Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj današnji obisk pri sodelavki doma

Moj današnji obisk pri sodelavki doma

Nimam se kaj oglašati, ker enostavno niste razumeli poante. S takimi nimam kaj razpravljati, pač nismo na istem nivoju.
Očitno ste tukaj same take na zunaj UJ, v resnici pa FUJ![/quote]

večina ljudi ni na tako nizkem nivoju kot ti, zamisli se malo!

Ženska je brez povabila vstopila v stanovanje in se po njem še razgledovala????? Groza, kaj vse tlači našo zemljico.

Nimam se kaj oglašati, ker enostavno niste razumeli poante. S takimi nimam kaj razpravljati, pač nismo na istem nivoju.
Očitno ste tukaj same take na zunaj UJ, v resnici pa FUJ![/quote]

Res nismo na istem nivoju :)).

Nimam se kaj oglašati, ker enostavno niste razumeli poante. S takimi nimam kaj razpravljati, pač nismo na istem nivoju.
Očitno ste tukaj same take na zunaj UJ, v resnici pa FUJ![/quote]

Poanto !! Videti je tako, da smo čisto vsi, ki smo se oglasili, “zgrešili” poanto.

H meni ne rabi nobeden hodit pajkov štet. Naj si najprej prešteje svoje, pri sebi doma. In važno je, da imaš kaj v l onec dat, ne pa koliko drago kuhinjo in kozice imaš.


Glavno je da ti opravljaš! Vse ostalo ni pomembno.

Nimam se kaj oglašati, ker enostavno niste razumeli poante. S takimi nimam kaj razpravljati, pač nismo na istem nivoju.
Očitno ste tukaj same take na zunaj UJ, v resnici pa FUJ![/quote]

Veš, jaz sem blond, pa bi te res lepo prosila, da meni in vsem ostalim razložiš, kaj je poanta tvojega posta. Mi smo vsi na tako nizkem nivoju, da bi res potrebovali tvojo velecenjeno razlago.

Malo čudno, mi vsi smo zelo dobro razumeli, kaj si nam želela sporočiti. Interpretiram tvoje sporočilo vesoljni Sloveniji, sodelavka, ki je sicer v službi dobro narihtana, prava bejba, v tvojih očeh perfektna, te razočara v tem, da ni vse tako superiorno kot si ti predstavljaš. Ja in kaj zdaj? Želiš potrditev, da ni vse zlato kar se sveti? Ali si ji zaradi urejene zunanjosti nevoščljiva in si navohunila njeno šibko točko, da ima doma bolj staro pohištvo kot ti in slabše kuha kot ti? V VSEH POGLEDIH JO PREKAŠAŠ!!!!! BOLJŠA SI OD NJE!!! Sicer nisi tako zrihtana, vendar boljša kuharica in imaš lepše urejen dom.

Kakšen poden od človeka, ki gre to razlagat nepoznanim ljudem na netu. Organizem nevreden pomilovanja.

Ja, živimo pač v Ameriki. Eni, ki so uspeli nakrast imajo vile in jahte, skorajda že lastna letala, drugi okradeni pa še komaj kaj cunj na sebi in surove makarone in postan krompir v krožniku..nekateri še tega ne. Kar pojdi malo po Sloveniji pardon Švici pa boš videla več, kot imaš sposobnosti domišljije. Ta prav gotovo ni visoka.

Gospa nujno potrebuje samopotrditev. Je tipičen primerek nas Slovencljev. Smo zavistni in privoščljivi. Pregovor, ki nas dobro opiše pa je naslednji, KO TI GRE DOBRO, SO TI VSI NEVOŠČLJIVI, KO TI GRE SLABO TI VSI PRIVOŠČIJO. Ogledalo pa nam je pred mnogimi leti postavila provokativna reklama za avtomobil Lantro. Nikoli je ne bom pozabila. KO SOSEDOVI OBMOLKNJEJO….. Predvajali so jo samo v Sloveniji.

Kdo ima pa rad, da se ga moti med kosilom ???

NO, ZDAJ JE SKRIVNOST RAZKRITA..IMA ZASTARELO KUHINJO IN KER TE OČITNO POZNA, DA OPREMA NJENEGA DOMA VPLIVA NA TVOJE MNENJE O NJEJ TE BO SEDAJ MORDA LAHKO KDAJ TUDI POVABILA.

Če jim nisi seveda preveč v zobe gledala med kosilom. Jaz mesa ne jem že 30let pa nisem glih revna 🙂 . Se mi zdi pa to precej predrzno, tudi nespoštljivo, da se nekomu vrnieš med kosilom in potem ga še osiraš kako opremo ima in kaj je.. Odrasti čim prej

Hvala sodelavka, da me opravljaš, ni se težko prepoznati v tej zgodbi. Drugič grem raje peš domov kot s tabo.

Najbrž te ni vabila na kavo in te ni želela, ko si nepovabljena prišla, spustiti v hišo, ker te (iz očitnih razlogov) ne mara, ne ker bi se sramovala makaronov in zastarele kuhinje. Z možem nimava neke moderne opreme, imava pa udobno, praktično in čisto, tisti, ki so zaželeni, so vedno dobrodošli, jeva pa kar imava, kar nama paše, ali koliko časa za pripravo nečesa imava, čisto odvisno. Če ne jaz, bi te pa moj mož zabrisal “naglavačke” skozi vrata, če bi se nezaželena in nepovabljena zrinila v stanovanje, sploh v času prehranjevanja. Mislim, da takim kot si ti, doma ne štima, potem se pa z drugimi ukvarjaš, namesto, da bi pred domačim pragom pometla. Aja, to je pretežko, preveč dela, ne?

kakšna si pa ti? bruh od ženske, da te ni sram se sama povabit….

zase se brigaj jaz in moja družina lahko jemo cel teden nič ,kosila na veliko oziroma sendviče,kdo te je kaj vprašal!

Verjetno ji je bilo nerodno pred familijo, ne pred tabo.

Tipični slovenski firbčnež od ženske….ki misli, da je smisel življenja imeti vsak dan meso na mizi, ultra tipitopi moderno kuhinjo…žalostno…

Jaz otrokom namenoma ne privoščim meso, ker je zastrupljeno s hormoni, antibiotiki, zdravili in je izbira te ženske ‘pasta al peperoncino’ s solato, miljon{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odlična izbira zdrave hrane, mamice, ki zares skrbi za zdravje otrok.

To, da te je začudeno sprejela, težko spustila k sebi, pomeni še to, da si očitno kot družina vzamejo čas, da so preprosto skupaj, kar je danes odlična vrlina, in si jih ti totalno zmotila s svojo firbčnostjo, ženska pa, vljudna kot je, ni imela druge izbire, kot da te spusti naprej, ker si itak sama rinila…

Torej? v čem je štos? v slabo barvno skoordinirani kuhinji? piščancu? Draga moja, pred ogledalo bo treba opraviti s samovšečnostjo, ki ti škodi….


avtorica – kaj če bi ti, namesto da za drugimi vohuniš kaj jejo doma, raje poskrbela za svojo kulturo in bila vsaj toliko uvidevna,d a če vidiš,da imajo ljudje kosilo ali skupen obed, da jih ne motiš in se ne siliš še naprej…
stvar kulture a veš… da pa o tem pišeš potem še na forumu…pa itak…morš met res dolg cajt od svojega življenja…za to raje poskrbi

prosim k meni na dom ne hodi in ne vtikaj nosi drugim v kroznik. Aja mi bomo danes jedli koprive in pire krompir, pa danes se bom uredila v nulo ( cote bom oblekla kar iz Kik-a in najcenejso kozmetiko) pa bom tudi lepo urejena kot one katere se oblacijo z dragimi znamkami in drago kozmetiko, nic manj ne bom vredna kot bogate.

No jaz pa menim, da niti ena niti druga nista ravno zablesteli v zgoraj napisanem.
Res ni vljudno nekoga obiskati, brez da se prej najaviš, ampak če je vse na hitro, drugače ne gre. Vseeno bi se lahko gostiteljica izkazala in jo povabila naprej. Bi jo pač poslala v dnevni prostor in prosila, naj počaka, da pojedo, medtem pa bi ji ponudila kavo ali sok. Ampak da greš pa s strani sodelavke precenjevat kaj imajo na krožnikih… Mogoče jim pa že paše tako, niso vse ženske rojene kuharice in zaradi služb, kjer so danes po cele dneve za minimalno plačo, ne zmorejo načrtovati že en dan vnaprej, kaj se bo kuhalo. Pač pripravijo nekaj na hitro in preprosto, našim je pogosto to še bolje, kot če se trudim pripravljati zapletene jedi. In sodelavkini otroci vsaj niso lačni kot nekateri, ki jim zapiska, če ne plačajo šolskega kosila/malice. Meni se zdi to dosti bolj grozljivo. Če pa omenim še nekaj glede pohištva: nismo revni, a imamo tudi mi vse staro in zguncano, ker ima svojo vrednost. Sploh če je narejeno pod rokami pridnih dedkov in pradedkov. Sosedi pa se “napihujejo” s plastičnimi novimi omarami, ki bodo prav kmalu na avtomatsko odpiranje tako kot garažna vrata….

Ne vem, kdaj sem nazadnje prebrala kaj bolj bednega. Pomilujem te.

Lp

New Report

Close