Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Če pa so v resnici pedri, ki se v resnici bildajo za moške, sam bi radi bili macho pa ne gre.
[/quote]

So to kr pedri ane k kok enih zgodb ženske povejo, da jim niti vstajajo ne več. Kam smo to prišli

Pol si pa ena izmed redkih žensk ko ne padajo na take. Takih kot si ti je zelo malo, srečen tist ki te ima.
Pa pozabu sem prej še napisat, da se nisem nikol delu norca iz žensk. Še vsako ko sem spoznal sem jo spoštoval. Ampak potem žal pride mimo tak ki se ima za nekaj več, pol pa pošteni nasrkamo tko je danes ampak jaz sem se sprijaznu.
[/quote]

Lennox pa hvala ti ja moje prijateljice so tudi take, ker s pleh in keš pičkami se res ne družim, nimam opravka z njimi. kul, da si se nekak sprijaznu že. Ja res grozno, da potem mimo pride neki ko se ima za nekaj več in potem adio ti, kje imajo to možgane take ženske res ne vem.

zakaj pa ne bi?
[/quote]

Zakaj ne bi. Jah zakaj pa so taki prasci da izkoriščajo to lahko, meni to ni ok. Če razumeš kaj mislim.

saj … on bi se te tudi hitro losal, ko bi te položil 🙂
[/quote]

Bi se men tudi hotro losal ane, ker mu je itak bilo samo do tega. Sem ga sama odslovila takoj, ko sem videla kam pes taco moli.

Tudi meni se to vse kar si napisala gabi in se bolj ne bi mogla strinjat s tabo


A da so jim fauš, ja možno ne vem jaz. Jaz jim nimam bit za kaj.

nč hudga, itak si krepko premlada za mene, jst se tukej več zajebavam kot sem resen, odvisno od razpoloženaj….. če bi trznla, bi imel še slabo vest, da me vidiš iz preveč pozitivne strani, pol pa sej veš, kako je z moškimi, človek prec pomisli, al bi bila za nategnt ali ne, hehe, hec…

oglasil sem se v bistvu za to, da bi še kaj rekl o fitniserjih. Sam sem treniral ekipni šport od malih nog in takrat še ni bilo teh fitnes zadev, razen par uteži v dvoranah, kjer smo trenirali. No tega nikoli nismo uporabljali, saj smo se prerivali s soigralci in en drugega dvigovali na treningih. Se pa spomnim, da tisti, k iso pa hodli te uteži dvigovat so delovali nekako kretensko, hodili so tako, kot, da imajo jajca do kolen in ful pokončno, da so ramena čim bolj vidna. Fora je bila v tem, da so bili to po pravilu v tistih časih nekako nizki tipi in so zgledali komično, ko si se pogvarajal z njimi si videl ,da imajo kratko lajtngo, tako je imel verjetno tud tip, ki ti je kazal sliko, ki si ga opisala v začetnem postu, kaj bo on vse imel, to je to.
Ni pa rečeno, da so vsi takšni, samo jst, ko jih vidim, mi ni niti do druženja za njimi, odbijajo me, pa imam nečaka, k ise je razširil s pomočjo fitnesa, valjda, obvezno sledijo tetovaže ampak men postane slabo, ko vidim kaj je naredil iz sebe. Isto, mulc sosed, še dve leti je zgledal kot normalen dečko, zdej kot omara, adijo pamet, kdo pade pod ta vpliv fitnesa, je kot človek odpisan, kot drogeraš, psiha ga bo izdala slej kot prej, samo vprašanje časa je v takem primeru, če ne znajo pravočasno končat s tem pumpanjem.
REsnica pa je, da se fantje hodijo pumpat zarad piqk, pol pa piqka ratajo sami seb, samo s tem pač s časom izgubijo realn stik z življenjem, jebat ga, postajajo robot.
[/quote]

Za ekipni šport sploh prvič slišim. Ja te pa res nekam kretensko delujejo, vsaj večina, sem opazila že ja.
tole kopiram ker se tok fajn sliši hehe 🙂 ˝Se pa spomnim, da tisti, k iso pa hodli te uteži dvigovat so delovali nekako kretensko, hodili so tako, kot, da imajo jajca do kolen in ful pokončno, da so ramena čim bolj vidna. Fora je bila v tem, da so bili to po pravilu v tistih časih nekako nizki tipi in so zgledali komično, ko si se pogvarajal z njimi si videl ,da imajo kratko lajtngo, tako je imel verjetno tud tip, ki ti je kazal sliko, ki si ga opisala v začetnem postu, kaj bo on vse imel, to je to.˝

Dobesedno jajca imajo do kolen in držo pokončno in vidna ramena seveda ja, pravi desci seveda napihnjeni da je grozno. Ja tak tip je bil točno tak, kot si opisal tak nek nizki moški in z nizkim čelom in same besede so ga bile itak ja in sam gobc po domače povedano. Ja tako vse kaj on bo še imel. In takrat točno je še omenil, kak biljard ima doma in oh in sploh. In edinec seveda, to sem ap pozabila napisati. Tak mamin sinko, tudi njegova mamica je takrat hodila tja v fitnes. Predvidevam, da nek edinec razvajen, da bolj ne bi mogel biti.
Za tvojega nečaka vrjamm, da ti je slabo kaj je naredil iz sebe. In pa za tega soseda, ko praviš. Ja kot nek drogeraš. sj eni fitneserji so tud drogeraši in dilerji so nekateri tudi vidim adio res. Ja to pumpanje jih naredi preveč odvisno ma ja saj to ane. Kot omara no kak pa to izgleda res. Meni se že ne dopade. ja itak zarad tega hodjo tja da so ženskam všeč, oz d ajim bojo potem bolj všeč. Slaba samopodoba, ni tukaj kaj drugega za reči.

Meni je pa zanimivo kako vas moti, če tip hodi v fitnes in skrbi zase. Takoj je označen za napihnjenca in obravnavan kot nekaj slabega. Da bi katera se potrudila in mogoče koga spoznala to pa ne. Po drugi strani pa je kup slabe volje, ko se dec po 5ih letih veze poredi in nič ne športa itd.

Dvojna merila?

Tipi iz faušije, ker so debeli bajsi zavaljeni. Babe pa, ker so bajse in valjda ne bo natreniran tip bajse porival.

Napisala sem svojo zgodbo, zakaj mi taki napihnjeni mišičnjaki niso všeč ki se le bahavo kaj vse imajo in kaj bojo še imeli. Tako da različni so ljudje v fitnesih. Samo največ je takih žal, ki sem jih sama opisala in so jih polna usta in polno enih besed in napihovanj. Napinhnjena usta, napihnjene mišicetako to gre velikokrat dobro skupaj 🙂

Tipi iz faušije, ker so debeli bajsi zavaljeni. Babe pa, ker so bajse in valjda ne bo natreniran tip bajse porival.
[/quote]
Sem kar suha drugače in me taki napihnjenci vseeno ne zanimajo. Visoka sem 173 cm in imam 56 kg.Zase lahko rečem da sem normalna nekako, pri suhih.

So to kr pedri ane k kok enih zgodb ženske povejo, da jim niti vstajajo ne več. Kam smo to prišli
[/quote]
Men se tud ne dvigne, so ravne ko mize in se potem filajo s silikonom:

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Pa pod fasado so ko lopovi:

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Za ekipni šport sploh prvič slišim. Ja te pa res nekam kretensko delujejo, vsaj večina, sem opazila že ja.
tole kopiram ker se tok fajn sliši hehe 🙂 ˝Se pa spomnim, da tisti, k iso pa hodli te uteži dvigovat so delovali nekako kretensko, hodili so tako, kot, da imajo jajca do kolen in ful pokončno, da so ramena čim bolj vidna. Fora je bila v tem, da so bili to po pravilu v tistih časih nekako nizki tipi in so zgledali komično, ko si se pogvarajal z njimi si videl ,da imajo kratko lajtngo, tako je imel verjetno tud tip, ki ti je kazal sliko, ki si ga opisala v začetnem postu, kaj bo on vse imel, to je to.˝

Dobesedno jajca imajo do kolen in držo pokončno in vidna ramena seveda ja, pravi desci seveda napihnjeni da je grozno. Ja tak tip je bil točno tak, kot si opisal tak nek nizki moški in z nizkim čelom in same besede so ga bile itak ja in sam gobc po domače povedano. Ja tako vse kaj on bo še imel. In takrat točno je še omenil, kak biljard ima doma in oh in sploh. In edinec seveda, to sem ap pozabila napisati. Tak mamin sinko, tudi njegova mamica je takrat hodila tja v fitnes. Predvidevam, da nek edinec razvajen, da bolj ne bi mogel biti.
Za tvojega nečaka vrjamm, da ti je slabo kaj je naredil iz sebe. In pa za tega soseda, ko praviš. Ja kot nek drogeraš. sj eni fitneserji so tud drogeraši in dilerji so nekateri tudi vidim adio res. Ja to pumpanje jih naredi preveč odvisno ma ja saj to ane. Kot omara no kak pa to izgleda res. Meni se že ne dopade. ja itak zarad tega hodjo tja da so ženskam všeč, oz d ajim bojo potem bolj všeč. Slaba samopodoba, ni tukaj kaj drugega za reči.
[/quote]

No, za to pa res upam, da se hecaš,… ekipni športi. Ekipni športi, so športi z žogo, fuzbal, košarka, rokomet, odbojka, hokej…. in za mene so to edini športi v katerih človek res uživa, edino atletika in boks so ok., drugi športi pa bolj med nezanimivimi, vsaj za mene, če so al pa ne.

treba je razlikovati med 4 pojmi,ki jih ljudje pogosto enačijo in mislijo da pomenijo isto,ampak v resnici so si čisto nasprotje in to so-UREJENOST lahko kupiš ( kozmetični salon,frizer,moda,vsa kozmetika lepotni kirurg…), biti (postati) FIT lahko kupiš (osebni trenerji vseh vrst) ali pa fit postaneš z lastno voljo in trudom, biti POSTAVEN( vsaj 180 cm pri moškem in 165 cm pri ženski) pomeni da nimaš težav s preveč kg glede na telesno višino ne glede kako izgledaš, biti LEP to ti mora biti pa dano v genskem zapisu tega se ne da natrenirati ali pa kupiti z NOBENIM denarjem ali pridobiti z kakršnokoli hrano.Tudi mišičasti moški niso vsi enako lepi ampak je to odvisno od tonusa mišice in simetrije telesa in ne od volumna mišice in telesa.Isto pa velja za ženske.Ženska ima lahko 10 kg preveč pa bo lahko izgledala bolje kot tista z idealnimi telesnimi merami vse je odvisno od oblike nog,bokov itd in seveda obraza,kar je pa zopet stvar genetike.Verjemite da je na svetu več ljudi ki imajo vsaj 50 miljonov eur premoženja kot pa tistih nadpovprečno( od nog do glave) lepih ljudi obeh spolov.Tudi zdravnik ne more biti vsak ali pa govoriti 5 jezikov tekoče ali biti visok 2 metra vse to in še veliko drugih stvari ti mora biti v genih.Je pa lepota verjetno edina stvar na tem svetu ki se jo ne da kupiti z nobenim denarjem.


Se strinjam. Lepota je pogojena z geni.
Kot je rekel moj fotr na najini poroki ko so od moža sorodniki prišli , čudil se je z odprtimi usti
Ooo Bože ovi su svi neki ljepi ljudi.. a vidi nas hahahaha


Se strinjam. Lepota je pogojena z geni.
Kot je rekel moj fotr na najini poroki ko so od moža sorodniki prišli , čudil se je z odprtimi usti
Ooo Bože ovi su svi neki ljepi ljudi.. a vidi nas hahahaha
[/quote]

Grdi ljudje ne obstajajo. Obstajajo samo ljudje, ki ti niso všeč na videz. Ampak to so samo okusi, tebi nekdo ni všeč, ta isti je nekomu drugemu všeč. O okusih pa se ne razpravlja.

Grdi ljudje ne obstajajo. Obstajajo samo ljudje, ki ti niso všeč na videz. Ampak to so samo okusi, tebi nekdo ni všeč, ta isti je nekomu drugemu všeč. O okusih pa se ne razpravlja.
[/quote]
Haha ti pač ne zastopis ljudi ki se zajebavajo na svoj račun. Poskusi kdaj. Zelo sproščujoče je.


Haha ti pač ne zastopis ljudi ki se zajebavajo na svoj račun. Poskusi kdaj. Zelo sproščujoče je.
[/quote]

Zastopim bolje kot ti, brez skrbi. V bistvu se ni nanašalo na to, ampak na splošno.

Sem fitneser in furam hud avto. Ce je komu to krivo pa pac ni moj problem drage dame.

Ok., ne bom o moški lepoti v fitnesom ali brez njega, ker imam pač sebe za vrhunskega modela, hehe, hec,….ampak mimo te lepote ob Nadalu pa nism mogel, da je ne zalepim, hehe….

https://www.youtube.com/watch?v=DB0R82eAU1I

tista pred njo je boljša, čista 10 tka.

Pa slovenscina tudi ni ravno tvoja najboljsa prijateljica. Ce pogledam tvoj nick bi skoraj lahko rekel “nomen est omen”.

No, za to pa res upam, da se hecaš,… ekipni športi. Ekipni športi, so športi z žogo, fuzbal, košarka, rokomet, odbojka, hokej…. in za mene so to edini športi v katerih človek res uživa, edino atletika in boks so ok., drugi športi pa bolj med nezanimivimi, vsaj za mene, če so al pa ne.
[/quote]

Aja ne čudno mi je bilo, ker nisi napisal točno kateri šport zato mi ni bilo nič jasn. Ja kakor za koga. Kok si ti reku da si mlad drugač k si reku da sm ful premlada? 29 jih mam tko d anisem neki premlada hehe 🙂


Tole je pa res super napisano kako je treba razlikovati med vsemi temi pojmi, kapo dol zate res, bravo 🙂 Grda resnica tista prava tudi s tabo se čisto strinjam.

Ja tele silikoni in to o boh no nimam besed tudi ne za take ženske to je glupo. Amm tale mi na hitro zgleda podobna Lauri Pausini http://slimcelebrity.com/wp-content/upl … -Botox.jpg

New Report

Close