Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika


Kaj ti vedno in ves čas špijoniraš lje je kdo, saj nisi udba , ali stara tečna baba, ljudje imajo najbrž kaj dela, ne bodo ves čas gledali kje je kdo, itak ne boš razumel, si z bloka

Takoj pomislil na uhrabitev? Vcasih se tudi starejsi se kam zapeljejo (trgovina, posta) in ni to nic nenavadnega bilo domacim, morda je sel po gnojilo oz. skropivo…Po dolocenem casu pa je vsem postalo cudno.

Pa mater, si dolgocajten. Kdaj boš dojel, da me ne boste zvlekli v prežvečeno gostilniško debato o migrantih in beguncih? Ščuvanje me pa moti, to pa.
[/quote]

Kako pričakovano in prozorno. Od tebe ni bilo še argumentiranega zapisa. Ti si en navaden trol, ki bi ga vsak normalen moderator moral brisat in banat, ker tvoji komentarji so vedno hujskanje in nabijanje, koristnih in argumentiranih zapisov pa od nikoder. Super levičarka si, take rabimo, da gremo čim prej cugrunt.

Pa mater, si dolgocajten. Kdaj boš dojel, da me ne boste zvlekli v prežvečeno gostilniško debato o migrantih in beguncih? Ščuvanje me pa moti, to pa.
[/quote]

Verjetno je za obmejne Slovence to prežvečena gostilniška debata. Pa ti si res budala.
Pravzaprav ne, ti si za Slovence to, kar je Ema Kurent za invalide!

Kako pričakovano in prozorno. Od tebe ni bilo še argumentiranega zapisa. Ti si en navaden trol, ki bi ga vsak normalen moderator moral brisat in banat, ker tvoji komentarji so vedno hujskanje in nabijanje, koristnih in argumentiranih zapisov pa od nikoder. Super levičarka si, take rabimo, da gremo čim prej cugrunt.
[/quote]

Ja neeeeee, ne bom debatirala o stvareh, o katerih zaradi namenov spraševalcev nočem debatirati. Pa ne more ti biti to tako težko za razumeti menda.

Verjetno je za obmejne Slovence to prežvečena gostilniška debata. Pa ti si res budala.
Pravzaprav ne, ti si za Slovence to, kar je Ema Kurent za invalide!
[/quote]

Na tem portalu je to gostilniška debata.

Takoj pomislil na uhrabitev? Vcasih se tudi starejsi se kam zapeljejo (trgovina, posta) in ni to nic nenavadnega bilo domacim, morda je sel po gnojilo oz. skropivo…Po dolocenem casu pa je vsem postalo cudno.
[/quote]

Ne, ne bi pomislila na ugrabitev, seveda ne. A šla bi preverit, če bi videla očetov avto, očeta pa ne v avtu. In šla bi preverit takoj, ko bi to videla.
Pa čudno se ji je zdelo, da ni povedal, da bi kam šel, a odreagirala ni.

Ma nemoj. Poznavalec iz kavča. Hahahaha.

Na tem portalu je to gostilniška debata.
[/quote]

Gostilniška debata? Ja, zaradi tebe! Daj nehaj izzivat, kavka stara!

Ja neeeeee, ne bom debatirala o stvareh, o katerih zaradi namenov spraševalcev nočem debatirati. Pa ne more ti biti to tako težko za razumeti menda.
[/quote]
Naslov teme je jasen – sama si se vmešala vanjo z obtožbami neke politične gonje…
Mi pa jasno debatiramo o grozljivem incidentu, ki se nikoli ne bi smel zgoditi. ne o politični gonji.
če pa ti misliš,da je ugrabitev zabava, pa izvoli se jim pustiti, da delajo tako s teboj.
case closed.
Če nimaš namena debatirati o samem dogodku, ki se je zgodil, potem sploh ne vem zakaj si se vključila v temo.

nad migrante se usajate
ko pa ena kvazi igralka ali skakalec posvoji črnko in jo privleče v slovenijo je pa očitno OK

resnična grožnja so taki, ki zaničujejo slovenske otroke in posvajajo črnce

Izprdek s prdcem skozi pizdo

Bolje bi bilo, da bi ugrabili tak smrdljiv izprdek, kot si ti, vsaj ne bi bilo nobene škode, pa še ti bi se odlično počutila med sebi enakimi.
[/quote]

Dokaz da Slovenija in slovenska policija ni sposobna varovati državno mejo s Hrvaško, če jim stvari tako uhajajo izpod nadzora.

Ne, ne bi pomislila na ugrabitev, seveda ne. A šla bi preverit, če bi videla očetov avto, očeta pa ne v avtu. In šla bi preverit takoj, ko bi to videla.
Pa čudno se ji je zdelo, da ni povedal, da bi kam šel, a odreagirala ni.
[/quote]

A ti v oddaljenem vozilu prepoznaš voznika? Jaz ga ne.
Pravzaprav niti ne gledam opazujem vozil, če nimam posebnega razloga za to, tudi če gre za avtomobile bližnjih, ki se peljejo po opravkih, naj bodo napovedani ali ne.

Saj ta hči ni mogla sumiti, da se dogaja nekaj zelo neobičajnega. Če se je oče večkrat tako zapeljal naokoli.


Naslov teme je jasen – sama si se vmešala vanjo z obtožbami neke politične gonje…
Mi pa jasno debatiramo o grozljivem incidentu, ki se nikoli ne bi smel zgoditi. ne o politični gonji.
če pa ti misliš,da je ugrabitev zabava, pa izvoli se jim pustiti, da delajo tako s teboj.
case closed.
Če nimaš namena debatirati o samem dogodku, ki se je zgodil, potem sploh ne vem zakaj si se vključila v temo.
[/quote]

Zdaj je tole že oreng smetenje, a naj bo – še ta odgovor, da ne boš rekel, da ne odgovarjam:

V svojem prvem komentarju sem se odzvala na nasldenji post v tej temi:
Pred dnevi so napadli varnostnike v azilnem domu, posredovala policija, zadevo so hoteli pritajiti, včeraj ugrabitev, že čez nekaj dni morda pride na vvrsto prvi pokol, še dobro da se bo najbrž zgodil v mestu, morda prav v ljubljani , ker edino to bo ljudi streznilo !

Zmotilo me je napovedovanje pokola. Potem si pa začel (morda sta celo dva ali trije zvitorepci, pa ne od Mikija Mustra) z napadi name. Vidim, da te ozrima vas par zelo moti, da se ne strinjamo vsi z vašo pogromaško in ščuvalsko politiko.

Toliko o tem, zakaj sem se vključila v temo. In še klasična ugotovitev, kot vedno: nisem torej jaz začela.

Dokaz da Slovenija in slovenska policija ni sposobna varovati državno mejo s Hrvaško, če jim stvari tako uhajajo izpod nadzora.
[/quote]

Še iz Severne Koreje jim uspe priti čez mejo. Še iz Vzhodne Nemčije jim je uspelo priti v Zahodno. Nepredušno zaprte meje ni. Sploh so pa tukaj našteti primeri, ko so prebežnike DOBILI. In se mi zdi, da jih večinoma dobijo, razen tiste, ki jih prevozniki organizirano švercajo v kombijih in tovornjakih. Še tistih najdejo precej.

A ti v oddaljenem vozilu prepoznaš voznika? Jaz ga ne.
Pravzaprav niti ne gledam opazujem vozil, če nimam posebnega razloga za to, tudi če gre za avtomobile bližnjih, ki se peljejo po opravkih, naj bodo napovedani ali ne.

Saj ta hči ni mogla sumiti, da se dogaja nekaj zelo neobičajnega. Če se je oče večkrat tako zapeljal naokoli*.
[/quote]

*, ji ni njegova vožnja bila sumljiva. Šele, ko ga verjetno dlje kot običajno ni bilo nazaj, je začela raziskovati, kaj se dogaja.

Kaj bo pa treba, da se zbudite ščuvalci k pokolom?
[/quote]
Ščuvalci k pokolom ste ljubitelji migrantov in teroristov.
Včasih smo jim rekli izdajalci.


Ščuvalci k pokolom ste ljubitelji migrantov in teroristov.
Včasih smo jim rekli izdajalci.
[/quote]

Robček, pa ne no. Te bom zlikala. 😛


Ščuvalci k pokolom ste ljubitelji migrantov in teroristov.
Včasih smo jim rekli izdajalci.
[/quote]

A ni tipično za Slovence, da se v primeru tuje grožnje najprej drug proti drugem obrnejo?
Kaj nas brigaju tujci, samo če obstaja način, kako na račun njih obračunati z političnim nasprotnikom, lahko pa kar proti sosedom, sodelavcem itd, ki nam gredo na živce.

A ni tipično za Slovence, da se v primeru tuje grožnje najprej drug proti drugem obrnejo?
Kaj nas brigaju tujci, samo če obstaja način, kako na račun njih obračunati z političnim nasprotnikom, lahko pa kar proti sosedom, sodelavcem itd, ki nam gredo na živce.
[/quote]
Seveda se, ker imamo že tako ali tako preveč migrantov in sovražnikov Slovenskega naroda.


Seveda se, ker imamo že tako ali tako preveč migrantov in sovražnikov Slovenskega naroda.
[/quote]

Nič “seveda”. Če je zunanja grožnja, je treba delati na enotnosti, ne pa na kreganju.


Iz Bele Krajine so ušli v Italijo in jih je ujela italijanska Policija. Bravo slovenska Policija.

Nič “seveda”. Če je zunanja grožnja, je treba delati na enotnosti, ne pa na kreganju.
[/quote]
Feministke imate z enotnostjo toliko skupnega kot politiki s poštenostjo. 🙂


Feministke imate z enotnostjo toliko skupnega kot politiki s poštenostjo. 🙂
[/quote]

In spet fantaziraš. Dej se no mal obvladat no. Vsaj poskusi.

New Report

Close