Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mnenja o t2 operaterju

Mnenja o t2 operaterju

2o let pri njih, zadovoljen.

O Simon, katerega operaterja ste si sedaj izbrali?

A mogoče tam delate, oz ste prijatelj s kom ki tam dela?

Kot sem že zapisala, zelo smo zadovoljni  in zelo dolgo pri T2. Cenovno so tudi zelo ugodni. Še kar tako naprej.

Občasne težave v roamingu po tujini.
Drugače pa vse kot pri drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
Simon765, 02.08.2022 ob 12:55

T2 – beži od njih kar te noge nesejo. Veliko obljub, ampak porazna izvedba. TV (optika) zmrzuje in pada dol) Na računih se pojavljajo tel št., ki so neznane. Zavrnem ta del računa in ga ne plačam – na reklamacijo odgovorijo pozno in so prej že poslali opomin za neplačan del računa.  Prijavim jih na AKOS. Priznajo napako, ampak ne pa tudi stornacije opomina, ki je po njihovem del upravnega postopka. Skratka veliko težav in zato moj nasvet stran od njih.

Tak način poslovanja in nedelovanja billinga in reševanja reklamacij je posledica poslovnih odločitev lastnika, ki je gradbinec in nima blage veze o telekomunikacijah.  Posledično ima zaposleno takšno upravo, ki je nesposobna in politično nastavljena (parkira NSi in SDS kader),  nesposoben je tudi kader ki naj bi delal na omrežju, razvijal IT, sesuta je jasno tudi administracija.  Skratka sama golazen, storitve pa so iz leta v leto slabše.

Se strinjam, da je v administraciji sama golazen. Kot bi se delali norca iz svojih strank. Me ne vidijo nikoli več.

Groza ta t2 prekinil sem pogodbo po treh mesecih zaradi slabega mobi signala internet z manjšo hitrostjo kot mi je poslau njihov svetovalec ponudbo in višjo ceno. Po dopisu da bi prekinil pogodbo prekinili brez obvestila datuma izklopa ostal brez neta in mobija(pa si potem zrihtaj drugega operaterja če nimaš nobene povezave) poslali račun 130 eur zaradi izgube ugodnost,prekinitve pogodbe,.. Sedaj bom vidu kako se bo razpletlo.V 25 letih odkar uporabljam net,mobi… še nikoli takšne pokvarjenosti.

Ne držijo se rokov vračila denarja

Malo grdo rečeno samo ovinkarijo do bistva pa težko prideš za en dobropis se ne držijo rokov same obljube do računovodja pa ne moreš

Odgovor na objavo uporabnika
joze833, 05.04.2023 ob 23:42

Malo grdo rečeno samo ovinkarijo do bistva pa težko prideš za en dobropis se ne držijo rokov same obljube do računovodja pa ne moreš

prenos podatkov ne ustreza paketu. Izgovarjajo pa se na druge

Ko smo se priklopili na a1 živi poraz, vedno dol padalo in nikoli niso bili na razpolago. Nazaj so klicali naslednji dan itd. Končno po prigovarjanju možu smo nazaj na t2. Nikoli več drugega operaterja, ker smo prezadovoljeni, tudi mi smo že prej bili več kot 15 let. Včasih misliš, da kje profitiraš in na koncu ugotoviš, da si prišel v živo grozo.

Po večih poskusih dobil vračilo z zamudo.Morda ena šola tudi za njih,da postavijo rok kot davčna pa ne bo nejvolje.Sem dolgoletni njihov uporabnik tako,da bistvenih negativnih komentarjev o njihovem delu nimam

Pri nas doma ukazuje oce. In smo imeli t-2, odlicno in brezhibno, nato je menjal za telemach in katastrofa. 5 metrov od modema mi ne lovi oz zelo slabo, ce gledam tv na mobitelu mi vecinoma ne dela. Isto mami in sestri ne dela. Ampak vazno da je foter zadovoljen……

Prvo smo imel t-2 super. Nato šli na telemach zaradi optike, extremni obup. Komej sem čakal, da grem nazaj na t-2.

Dobenih problemov, vse kot je treba biti in mobi naročnino imam 0 evrov.

Pejte stran od t-2. Mi smo ga podedovali od prejšnjega operaterja. Ne plačaš v roku takoj izklop. Niti ne pošljejo opomina. Zgodi se, da ni položnice, pozabiš plačat, hočeš plačat dva obroka skupaj……..ne ne , takoj izklop in črn TV. Programi zanič, v glavnem vsi slovenski, če grmi je pa itak katastrofa. Tako da razmišljamo o zamenjavi.

Odgovor na objavo uporabnika
janja525, 19.09.2023 ob 16:13

Pejte stran od t-2. Mi smo ga podedovali od prejšnjega operaterja. Ne plačaš v roku takoj izklop. Niti ne pošljejo opomina. Zgodi se, da ni položnice, pozabiš plačat, hočeš plačat dva obroka skupaj……..ne ne , takoj izklop in črn TV. Programi zanič, v glavnem vsi slovenski, če grmi je pa itak katastrofa. Tako da razmišljamo o zamenjavi.

Za “Janja”: za katerega operaterja pa ti navijaš? A veš, da pljuvanje po konkurenci ne prinese uspeha?

popolnoma za nobenega. Prej smo imeli KKS kabelsko, ki jo je kupil T-2. Nikoli ni bilo težav, kot pravim,  da je treba striktno pazit s plačili -vsak mesec. In seveda sledi tudi zaračunavanje ponovnega vklopa, pa ne samo na tv tudi na internetu.  Tako da ne vem katerega operaterja izbrati, da ni pokvarjen kot so tile.

https://ito-kaliningrad.ru/

Ej, lej, nekaj dobrega je le bilo, T2 je danes nekaj firmam kar dopust dal.

Ker nič ni delalo….zapustite svoja delovna mesta.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 09.02.2024 ob 22:17

Ej, lej, nekaj dobrega je le bilo, T2 je danes nekaj firmam kar dopust dal.

Ker nič ni delalo….zapustite svoja delovna mesta.

Huje bo, ko ti bodo mon vzeli. Za ostalo si tako prezabit in ne rabiš sploh.

New Report

Close