Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Ne pumpaj! Verjamem, da bi ti bil kakšen tak pokol všeč, ampak takšna pumpanja niso primerna.
[/quote]

Tara, me zanima, kaj bi pa ti rekla gospodu, ki je bil žrtev ugrabitve? A lahko slišimo?

novinarska pravljica za lahko noč

Tara, me zanima, kaj bi pa ti rekla gospodu, ki je bil žrtev ugrabitve? A lahko slišimo?
[/quote]

Spet me hočeš spraviti nekam, kamor tebi paše. priporočam ti isto kot vedno – pojdi spat.

Jebela saj bolj sovražite Taro, kot pa ugrabitelje ubogega starčka.

Glede na to, da prihajajo čedalje bolj nasilni, ki so brez denarja kot so ga imeli njihovi predhodniki in nimajo kaj izgubiti, je tak scenarij čedalje bolj verjeten. Je samo še vprašanje časa.

Me zanima kaj bi rekla na to, da ti vlomijo v hišo/vikend vse pojejo in popijejo (kar niti ni problem) in poleg tega še vse razbijejo?
[/quote]

To se dogaja, Tara_S. A dokler se ne zgodi tebi, ti je vseeno.

Popravek: Še enkrat, ne pumpaj! Mater vam provokatorji. Res boste sranje skuhali. Saj vem, da vam to paše iz političnih razlogov…. Ampaj ostalim nam pa še tega dodatnega vašega provokatorskega sranja ni treba prenašati.
[/quote]

Bi še vedno tako govorila, če bi ugrabili tebe namesto tistega starčka?

To se dogaja, Tara_S. A dokler se ne zgodi tebi, ti je vseeno.
[/quote]

Tretjič: razmisli, kaj sem napisala. In obenem razmisli, kaj mi hočeš podtakniti.

Ah to je uno…. Brezveze. Spravil je Barco, In zdaj ga jezi, ker jaz sem še pa kar tukaj kljub vsem žalitvam.

Bi še vedno tako govorila, če bi ugrabili tebe namesto tistega starčka?
[/quote]

Kako pa govorim?

Spet me hočeš spraviti nekam, kamor tebi paše. priporočam ti isto kot vedno – pojdi spat.
[/quote]

nikamor te nočem spraviti. hočem tvoje mnenje in odgovor na preprosto vprašanje. Kaj lahko zagovorniki migrantov poveste žrtvam njihovih lumparij, ko jih/če jih lahko/ pogledate v obraz?

in prosim brez izmotavanj. Če nimaš poguma za odgovor, povej naravnost.

Me veseli, da je možakar v redu in se k sreči ni zgodilo hujšega. Zdaj si pa predstavljajte, da je na tem vikendu ženska, morda mamica z otroki, kakšne bi bile v tem primeru posledice. Stanje je več kot resno, nekateri pa o pumpanju, žalostno. Zagovorniki ilrgalnih migracij niste nič boljši od samih migrantov, prej veliko slabši. Vojne je konec, posledično tu nima nihče vlagat azila; Maroko, Pakistan, Bangladeš, Tunizija itd.??

nikamor te nočem spraviti. hočem tvoje mnenje in odgovor na preprosto vprašanje. Kaj lahko zagovorniki migrantov poveste žrtvam njihovih lumparij, ko jih/če jih lahko/ pogledate v obraz?

in prosim brez izmotavanj. Če nimaš poguma za odgovor, povej naravnost.
[/quote]

Ne podtikaj!

Upam, da bodo naslednjič ugrabili našo babico iz doma, ker res veliko plačujemo zanjo.

zaradi takšnih kot je ona, smo tam kjer smo.

Ne podtikaj!
[/quote]

no, saj se mi je zdelo, da boš nadaljevala v tem stilu 🙂

no, saj se mi je zdelo, da boš nadaljevala v tem stilu 🙂
[/quote]

Pojdi ti lepo spančkat in pusti poštene ljudi pri miru.

Sploh?


!!!! In tudi ni opcij zaprosat za azil! To naj naredijo v sosednji drzavi od svoje.

Pojdi ti lepo spančkat in pusti poštene ljudi pri miru.
[/quote]

halo, si pogledala skoz okno? Eni moramo na delo, da boš ti lahko talala svojim migrantom.
No, ti poštenjakarica pa le pejt spančkat, sej od tebe ni nič pametnega – še besede ne.

Zaprosi lahko vsak cigo, samo po naši zakonodaji ga ne bo dobil.

Pojdi ti lepo spančkat in pusti poštene ljudi pri miru.
[/quote]

aha,

takim domačim izdajalcem..
ki so okupatorju dopustili ali celo pomagali spodkopavat domači narod..
so nekega daljnega leta rekli ..belčki..
kako so ti končali.. vemo..
po novem pa vidim da se takim “belčkom” reče.. pošteni ljudje..
hahaha..kak salto mortale..
samo par tem, kak dan mimo, pa je že druga pesem..

aha,

takim domačim izdajalcem..
ki so okupatorju dopustili ali celo pomagali spodkopavat domači narod..
so nekega daljnega leta rekli ..belčki..
kako so ti končali.. vemo..
po novem pa vidim da se takim “belčkom” reče.. pošteni ljudje..
hahaha..kak salto mortale..
samo par tem, kak dan mimo, pa je že druga pesem..
[/quote]

Groziš? Ccccc

https://youtu.be/D3f9qs9H5vY

Koliko so jih prejeli samo prejšnji teden na Dolenjskem:
http://moja-dolenjska.si/cez-vikend-prijeli-168-migrantov-pu-novo-mesto-dodatno-poroca-o-83-prijetih-v-casu-prvomajskih-praznikov/

Glede na pisanje Jonasa Jonassonsa pri teh letih že pričnejo lesti skozi okna … Mislim, niso vedno krivi samo migranti.

Stoletnik, ki je zlezel skozi okno, Jonas Jonassons.

Ravno ne verjamem v ugrabitev in vožnjo v prtljažniku prek Slovenije in izpustitev. Pa starček se je znal pogovarjat angleško.
LOL no, malo razmišljajte!

New Report

Close