Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Šiško in njegova varda ter Domovinska liga, škoda da so ostali pogoreli, morda je pa ravno to priložnost za korenite spremembe na političnem parketu, da bo naprej prišel nov in neomadeževan obraz, ki mu bo resnično mar za Slovenijo. Samo Domovinska liga gre namreč na evropske volitve v skupino strank, ki so proti migracijam, SD, LMS, SDS, NSi in ostale, gredo vse v EPP skupino, ki podpira ilegalne migracije.
[/quote]

Nisem nič na tekočem, niti ne hodim na volitve kaj dosti, ker ne vidim nobenih razlik med obrazi, ki se selijo iz ene v drugo stranko ali pa za na videz svežimi obrazi stojijo stari.

Hvala za informacijo. Na te volitve bom zagotovo šla. Upam, da bo naš glas kaj veljal. Še bolj pa upam, da bodo tako razmišljali tudi tisti Evropejci, ki se jim kulturna obogatitev dogaja še mnogo bolj kot nam. To, kar se da zadnja leta videti na Zahodu in sliši od znancev v tujini, prav kliče po zdravi pameti.

Ker imam realen pogled na zadeve, sem pa po tvojem mnenju zmešana? Pričakovano. 😉
[/quote]

Tvoj realen pogled je precej meglen. Edini realen pogled je to, da pri ilegalnih vstopih nikoli ne veš kdo je vstopil v državo, lahko je kriminalec, terorist itd. ne veš kakšni so nameni in načrti zato je to vedno visoko varnostno tveganje. Kdo vse to financira?

Pa mater, si dolgocajten. Kdaj boš dojel, da me ne boste zvlekli v prežvečeno gostilniško debato o migrantih in beguncih? Ščuvanje me pa moti, to pa.


Kak sok je moral to biti. Si predstavljas.?
[/quote]

Grozen šok, sploh za tako starega človeka. Ne bi vsak preživel


Pa sej ni nikjer nobene policije. Kaj sele vojske. Kaj sele carinikov. Nikjer nikogar. Na nobenih cestah. Nikogar ne ustavljajo. Kot bi ziveli v raju. Ali pa Butalah.
[/quote]
A res, le kdo je potem mene 2x ustavil od Broda na Kolpi do Kočevja, marsovci?

Slovenček vedno ostane samo slovenček – tudi v težkih časih za narod si želi, da sosedu krava crkne. To je tisto pravo desničarsko domoljubje.
[/quote]

‘Desničarski domoljubi’, navadni državljani te dni na lastno pest ‘patruljirajo’ ob meji. Zase, zate, zame. Levica pa skriva brivca, ki bo moral po vseh zakonih biti vrnjen na Hrvaško.

Razlika je očitna. Odslej volim samo še desnico, ampak ne Janševe.


V Sloveniji so bile aktivistke posiljene in zaklane?
Ta ugrabitev tega vinogradnika mi je malo čudna nekako mi ne gre skupaj, zvezan vržen v prtljažnik in pred mejo spuščen, migranti pa brez težav v Italiji, le po katerih poteh so se iz tiste vukojebine vozili, da so se ognili vsem patruljam, ki križarijo na tistem koncu in ustavijo vsak avto ki je poln potnikov.
[/quote]
Bolje jih je pustiti pr i miru in jih spustiti v Italijo in naj se oni jebejo z njimi.
Tako principielno delajo in so delali Hrčki…..mene pa😡

Ma kaksni begunci…a so vam šoje pamet pozobale.? To je vojska, ki si z kvantiteto obeta dolocene koristi in spremembe, ki temeljijo na verskih zakonih.
Spomnim se vojne v BiH srbi so bežali v srbijo in dlje, Hrvatje v hrvasko in dlje tja kamor so se pac lahko umaknili vojni (ker je bila vojna tudi na hrvaskem), muslimani v Slovenijo in se kam podobno kot Hrvatje, zidje so sli v izrael itd.. Vsak nekako k svojemu . Niso bili pa nobeni problematični ker vojna je dejansko obstajala na tem področju in ljudje so bežali, da si rešijo zivljenja. To pa niso nobeni begunci, ampak army.. Toliko bogatih arabskih drzav, oni pa vsi v Evropo tako tisti z vojnih kot nevojnih območij.. A ste glupi nekateri ali kaj vam je, da se niste dojeli igre.? Treba to Evropi treba, kad joj je narod glup i nema pameti.

Je šlo za organizirano ugrabitev?
“Vse je bilo dobro organizirano, migranti so imeli dva slovenska vodnika (par), ki se je izdajal da sta arheologa. Tako sta pristopila k njemu in si ogledala okoliščine. Eden od vaščanov si je (tako pravijo) zapisal registrsko od teh dveh ´arheologov´. Povedal jo je policiji,” je domačinka spregovorila o situaciji, ki je pretresla njihov kraj. Dejala je še, da policija že ves večer preiskuje ugrabitev, da pa jo zanima, ali bo policija podrobno pojasnila dogodek in kako bo medijski mainstream o dogodku poročal.

Tara s je vsa na pecljih, da ni morda ona ta kvazi arheologinja ?

To je vojska naših volilcev in tako dobrodošla. Vi tukajšnji vedno manj volite za nas, zato vas je treba utišat in zamenjat.

Ne širite nestrpnosti in ne ščuvajte proti volilcem levice. Vam je že mufti v podobi Tare_S lepo razložil, da nas moti ščuvanje proti našim planom!

Slovenca sta jim pomagala? Arheologa?? Ce sta tako pretkana in sposobna..zakaj pa nista ukradla avto kje drugje? Mislim, ne mores verjeti. Najvisja mozna kazen za vse! Sami kriminalci. Fuj.

Jaz bi predlagal ustanovitev vaških straž.

Sicer se zdi neverjetno, da bi si lahko kdo izmislil vse to, a zadeva vedno bolj začenja smrdeti po nečem, kar naši južni bratje imenujejo nameštaljka. Za dedka (pa četudi bi šlo za Vilija) seveda boljše, da je bila nameštaljka oziroma laž. Manj travm.

140

Saj ne bi nič rekla… ampak… mogoče pa bomo še veseli Štajerske varde…

Sicer se zdi neverjetno, da bi si lahko kdo izmislil vse to, a zadeva vedno bolj začenja smrdeti po nečem, kar naši južni bratje imenujejo nameštaljka. Za dedka (pa četudi bi šlo za Vilija) seveda boljše, da je bila nameštaljka oziroma laž. Manj travm.
[/quote]

Izvoljo. Kličejo te, da se izrineš iz svojega mehurčka in narediš kaj še za koga, ki ni naredil ničesar narobe.
http://moja-dolenjska.si/belokranjski-poziv-ce-zeli-kateri-od-zagovornikov-pocistiti-naj-se-javi/

Saj prav iz podobnih razlogov so jih leta 42 ustanovili, pa vidiš kaj se je zgodilo z njimi, kdo ti garantira da te norci ne bodo potamanili v kakšnem rovu samo zato ker si poizkušal zaščititi sebe in svoje !

Izvoljo. Kličejo te, da se izrineš iz svojega mehurčka in narediš kaj še za koga, ki ni naredil ničesar narobe.
http://moja-dolenjska.si/belokranjski-poziv-ce-zeli-kateri-od-zagovornikov-pocistiti-naj-se-javi/
[/quote]

Bo Vili.

Hči opisuje dogodek
https://www.youtube.com/watch?v=BaD7cRmIBP8&feature=youtu.be

Čaki, če sta “arheologa” imela avto, zakaj so potem rabili še enega? Jih je bilo preveč?

Bo Vili.
[/quote]

Vsekakor ne bo zagovornik, to mi je jasno. Ti so nekje s čistimi ročicami zaenkrat še na varnem.

Vsa sreča, da se je dobro končalo. Ampak dedi pa je imel avanturo za movie Quentin Tarantino.

seštevaj 2+4 je koliko
torej seštevek v navaden avto ne gre…, ali pač
Sploh pa če jih ti pelješ si vodnik, torej si odgovoren, če peljejo sami tebe ni, ti se pa nauči do 10 računat…ja ?

Je videla očetov avto, ne ve, kam se je peljal, jo je zaskrbelo za očeta (1:40) – a pogledat pa ni šla?! Kako uro jo je “skrbelo”, potem je šel sin delat v vinograd, pa še on ugotovil, da ga ni.

A se šalite? Starček je bil prej v Sežani, kot pa so oni pogledali po celem vinogradu in poklicali dve osebi!

New Report

Close