Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj današnji obisk pri sodelavki doma

Moj današnji obisk pri sodelavki doma

Bog me obvarji takih bab!


Mogoče ima več dnarja kot ti.jaz imam total vse kar hočem in prav pašejo mi včasih makaroni brez mesa.moja žena pa skor nič mesa ne je.vedno ji ostane.to ti malo mimo obsojaš sodelavko.

Tole pa mora biti provokacija, ker si res ne predstavljam, da obstaja tako noro samo zagledano opravljivo bitje brez kančka olike in takta, ki sama sebe smatra za normalno.[/quote]

Saj lahko da je provkacija, ampak JA, takšne osebe dejansko obstajajo. Naša žlahtnica, od strica žena, je takšna. S svojim vohljanjem je pregnala lastnega sina in njegovo ženo (snaho) iz hiše, kjer sta si v enem delu naredila stanovanje.
Tudi k meni je priletela, ko je šla s Šmarne gore in mi v 10 min obrnila celo bajto okoli….. 😉

Tole pa mora biti provokacija, ker si res ne predstavljam, da obstaja tako noro samo zagledano opravljivo bitje brez kančka olike in takta, ki sama sebe smatra za normalno.[/quote]

o, še kako obstajajo takšne vsiljivke, te 1 x pelje slučajno domov in hoče kar not, čeprav ji poveš, da te glava boli in greš ležat, težko se jih rešiš

Tole pa mora biti provokacija, ker si res ne predstavljam, da obstaja tako noro samo zagledano opravljivo bitje brez kančka olike in takta, ki sama sebe smatra za normalno.[/quote]

Tudi jaz sem že na to pomislila. Saj normalen človek ne more verjeti, da obstajajo tudi taki osebki, kot je avtorica. Mogoče je pa sem in tja tudi kakšen tak??
No, če bi pozvonila pri meni, bi te po dokaj vljudnem stavku zelo hitro odslovila- na vratih,seveda.

Sem velika ljubiteljica testenin in ravno peperoncino so moje TOP testenine!

V njih ni samo tisto rdeče, kar si videla (ki so btw čiliji), temveč tudi, česen, olivc, parmezan, ki pa se ne vidi!

Če pa so še imeli poleg domačo solato je pa to zmaga.

O draga avtorica, bo treba kdaj pogledati čez planke, v nasprotnem primeru boš velikokrat “brez besed”.

A ste res vsi tako negostoljubni in nevljudni, da obiskom ne ponudite niti kozarca vode????

Menda se v službi že dolgo šušlja, da rada špijoniraš po tujih stanovanjih. Zdaj je jasno, da so govorice resnične… Pa kako te ni sram? Vkorakati v tuje stanovanje brez povabila, mislim, zamisli se nad sabo!

Ko že opravljaš, kaj nisi niti pomislila,da so makaroni z maslom,potreseni z papriko?!
Sama velikokrat pojem isto, “pašta na belo” se temu reče,odlično je,zelo paše zelena solata zraven.
A tebe bi res moralo biti sram,da v današnjih časih,ko so telefoni,mobilci,računalniki,v času kosila prideš kam nenajavljena. Seveda ji je bilo nerodno,posebej ker sigurno ne bi niti sanjala,da ji prav TI zvoniš na vratih.

Kaj sploh želiš povedati? Da je sodelavka vedno narihtana, doma pa ima staro in neurejeno kuhinjo in za kosilo pripravlja testenine potresene z papriko? Vse smo razumeli. Ti si pa nevljudna in opravljiva. Sodelavka ni tvoja intimna prijateljica, da bi te vabila domov. Zakaj bi te? Ti pa se za nameček naslikaš na vhodnih vratih v času kosila. Vsak normalen želi imeti takrat mir. Jaz ti sploh ne bi odprla vrat.

Kako si sploh upaš vstopiti, nepovabljena? Jaz bi ti pred nosom zaprla vrata.

Pašta potresena s papriko- ni dobro. Saj ni nujno, da je zraven paradižnik ali meso. Lahko bi bila z žajbljem. Ali malo kompleksnejše- pesto genovese, torej bazilika, zdrobljene pinjole, česen in ovčji beli sir + olivno olje.

Ampak paprika na pašti. 🙁 Kakšen recept je to?

Sicer pa ne vem, kaj je narobe s starim pohištvom? Pejd v kakšno boljšo antikvarnico, pa boš videla, da kvalitetni kosi dosegajo 10kratnike vrednosti pohištva po najnovejši modi.

tud mi jemo dostikrat makarone z drobtinami na maslu in zeleno solato zraven, čisto simpl in poccceeennnii…pa daaaaleč od tega, da smo revni…

Kako si lahko sploh tako nasilna da si vstopila v stanovanje , če te ni povabila naprej. Ali hodiš v prostem času po stanovanjih gledat kaj ljudje jejo. Tako nasilne ženske pa ni fajn imet za sodelavko, upam da imaš ti ve+se urejeno doma in nič zastarelega. Saj veš kako pravijo NAJPREJ PRED SVOJIM PRAGOM POMETI!!!

kaj si pa ti zraven prinesla? kavo, sladoled, kekse ali samo svojo lakoto in radovednost?
Včeraj ni bilo tvoje tašče doma, tak da ni bilo kosilo priprtavljeno ps si se mislila pri sodelavki najesti?

Avtorica, gledam te komentarje in se kar malo čudim …

Tudi jaz poznam eno takšno – urejana tako, da pogledaš za njo (od ličenja do oblačil), drugače pa hodi po hrano na Karitas. Pa ima službo, dela kot trgovka in ima okoli 700 eur plače. Meni to ni sprejemljivo.

Ne morem sicer ocenjevati konkretne situacije.
Kot prvo vem, da je lepo, če se človek najavi, če pride na obisk. Vendar tudi jaz kdaj, če sem kje, pa vem da kdo živi v bližini, pridem in ga pozdravim. Sicer ne pričakujem, da bom povabljena v notranjost.
Je tudi res, da na osnovi nekega kosila težko sklepaš kakšno hrano jedo ostale dni.
Glede opreme pa menim, da je normalno, da tako kot za sebe skrbimo tudi za naš dom (saj se dobijo tudi poceni in lepe stvari). Torej bi bilo tudi meni razumno, da če je kuhinja res dotrajana (ne vem kakšna so tvoja merila dotrajanosti), bi bilo prav, da bi si gospa kupila kakšno oblekico manj in začela varčevati za kuhinjo.
Sicer pa se ne obremenjuj, saj takšen človek verjetno trpi (sploh, če je sama tipi topi urejena), če ne more normalno povabiti ljudi na obisk …

Po moje si ti ena čudna babnca. Resnično, brez najave, lahko jo pozdraviš tudi na vratih oz zunaj, če pa vidiš, da imajo kosilo, pa ne motiš,pozdraviš in greš. Ne pa da gledaš v krožnike kaj jedo in potem pišeš po forumih. Sploh pa sem prepričana da niso jedli testenine s papriko, lahko je bilo kaj podobnega na “hitro”. Tudi mi včasih jemo brezmesne testenine, meni so še boljše.

Zastarelo pohištvo ni isto kot dotrajano. Moja kuhinja ni po zadnji modi, ima že svoja leta, ampak je še cela, funkcionalna in uporabna. Zdi se mi neumno dajat denar za novo, pa čeprav bi z veseljem imela vsakih nekaj let drugo glede na modne smernice. Raje gremo na dopust za ta denar. Enako je z drugim pohištvom. Dokler je celo in uporabno bo ostalo, pa čeprav je 30 let staro. Stanovanje imamo za uporabo, ne zato, da ga razkazujem radovednim sodelavcem. Če komu kaj ne paše, naj se vsiljuje tistim, ki imajo pohištvo po njegovem okusu.

Kar se pa makaronov tiče… moj sin bi jih jedel vsak dan z največjim veseljem, jaz bi raje vsak dan špagete alio olio ali pa carbonara :).

Ja in kaj potem, če ima dotrajano kuhinjo? Toliko smo kot družba že napredovali, da ni več totalno čudno in obsojanja vredno, če ima nekdo star avto, a pri pohištvu pa še nismo tako daleč?

Moja kolegica je imela še leto dni nazaj kuhinjo za zjokat se. Če bi kdo nepoznan prišel k njej, bi ji najbrž kar nekaj denarja pustil na mizi ob odhodu, “za novo kuhinjo”, ker njena res ni bila za nikamor. Razlog je bil v tem, da so itak planirali selitev in bi bilo popolnoma nesmiselno za vmesni čas menjat kuhinjo. Brezvezen strošek, brezvezno delo. Tako je pač imela dotrajano kuhinjo.

Imela je razlog,zakaj sodelavce ne vabi k sebi.ker so sodelavci=SODELAVCI!!!!!!!!,prijatelji=PRIJATELJI!!!!

Ti si sodelavka in glej kaj se je sedaj zgodilo.Tako kot vse delavke opravljivke,tudi ti opravljaš.Povrh pa si še izmišljuješ zraven.

Sem imel umsko nolanega lažnivca za sodelavca na pediatrični kliniki v ljubljani,ki ga noben ni maral.Človek ni prenesel,da se jaz družim z sosodelavcami,žuramo in si je začel izmišljevat,da pa on žura z mano in da kolk sem jaz škrt,pa da delam pizdarije.Hodim v fitnes in on tudi hodi z mano in se norca dela.Noben ga nikoli ni videl.Bil na Djerbi na dopustu 2 tedna,on je lagal da sem po pediatriji hodil.No ni se dolgo norčeval,dokler ga nis sdelavec videl kako spi v avtu pred diskotekami.Pripelje frende,za vstopnino 10 eurov mu je predrago in jih čaka v avtu.S tem da so njegovi prijatelji sami rekli kolk je škrt in bolan v glavo.Pa smejali so se iz njega da vsaj šoferja imajo.

No se mu je vrnilo laganje.Sedaqj ko je osramočen pa so drugi krivi.Ne on ki je lagal.

Drugače pa je najbolje če sodelavci mislijo najslabše o tebi,saj si sami sramoto delajo.Naj govorijo mislijo,kar čejo,ampak men je najbolj smešno,ko se drugi iz njih smejejo da nimajo par čistih v glavi in da govorijo kr nekaj.Ampak ja,pol so vedno drugi krivi,ne pa psihološki lažnivci.

Sovražim tako firbčne babe!!!

Tole je slaba provokacija.

Če pa je res, ti pa tako povem……….

Da si ti ena vsiljiva, radovedna, zdolgočasena in neolikana MON-a.

Nimaš kaj hoditi k sodelavki domov, če si se ravno mimo peljala. Zakaj po tem se ne pelješ mimo Murgelj v LJ in se ne oglasiš pri Kučanu, ko se ravno mimo pelješ!?
Vstopaš v hišo brez povabila?
Ocenjuješ njihovo materialno stanje na podlagi pohištva, cunj in hrane!?

Meni si prej bolna res.

Močno upam, da je tole provokacija!?

lp,D

Tebe pa res ne vem kdo ima za prijateljico. Tvoj opis je popolnoma primitiven.

Nič več se ne oglasiš. Pa bi se lahko.
Če ti ni nerodno dobesedno udirati v tuja stanovanja in šnofljati, naj ti ne bo nerodno še tukaj kaj napisati- recimo v svoje opravičilo? 😉

Nimam se kaj oglašati, ker enostavno niste razumeli poante. S takimi nimam kaj razpravljati, pač nismo na istem nivoju.
Očitno ste tukaj same take na zunaj UJ, v resnici pa FUJ!

New Report

Close