Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj hoče, da hujšam

Moj hoče, da hujšam

Shujšaj…za tvoje dobro!

Kile bodo šle samo še gor.

@papagaj

Ženske smo tudi vizualna bitja 😂 Eni moški si v določenih letih dopustijo se zredit pa še zmer šnoflajo ženske. Meni ohlapni moški sploh niso všeč, to je še grše, kot da bi imela debelo žensko.

 

Vse to kar si nastela izvedi, ko bos pa top in fit ga odpikaj, ker te ni vreden. Ce bi te imel resnicno rad se nebi oziral na par kil ampak na tvojo notranjo lepoto.

Pa mu ti reči da bi on moral imeti “sixpeke”, pa trenirajta skupaj.

Shujsaj cimprej…….dec ma cisto prav…fuj uni slaufi okrog da se kusnit ne mores …..moras ful noge narazen drzat da se jo sploh vidi….shujsi al si pa debelga deca najdi……

Shujšaj, če ti to želiš in se ti ne počutiš dobro, v nasprotnem primeru pa se zamisli, kakšna zveza je to. Tvoje telo je, tvoja odločitev, tvoje počutje, sploh ker nimaš 40kg preveč, ki bi verjetno ogrožali že zdravje.

Sama imam realno 5kg preveč, bivšemu ni bilo všeč ko sem jih imela 10 preveč, ko sem jih imela idealno, pa tudi ne. Motila sem ga jaz, ne kilogrami in je iskal izgovor, razlog, napake. Zdaj ima dekle, ki ima vsaj 30kg viška, pa ga očitno to ne moti. Potem sem spoznala nekoga, ki je želel, da shujšam še teh 5kg, naj treniram dvakrat, trikrat dnevno, pazim na prehrano, ker on misli, da je moja idealna teža takšna in takšna. Sem ga poslala v tri pisane marjetice. Zakaj? Ker me ne bo človek v štartu spreminjal po svoje, da mu bo ustrezalo, potem pa me zavrgel. Sem človek, ne stvar, in kdor me ne sprejme takšne, kot sem, lahko odide stran. Obstajajo ljudje, ki teh odvečnih 5kg ne vidijo, ker spoštujejo in sprejemajo osebo takšno, kot je. Če ti je oseba privlačna, jo imaš iskreno rad, te takšne stvari ne motijo. In s takim človekom z veseljem izgubim še tistih 5, ker to želim, in mi ni treba za njega, ampak zase 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Ilovemystupidboyfriend, 03.11.2020 ob 08:28

Dobila sem gor par kg, vidi se celulit in okrog trebuha imam maščobo kot one trebušne plesalke. Torej nisem se 20, 30 ali 40 kg zredila. Posledica nezdrave prehrane in premal gibanja je to, dela po 12 ur na dan, pa še kaj bi lahko našteli. Zdaj od fanta poslušam vsak dan kako je to grozno videt in da hoče da to spravim dol. Sam ni popoln, seveda. Hočem se tudi jaz znebit tega, gre se mi pa bolj za psihofizično kondicijo, nisem vsak dan mlajša. Zdaj prav študiram, da bi si zanalašč najela trenerja, imela treninge, ampak res 2 uri na dan, da bi videl kako bo ko zanj ne bo časa, jedel bo pa on tud sam piščanca in brokoli z menoj (moja najljubša hrana, mi ni problem, ob preveč dela sem bila pa res na junk hrani). Pa da vidimo. A še ima kdo kak predlog?

pa saj ti hoče samo dobro, noooo, kaj sploh pišeš, če sama praviš da si se zredila. pa ne moreš hodit okrog z njim s temi šlaufni . špehom..no…veš da ga je sram….dobro si se odločila, najemi si trenerja, na koncu ko boš shujšala boš dobilas od trenerja nagrado, prej pa ne

Se ti njemu zacni utrujat kak je debel, pa da nima six packa. Pa da naj se spravi v telovadnico, ker to ni za nikamor.

Sem imela podobnega pred leti, je tud reko da sem debela in celo ni htel enkrat kupit ameriskega hot doga ampak majhnega…. skrtast do konca. Tudi pice enkrat nisem jedla, nikoli me sploh ni povabil na kosilo ali vecerjo in da bi si lahko izbrala kaj si zelim jest. No po nekaj letih razhoda je ena barbika z njim zanosila, on pa je po fb in smsih fehtal bivse za sex, ker je ona debela …. koza mu je celo 2 otroka rodila…. Tako da ja norc z noro paše skupaj. Avtorica, verjetno nisi nora,če te moti njegovo vedenje. Obstajajo boljši moški, poišči enga ki bo boljši.

Od viška 5 kg si hitro na 10,20…..itd,če seveda pravočasno ne ukrepamo.

v naravi- pri vse živalih je močna samica privlačna…suhe samice so GROŽNJA za obstoj vrste, zato v naravi ne obstaja beseda predebela..malo za šalo, ampak naši možgani imajo res matrico že tisočletja, da je suha samica grožnja in nezaželena. Danes je največ prezgodnjih porodov- nedonošenčkov pri suhih ženskah….seveda ne mislim zdaj na tiste 150 cm, ki imajo 150 kg….to je ravno tako bolano, ampak vzemite to kot dobronamerno. Kar pa se tiče (kot ena piše) ameriški hamburgerji, pizze…to ni hrana, to je samo nekaj, kar ti lahko pokvari zdravje.

shujšaj in ga poslji nekam….odnos mora bit ne samo postava in v glavi …ce zelis ti lahko pomagam tudi jaz shujsala pred leti ampak zato ker jaz tako hotela

Hujšaj samo in zgolj, če bi rada?shujšala zaradi sebe, tvojega počutja in zdravja.

V sorodstvu in med znanci imamo 4 moške kretene, ki terorizirajo svoje ženske in jim najedajo za vsakngram plusa. No, saj te ženske so enako nore, da se partnerjem podrejajo in vizuelno že desetletja izboljšujejo podobo uspešnega para.

Ne morem pozabiti besed enega od kretenov, ki jih je namenil svoji punci mesec dni pred poroko (ko je, revico s konfekcijo 36 skrbelo če ji bo poročna obleka prav: “nč skrbet, te bom že shujšal!”

Zame znak za obvoz, če ga zdaj motijo grami, ne bo ptenesel vsega, kar življenje morda še prinese.

Materiala je dovolj drugje!

 

Pusti ga, ker je očitno da s tabo ni zaradi ljubezni, ker ni še zaljubil v tebe kot osebo, ampak je po tvoji objavi več kot očitno, da mu je pomemben samo tvoj zunanji izgled, če bi se še pa slučajno malo bolj zredila pa bi te pusto v sekundi, z nekim glupim izgovorom.

 

Potem se boš pa kje tudi ko bota otroke imela (predvidevam da jih še nimata) že od tega malo bolj zredila, pa te bo isto čakalo, ali pa celo da te bo pustil

 

Ne vem, pač to je moje mnenje po tej tvoji objavi, sama pa res najbolje veš kakšno razmerje imata

Tako je. Debele so ogabne, pa če si to priznajo ali ne.

 

Brez zamere, ampak se mi zdi tako ravnanje partnerja nespoštljivo brez primere. A ko boš stara, te bo poslal na plastično operacijo? Pa popravit joške? V resnici te sprejema zgolj pogojno, dokler zgledaš v redu, torej ne kot osebnost ampak objekt. Meni bi rekel to samo enkrat, pa bi bilo tudi zadnjič, saj je skrajno nezrelo in ti pokaže s kom imaš opravka. Od njega nimaš kaj pričakovati. Pa brez zamere.

Tudi moj bivsi je na dnevi bazi tecnaril, kako sem debela, pa sploh nisem bila. 🙈

No, zdaj je bivsi. In imava vsak novega partnerja. Njegova ima vsaj 10 kil vec kot jaz zdaj, je pa manjsa od mene. Ocitno ga zdaj visek kg ne moti vec. 😄

V teh dveh “koronskih” letih sem se res malo zredila (4 kile). Moj zdajsnji partner me sprejema taksno kot sem in hvalezna sem, da ga imam.

In ponosna nase, da sem se prvega znebila. 😇

Fanta se znebi. Resno. Je prav, da nekaj narediš na tem, ampak to mora biti zaradi tebe same in za nikogar drugega. Ljudje se skozi življenje spreminjamo in ko nekiga sprejmemo v svoje življenje in ga imamo radi, to tudi sprejmemo in jim ne govorimo, kako so ob spremembah grozni za jih gledat. Lahko te spodbujajo k izboljšanju, a ne na tak način. A ko se ti bo pojavila prva guba, bo tudi govoril, kolk je to grozno za gledat? Kaj boš pa takrat storila? Imaš namen prenašati tako vedenje ob vsaki spremembi na telesu skozi leta in teh bo vedno več, ter ne bodo ravno spremembe na bolje? Resno, znebi se ga.

Hahah dobra ideja. Naredi to, samo potem tudi njemu povej, da pričakuješ, da bo imel sixpacaka😉.

jebiga- da moraš ustrezat in ugodit željam svojega jebca in se ne zredit za kilco ali dve: I feell sorry for ya.

Po resmici. bi se odljubila n kolescke. Imamo motivacijo.

Se tolerirajo kilogrami. Ne predstavljam pa si, da majprej živim z osemdeset kilami, nato pa s sto trideset. Žal. trudiš se zaradi sebe, potem pa še zaradi mene. Imam vas rada, kot ste, samo živte po svoje potem. Ne gre za kilo viska.

Ali to

 

)))))))))))))))))))))

Its Raymound, play dead :))))))

Super da se bos spravila v kondicijo ker si to sama zelis….. ampak to delaj samo zaradi sebe … trenutno izgleda kot da si zelo jezna nase ker si si to dopustila in hkrati zelis kaznovati njega… tudi to nakazuje na malo razavjenosti! Ne vem kaj ta fant misli da je zivljenje pravljica? Ne vem na kak nacin zeli to od tebe ampak pazi da nisi postala lastnina.

New Report

Close