Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Za take Slovence, kot si ti (itak mi je vseeno ali si Slovenec ali vesoljec), najraje človek ne bi dal niti centa. Ampak žal moramo tudi za vas dajat.[/quote]

Hahaha, sam imam tri otroke, katerim nič ne manka. Sam sem v sloveniji ustvaril 14 delovnih mest, plačujem davke… sem boter štirim slovenskim otrokom…

In kaj mi imaš še za povedat?

Razburjam se, ker se tudi z mojim denarjem financira drhal, ki jo v sloveniji ne potrebujemo. Poskrbimo najprej za svoje![/quote]

Podpišem in kapo dol, Slovenec!

Tako je najprej poskrbimo za svoje! Tudi jaz imam tri otroke, jim tudi nič ne manka in želim da tako tudi ostane.
muslimanarska banda begunska gremo iz Slovenije.

Hahaha, sam imam tri otroke, katerim nič ne manka. Sam sem v sloveniji ustvaril 14 delovnih mest, plačujem davke… sem boter štirim slovenskim otrokom…

In kaj mi imaš še za povedat?

Razburjam se, ker se tudi z mojim denarjem financira drhal, ki jo v sloveniji ne potrebujemo. Poskrbimo najprej za svoje![/quote]

Podpišem in kapo dol, Slovenec!

Tako je najprej poskrbimo za svoje! Tudi jaz imam tri otroke, jim tudi nič ne manka in želim da tako tudi ostane.
muslimanarska banda begunska gremo iz Slovenije.[/quote]

Vidi, ista slovenceljska golazen. Pa saj sta samo dva tukaj. Lažeta in podpihujeta sovraštvo pa za tri. To pa drži.


Kontra in re za zapisano! Ja, imamo pravico zdravim in mladim moškim, ki rinejo k nam, onemogočiti normalno življenje. Ker bi si ga morali ustvariti doma, ne pri nas. Ker so svoje ženske, otroke in svoje starše pustili v revščini in v nenormalnem življenju. Kakšna diskriminacija po spolu in starosti![/quote]

A še kar verjamete svojim lažem o tem, da ni vojn, da prihajajo samo mladi moški, da vsi posiljujejo, da ljudje v Sloveniji stradajo zaradi teh prišlekov? Kar lažite, saj se boste sami zadavili od teh vaših laži.[/quote]
Kar vidim in ker znam uporabljati tudi tiste strani, kjer so podatki je razmerje med ženskami in otroci ter moškimi med prosilci za azil v Sloveniji 1: 4. Za mlade moške seveda. Prav tako jih nekateri videvamo vsak dan, ko gredo zvečer na babe in pir. Sami mladi moški. Ves dan jedo, potem pa zvečer polni energije tja na metelkovo ali pa v rog. Svoji k svojim!
Ti se pa kar zadavi s svojimi lastnimi lažmi. Dobrodošel s kostjo v grlu!

Podpišem in kapo dol, Slovenec!

Tako je najprej poskrbimo za svoje! Tudi jaz imam tri otroke, jim tudi nič ne manka in želim da tako tudi ostane.
muslimanarska banda begunska gremo iz Slovenije.[/quote]

Vidi, ista slovenceljska golazen. Pa saj sta samo dva tukaj. Lažeta in podpihujeta sovraštvo pa za tri. To pa drži.[/quote]
Vi boste nas zmerjali z golaznijo ? Ja, kdo pa ste! In zakaj bi morali biti mi strpni proti vam, ki na zmerjate? Ti veš?

A še kar verjamete svojim lažem o tem, da ni vojn, da prihajajo samo mladi moški, da vsi posiljujejo, da ljudje v Sloveniji stradajo zaradi teh prišlekov? Kar lažite, saj se boste sami zadavili od teh vaših laži.[/quote]
Kar vidim in ker znam uporabljati tudi tiste strani, kjer so podatki je razmerje med ženskami in otroci ter moškimi med prosilci za azil v Sloveniji 1: 4. Za mlade moške seveda. Prav tako jih nekateri videvamo vsak dan, ko gredo zvečer na babe in pir. Sami mladi moški. Ves dan jedo, potem pa zvečer polni energije tja na metelkovo ali pa v rog. Svoji k svojim!
Ti se pa kar zadavi s svojimi lastnimi lažmi. Dobrodošel s kostjo v grlu![/quote]

Ne lažem. Pri vama dvema nacističnima slovenceljčkoma na tem portalu pa iz vsake besede gleda laž, sovraštvo ali pa oboje skupaj. Bi se še človek vprašal, kaj vaju žene v to sovraštvo in uničevanje življenj ljudem, ampak imam pametnejše posle.

Podpišem in kapo dol, Slovenec!

Tako je najprej poskrbimo za svoje! Tudi jaz imam tri otroke, jim tudi nič ne manka in želim da tako tudi ostane.
muslimanarska banda begunska gremo iz Slovenije.[/quote]

Vidi, ista slovenceljska golazen. Pa saj sta samo dva tukaj. Lažeta in podpihujeta sovraštvo pa za tri. To pa drži.[/quote]

Ali si slabo prebral poste ali pa jih sploh nisi, vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avtorjev tukaj se strinja z dejstvom, da je potrebno migrantom reči odločen NE!

Vidi, ista slovenceljska golazen. Pa saj sta samo dva tukaj. Lažeta in podpihujeta sovraštvo pa za tri. To pa drži.[/quote]
Vi boste nas zmerjali z golaznijo ? Ja, kdo pa ste! In zakaj bi morali biti mi strpni proti vam, ki na zmerjate? Ti veš?[/quote]

Kar daš, to dobiš. Beseda golazen ni na mojem zelniku zrasla. Tudi v tej temi ni bila najprej uporabljena pri meni. Vas pa razumem. Golazen ste in iz svoje kože ne morete.

Vidi, ista slovenceljska golazen. Pa saj sta samo dva tukaj. Lažeta in podpihujeta sovraštvo pa za tri. To pa drži.[/quote]

Ali si slabo prebral poste ali pa jih sploh nisi, vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avtorjev tukaj se strinja z dejstvom, da je potrebno migrantom reči odločen NE![/quote]

Me zanima, koliko je različnih IPjev za temi 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… Pa ne skrivaj se sedaj za besedico ne, ki jo je treba reči migrantom. Politika v zvezi z migranti se izvaja že dolgo. Včasih bolj nasilna, včasih povsem korektna. Ampak vama troloma to ni dovolj. Treba je podpihovati sovraštvo. Edino to znata početi. In zato sta navadna (ali pa nenavadna, imata na izbiro) golazen.


Vi boste nas zmerjali z golaznijo ? Ja, kdo pa ste! In zakaj bi morali biti mi strpni proti vam, ki na zmerjate? Ti veš?[/quote]

Kar daš, to dobiš. Beseda golazen ni na mojem zelniku zrasla. Tudi v tej temi ni bila najprej uporabljena pri meni. Vas pa razumem. Golazen ste in iz svoje kože ne morete.[/quote]

Najprej nisem nacist, pa vendar begunski svinjariji pravim: ne

Komur ne paše živet v Sloveniji s Slovenici naj se odseli. Izdajalcev pa tako nemarajo nikjer. Izkoriščajo jih dokler so uporabni potem pa v taglobok jarek …

Kar daš, to dobiš. Beseda golazen ni na mojem zelniku zrasla. Tudi v tej temi ni bila najprej uporabljena pri meni. Vas pa razumem. Golazen ste in iz svoje kože ne morete.[/quote]

Najprej nisem nacist, pa vendar begunski svinjariji pravim: ne

Komur ne paše živet v Sloveniji s Slovenici naj se odseli. Izdajalcev pa tako nemarajo nikjer. Izkoriščajo jih dokler so uporabni potem pa v taglobok jarek …[/quote]

Ti izkoriščaš ta portal za širjenje sovraštva. To je trenutno največje izkoriščanje v tej temi.

Najprej nisem nacist, pa vendar begunski svinjariji pravim: ne

Komur ne paše živet v Sloveniji s Slovenici naj se odseli. Izdajalcev pa tako nemarajo nikjer. Izkoriščajo jih dokler so uporabni potem pa v taglobok jarek …[/quote]

Ti izkoriščaš ta portal za širjenje sovraštva. To je trenutno največje izkoriščanje v tej temi.[/quote]

Ma mene bolj skrbi tole šuntanje k orožju…ni blo tako daleč nazaj, ko so govorili o “janševih
milicah” …skratka nekih paravojaških enotah, ki naj bi branile domovino…najprej pred tujci,
potem pa še kar lepo pred domačimi, ki drugače mislijo….po vzoru Nemčije 1938…
Ta ideja se mi vedno bolj zdi, da nekak noče zamreti.
In tale dva (ali eden, sej ni važno) jo krepko rineta v ospredje.
Skoz po malem se omenja puške, pa streljanje, pa obrambo…opa, pa vaške straže…smo že bližje.

Ti izkoriščaš ta portal za širjenje sovraštva. To je trenutno največje izkoriščanje v tej temi.[/quote]

Ma mene bolj skrbi tole šuntanje k orožju…ni blo tako daleč nazaj, ko so govorili o “janševih
milicah” …skratka nekih paravojaških enotah, ki naj bi branile domovino…najprej pred tujci,
potem pa še kar lepo pred domačimi, ki drugače mislijo….po vzoru Nemčije 1938…
Ta ideja se mi vedno bolj zdi, da nekak noče zamreti.
In tale dva (ali eden, sej ni važno) jo krepko rineta v ospredje.
Skoz po malem se omenja puške, pa streljanje, pa obrambo…opa, pa vaške straže…smo že bližje.[/quote]

Rineta ja. Ampak sta že zdavnaj razkrinkana. In že kar nekaj časa so debate na monu dokaj civilizirane. In to kljub temu, da monovci ne delimo vse enakih mnenj. Danes sta se pa spet nekaj narepenčila in obnovila svojo propagando.


Ma kakšne vojne neki. Če so razna plemena v sporu se to še ne imejuje vojna.

Hehe čudni ti begunci, najprej prosijo za azil, potem ko jim država finančno pomaga pa hodijo na dopuste v domače kraje, kjer naj bi jim stregli po življenju.
http://nova24tv.si/svet/neverjetno-toda-resnicno-eritrejski-migranti-izkoriscajo-svicarski-socialni-sistem-za-turisticna-potovanja/

https://www.nzz.ch/schweiz/eritreer-auf-heimaturlaub-asylbewerber-auf-urlaub-riskieren-ihren-status-ld.87135%5B/quote%5D

Da ne ločiš Eritreje in Somalije niti ni čudno, glede na toda ti je nova24TV vir informacij 🙂

eden večjih genocidov je bil tisti v Ruandi, se spomniš tutsijev,…. mah brez veze samo neka plemena, Ruanda in danes Somalija pa same varne dežele…

Najprej nisem nacist, pa vendar begunski svinjariji pravim: ne

Komur ne paše živet v Sloveniji s Slovenici naj se odseli. Izdajalcev pa tako nemarajo nikjer. Izkoriščajo jih dokler so uporabni potem pa v taglobok jarek …[/quote]

Ti izkoriščaš ta portal za širjenje sovraštva. To je trenutno največje izkoriščanje v tej temi.[/quote]

Kakšno izkoriščanje portala neki. Podal sem svoje mnenje in navedel dejstva. Pravocirate pa vi ostale avtorje, da vam potem v malo bolj grobem tonu odgovarjajo. In kdo je zdaj tukaj pametnejši?

Za Slovenijo, ki spoštuje državnost, človeka in človeštvo ter človekove pravice prelijem kri tudi jaz. Prelijem, če bo treba, jo tudi za to, da Slovenija ne bo takšna, za kakršno jo hočeš narediti ti.[/quote]

Evo pa imamo 1. od 3 nujnih pogojev za ponovno državljansko vojno.
Pravzaprav je v zapisanem že zametek 2. pogoja tako da ….

Bolana je podgana! Ljudje smo bolni!

A zdej se boste pa zarad beguncev tepl? Se še niste naučil nč iz zgodovine?
V slogi je moč, stopmo skp pa rešmo zadevo, da bo za vse prou.

Slovenija za SLOVENCE

Če boste branili Slovenijo je čisto o.k. Samo bodite glasnejši. Zakaj se skrivate po forumih. Pojdite na ulice, mirno in odločno brez nekih pizda.rij. in povejte tako kot povejo ljudje po svetu. Gredo na ulico. Drugače garantiram, da boste dobili pristaše, ker tukaj na monu je več kot očitno sovražna nastrojenost proti Slovencem.

Skratka, tema dvema slabo kaže, da bosta dobili azil. Če bo šlo po pravilih, bosta verjetno deportirani.
To, da pa bi civilna družba pritiskala, da lahko ostaneta tu, kot pravi Faila, pa pomeni pritisk na azilne sodnike in kaj takega lahko izreče samo ta čefurka.
Takole na hojladri, en lahko ostane, drugi ne more, je pa katastrofa! Pravila so pravila. Revščina je za enega razlog za azil, za drugega pa ne? To ni razlog za nobenega in vsi morajo imeti enakovredno obravnavo brez protekcije.
Itak je ženska nepismena, nikoli ne bo delala, nič od nič. Sem bo pripeljala še ostale, zato je veliko boljše, da jo deportirajo.
Tako ali tako prihaja čez Italijo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ekonomskih migrantov, ki niso upravičeni do azila.
“Mala Sabreen obiskala Jesenice”
http://www.gorenjskiglas.si/article/20170128/C/170129812/1002/mala-sabreen-obiskala-jesenice

Poglejte si malo razloge afriških migrantov:
– Veronique, 43, hasn’t given up either. She left the Democratic Republic of Congo with her youngest child, a 3-year-old boy. Her sole reason to immigrate is to seek medical attention, she says.
ali
– Faith wants to make it to Europe and sing, but first she needs to save at least 5,000 euros for the rest of the journey or maybe even to return home where her children are.
ali
– Anthony from Guinea, he made it across and is right now on his way to Germany, where two of his uncles immigrated four years ago and they are promising him a job.
ali
“We are good people,” they say in broken English. “We just want to go to Europe for work, to help our mothers in Morocco.”

According to the International Monetary Fund, in 1990 about half of total migrants were refugees; this percentage dropped to about 10 percent by 2013.

https://codastory.com/migration-crisis/geopolitical-ruptures/next-migrants

Jeeee. Sam še puške naj vam dajo v roke, a ne? Aja pa saj tudi te že imate, kajneda.
Zdej je treba samo še dovolj šundra naredit, da bo uporaba orožja “opravičena”, pa ste
v devetih nebesih.[/quote]

Drži da smo za slovenijo pripravljeni preliti tudi kri, če bi bilo potrebno. Smo zavedni Slovenci!

Pa da se ne boste obremenjevali z razkrinkan ali ne ? Sem Borut Pogorelec s ponosom.[/quote]
In eden od tvojih komentarjev je danes romal na Policijo.

Vsebina, ki ste jo prijavili, je tudi po naših ugotovitvah domnevno kaznivo dejanje po 297. členu KZ-1 (javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti). Prijavo smo v nadaljnjo obravnavo posredovali slovenski Policiji.

Lepo si jim olajšal delo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Seveda si zeli ostati ce pa ji ne bo treba delat in kasneje bo pripeljala se celotno svojo familijo. Saj je pametna znajdla se je samo ni pa posteno do davkoplacevalcev in drugih Slovencev ki nimajo take srece kot kna.

še mi gremo ven


Kaj moreš, pač nimajo prave barve kože ;.(


Kaj moreš, pač nimajo prave barve kože ;.([/quote]

Res ima srečo, ja.

S polno ritjo je lahko takole pljuvati po ljudeh, ki so pustili vse za sabo in šli v neznano, sovražno okolje.

New Report

Close