Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Ma ja fuj do konca prav imaš, se strinjam. Sami vase zaljubljeni pa tok da boli.


Super in pametno napisano ful, res post na mestu in vse pohvale od mene. To bo to. Doma že nekaj ne štima glede tega in si praznino želijo polniti na tak način, s takšnim bahanjem.


Lepo. Super fitniseraj 🙂
[/quote]

hehe… no, saj taki tipi so fitneseri 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Točno tako, takšen te potem želi imeti za svojo last, kupiti namreč taki moški želijo žensko. Mi je več znank razlagalo takšne in drugačne zgodbe in takih moških se je najbolj za bati. Najprej se ti prav prilizujejo in lepe besede govorijo, kasneje pa te imajo za svojo lastnino, so posesivni,ukazovalni in nikamor ne smeš brez njih. Narcisi so to. Na ven pa se tako lepe delajo pred drugimi ljudmi. Taki so najhujši, neke vrste tihe vode so to.
[/quote]
Takih se ženske in punce ognite v velikem loku. Ker se hitro iz jagenjčka spremeni v volka, ko te enkrat dobi. Posebaj tisti, ki so svoj denar zaslužili na “pošten način”. Na koncu se ga ne boste losale, ko boste ve hotele, ampak, ko bo on hotel. Boste hitro dojele, da ni vredno nobenih počitnic v Dubaju, vožnj v besnih automobilih, ali Armanijevih oblekcah, vse to kar boste preživljale s takimi tipi. Ogromno jih poznam, ki so na koncu pristale v varnih hišah, da so ubežale takim ljudem.

hehe… no, saj taki tipi so fitneseri 😉
[/quote]
So ja. samo naj lepo fitnesira ane 🙂


Takih se ženske in punce ognite v velikem loku. Ker se hitro iz jagenjčka spremeni v volka, ko te enkrat dobi. Posebaj tisti, ki so svoj denar zaslužili na “pošten način”. Na koncu se ga ne boste losale, ko boste ve hotele, ampak, ko bo on hotel. Boste hitro dojele, da ni vredno nobenih počitnic v Dubaju, vožnj v besnih automobilih, ali Armanijevih oblekcah, vse to kar boste preživljale s takimi tipi. Ogromno jih poznam, ki so na koncu pristale v varnih hišah, da so ubežale takim ljudem.
[/quote]

Tudi sama jih poznam malo morje takih ja, točno tako. Ne rabim ma kaki Armani in ta šit me ne briga niti malo mah ja, naj si sam to nekam vtakne v betico zaradi mene pa Gucci pa ta šit, ne hvala. Taki so najhujši. Poznam tako bolane zgodbe in ja najebejo vsi, take pa so si tudi same malo krive, kaj se jim je pa fajn zdelo. Denar ja na “pošten način” točno tako pa ja. Kaj pa drugega ane. Rajši nikamor kot Dubaj ali kamor koli že. Rešiti se potem takšnega je res muka. Kot si rekla, ko se on odloči vse lepo in prav, v obratnem primeru si ga pa res nasrkala po domače povedano.Volk pa ja hitro postane. In še ena resnična, volk dlako menja, narave pa nikoli in takšni ostanejo večno taki.

Če žreš tiste umetne dodatke, si tudi težko drugačen. Tisti z najbolj napihnjenimi mišicami, so najbolj hitre jeze. To je znan pregovor. Mene tukaj samo moti, da ženske ne opazijo, katere mišice so fejk (60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sigurno) in katere so tiste prave. Tako boste tudi lažje odkrili normalnega človeka.

Ma ja fuj do konca prav imaš, se strinjam. Sami vase zaljubljeni pa tok da boli.
[/quote]

Nihče ne more biti v fitneserja zaljubljen bolj, kot je on sam vase. Zapomni si to. 😉

Tudi sama jih poznam malo morje takih ja, točno tako. Ne rabim ma kaki Armani in ta šit me ne briga niti malo mah ja, naj si sam to nekam vtakne v betico zaradi mene pa Gucci pa ta šit, ne hvala. Taki so najhujši. Poznam tako bolane zgodbe in ja najebejo vsi, take pa so si tudi same malo krive, kaj se jim je pa fajn zdelo. Denar ja na “pošten način” točno tako pa ja. Kaj pa drugega ane. Rajši nikamor kot Dubaj ali kamor koli že. Rešiti se potem takšnega je res muka. Kot si rekla, ko se on odloči vse lepo in prav, v obratnem primeru si ga pa res nasrkala po domače povedano.Volk pa ja hitro postane. In še ena resnična, volk dlako menja, narave pa nikoli in takšni ostanejo večno taki.
[/quote]
Super zate, da tako razmišljaš. To je samo moj nasvet, za vsako, ki misli, da je tako lepo biti “sponzoruša”.

Avtorica, tvoj spis se bere tako hudo nevoscljivo, da kar oci bolijo. Mislim, nikoli ne bi sla tukaj gor pisat eno 2 leti staro zgodbo, ker bi to ze itak pozabila v 5 minutah.

Sama sem hitro spokala stran od takega tudi in sem kakšne težave so ženske z njimi imele uf, bolje da ne veste sploh. Izogibajte se takih.

Jaz točno vem kakšne so prave mišice na moškem. 🙂 nič fejk, sve majka priroda in ljubezen do sportov

Tipi, ki bi bili radi kot Challe Salle, ampak on je z Lagano vsaj dokazal, da ima smisel za (samo)ironijo in nekaj inteligence.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Pisala sem jo zato ker so bile tukaj gor zgodbe razne kako punce padajo samo na take tipe in sem zato objavila, kot dokaz kakšne še obstajamo. Pa lep večer še naprej ti želim 🙂

Tipi, ki bi bili radi kot Challe Salle, ampak on je z Lagano vsaj dokazal, da ima smisel za (samo)ironijo in nekaj inteligence.
[/quote]
Sorry sam ta Challe Salle je tok umeten tip meni no ne hvala res ne.


Sorry sam ta Challe Salle je tok umeten tip meni no ne hvala res ne.
[/quote]
Samo pravim, kakšen je ideal lajf stajla današnjih fitnesralcev. Čale se je pa s tistim videom mal pohecal iz njih (in sebe).

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kdo je ta sale?

Nihče ne more biti v fitneserja zaljubljen bolj, kot je on sam vase. Zapomni si to. 😉
[/quote]

Ja bolj pa res v takega nihče ne more biti zaljubljen kot je on sam vase. Pa še kako res je to.

https://www.youtube.com/watch?v=JaPwLN5-21o

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Poglej si ga ja. Kkašen se ti zdi?


Samo pravim, kakšen je ideal lajf stajla današnjih fitnesralcev. Čale se je pa s tistim videom mal pohecal iz njih (in sebe).
[/quote]
Štekam ja malo se je pohecal samo pač tko mi kot moški nekako ni res ne.

PUMA ane kako to da ne opazijo. Uff hitre jeze pa res pa še tiste hormone jejo o šit ne no ogabni so res.


Super zate, da tako razmišljaš. To je samo moj nasvet, za vsako, ki misli, da je tako lepo biti “sponzoruša”.
[/quote]

Super zate, da tako razmišljaš. To je samo moj nasvet, za vsako, ki misli, da je tako lepo biti “sponzoruša”. Hvala ja, nekaj pa nas je še takih. Sponzoruše o ne no.

https://www.youtube.com/watch?v=JaPwLN5-21o
[/quote]

Tale pubec pa je pohrustal par kant raznih praškov, brez skrbi…

Ee moj kolega kaj ti manjka.? Manjka ti jahta pa banka pa vila :)))
Ni slab samo mislim da ni nek visok po konstrukciji ko ga gledam.
Moj je much boljši :))
Pesem mi je pa cool

New Report

Close