Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Verjameš ali ne. Kar sem napisal drži. In mi smo tukaj.[/quote]
In za kaj se zavzemaš? Slovenec se ne klanja južnjaku in ne leze severnjaku v rit. Tvoja čast je kje- v nemčiji ali v angliji?[/quote]

Jest temule bloodandhonorju iskreno predlagam, naj jo mahne..pa saj ni treba do Anglije ali Nemčije,bo Avstrija čisto dovolj…pa se naj poveže v bratski ljubezni z tamkajšnjimi somišljeniki…hehe. Pa naj pride povedat (potem, ko se mu bo čeljust toliko zacelila, da bo lahko
govoril) kako so ga sprejeli…

Tarči, da ti pojasnem združenja kot je naše Blood&Honour Slovenija ima interese izključno samo kar se tiče Slovenije, smo nezdružljivi s katero koli drugo istoimensko skupino iz drugih držav. Smo samo Slovenci in za nas je samo Slovenija in potem šele vsi ostali. Zagovarjamo interese Slovenije nam je v čast, da smo Slovenci in smo pripravljeni za Slovenijo tudi preliti kri. Dovolj jasno pojasnjeno ?[/quote]
Ko boš zamenjal ime s slovenskim se lahko pogovarjamo naprej.[/quote]

Tarči, bo sedaj uredu?


Ko boš zamenjal ime s slovenskim se lahko pogovarjamo naprej.[/quote]

Tarči, bo sedaj uredu?[/quote]
V redu.


Ne gre samo za število, gre za nadzor nad tem, kdo pride.
Poglej tole in garantiraj, da ne bodo vmes.
https://videos.funker530.com/bitmotive/public/funker530/v1.0/videos/funker530/0c4361c86c3e9ecfa1d544b637eb7e44/854×480.mp4

Tarči, bo sedaj uredu?[/quote]
V redu.[/quote]

S spoštovanjem. Me pa veseli, da vsaj malo razumeš o čem govorim.

Pa ni res. Od kod ti to?

Dey, dis, de…. kaj naj bi to pomenilo?[/quote]
Nineteenth-century Black-American Southern Dialect
https://zocalopoets.com/category/english-nineteenth-century-black-american-southern-dialect/

Ksenofobna policija na Švedskem kako si upajo kaj takega rečti

Migrants ARE to blame for most serious crimes in Sweden, police officer blasts in rant

A SWEDISH police officer has launched a seething attack on the country’s politically correct approach to immigration as he claimed migrants were to blame for the most serious crimes.

http://www.express.co.uk/news/world/763354/Migrants-blame-serious-crimes-Sweden-police-officer-blasts-rant

Tara_S kar se tiče tehle ravnateljevih gum pa takole, lahko da je bil kdo od naših, lahko da je bil kdo od naših simpatizerjev, lahko pa so zgolj popustili živci kateremu od staršev.

Med tem, ko slovenskim otrokom piska pri pultu, ko pridejo na šolsko malico/kosilo zaradi nezmožnosti plačila staršev. Se na drugi strani financira muslimanarske migrante z 1230 eur/mes in brezplačno prehrano za njihove otroke. Se ti zdi to prav? Oprosti meni se zdi to izdajalsko! In kaj je večji kriminal prazne gume ali lačna slovenska otroška usta?[/quote]

Kriminal je kriminal. Ni opravičila.

Tara_S kar se tiče tehle ravnateljevih gum pa takole, lahko da je bil kdo od naših, lahko da je bil kdo od naših simpatizerjev, lahko pa so zgolj popustili živci kateremu od staršev.

Med tem, ko slovenskim otrokom piska pri pultu, ko pridejo na šolsko malico/kosilo zaradi nezmožnosti plačila staršev. Se na drugi strani financira muslimanarske migrante z 1230 eur/mes in brezplačno prehrano za njihove otroke. Se ti zdi to prav? Oprosti meni se zdi to izdajalsko! In kaj je večji kriminal prazne gume ali lačna slovenska otroška usta?[/quote]

Kriminal je kriminal. Ni opravičila.[/quote]
vedno se najde opravičilo, pa če ga pes na repu prinese

Za vse muslićke tegobe naj bi bil kriv ‘zahod’.
Pa ravno k nam rinejo!
Hudoo. Vsi ti kosmati vesoljski ing. dr. in zarutane babe s frocovjem.

Vse plačujemo MI, mi delavci, ki trdo garamo, za tistih ušivih 600€ na mesec tudi ta porod smo plačali. Mi delamo, krvavo služimo ta kruh, da ti migranti živijo dobro. Bodite brez skrbi, da zanje bo odlično poskrbljeno, bodo na toplem, kar vsi slovenci niso, bodo siti, kar vsi slovenci nico. Važno, da je za njih poskrbljeno, slovenci pa crkujemo!

Vse plačujemo MI, mi delavci, ki trdo garamo, za tistih ušivih 600€ na mesec tudi ta porod smo plačali. Mi delamo, krvavo služimo ta kruh, da ti migranti živijo dobro. Bodite brez skrbi, da zanje bo odlično poskrbljeno, bodo na toplem, kar vsi slovenci niso, bodo siti, kar vsi slovenci nico. Važno, da je za njih poskrbljeno, slovenci pa crkujemo![/quote]

Tudi tisti plačujemo, ki smo manj škrti in manj sovražni ljudem. Zato kar nehaj s tem tvojim “mi”. In tudi zate in tvoje otroke (če jih imaš) plačujemo šolanje, zdravstvo, penzije, varnost, ekologijo, kulturo.

Vse plačujemo MI, mi delavci, ki trdo garamo, za tistih ušivih 600€ na mesec tudi ta porod smo plačali. Mi delamo, krvavo služimo ta kruh, da ti migranti živijo dobro. Bodite brez skrbi, da zanje bo odlično poskrbljeno, bodo na toplem, kar vsi slovenci niso, bodo siti, kar vsi slovenci nico. Važno, da je za njih poskrbljeno, slovenci pa crkujemo![/quote]

Tudi tisti plačujemo, ki smo manj škrti in manj sovražni ljudem. Zato kar nehaj s tem tvojim “mi”. In tudi zate in tvoje otroke (če jih imaš) plačujemo šolanje, zdravstvo, penzije, varnost, ekologijo, kulturo.[/quote]

Najprej bi moralo biti poskrbljeno za Slovence, Slovenke in Slovenske družine potem pa šele za vse ostale. Muslimasko golazn je treba strateg ven iz Slovenije. Kje je vaša zavednost ali ste že vsi prodani?!?

Tudi tisti plačujemo, ki smo manj škrti in manj sovražni ljudem. Zato kar nehaj s tem tvojim “mi”. In tudi zate in tvoje otroke (če jih imaš) plačujemo šolanje, zdravstvo, penzije, varnost, ekologijo, kulturo.[/quote]

Najprej bi moralo biti poskrbljeno za Slovence, Slovenke in Slovenske družine potem pa šele za vse ostale. Muslimasko golazn je treba strateg ven iz Slovenije. Kje je vaša zavednost ali ste že vsi prodani?!?[/quote]

Za take Slovence, kot si ti (itak mi je vseeno ali si Slovenec ali vesoljec), najraje človek ne bi dal niti centa. Ampak žal moramo tudi za vas dajat.

Ko boste protestirali pred veleposlanistvi drzav, ki so uničile Iraq, Somalijo, Jemen, Libijo, deloma Egipt, Sirijo, Palestino, Afganistan, deloma Pakistan / Libanon se potem oglasite še tukaj in špukajte vaše nizko IQ-čne špuke.
Ko boste zahtevali, da izstopimo iz N.A.T.O-a in to organizacijo razglasimo za teroristično celico.
Ko kot država jasno povemo, da je bil 11.9 notranje delo američanov ter mosada.
Ko Franciji poleg arabcev, ki sesajo socialo priznamo, da iz bivših kolonij POKRADE cca 500 MILIJARD EUR na leto.
Ko vsi jokamo za nemcijo a sama to počne in nas vse skupaj uničuje.
Podprla je ustašizacijo na hrvaškem ter pogrom Jugoslavije, zdaj pa hrvati umirajo sami po stanovanjih (ce ze niso delozirani pred tem).
Ko bomo hoteli ljubiti zivljenje in PRAVICO (ne tisto namisljeno, da smo super rasa in bozji narod za kar se imajo srbi) se bo vse samo popravilo.
Karma je ze vzela davek, 21{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nemk je sterilnih. Tako je, če se igras z antibaby in 30 spolnih udov probaš preden mislis zanosit.

BOLANA DRUZBA SMO!
Zato se ne sklicujte na Hitlera, on je pred nemškim porazom izjavil “Vsi vredni nemci so pomrli, preziveli so zgolj manjvredni. Prišla bo rasa z vzhoda, ki bo vladala”.

Tako, da je očitno tudi on odprl oči. Torej ne mi z blood and honour.

Ne pozabite, da so krizarski pohodi bili financirani s strani hazarskih judov bankirjev in glej ga glej 😀 namesto na muslimane so prvo oropali bizanc in poklali nešteto judov ter kristijanov … in vam je to v ponos.

BOLANO!

Nimam nič proti, če se človek bori za svoje. Ampak da to počne z argumenti in pravico na svoji strani. Ko pa se boriš samo za svoje a nimaš NIKOLI nič zoper to, da se druge zlorablja, ubija, itd.
Potem ko ti iscejo boljse zivljenje pa rečeš ne?

BOLANO!

Nacionalizem je hujša bolezen od raka.

[/quote]

na teh dvajset še cca.85 žlahtne na vsakega in jih je že 1700, kar je že številk. Potem pa še najman 220 eur podpore na vsakega pa nekaj izredne pomoči in je naša država ob vsak 3mio eur letno. Slovenske družine pa lačne, ne si zatiskati oči ogromno jih je, ker se država obnaša mačehovsko do svojih ljudi.

ampak ste pa res dobro obveščeni da veste točno, kako jo je mož pustil … je bil kdo od vaju morda šofer tistega kombija?[/quote]
Saj je sama povedala, kako je bilo.
Ko so bežali na sever in jim je zaradi njenega stanja bila v breme, so jo zamorci vrgli iz kombija.

In sedaj bi najraje nam očitali, da smo nesočutni, in nečloveški. Pa kako bi morali za revico (in njene otroke) poskrbet za nadaljnih xx let.
V somaliji pa ni nobene vojne, v Evropo je prišla da bi cuzala eu socialno, vlekla ugodnosti in nič delala. (saj prostih delovnih mest tudi ni.)

Eni si pa še kar domišljajo, kako bodo ti zamorci, ki se takole odpovejo svojih najbližjih delali za nas hahahaha.[/quote]

V Somaliji ni vojne???? Teleta nemarna …da vas ni sram! Somalija je najslabši kraj pod soncem za bivanje! Pa kaj je vam?
A zdaj se ljudem reče že “zamorci” ? Iz katere kletke so vas spustili? Sramoto delate sebi, svojim otrokom in državi !

Kdo k tebi rine? Raje mam 100 migrantov za soseda kot tebe. Ker z dvema stavkoma pokažeš vso omejenost in žlehtnobo.

[/quote]

na teh dvajset še cca.85 žlahtne na vsakega in jih je že 1700, kar je že številk. Potem pa še najman 220 eur podpore na vsakega pa nekaj izredne pomoči in je naša država ob vsak 3mio eur letno. Slovenske družine pa lačne, ne si zatiskati oči ogromno jih je, ker se država obnaša mačehovsko do svojih ljudi.[/quote]

To ti potem napadi državo, ne migrantov. Niso ti migranti krivi, če lastne države ne znamo spraviti
v red.

Najprej bi moralo biti poskrbljeno za Slovence, Slovenke in Slovenske družine potem pa šele za vse ostale. Muslimasko golazn je treba strateg ven iz Slovenije. Kje je vaša zavednost ali ste že vsi prodani?!?[/quote]

Za take Slovence, kot si ti (itak mi je vseeno ali si Slovenec ali vesoljec), najraje človek ne bi dal niti centa. Ampak žal moramo tudi za vas dajat.[/quote]

Hahaha, sam imam tri otroke, katerim nič ne manka. Sam sem v sloveniji ustvaril 14 delovnih mest, plačujem davke… sem boter štirim slovenskim otrokom…

In kaj mi imaš še za povedat?

Razburjam se, ker se tudi z mojim denarjem financira drhal, ki jo v sloveniji ne potrebujemo. Poskrbimo najprej za svoje!


Saj je sama povedala, kako je bilo.
Ko so bežali na sever in jim je zaradi njenega stanja bila v breme, so jo zamorci vrgli iz kombija.

In sedaj bi najraje nam očitali, da smo nesočutni, in nečloveški. Pa kako bi morali za revico (in njene otroke) poskrbet za nadaljnih xx let.
V somaliji pa ni nobene vojne, v Evropo je prišla da bi cuzala eu socialno, vlekla ugodnosti in nič delala. (saj prostih delovnih mest tudi ni.)

Eni si pa še kar domišljajo, kako bodo ti zamorci, ki se takole odpovejo svojih najbližjih delali za nas hahahaha.[/quote]

V Somaliji ni vojne???? Teleta nemarna …da vas ni sram! Somalija je najslabši kraj pod soncem za bivanje! Pa kaj je vam?
A zdaj se ljudem reče že “zamorci” ? Iz katere kletke so vas spustili? Sramoto delate sebi, svojim otrokom in državi ![/quote]
Kjer je vojna ta ni nastala zaradi nas slovencljev, ampak zaradi domačinov tiste države. V Siriji je bilo še leta 2010 vse mirno, potem pa nekaterim režim ni ustrezal, pa so začeli po cestah letat. In zdaj imajo kar imajo. Vsak mora doma počistit, ne pa po svetu letal! In za tole kao somalko velja, da so jo njeni lastni ljudje, visoko nosečo in s popadki vrgli iz vozila. Ne mi Slovenci, njeni lastni ljudje. Zakaj bi morali biti mi bolj solidarni od njenih? Ve kdo?
Zamorc je pri nas beseda ki pomeni nekoga ki je prišel izza morja. Boste tudi Prešerna popravili?

Za take Slovence, kot si ti (itak mi je vseeno ali si Slovenec ali vesoljec), najraje človek ne bi dal niti centa. Ampak žal moramo tudi za vas dajat.[/quote]

Hahaha, sam imam tri otroke, katerim nič ne manka. Sam sem v sloveniji ustvaril 14 delovnih mest, plačujem davke… sem boter štirim slovenskim otrokom…

In kaj mi imaš še za povedat?

Razburjam se, ker se tudi z mojim denarjem financira drhal, ki jo v sloveniji ne potrebujemo. Poskrbimo najprej za svoje![/quote]

Ti skrbi, za kogar želiš. Ampak ne pozabi, da pa nimaš nobene pravice drugim onemogočati normalnega življenja.

Golazen si in to dobro veš.

Hahaha, sam imam tri otroke, katerim nič ne manka. Sam sem v sloveniji ustvaril 14 delovnih mest, plačujem davke… sem boter štirim slovenskim otrokom…

In kaj mi imaš še za povedat?

Razburjam se, ker se tudi z mojim denarjem financira drhal, ki jo v sloveniji ne potrebujemo. Poskrbimo najprej za svoje![/quote]

Ti skrbi, za kogar želiš. Ampak ne pozabi, da pa nimaš nobene pravice drugim onemogočati normalnega življenja.

Golazen si in to dobro veš.[/quote]
Kontra in re za zapisano! Ja, imamo pravico zdravim in mladim moškim, ki rinejo k nam, onemogočiti normalno življenje. Ker bi si ga morali ustvariti doma, ne pri nas. Ker so svoje ženske, otroke in svoje starše pustili v revščini in v nenormalnem življenju. Kakšna diskriminacija po spolu in starosti!

Ti skrbi, za kogar želiš. Ampak ne pozabi, da pa nimaš nobene pravice drugim onemogočati normalnega življenja.

Golazen si in to dobro veš.[/quote]
Kontra in re za zapisano! Ja, imamo pravico zdravim in mladim moškim, ki rinejo k nam, onemogočiti normalno življenje. Ker bi si ga morali ustvariti doma, ne pri nas. Ker so svoje ženske, otroke in svoje starše pustili v revščini in v nenormalnem življenju. Kakšna diskriminacija po spolu in starosti![/quote]

A še kar verjamete svojim lažem o tem, da ni vojn, da prihajajo samo mladi moški, da vsi posiljujejo, da ljudje v Sloveniji stradajo zaradi teh prišlekov? Kar lažite, saj se boste sami zadavili od teh vaših laži.

New Report

Close