Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj naiven brat

Moj naiven brat

Hmm, se pa ne morem strinjati glede odgovornosti. Današnji ženščeki so v bistvu čustveni invalidi, kot rezultat njihovega posiljevanja ravno v dobi, ko naj bi se jim razvila dobra samopodoba. To se dela tudi institucionalno, s feminiziranim varstvom, izobraževanjem in vzgojo. Ter seveda z odsotnostjo služenja vojaščine, študiranja do srednjih let in drugimi metodami proizvajanja bebcev..
[/quote]
Je treba človeku pustit, da razvija svojo lastno osebnost.

Drugače pa- da bebec ne ve, da je bebec, je spet nek izgovor. Lahko bi pošeraufal vase in začel iskati odgovore v sebi. Če mu starši niso dovolili, da izraža sebe, to ne sme biti izgovor, da nič ne naredi v smeri iskanja svojga pravega jaza.


Se strinjam s tabo. Katera poštena ženska bo na prvem zmenku (in na ostalih zmenkih) pričakovala da vse časti moški?
Jo je pa tvoj brat poceni odnesel. Ponavadi takšne kače ne odnehajo dokler ne olupijo človeka.
Pa den bo kakšnih nevmesnih – sem ženska.
[/quote]

Jup, takšne kače se prilepijo na naivneže in z njimi zanosijo, potem tipa finančno olupijo še s preživnino. Tako, da je bila ta punca, ki mu je direkt povedala da nista kompatibilna še kar poštena.

Hmm, se pa ne morem strinjati glede odgovornosti. Današnji ženščeki so v bistvu čustveni invalidi, kot rezultat njihovega posiljevanja ravno v dobi, ko naj bi se jim razvila dobra samopodoba. To se dela tudi institucionalno, s feminiziranim varstvom, izobraževanjem in vzgojo. Ter seveda z odsotnostjo služenja vojaščine, študiranja do srednjih let in drugimi metodami proizvajanja bebcev.

To, da si ne more ženske najti je le posledica posledic, zadnja v vrsti. In prav je tako, ker je to naravno, ker narava se plodi po zdravih genih ne pa po bebavosti.

Bebec pa ne more biti odgovoren za svojo bebavost, ker ne ve da je bebav. Zato je za njegovo bebavost odgovoren ******, ki je bebca naredil. To so pa v največji večini nadljubeče mamice.
[/quote]

Kaj ti blebečeš, babe srednjih elt so množično ločene od dedcev, ki jih je izoblikovala jla. zakaj so pa stare generacije poženščene?

Če smo natančni, zato ugotovitev tudi pijača ni potrebna. Ker tale bi verjetno še zaradi kozarca vode jamral. Gorenjska zihr.
[/quote]

Haha, ziher iz Gorenjske ali Savinjske, tam je dovolj škrtašev. Tudi takšnih, ki imajo dovolj denarja pa šparajo. 🙂

Obstajajo moški, ki puncam vse plačajo, da kaj dobijo v zameno; seks. Sama poznam nekaj takih primerkov. 🙂
[/quote]

imajo v ozadju računico. Tudi sama nisem kar nekim pustila plačevati ker sem takoj imela filing kdo bi imel računice za sex.

imajo v ozadju računico. Tudi sama nisem kar nekim pustila plačevati ker sem takoj imela filing kdo bi imel računice za sex.
[/quote]

Jup. Še hujše je če greš s tipom na zmenek na pico ali na burek ali v Macdonaldsa potem ti on to plača, pa mu poveš da nista kompatibilna za vezo pa ti naprej meče saj sem ti plačal obrok. Nazadnje ko sem bila z enim na zmenku sem šla na kave, mogoče na kako tortico; enkrat da sem šla nekaj pojesti in sicer solatni krožnik pa en kos torte samo sem si raje sama plačala. Da mi tipček ne bi kaj naprej metal, zakaj mu ne odplačam s seksom ali zakaj nočem biti z njim v vezi. 🙂

Ja bogi revež no. Eno bogo pico ji je plačal potem je pa mislil, da bo ona (samo zato) kar z njim ostala? Ah daj no. Tako pač je. Če greš na zmenek pa plačaš kar je pač treba in to je to. Če nista za skupaj pač nista za skupaj. Eni zapravijo ogromno €€€€€ za zmenke pa so še vedno samski. Če jo povabiš na zmenek jo zato, da se bolje spoznata. Ne pa zato, da bo ona potem kar avtomatsko z njim. Ojej. Bo že našel eno zase.

Jup. Še hujše je če greš s tipom na zmenek na pico ali na burek ali v Macdonaldsa potem ti on to plača, pa mu poveš da nista kompatibilna za vezo pa ti naprej meče saj sem ti plačal obrok. Nazadnje ko sem bila z enim na zmenku sem šla na kave, mogoče na kako tortico; enkrat da sem šla nekaj pojesti in sicer solatni krožnik pa en kos torte samo sem si raje sama plačala. Da mi tipček ne bi kaj naprej metal, zakaj mu ne odplačam s seksom ali zakaj nočem biti z njim v vezi. 🙂
[/quote]

Točno tako kot si rekla. Ko jim užaljen ego udari ven ti zmečejo vse naprej taki kreteni poznamo to predobro. Zanimivo je to da edin ena kao kolegica je bila taka da bi ji kao ti vse plačeval in pomotoma vedno šla takrat na wc in ko je prišla sem ji rekla kar direktno da naj svoj del gre kelnarju kar sama plačat. Ma daj da me bo nekdo takle izkoriščal ja ne hvala no. In ona je brez skrbi na spisku preteklosti. Takih ne prenašam. Z vsemi drugimi frendicami ni panike 1x jaz plačam, drugič ona in je toto. Pri moških pa ja rajši sama zase vse res. Ok prvič on, potem jaz npr. da se izmenjuje ker da bi pustila da samo on vse in bi me potem še kaj izsiljeval ja ne hvala res ne no bed. Vem iz lastnih izkušenj kako je to, doživela sama z enim bivšim in ne ne želim tega več, res ne. In nekako ne pustim da se me kupuje sploh ker ja veliko zgodb sem slišala že takšnih in drugačnih od punc in se tudi iz njihovih zgodb marsičesa naučim. Vedno se učim tudi od drugih, vse to šteje. Dobro si to naredila ja. Ko so užaljeni in ne dobijo kar si želijo so dosti hujši kot smo vse ženske tega sveta.

kam pa bi naj po tvoje peljal žensko na zmenek? na klopco v park na lizanac? pa to smo počeli, ko smo se spoznavali pri petnajstih! če si dečko, ki je star 33 let, ne more privoščiti neke ženske družbe, pa četudi za samo sproščen klepet ob kozarcu vina in mini večerjici ( v končni fazi je pica poceni izhod), potem naj išče sponzorko in ne punco. polno starih ločenk išče mlade jahače! sicer pa naj vzame takšno vrsto spoznavanja kot del družabnega življenja, kam it in kaj doživet, spoznat nove ljudi, nove kraje, nove klube in lokale in ne kot fanatično iskanje partnerke. saj menda zasluži toliko, da si lahko privošči takšne drobne luksuze? če ne, naj raje čas kakovostno koristi za nek napredek v življenju, ki mu bo prinesel vsaj eksistenco, če že ne ženske! a smo plesat v srednji šoli tudi hodili zato, da se poročimo? je bilo mnoga leta nazaj povabilo na ples iz žepnine kakšnega dečka snubljenje za poročit se?? daleč od tega, da zagovarjam, da moški mora vzdrževat in financirat svojo partnerko, ampak tak, ki bo na spoznavanjih sedel na denarnici in čakal, da plača ženska svoj del druženja, bo ostal še dolgo sam. tudi moj bi, če bi bil tak hepo, pa si danes lahko kar kakšno stvar privoščiva tudi na račun moje plače. bi mu prec rekla – išči dalje! pa še to, a ti, pokroviteljska sestra, si pa kar prvega naložila, da imaš občutek, da je nesrečen, če gre ven in ne prižene na povodcu že prvič neveste domov? jajh, auč!

Lol, samo res. Kakšno jamranje bi bilo na monu če bi punca predlagala kakšno res drago japonsko restavracijo, da bi jo moral na sushi peljati ali kakšno restavracijo z visoko kulinariko, kot je JB v Ljubljani. Še čudno, da mu ni rekla naj jo pelje na kosilo za teden restavracij. 🙂 Sam se je s pico verjetno bolj najedla. 🙂

Lol, samo res. Kakšno jamranje bi bilo na monu če bi punca predlagala kakšno res drago japonsko restavracijo, da bi jo moral na sushi peljati ali kakšno restavracijo z visoko kulinariko, kot je JB v Ljubljani. Še čudno, da mu ni rekla naj jo pelje na kosilo za teden restavracij. 🙂 Sam se je s pico verjetno bolj najedla. 🙂
[/quote]
Zate bi bila že premija burek in jogurt. Aja, ti še vedno iščeš dobrega situiranega gospoda, ki te bo peljal v vrhunske restavracije in eksotične kraje na počitnice. Dobro je da še vedno upaš.


Zate bi bila že premija burek in jogurt. Aja, ti še vedno iščeš dobrega situiranega gospoda, ki te bo peljal v vrhunske restavracije in eksotične kraje na počitnice. Dobro je da še vedno upaš.
[/quote]

Toliko denarja imam,da si lahko sama privoščim burek in jogurt. 🙂
Sicer pa lani poleti sem delala med sezono na Primorskem, tako da sem si sama nekaj denarja zaslužila, tako da ne iščem več moškega, ki me bo rešil iz moje vukojebine. Se bom raje sama s službo. 🙂 Če bom dobila situiranega gospoda, ki me bo tako razvajal, mi boš pa fouš 🙂


Zate bi bila že premija burek in jogurt. Aja, ti še vedno iščeš dobrega situiranega gospoda, ki te bo peljal v vrhunske restavracije in eksotične kraje na počitnice. Dobro je da še vedno upaš.
[/quote]

Verjetno bom sama šla na kakšno potovanje, ko ni sezone s zasluženim denarjem.
Ne ravno luksuzno potovanje, ampak važno da bom nekam šla. 🙂 Recimo, če mi bo uspelo priti v Maroko s zasluženim denarjem, bo to zame uspeh. 🙂 Pa še z nobenim moškim mi ne bo treba polagati računov.

Samo res, za ene moške je očitno zmenek na klopci najcenejši. 🙂
To niso moški, ampak fantki. 🙂 Če enim moškim toliko pomeni, da imajo nekaj od tega, ko ženski kaj plačajo, naj gredo v vezo s sponzorko. Jih bo čez leta bolela glava, no vsaj bodo imeli prazna jajca. 🙂
Moški so res vse večji škrtaši in čudaki. 🙂

Toliko denarja imam,da si lahko sama privoščim burek in jogurt. 🙂
Sicer pa lani poleti sem delala med sezono na Primorskem, tako da sem si sama nekaj denarja zaslužila, tako da ne iščem več moškega, ki me bo rešil iz moje vukojebine. Se bom raje sama s službo. 🙂 Če bom dobila situiranega gospoda, ki me bo tako razvajal, mi boš pa fouš 🙂
[/quote]
Fouš komu? Leta ti grejo Kahla, pa si še vedno na istem. Ne premikaš se nikamor iz mrtve točke. Čudno, da danes ne brundaš o unemu loleku z youtuba, o kateremu nakladaš že cel cajt. Da je vsaj neki tip, pa bi nekdo razumel, ampak se pri njemu vidi, da imaš katastrofalen okus za moške.


Je treba človeku pustit, da razvija svojo lastno osebnost.

Drugače pa- da bebec ne ve, da je bebec, je spet nek izgovor. Lahko bi pošeraufal vase in začel iskati odgovore v sebi. Če mu starši niso dovolili, da izraža sebe, to ne sme biti izgovor, da nič ne naredi v smeri iskanja svojga pravega jaza.
[/quote]

Nisem tako zapisal. Zapisal sem, da ne ve, da ne ve, da je bebec. Kar je pa ogromna razlika, zaradi katere ni sposoben rešitve niti iskati.

Poleg tega v tem primeru posiljevanje nadaljuje sorojenka in ga dela ubogega. Preberi si kaj o epigenetiki in kako je pomembno, kakšno duhovno energijo oddajamo napram drugim.

Tudi temu tipu ni druge pomoči, kakor da se znajde daleč vstran od domačih, v popolnoma novem okolju, ki ga bo prisililo pognati korenine sicer bo crknil. (duhovno kot moški) Po Rokovo; še en zagrenjen obupanec več.

Kaj mnogim dogaja v osnovnih celicah bivanja, pa je le posledica velikega načrta uničenja zahodne civilizacije (podobno je zrazpadla rimska) z orožjem imenovanim prostaštvo. Torej rajo se napelje na neodgovorno razuzdano ležerno življenje, kjer se telesno razumsko in čustveno mori podmladek do te mere, da duhovno ovene in umre, za užitke pa životari le še fizično. Ta tema je le še ena več, ki govori o posiljenem ženščeku in njegovih posiljevalkah.

Ravno obratno kakor bi o moškem, ki se drži; “prvo štalca pol pa kravca.” V življenju je treba prvo nekaj ustvariti na točno določen način, da imaš uržeh imeti dobro samopodobo, ki ti jo nihče ne more oskruniti.
Šele potem je možno ustvarjeno (običajno materilano) deliti z sebi enakimi na (duhovni način). Vse ostalo je trgovina vključno z usmiljenjem , karitativnostjo in ostalimi sodobnimi orožji za množično morijo.


Fouš komu? Leta ti grejo Kahla, pa si še vedno na istem. Ne premikaš se nikamor iz mrtve točke. Čudno, da danes ne brundaš o unemu loleku z youtuba, o kateremu nakladaš že cel cajt. Da je vsaj neki tip, pa bi nekdo razumel, ampak se pri njemu vidi, da imaš katastrofalen okus za moške.
[/quote]

Kaj sem na istem, saj sem lani delala in letos bom?
A to misliš, da mi gredo leta, ker nimam otrok? To je pač moja odločitev. Sicer pa s takimi maminimi sinčki in fantki ki se jim škoda zdi plačati pice, boljše da nimam otrok.

Kaj sem na istem, saj sem lani delala in letos bom?
A to misliš, da mi gredo leta, ker nimam otrok? To je pač moja odločitev. Sicer pa s takimi maminimi sinčki in fantki ki se jim škoda zdi plačati pice, boljše da nimam otrok.
[/quote]

Boljše tako kot pa bi imela takega in z njim otroke. Saj nam vsem tečejo leta. Jaz rečem, kakor je namenjeno pač je and. Nič ne gre na silo.

Boljše tako kot pa bi imela takega in z njim otroke. Saj nam vsem tečejo leta. Jaz rečem, kakor je namenjeno pač je and. Nič ne gre na silo.
[/quote]

Jup, pač ene ženske izsilijo nosečnost na silo, druge nismo takšne. Potem nam grozijo, da nam bo ušel zadnji vlak za otroke, itd.

Jup, pač ene ženske izsilijo nosečnost na silo, druge nismo takšne. Potem nam grozijo, da nam bo ušel zadnji vlak za otroke, itd.
[/quote]

Se strinjam s tem. Ja naj govorijo kar hočejo. Pa vsak naj se zase briga in bo boljše za vse.

Se strinjam s tem. Ja naj govorijo kar hočejo. Pa vsak naj se zase briga in bo boljše za vse.
[/quote]

Tako pač je če živiš v vukojebini prva skrb tridesetletnic po končanem študiju-poroka in otrok ali samo otrok. Če ne razmišljaš kot one, si čudna in te izločijo. 🙂

Tako pač je če živiš v vukojebini prva skrb tridesetletnic po končanem študiju-poroka in otrok ali samo otrok. Če ne razmišljaš kot one, si čudna in te izločijo. 🙂
[/quote]

Zato pa se tudi meni s takimi ne da sploh ukvarjati in jih skenslam, ker to ni družba zame. To so jim doma natrpali in vbili vse to v glavo te tradicionalnosti in to gonijo potem vsi naprej.

Nisem tako zapisal. Zapisal sem, da ne ve, da ne ve, da je bebec. Kar je pa ogromna razlika, zaradi katere ni sposoben rešitve niti iskati.

Poleg tega v tem primeru posiljevanje nadaljuje sorojenka in ga dela ubogega. Preberi si kaj o epigenetiki in kako je pomembno, kakšno duhovno energijo oddajamo napram drugim.

Tudi temu tipu ni druge pomoči, kakor da se znajde daleč vstran od domačih, v popolnoma novem okolju, ki ga bo prisililo pognati korenine sicer bo crknil. (duhovno kot moški) Po Rokovo; še en zagrenjen obupanec več.

Kaj mnogim dogaja v osnovnih celicah bivanja, pa je le posledica velikega načrta uničenja zahodne civilizacije (podobno je zrazpadla rimska) z orožjem imenovanim prostaštvo. Torej rajo se napelje na neodgovorno razuzdano ležerno življenje, kjer se telesno razumsko in čustveno mori podmladek do te mere, da duhovno ovene in umre, za užitke pa životari le še fizično. Ta tema je le še ena več, ki govori o posiljenem ženščeku in njegovih posiljevalkah.

Ravno obratno kakor bi o moškem, ki se drži; “prvo štalca pol pa kravca.” V življenju je treba prvo nekaj ustvariti na točno določen način, da imaš uržeh imeti dobro samopodobo, ki ti jo nihče ne more oskruniti.
Šele potem je možno ustvarjeno (običajno materilano) deliti z sebi enakimi na (duhovni način). Vse ostalo je trgovina vključno z usmiljenjem , karitativnostjo in ostalimi sodobnimi orožji za množično morijo.
[/quote]
Aha, res si tako zapisal. Še vedno pa si upam trdit, da četudi ne ve, da ne ve, da je bebec, da je to samo izgovor, da ne pošeraufa pri sebi. Že s preprostim vprašanjem, kaj dela narobe, da dobiva vedno isto, rad bi pa dosegel nekaj drugega, se znajo odpirat obzorja. Krivit starše za vse je v bistvu samo izgovor, ker če sami niso znali(zgled njihovih staršev in njihovih..), potem tega ne morejo dati naprej. Presekaš krog tako, da se zaveš, da nekaj ne štima. Biti v njihovih okovih za ves lajf je res bebasto. Do 18 leta so zate odgovorni starši, po 18. pa ti sam. Seveda rehabilitacija traja dolgo časa, skozi izkušnje, ki jih moraš doživet ravno zaradi tega, da se zaveš, da so tudi druge poti. A za to moraš biti dojemljiv in se spraševat marsikaj o sebi in o tem, kaj si dobil za popotnico in kako to spremenit, da boš sposoben izražati svojo lastno resnico. In zadihat s polnimi pljuči rešen okovov preteklosti.
Si dobro napisal. Sem pa drugače brala tudi tematiko, ki jo omenjaš.

Zato pa se tudi meni s takimi ne da sploh ukvarjati in jih skenslam, ker to ni družba zame. To so jim doma natrpali in vbili vse to v glavo te tradicionalnosti in to gonijo potem vsi naprej.
[/quote]

Hvala enako, ta družba me ne gane. In potem iste ženske, ki so prej izsiljevale otroka, jamrajo da nimajo nobenega časa zase. 🙂 To so sploh kakšne punce, ki izhajajo iz vernih družin, tam moraš otroka roditi, tudi če imaš kakšno hudo in dedno bolezen, tudi če umreš pri porodu važno, da se otrok rodi. Meni se res ne da poslušati o plenicah in njihovih frocih. 🙂 Večina punc iz mojega kraja je brezposelnih, namesto da bi si iskale službo, si najdejo enega loleka, ki ima dobro službo in kar naprej rojevajo. Ko bi vsaj doma kuhale za otroke, jih pa skoraj vedno vidim po kafičih na kavicah, kuhajo jim verjetno tašče ali njihove mame. 🙂 Pa te ženske niti malo niso zrele za otroka, samo dobro zaledje imajo in veliko ljudi jim pomaga.

Hvala enako, ta družba me ne gane. In potem iste ženske, ki so prej izsiljevale otroka, jamrajo da nimajo nobenega časa zase. 🙂 To so sploh kakšne punce, ki izhajajo iz vernih družin, tam moraš otroka roditi, tudi če imaš kakšno hudo in dedno bolezen, tudi če umreš pri porodu važno, da se otrok rodi. Meni se res ne da poslušati o plenicah in njihovih frocih. 🙂 Večina punc iz mojega kraja je brezposelnih, namesto da bi si iskale službo, si najdejo enega loleka, ki ima dobro službo in kar naprej rojevajo. Ko bi vsaj doma kuhale za otroke, jih pa skoraj vedno vidim po kafičih na kavicah, kuhajo jim verjetno tašče ali njihove mame. 🙂 Pa te ženske niti malo niso zrele za otroka, samo dobro zaledje imajo in veliko ljudi jim pomaga.
[/quote]

Uff pa vidim da je takih res malo morje. Ja najlažje je otroka potem dati mami, stari mami, tašči da ga rihta dalje ane. Kot dojenčki so jim še nekako zanimivi vidim sama. Ko pa malce zrastejo jim pa postanejo kar v napoto. To se očitno vidi res. Ja ja te iste so najbolj nesrečne in zagrenjene, bile so tudi prej takšne in ne glede na kakršno koli njihovo stanje bojo večno take. Niti se ne potrudijo iz situacije ven dobro vzeti, ker vedno je kaj dobrega v tem. Ne najboljše je samo jamrati kako je hudo. Saj si sama tako hotela. Ja da bi lih hotela biti v družbi takih, ne hvala res ne. Ja ko bi vsaj kuhale za otroke doma omg keri ljudje so tl. Samo nekaj zase skos zahtevajo.Ne vidijo pa svojih oobveznosti, med drugim tudi iskanje službe. Saj se lahko zgodi da zakon razpade in bojo same za vse. Nikoli se ne ve ane. Ja o teh vernikih pa o boh res keri so to eni. To dol padeš.

New Report

Close