Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj naiven brat

Moj naiven brat

Se vidi, da nimaš pojma o spletnih zmenkarijah. To je kot tombola, ker po pisanju sodeč lahko vse super izgleda, a v živo preprosto opaziš, da ni to to. In če bi se vsi sekirali ter se zafrustrirali, ker so plačali na spletnem zmenku, lahko portale kar ukinejo. Naj se ne gre tega načina spoznavanja, če ne more potem preživeti tega, da je plačal eno ubogo pico.

Jaz pogosto plačam, če grem s kom na kavo. Je pa res, da to samo moškim, ki me kot moški ne zanimajo. Drugače se mi zdi normalno, da (vsaj prvič) na zmenku plača moški. To kaže, da mu bonton ni tuj.
[/quote]

Tudi jaz jim placam brez problema ampak jih s tem v mojih mislih popolnoma ponizam, razvrednotim, se polulam na njih metaforicno..ker to je res velika sramota za moskega in vsekakor jih kot moske ne spostujem (ceprav tega kot dama ne pokazem :)). Ko sem kje z mozem mi na kraj pameti ne pade da jaz vlecem denarnico in se grebem. Bi se pocutila kot mama,ki sponzorira najstniskega sina. Ce moski ni sposoben druzine peljat na izlet,kosilo itd je bolj kilav moski. Enako ce mi sodelavec,poslovni partner,znanec ni sposoben placat kave za ta euro..lepo vas prosim. Kaj se delajo na tej zemlji? Normalnih moskih je v vseh sferah na sreco se vedno dovolj in jih zenske lahko spostujemo. To je prvi znak,da se na moskega lahko zenska zanese in da ne bo prepirljiv in malenkosten v odnosu. Pa razumite ali ne. Ce moski pricakuje v teh pijacah/pizzah revans je dober znak,da gre za zafrustriranega sceneta in ne alfa samca,ki bo vodil in cuval druzino. Kaksne potomce lahko zafrustrirano scene spravi v druzbo in kaksna je zenska v tem odnosu je pa jasno..samo ozrimo se po tej slovenski fovsariI,zlehtnobi,osiranju, skrtosti..nizkotno vseskupaj. Dostojanstvo gre z roko v roki in se v druzini in kasneje druzbi plemeniti.

Ste se pa razpisali…..

Glede tele pizze: dogovorjena sta bila za kavo, brat je povabil, ona sprejela. Bilo bi to prvo srečanje.
Ko sta se dobila v mestu, je predlagala pizzo, ker da še ni nič jedla. In naš seveda brez pomsisleka pristal……sem mu rekla, da če bi kakšna predlagala prvo srečanje kot vikend v termah, na njegov račun, bi seveda tudi pristal.

No kakorkoli….se ne bom več vmešavala, je dost star.

Hvala za mnenja in lep dan.


Vsem,ki niso na robu prezivetja je skok na pizzo nekaj ne prav strasnega :). Bi pa jaz od takele (nisem se uspela jest) potegnila: bejba je skoz bizi (pretirano ambiciozna ali neorganizirana), ni gospodinjski tip..torej bi za mamo mojega bodocega otroka avtomaticno odpadla.
Imas pa zelo prav: NIKOLI se ne vmesavaj v partnerstva tvojega brata. Ni srece v tem.

pa ne bi bila s tipom, ki bi podrobnosti svojih prvih dejtov razlagal tečni in posesivni sestri.
Sedaj si vtikljiva, čez 10 let boš pa jamrala, ko boš imela samskega strica na grbi.
Peeeeesda no, pa tvoj brat ni m od moškega.

pa ne bi bila s tipom, ki bi podrobnosti svojih prvih dejtov razlagal tečni in posesivni sestri.
Sedaj si vtikljiva, čez 10 let boš pa jamrala, ko boš imela samskega strica na grbi.
Peeeeesda no, pa tvoj brat ni m od moškega.
[/quote]

heh, jst pa rečem, bolj, da je sam, kot, da ima to piqko, ki mu je pico predlagala za prvi randi, ker je to zalo površna ženska v vseh pogledih, da o kulturi drolje ne govorimo.
Takim ženskam bi človek z užitkom pljunil na 20 evrov, da bi imela še za eno pico in jih (teh 20 evrov) ji na čelo zalimal, ko trubačem v kafani, če se že gremo te igre, ta drolja niti ne zna kaj narediti doma, kot pico po telefonu naročit, ko je lačna.
Sm to ni glih tako pocen, vsak dan naročevat i nje našla samo tržno nišo, da nekdo drug to plača, tukej je poanta.

heh, jst pa rečem, bolj, da je sam, kot, da ima to piqko, ki mu je pico predlagala za prvi randi, ker je to zalo površna ženska v vseh pogledih, da o kulturi drolje ne govorimo.
Takim ženskam bi človek z užitkom pljunil na 20 evrov, da bi imela še za eno pico in jih (teh 20 evrov) ji na čelo zalimal, ko trubačem v kafani, če se že gremo te igre, ta drolja niti ne zna kaj narediti doma, kot pico po telefonu naročit, ko je lačna.
Sm to ni glih tako pocen, vsak dan naročevat i nje našla samo tržno nišo, da nekdo drug to plača, tukej je poanta.
[/quote]

Veliki jebač popajče se je tokrat pokazal kot južnjaški siromak, ki bi mu ženske moralee plačat. Očitno nista samo polarni in goli taka siromaka, ampak kar vsi.

Ko še ni bilo interneta, smo se tudi šli zmenkarije …

Greva z enim tipom na pijačo. On naroči radensko, jaz neki sokec ali jupi. Plačal je on. Čisto fletno sva se imela, predlagam spremembo lokacije in da ga še jaz povabim. Naročil je najdražji kozarec vina, kar so jih imeli … jaz pa isto kot prej. Peljal me je domov (je bil z avtom), pa sem mu rekla, da gor ga pa ne povabim. In se nisva nikoli več videla, prokleti škrtuh en. To mi je bilo pa tako grdo, da ne morem povedat. Sigurno funkcionira na tak način v življenju, mene pa to blazno odbija.

Aja, oba sva bila še študenta.

ko sami kaj naročijo najcenejše vzamejo. Ko drugi plača pa najdražje adio mrš u pm 🙁

Jaz sem tudi malo “podoben” bratu iz tele storije… ali ti kam rada zahajas?

Tvoj brat je “očitno” brez hrbtenice… Sploh, ker njegova “sestra” mendežira” v svoji glavi njegovo privat življenje…..

In jasno, ženske na zmenkih to hitro pogruntajo.

Tace stran od svojega brata – ne bodi tako bolestno menedžirajoča…..

Veliki jebač popajče se je tokrat pokazal kot južnjaški siromak, ki bi mu ženske moralee plačat. Očitno nista samo polarni in goli taka siromaka, ampak kar vsi.
[/quote]

to bo ja, mimo grede, ženska me je počastila samo takrat, ko je sama tako težila, da me počasti zaradi njenega rojstnega dneva.
Pica je v bistvu za tiste, ki se gredo neki parčkanja v letih 30+ bedna izbira za ljudi brez življenjskega stila in kot pravim, ta piqka je samo obična drolja po karakterju pa nič drugega.
Aja, pa, da se malo preselim v tista leta, kot jih ima brat od avtorice, takrat so bili tolarji in je bilo 24.000 tolarjev 100€, pa ti povem, da ji bi komot teh 100€ prilimal na čelo.
Mimogrede, so mi iz denarnice, ko sem plesal v Franci na balanci iz jakne (tam nekje leta 98), ki je bila obešena ukradli okoli 42.000 sit, na oko 180€, toliko denarja je bilo vedno v denarnici, ko sem šel v tako imenovano nočno življenje, petek in soboto, da ga spičim, če bi bila priložnost za žensko, ki bi bila tega vredan v eni noči, (prostitutke izključene, raj bi vrgel v smeti keš, kot f u k plačal), da ne govorim, kolk čaščenja pijač piqk je bilo, ko ni bilo niti f od f u k a v igri.

33 let je star, pa je pica problem? Da se je ona “lepo najedla”? Morda bi bilo bolje, če bi še pri njem poiskali malo vzroke, da je sam. Bi mu bolj koristilo, kot prevračati vse na druge, on je pa uboga dušica. Tako bo kmalu star 50 let in bo še kar uboga dušica, življenje pa krivično do njega.

Ja, saj. Ne vem a brat od te posesivne sestre ne dela in je na socilani? To bi še nekako razumela, če pa dela in mu je pica prevelik strošek, potem je velik škrtuh in teh se punce raje ognemo. Sploh če so še mamini sinčki zraven, ki bi radi imeli nadomestno mamo, da jim bo kuhala in vse odnašala od riti, samo da bodo prišparali. Sama sem že naletela na take škrt tipe, ki so imeli dovolj denarja, ampak če si škrt si pač škrt. Sedaj če na takšnega naletim, grem samo stran. Ali pa da naletiš na tipčka, ki je zapečkar in noče potovati, takim se tudi raje ognem. Če bi že tipu mogla kuhati, bi mu zaračunavala za sestavine, da bi jih on kupoval in nosil iz trgovine, kot je to delala neka ukrajinka. 😉

Jah, strašno je, ko je vse zategnjeno, in se gleda na vsak evro, kaj si pil in kakšno pico si si naročil… pri 33ih… Sem vesela, da sem že preko 15 let z mojim in se štekava – glede kuhanja in glede pic v piceriji. 🙂

Jup, srečo imaš da nisi naletela na škrtuha. Ti so premaknjeni v glavi. 😉

Jup, srečo imaš da nisi naletela na škrtuha. Ti so premaknjeni v glavi. 😉
[/quote]

A ti pa še kr samska? 🙂

Jup, srečo imaš da nisi naletela na škrtuha. Ti so premaknjeni v glavi. 😉
[/quote]

Ne vem, zakaj se tak odloči, da bo šel na zmenek, če ni prav zainteresiran za žensko… oziroma zakaj ni pri predhodnem dopisovanju pazljiv in izrecno napiše, da jo vabi na kavo, pa bi jo povabil nekam, kjer dejansko prodajajo samo pijačo… da ne bo imela možnosti, da se “lepo naje” pice. 🙂

Pardon, poročeni se lahko hecamo, ja. 😀

New Report

Close