Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj hoče, da hujšam

Moj hoče, da hujšam


Dobila sem gor par kg, vidi se celulit in okrog trebuha imam maščobo kot one trebušne plesalke. Torej nisem se 20, 30 ali 40 kg zredila. Posledica nezdrave prehrane in premal gibanja je to, dela po 12 ur na dan, pa še kaj bi lahko našteli. Zdaj od fanta poslušam vsak dan kako je to grozno videt in da hoče da to spravim dol. Sam ni popoln, seveda. Hočem se tudi jaz znebit tega, gre se mi pa bolj za psihofizično kondicijo, nisem vsak dan mlajša. Zdaj prav študiram, da bi si zanalašč najela trenerja, imela treninge, ampak res 2 uri na dan, da bi videl kako bo ko zanj ne bo časa, jedel bo pa on tud sam piščanca in brokoli z menoj (moja najljubša hrana, mi ni problem, ob preveč dela sem bila pa res na junk hrani). Pa da vidimo. A še ima kdo kak predlog?

Imam dobro postavo, ok, malo trebuščka, ampak bi me zelo jezilo, če bi mi nekdo stalno težil, da moram izgubit kg. Ko je moj komentiral moje telo, sem tudi jaz našla nekaj pomankljivosti na njegovem telesu in mu rekla, da naj jih spremeni (pa npr. nos ne more, ampak …). Je od takrat tiho.

Odgovor na objavo uporabnika
Ilovemystupidboyfriend, 03.11.2020 ob 08:28

Dobila sem gor par kg, vidi se celulit in okrog trebuha imam maščobo kot one trebušne plesalke. Torej nisem se 20, 30 ali 40 kg zredila. Posledica nezdrave prehrane in premal gibanja je to, dela po 12 ur na dan, pa še kaj bi lahko našteli. Zdaj od fanta poslušam vsak dan kako je to grozno videt in da hoče da to spravim dol. Sam ni popoln, seveda. Hočem se tudi jaz znebit tega, gre se mi pa bolj za psihofizično kondicijo, nisem vsak dan mlajša. Zdaj prav študiram, da bi si zanalašč najela trenerja, imela treninge, ampak res 2 uri na dan, da bi videl kako bo ko zanj ne bo časa, jedel bo pa on tud sam piščanca in brokoli z menoj (moja najljubša hrana, mi ni problem, ob preveč dela sem bila pa res na junk hrani). Pa da vidimo. A še ima kdo kak predlog?

Slikaj ga golega in mu malimaj sliko na hladilnik. Dokler ne bo shujsal, ne bo seksa. Milo za, zajfo. Pa povej mu da mogoce obstaja kaka krava, ki ga bo uspela prenasat. Nato spakiras in gres. Konec debate.

Odgovor na objavo uporabnika
Xtc, 03.11.2020 ob 09:47

Spravi to dol čim prej, ker je res grdo

Spravi ti sebe v čošak in pametuj sebi. Kaj te brigajo kg drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
Imam, 03.11.2020 ob 09:53

Manje jedi govna.

Govno si ti

shujšati par kil pa res ni težko. bolj zase in za zdravje, ne toliko zaradi tipa.

Najdi si ljubimca, pa bo tvoj telešček kmalu izklesan. 😉

Ni šans, vsak je tak kot je, shujšaj če zelis sama. KDOR TE IMA RAD TE IMA TAKO KOT SI! JAZ RAJE MENJAM TIPA, UBISTVU BI JIH DOBIL ŠE NA GOBEC Z TAKO IZJAVO. Imej se rada

Mam občutek da vam ženskam res nikoli ni prav. Ena od punc z katero sem bil v večletni zvezi se je zredila par kg in začela krivit mene za pridobljene kilograme češ da ji predobro kuham, ko si zmisli sladico ji postrežem… Za mene nikoli ni bila debela celo nasprotno bila mi je bolj sexy z temi par pridobljenimi kilogrami. Če bi rekel slučajno da je debela bi jo užalil tako pa sem ji vedno rekel kako lepa kako sexy je pa spet ni blo prav se je razjezila da naj neham to govorit, ker je debela skratka nikoli prav. No potem je začela hodit v fitnes in me prevarala. Zaradi lastnega nezadovoljstva vam ženskam res ni potrebno za vse krivit moškega nismo mi krivi za vaše frustracije.

Zamenjaj fanta. Mogoče si to dobila gor od premalo sexa. Fantje to v resnici ne opazijo. Ko ti rečejo, debala si: dejansko mislijo ne maram te in spizdi. Zalj7bljen sem v drugo. Famtje res ne opazjo kg gor ali dom. Meni je en moj bivši, ki mi je govoril, da sem debela. Priznal, da sem imela izklesano telo. Bila sem športnica leta. Ni vedel, kako se naj me znebi, pa si je nekaj izmislil.

Zamenjaj fanta, torej če ga že to zmoti, kako bo čez 20 let, telo se spremeni, ampak osebnost pa je tista ki na koncu šteje.

Shujšaj potem pa ga pusti.

Veš kaj bi mu jaz odgovorila? Lepe punce ni nikoli preveč 🙂

Če pa sama nisi zadovoljna je pa to druga stvar…

Ja ja kile gor, kile dol..

Enostavno te nima rad..

ljubimca si poišči in z dodatno posteljno aktivnostjo, bodo tudi kilogrami šli počasi dol

Če ga motijo takšne majhne malenkosti, žal ni v redu moški. Ne rečem, če bi se zredila 20 kg, to ogroža že zdravje, ampak da ti tako komplicira glede nekaj kg?! Človek je v večini veliko več kot telo in če nekdo tega ne vidim, potem ni v moji kategoriji ljudi, ki jih želim okoli sebe, akj šele za partnerja.

Shujšaj in ga nagoni!!!

Pusti fanta in si najdi drugega, ki te bo cenil

Bog mi pomagaj.. kakšno nespoštovanje, in ti to toleriraš.. to, kakšna je tvoja teža in če TI želiš shujšat je TVOJA odločitev. Ded ti nima kaj pamet solit glede tega, v bistvu je blazno da sploh daje komentarje glede tvoje teže. Kje imaš ti samospoštovanje?

Najboljše da ga pustiš, pa potem shujšaš.

Tako bi jaz naredila 🙂

Ti bo dalo motivacije, kretena se boš losala, za njega pa mogoče tudi lekcija – v vsakem primeru

jo najboljše prideš skozi.

najemi si trenerja za seks, imej boljši seks jn shujsaj potem pa naj se on jebe sam

Pejta narazen. Bos vidla, kako bos shujsala. Tako sem jaz shujsala 10 kg in nameravam se spustit dol. Brez kaksnih trenerjev. Hrana je pomembna. Predvsem da gledas hranilne vrednosti. Ceprav me vsi gledajo, kako sem ze suha, bom se spustila dol zanalasc. A ves, ko ti rece, da bi lah shujsala, pa se boljse uredila. Gres narazen in pride samo od sebe.

Samo en nasvet … Ne poslušaj zavoženih mater samohranilk ki ti govorijo kok te mora moški skos hvalit kok si perfektna.

Če ti je povedal da mu to ne diši je že resno mislil. Spravi se v red če ti je mar do njega drugače bo kmalu iskal drugje kar ne more doma dobit.  Usekaj mu nazaj z hrano da bo še on malo zraven trpel.
Drugače pa res dobro razišči kako diote se boš šla… To da ješ manjše obroke je največja bedarija.
Probaj 16:8 ali pa dva obroka na dan. Najprej naredi 2 dnevni post kjer res piješ samo vodo in malo soli. S tem boš resetirala telo da ne boš skos lačna. In potem prakticiraj 2 obroka na dan. Ta obroka naj bosta oba malo močnejša in boš po enem tednu videla če ti diši ali ne. Moji je pomagalo jaz pa že 10 let držim isto težo brez problem in goljufanjem 2x na teden 😀

Moški smo po naravi vizualna bitja in če zunanjost ne štima nas tudi notranjost ne zanima.

Jao a če ji bo reku naj skoc v drek naj mu tudi ustreže? Če jo ima rad jo bo sprejel taka kot je

Kako lahko to zahteva in ti sploh ne misli nič pomagat pri tem. Če bi bilo dobro namerno iz njegove strani, bi začela skupaj hodit v naravo in izlete ter zate bi kuhal zdrave jedi. Želel bi te motivirati in ne kritizirati.

Suni kretena v jajca!

New Report

Close