enostavno ne kontrolirajo svoje meje v bistvu migrante še napotijo kje je najlažje priti v Slovenijo, bliža se turistična sezona in Slovenija bi morala ker drugače očitno ne gre neprodušno zapreti svoje meje, poslati vso razpoložljivo vojsko in policijo na mejna območja na uradnih mejnih prehodih pa magari namerno zavlačevati s postopkom, EU pa nujno obvestiti, da zapiramo meje ker je ogrožena varnost slovenskih državljanov, pa da potem vidim hrvate, ko bo ogrožena njihova turistična sezona, če bodo še tako nezainteresirani za migracije, ki mirno prečkajo njihovo državo.


Tudi pri tebi bi zahteval psihotest predno bi dobil volilno pravico.

Hčerka je videla avto, je videla, da ni očeta, jo je skrbelo, pogledat ni šla.
Pa čudno se ji je zdelo, da se oče, če je kam šel, ni oglasil pri njej in ji povedal, kam gre (tudi to so hčerkine besede).
[/quote]
Ja, videla je na daleč očetov avto, ki je peljal po cesti, ni videla v notranjost avta, ni gledala niti, kam avto pelje.

Niti ni imela razloga za sumničavost, očitno je oče večkrat kam šel na kratke poti brez poročanja domačim za vsak korak.

Šele, ko je bil glede na druge podobne odsotnosti predolgo odsoten, so začeli domači preverjati, kje bi lahko bil.

Blebetaš o svečkarjih, potem pa napišeš isto kot ‘svečkarji’. Volil boš najbrž Levico ali pa kaj podobnega.

Čudno, da ob takih norcih ta država sploh še obstaja.


Volil bom tistega katerega bom hotel magari samega luciferja vsekakor pa pod nobenim pogojem SDS, če ti je sedaj pritisk nad normalo, kozarec sladkane vode pomaga 😛

Pa dobr, kje ščuvam? Kje pozivam k nasilju? Od kdaj sem ljubitelj migrantov?
Vidim da si popolnoma poblaznel in te bo treba počasi dati na črno listo trolov, ki ne znajo več napisati ničesar približno resničnega.
Fakof Robi, res si počasi zglajznal.
[/quote]
Saj itak samo čakaš, da razširiš svojo bazo trolov.
Samo potrjuješ kdo si.

Sicer pa je moj komentar bil namenjen tudi feministkam. Saj spadate v isto skupino z ljubitelji migrantov. Posledice vaših dejanj so podobne.


Saj itak samo čakaš, da razširiš svojo bazo trolov.
Samo potrjuješ kdo si.

Sicer pa je moj komentar bil namenjen tudi feministkam. Saj spadate v isto skupino z ljubitelji migrantov. Posledice vaših dejanj so podobne.
[/quote]

Adijo Robi. Buzeriraj koga drugega.

Ti si bolan od SDS… Kronični janšitis, niso imuni ne levi in ne desni.


Bingooooo, namesto, da tukaj postavljaš diagnoze bi bilo bolje, da se javiš v ZD Kranj tam primanjkuje zdravnikov.

A kdo spremlja prenos v živo?
A so kaj povedali o tistih “arheologih”? Ker takile so problem, ki služijo s tem, bi rekla.
Naši – govorila sta slovensko.

Pri Novi Gorici je bilo v kombiju 29 migrantov, 15 so jih ujeli, 14 jih je ušlo.

Evo levaki v rit se zaletite, Policija je potrdila, vi bedaki bi jih pa kar še uvažali !


da so preverjali policaji uradno, če so se v tistem času res izvajala poizvedovanja o starinah – in so potrdili, da ja. tako,da ta arheologa sprašujejo, če sta tudi onadva slučajno videla te prestopnike prebežnike. Očitno nista nič sodelovala z njimi. vsaj tako je bilo rečeno.


Za koga delata “arheologa”, se bo izkazalo, kako bosta kaznovana. Če delata na svojo roko, ju bodo izsledili in se jima slabo piše. Če sta pa od nevladne organizcije (vemo katere), ki dela zdraho po vsej Evropi, pa bosta še naprej nemoteno hodila ponje na bosansko mejo in jih oskrbela s specialkami.

Ne moreš nekomu vnaprej pripisati, da bo naredil pokol. Poglej si film Minority Report. Ni taka znanstvena fantastika, kot bi si človek na prvo žogo mislil.
[/quote]

Imaš res. Komunisti so po vojni naredili pravi pokol. Vse jame so polne trupel.


da so preverjali policaji uradno, če so se v tistem času res izvajala poizvedovanja o starinah – in so potrdili, da ja. tako,da ta arheologa sprašujejo, če sta tudi onadva slučajno videla te prestopnike prebežnike. Očitno nista nič sodelovala z njimi. vsaj tako je bilo rečeno.
[/quote]

Hvala. A potem so bili samo vsi istočasno tam? Zanimivo naključje.
Frekventen vinograd 🙂

Pa ti vendarle prebija, zjutraj si bila trda …


Sarkazem detektor ti je krepnil zato ne razumeš odgovora 😜

New Report

Close