Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Migrantka iz Rateč si želi ostat tukaj

Danes eden, jutri dva, čez eno leto 10.000. Pa plodijo se tudi. Delali da bodo? Ne me smejati! Kulture dela ti nimajo privzgojene, znanja pa tudi ne.

Slovenci brezposelni in v tujino po kruh, mi pa uvažamo take. Zares lepo in razvojno naravnano. 🙁


Kaj moreš, pač nimajo prave barve kože ;.([/quote]

Res ima srečo, ja.

S polno ritjo je lahko takole pljuvati po ljudeh, ki so pustili vse za sabo in šli v neznano, sovražno okolje.[/quote]

Ce je begunka, je pobegnila iz se bolj sovraznega okolja. Ce je ekonomska migrantka, je zamenjala eno revscino z drugo.

Afrika ima preko milijarde ljudi. Od tega najmanj pol potencialnih migrantov. Kam jih bos vse dal, ker kot vidis, toku ni konca.

Res ima srečo, ja.

S polno ritjo je lahko takole pljuvati po ljudeh, ki so pustili vse za sabo in šli v neznano, sovražno okolje.[/quote]

Ce je begunka, je pobegnila iz se bolj sovraznega okolja. Ce je ekonomska migrantka, je zamenjala eno revscino z drugo.

Afrika ima preko milijarde ljudi. Od tega najmanj pol potencialnih migrantov. Kam jih bos vse dal, ker kot vidis, toku ni konca.[/quote]

Smo jim mi krivi, če nimajo pameti? Razmnoževanje dokler da, tudi če ni hrane in prihodnosti. Potem pa še širjenje religije miru in podobno. Vsak naj odgovarja za svoja dejanja kot morajo to Evropejci.

Hahaha, teh zadev smo že vajeni… na sodišču pred tremi leti, odvetnik: “g. Sodnik v slovenski ustavi imamo vsi pravico do svobode govora. Vsak ima pravico izrazit svoje mnenje. Izražanje mnenja pa se nikakor ne sme inačiti z vzpodbujanjem nasija ali sovraštva. … In sodba : zavržena obtožnica … posledica : obtoženi dobil plačano dnevni o in stroške prevoza na sodišče.

Migrantom odločen Ne!!!!

Sicer pa je zakon podpisal moj soimenjak g. Predsednik Pahor.[/quote]
Izražanje mnenja je eno, pozivanje k ubijanju pa drugo. Kar odvetnika vprašaj.[/quote]
Ne pozabi na provociranje. Ga ni v tej temi,ki ne bi provociral.

Ce je begunka, je pobegnila iz se bolj sovraznega okolja. Ce je ekonomska migrantka, je zamenjala eno revscino z drugo.

Afrika ima preko milijarde ljudi. Od tega najmanj pol potencialnih migrantov. Kam jih bos vse dal, ker kot vidis, toku ni konca.[/quote]

Smo jim mi krivi, če nimajo pameti? Razmnoževanje dokler da, tudi če ni hrane in prihodnosti. Potem pa še širjenje religije miru in podobno. Vsak naj odgovarja za svoja dejanja kot morajo to Evropejci.[/quote]

Si spregledal, da ga na koncu vprasam, kam bo dal pol milijarde ljudi? Kar pri 1000, 2000 novih ljudi vsak dan cez Mediteran, je to pol milijona na leto, 5 milijonov v 10 letih. Koliko je se drugih ilegalcev, ki prihajajo po drugih poteh! Kakor je tihotapljenje organizirano in kakor se ga ne preprecuje, se bo stevilka migrantov samo vecala. Poplavo se lahko ustavi samo na zacetku. Ko je v popolnem razmahu, je prepozno.

ne sočustvuj,ko jih bo na tisoče ne boš več


Kaj moreš, pač nimajo prave barve kože ;.([/quote]

Res ima srečo, ja.

S polno ritjo je lahko takole pljuvati po ljudeh, ki so pustili vse za sabo in šli v neznano, sovražno okolje.[/quote]
In kaj bi ti s takimi, ki pustijo vse za sabo in pridejo k tebi, z namenom da bodo živeli na tvoj račun?


Izražanje mnenja je eno, pozivanje k ubijanju pa drugo. Kar odvetnika vprašaj.[/quote]
Ne pozabi na provociranje. Ga ni v tej temi,ki ne bi provociral.[/quote]
Seveda. Potem so pa ljudje šokirani, ko dobijo kazen, ker so bili sprovocirani in so nekoga mahnili…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ne pozabi na provociranje. Ga ni v tej temi,ki ne bi provociral.[/quote]
Seveda. Potem so pa ljudje šokirani, ko dobijo kazen, ker so bili sprovocirani in so nekoga mahnili…[/quote]
Ha, preberi KZ. Če nekoga sprovociraš in on skoči nate, ti pa ga namlatiš, verjemi ali ne se na silobran ne moreš zgovarjat. No lahko se, ampak koristilo ti pa ne bo.


Seveda. Potem so pa ljudje šokirani, ko dobijo kazen, ker so bili sprovocirani in so nekoga mahnili…[/quote]
Ha, preberi KZ. Če nekoga sprovociraš in on skoči nate, ti pa ga namlatiš, verjemi ali ne se na silobran ne moreš zgovarjat. No lahko se, ampak koristilo ti pa ne bo.[/quote]
Vrsto let sem delala v klubu, pa sem bila (kot odgovorna oseba in kot priča) velikokrat zraven pri postopku. V zadnjih letih se je uveljavila praksa, da kazen pokasirata oba, po principu deljene krivde. Je treba filat proračun…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ha, preberi KZ. Če nekoga sprovociraš in on skoči nate, ti pa ga namlatiš, verjemi ali ne se na silobran ne moreš zgovarjat. No lahko se, ampak koristilo ti pa ne bo.[/quote]
Vrsto let sem delala v klubu, pa sem bila (kot odgovorna oseba in kot priča) velikokrat zraven pri postopku. V zadnjih letih se je uveljavila praksa, da kazen pokasirata oba, po principu deljene krivde. Je treba filat proračun…[/quote]
To ni tisto, o čemer sem pisal. To je druga stvar in ja, drži.


Vrsto let sem delala v klubu, pa sem bila (kot odgovorna oseba in kot priča) velikokrat zraven pri postopku. V zadnjih letih se je uveljavila praksa, da kazen pokasirata oba, po principu deljene krivde. Je treba filat proračun…[/quote]
To ni tisto, o čemer sem pisal. To je druga stvar in ja, drži.[/quote]
E, potem pa razloži, o čem si pisal. Ker v mojem svetu velja, da je odločitev, kako se bom odzvala na provokacije, moja. Posledice neustrezne (protizakonite) reakcije pa tudi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


To ni tisto, o čemer sem pisal. To je druga stvar in ja, drži.[/quote]
E, potem pa razloži, o čem si pisal. Ker v mojem svetu velja, da je odločitev, kako se bom odzvala na provokacije, moja. Posledice neustrezne (protizakonite) reakcije pa tudi.[/quote]
Nimam kaj razlagat, to je dejansko tako, kar sem napisal. Oz, bolje razložit ne morem. Tako nam je razlagal možakar, ki je zakon napisal.


E, potem pa razloži, o čem si pisal. Ker v mojem svetu velja, da je odločitev, kako se bom odzvala na provokacije, moja. Posledice neustrezne (protizakonite) reakcije pa tudi.[/quote]
Nimam kaj razlagat, to je dejansko tako, kar sem napisal. Oz, bolje razložit ne morem. Tako nam je razlagal možakar, ki je zakon napisal.[/quote]
Sem še enkrat prebrala tvojo razlago, pa vidim, da sem bila površna. Ja, seveda, da je situacija precej drugačna, če jaz nekoga sprovociram z namenom, da me (enkrat) mahne, potem ga pa razbijem “ko vola”… A se termin prekoračen silobran še uporablja?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Nimam kaj razlagat, to je dejansko tako, kar sem napisal. Oz, bolje razložit ne morem. Tako nam je razlagal možakar, ki je zakon napisal.[/quote]
Sem še enkrat prebrala tvojo razlago, pa vidim, da sem bila površna. Ja, seveda, da je situacija precej drugačna, če jaz nekoga sprovociram z namenom, da me (enkrat) mahne, potem ga pa razbijem “ko vola”… A se termin prekoračen silobran še uporablja?[/quote]
Kolikor vem, še. https://zakonodaja.com/zakon/kz/11-clen-silobran
Silobran šteje samo obramba, kar pomeni, da traja samo tako dolgo, kot traja napad in mora biti sorazmeren. kar pomeni, da če te nekdo kresne z liziko, ti pa se potem voziš z bagrom po njem par ur… no da je malo prehuda.


Sem še enkrat prebrala tvojo razlago, pa vidim, da sem bila površna. Ja, seveda, da je situacija precej drugačna, če jaz nekoga sprovociram z namenom, da me (enkrat) mahne, potem ga pa razbijem “ko vola”… A se termin prekoračen silobran še uporablja?[/quote]
Kolikor vem, še. https://zakonodaja.com/zakon/kz/11-clen-silobran
Silobran šteje samo obramba, kar pomeni, da traja samo tako dolgo, kot traja napad in mora biti sorazmeren. kar pomeni, da če te nekdo kresne z liziko, ti pa se potem voziš z bagrom po njem par ur… no da je malo prehuda.[/quote]
Uff, si pa šel v ekstrem… 🙂

(3) Storilec, ki je prekoračil meje silobrana, se sme kaznovati mileje; če pa je prekoračil silobran zaradi močne razdraženosti ali prestrašenosti, povzročene z napadom, se mu sme kazen tudi odpustiti.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kolikor vem, še. https://zakonodaja.com/zakon/kz/11-clen-silobran
Silobran šteje samo obramba, kar pomeni, da traja samo tako dolgo, kot traja napad in mora biti sorazmeren. kar pomeni, da če te nekdo kresne z liziko, ti pa se potem voziš z bagrom po njem par ur… no da je malo prehuda.[/quote]
Uff, si pa šel v ekstrem… 🙂

(3) Storilec, ki je prekoračil meje silobrana, se sme kaznovati mileje; če pa je prekoračil silobran zaradi močne razdraženosti ali prestrašenosti, povzročene z napadom, se mu sme kazen tudi odpustiti.[/quote]
Drži, ampak tu ni govora o provociranju. Je pa nekaj tudi od advokata odvisno. No, od obeh advokatov:-))

Ne seri, tale pa dojenc ostaneta, pride še mož pa 5 otrok, pa mama s fotrom, pa njuni otroci, pa od fotra mat, pa tete pa strici pa…..

O madona, saj jih je že 81. :O
Res fajn.

SS-lovenci (tale BH & Co). Da se ve!

Drugače pa…. tale pučka bo verjetno prava lepotička, tako kot mama. Res ne vem, kateri narod bi zavračal dobre gene. 🙂

Mama lepotička hahhaa si ti slepa ali pa si običen troll ali pa si ena zavljena feministka tistim pa so všeč grde babe po moje, da si to zadnje LOL

Ravnokar sem gledala kroniko in teh migrantov nikjer nočejo v Murski so podpisali peticijo, da jih nočejo v svojem bloku krajevna skupnost je ukrepala povsod po svloeniji je enako ljudje nočejo teh migrantov.

Zdaj pa bi bilo prav, da jih k sebi domov vzamejo ljubitelji migrantov ti so njihovo zadnje upanje a ne Tara SS in Senza? A boste kej ukrepale ali boste samo pametne?

Ne seri, tale pa dojenc ostaneta, pride še mož pa 5 otrok, pa mama s fotrom, pa njuni otroci, pa od fotra mat, pa tete pa strici pa…..

O madona, saj jih je že 81. :O
Res fajn.[/quote]
A na moževe druge žene in njihove žlahte si pa pozabila?

New Report

Close