Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja najstnica si je našla odraslega moškega

Moja najstnica si je našla odraslega moškega

Odgovor na objavo uporabnika
Razjarjena in znervirana a nakulirana, 16.05.2021 ob 21:37

Moja zlata, pridna 16-letnica ima novega fanta. Res se ji vidi, da je zaljubljena. Prav cveti. Po svetu hodi plesoča in z zasanjanim pogledom. Tukaj pa se problem začne. Grem lepo od začetka.
Pred dnevi sediva s hčerko v dnevni sobi, v enem takem res sproščenem vzdušju. Moža in sina ni bilo doma, zato sva imeli priliko, da se podruživa in v miru pogovoriva. Zaupala mi je da ima fanta. Prvega fanta. Joj, kar čutila sem to njeno zaljubljenost. Malo sva obnovili najine pogovore o spolnost, predvsem o zaščiti in o tem, da je ona tista, ki odloča kdaj se bo zgodila, pa da naj ne hiti. Pa mi začne nekaj mencati in gledati v tla, se izmikati. Takrat mi je postalo jasno, da je moja deklica že izgubila nedolžnost. Nisem vedela kako naj odreagiram, zato sem jo začela spraševati o fantu. Pa mi pravi, da bi ga za konec tedna povabila z nami na vikend, da se spoznamo. Se mi je zdelo, da bi bilo bolje, za prvič samo kratko druženje, toliko da bi se spoznali. Morda piknik na domačem dvorišču. Pa mi pravi, da saj če bi prišel na vikend, bi se itak sam pripeljal. Ok! Zastrižem z ušesi. Koliko pa je ta tvoj fant star, vprašam. Ona meni mrtvo hladno, 24. Po moje sem zamenjala vse možne barve na obrazu, z ušes se mi je nevarno kadilo, nekajkrat sem globoko vdihnila. Tisti trenutek bi ob sebi res potrebovala mojega umirjenega in preudarnega moža. Pravi, da hodi že v službo in da ima v hiši staršev svoje stanovanje. Enostavno ne morem prežvečiti dejstva, da deklica, ki še ni niti na pragu odraslosti hodi z odraslim moškim.
V svet spolnosti bi se morala podati z vrstnikom, s katerim bi šla skupaj čez vse zadrege in tiste prvič dotike in poljube, s katerim bi skupaj spoznavala telo en drugega. To je tista prava prva zaljubljenost. Fant pri 24 je to dal skozi že neštetokrat. Vse tisto prvič, je zanj le še bledi spomin. Enostavno mi v hčerini starosti 8 let razlike s fantom zdi popolnoma neprimerno. Se mi zdi, da ji bo pokazal in jo naučil preveč. Njemu je morda trenutno iziv imeti tako mlado punco, a dolgoročno to se taka veza ne more obnesti. Ona je na sredi srednje šole, ima hudo ambiciozne cilje za prihodnost. On je sigurno ne bo čakal.
Zmedena sem, pa jezna in razočarana nad lahkomiselnostjo moje pikice. Od skrbi se mi že meša. Najraje bi ga prijavila na policijo. Mož pravi, da se je bo itak kmalu naveličal, če zaradi drugega ne, ker ne bo hodila k njemu spat, pa z njim na dopust, pa ponoči tudi ne bo pohajkovala. Prijateljice imajo okoli mojih skrbi zelo različna mnenja. Se vam zdi veza med 16 letnim dekletom in 24 letnim moškim, primerna? Naslednji vikend pride fant na obisk. Kako naj sploh reagiram? Kako naj se obnašam?

 

midva z mojim sma 13 let razlike imama pa dvo letnega otroka , jaz sem stara 22 moj pa 35 pa od najstnistva sem imela samo 23+ vedno ,  sploh ce se ji gabijo njeni vrstniki jo totalno razumem in z tem nic ni kaj narobe , znal ji bo pokazat odrasli svet in se marsikaj od njega tudi lahko nauci in lahko sama tudi potem razmislja o svoji prihodnjosti ter slisi kjer so drugi odrasli razn mame in oceta naredili napake, ker bo njih bolj poslusala kot vaju ker tak pac je , vse kaj lahko ti naredis ji stojis ob strani in tu pa tam das kaksn nasvet , ne mislim da gusis ampak res kot prjatlca prijatlci , ker bol bos gnjavla ,bolj ti bo manj povedala ,bolj bos zivcna in bo zarad tega naredila isto ko jaz , spizla k fantu kak bo polnoletna in naredila vse da se nerabi vec vrnit domov vrjemi mi in tak ji bos zjebala zivljenje , tiho bodi in opazuj , ce je ded gustek bo tak hitro minlo vse skup , pac pofukal jo bo parkrat pa jo odjebal ona se bo 2 mesca jokala pol pa jo bo minlo , ampak mogoce pa je vredu decko.. in naj vam povem da sem samo zarad mojega naredla srednjo solo ker me je vozo vsak dan prisel po mene , vun nisma sla ce sem se mogla ucit , ce sem dobla enko je bil jezn ampak me je to bolj bolelo in me spodbudilo ,bolj kot ce bi to pocela mama ce me razumete , ker najstnistvo ti je bolj pomembno kaj recejo par let starejsi vrstniki kot pa mama in da vam zdaj povem vcasih sem bla idiot ampak bi se vse enkrat ponovila in mi niti malo ni zal ker imam krasno zivljenje , tako da ne iscite hantlov v familji ,ker boste nakonci bote na stara leta ostali sami ,ker vas hcerka niti povohala nebo ,

Pogledat najprej kdo je fant in kaksen je, potem pa ukrepat, ce je res potrebno. Lastnik svojega telesa je hci ne vi.

Nas je preko denarja drzala mat vrsto let v sahu in skos mesala drek. Ko je enkrat poclo, se ne vidimo vec. Prvic svoboden ampak druzine ni vec.

Jas sem 20 in 16 letnika se pogledala nebi…iskreno si ne predstavljam da bi bila pri 24ih z 16letnikom…kaj lahko 16 letnica da 24ku…tole mi kar klice po nekem luzarju, ki ga imajo svoje vrstnice za luzarja, zato se je podal v mlajse, ki se nevejo dovol o zivlenju, da bi prepoznale luzarja. Ne predstavljam si da bi kateri mojih 20letnih kolegov, ki so studenti medicine, farmacije, prava itn. sploh pomislili na 16 letnico.

Tukaj je krivda tudi na vas, kar ji niste dali vzora in jo naucili kaj je ljubezen in kaj izkoriscevalski odnos. Verjemi, vsakega  spodobnega 24ka bi bilo pred prijatelji, druzino sram se pecat z 16letnico.
In seveda bodo tukaj nekateri reki, da to ni nic kaj takega…ampak pomisli kaksna je vecina tega folka, kdo ma cas konstantno viset na forumu…

Sprejmite ga,saj je človeško bitje vredno spoštovanja.ocitni se ljubita in imata rada sprejmite njuno vezo in odnos spoštujte ju,sej to ni velika razlika. V letih.ne komplicirajo pa ji oteževati življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Če t hhjhjj jg, 22.05.2022 ob 22:07

Sprejmite ga,saj je človeško bitje vredno spoštovanja.ocitni se ljubita in imata rada sprejmite njuno vezo in odnos spoštujte ju,sej to ni velika razlika. V letih.ne komplicirajo pa ji oteževati življenja.

Ne komplicirati in ne jim oteževati življenja ter njunega odnosa.

Odgovor na objavo uporabnika
Okejjjj, 22.05.2022 ob 22:05

Jas sem 20 in 16 letnika se pogledala nebi…iskreno si ne predstavljam da bi bila pri 24ih z 16letnikom…kaj lahko 16 letnica da 24ku…tole mi kar klice po nekem luzarju, ki ga imajo svoje vrstnice za luzarja, zato se je podal v mlajse, ki se nevejo dovol o zivlenju, da bi prepoznale luzarja. Ne predstavljam si da bi kateri mojih 20letnih kolegov, ki so studenti medicine, farmacije, prava itn. sploh pomislili na 16 letnico.

Tukaj je krivda tudi na vas, kar ji niste dali vzora in jo naucili kaj je ljubezen in kaj izkoriscevalski odnos. Verjemi, vsakega  spodobnega 24ka bi bilo pred prijatelji, druzino sram se pecat z 16letnico.
In seveda bodo tukaj nekateri reki, da to ni nic kaj takega…ampak pomisli kaksna je vecina tega folka, kdo ma cas konstantno viset na forumu…

V obratni smeri bi šlo za pedofilijo, če bi si kot ženska izbrala mlajšega. 🙂

 

Vi ste res obseden s pedofilijo. 15 letnik lahko gre v dom onemoglih in nategne 90 letno mamco. Če je obema ql, jima ne morejo nič. Pedofile zanimajo otroci v času vrtca, prvi razredi osnovne šole, ne pa 16 letnice.

Zaenkrat ga ĺepo sprejmi ìñ se sprijazni. Ñi tako grozno, kot ti vidiš. Ko si začela omenjati starejšega moškega, sem mislila, da gre za 35 letnika? Njeni vrstniki so še preveč otročji za zvezo. Privošči hčerki srečo!

Sedita v dnevni in to s 16 😆😆😆😆😄😄😄😄

Reagirajo normalno,,sproščeno, prijazno z nasmehom. Postrezi kaj dobrega. Ob prihodu izrazi, da je dobrodošel pri vas. To se ti bo zelo obrestovalo, ker bo hčeri in fantu prijetno pri srcu. Prvič ne sprašuj človeka preveč, razen osnovnih stvari. Da se ne bo počutil kot na izpitu. Bolj ga opazuj kakšen je in kaj bo povedal sam, da ne boš vsiljiva.

Dobra kombinacija, verjemi. Kamor koli bo šla, bo imela zaščitnika, varnostnika. Vedno boš vedela, v čigavih rokah je. Lahko skupaj potujeta, odkrivata svet. Če jo ima rad, jo bo podpiral, ji svetoval, jo čakal. Ko bo prišla do končne izobrazbe, službe, ko si bo zaželela ustvariti družino pa ga bo dala na čevelj… in kaj ti ob tem zgubiš?

 

Seveda se lahko obnese! Jaz sem se pri 14ih zaljubila v 23 letnega fanta.  Zdaj sva skupaj 19 let in imava dva otroka.
Dekleta prej dozorijo. Kaj pa je to takega, če je 8 let starejši? Ne razumem. Moja mami ni nič komplicirala..

Naša 19 letnica si je našla 20 let STAREJŠEGA. Ga niti nočem spoznat, ker mi gre na bruhanje. Vozika jo na morje pa na izlete, pa ji kupuje od cunj in nakita, pa torbice, sem ji rekla naj ti kupi avto če te ima tak rad…. skupaj sta kakšnega pol leta in močno upam da bo tega kmalu konec. Branit ji ne morem, lahko pa imam svoje mnenje glede tega, da ima fanta ki je v bistvu le nekaj let starejši od mene. Očetu se tamala ne upa povedat, jaz mu tudi še nisem, če bo pa trajalo več kot čez poletje, se bomo pa skupaj posedli in ji bova oba povedala svoje mnenje. Da si 39letnik najde 19letnico za svojo punco…..

zna biti kasneje razočarana. če ji boš sedaj branila se bosta na skrivaj dobivala. malo jo prpravi, spremljaj cuvaj. če misliš da lahko ubraniš, ubrani. to se verjetno na dolgi rok ne bo obneslo…ni taka razlika v letih…to bi šlo, samo ni pravi feeling

Odgovor na objavo uporabnika
mateja813, 23.05.2022 ob 08:13

Naša 19 letnica si je našla 20 let STAREJŠEGA. Ga niti nočem spoznat, ker mi gre na bruhanje. Vozika jo na morje pa na izlete, pa ji kupuje od cunj in nakita, pa torbice, sem ji rekla naj ti kupi avto če te ima tak rad…. skupaj sta kakšnega pol leta in močno upam da bo tega kmalu konec. Branit ji ne morem, lahko pa imam svoje mnenje glede tega, da ima fanta ki je v bistvu le nekaj let starejši od mene. Očetu se tamala ne upa povedat, jaz mu tudi še nisem, če bo pa trajalo več kot čez poletje, se bomo pa skupaj posedli in ji bova oba povedala svoje mnenje. Da si 39letnik najde 19letnico za svojo punco…..

Oba sta polnoletna in 19-letnica se pa že lahko odloča sama zase s kom hoče bit.

Live and let live!

Fuck so stari zagovedeni – pa kaj boste do 40 leta otrokom solili pamet. Pač poveš enkrat, da je prestar, kar se absolutno strinjam (zadnji primer mal više). Pač bo ona 40, tip pa kisel s mehkim tičem, ampak a je to stvar staršev? Like not.

Dokler js financiram šolanje me zanima kako šola poteka, ko je pa enkrat punca polnoletna, pa ni več moj problem na čigavem kurcu sedi. To je njen problem – jaz samo ukinem finance, če šola ne poteka. Da bom pa tipu hodu kurca merit pa računu če ma dost debelga za njeno pizdo, kot delate nekateri,… why? Življenje živijo otroci, ne mi.

Ne gre posploševati, 16 letnice so take in drugačne, 24 letnki enako.

Imela enak primer pred 23 leti, moj prvi fant, jaz prezrela 16letnica, on 23, z rednimi dohodki, plus sportna kariera.

Bilo je krasnih 7 let, jaz vmes maturirala, dostudirala, dobila sluzbo, on dal skozi dvoje OI, sva potovala, uzivala in skupaj fajtala, ko je bilo treba. Vse se da. Sva si stala ob strani, res, 100%.

So bile potem druge stvari, ki so naju pripeljale narazen, ampak tudi to sva dala čez zrelo, brez kakšnih hudih dram, saj sva oba vedela, da tako skozi življenje ne moreva. Ostaja pa dober prijatelj. Ampak teh imam kat nekaj. To za partnerstco le ni dovolj.

Imam torej krasno izkušnjo, skorajda enega zakona, na tej podlagi mi “tapravi” zakon lepo teče sedaj že 16. leto. Kar je pomembno, starsi so mi zaupali in sem jima se danes hvalezna.

Skratka, ni tole konec sveta, sprejmi in bodi ob njej, v vsakem primeru bo naredila po svoje, ce pa slucajno izsilis po tvoje….uff, tega bremema si jaz ne bi upala nalagat. Si ziher, da bo output potem res tako super in fajn?

Naj se odlocajo sami in nosijo posledice. To je zivljenje.

Kaj tako slabega pa se lahko zgodi?

Nosecnost… nj zacne s kontracepcijo pa bo

Spolno prenosljiva bolezen… spodbudite, da gre na pregled, glede na to da ste njena skrbnica do 18ega oz dokler se sola, lahko to zahtevate. V primeru da to opravi, jima dajte vajin blagoslov, bo se najbols.

Stre srce… jah jebiga to ji pa lahko vsak stre.

Tko da res ne vem zakaj bi se vi tako sekirala.

Si predstavljate, da spozna arabca al pa muslimana in jo hoce v svojo drzavo odpeljat. To bi mene skrbel. Tko da bodite vesela, da je domacina nasla, se pakazala vam ga bo. Sreca je na vasi strani, samo opaziti jo morate

punce so pametne in vedo zakaj jo imajo. Ne bodo one časa zgubljale s svojimi vrstniki, če jo lahko unovčijo z nekom, ki ima že reden dohodek, svoje stanovanje…….. naj uživa

Ko sem začel brati, sem mislil, da bo od hčerke fant star 40 let,.. Potem pa poveste, da 8 let. To je čisto normalna razlika.

Kakorkoli se bo že končalo, ne vtikaj se v zvezo,… Take stvari mora hčerka dati sama “skozi”.

Mogoče te samo vse skupaj skrbi, kaj bo če bodo sosedje izvedeli,..

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Vem da se vam kot mami zdi 16 let zelo mlado, ampak je punca predvidevam da precej zrela za svoja leta in splošno so pri teh letih to že zrele osebe.

24 let sploh ni toliko tudi osem let razlike ni spet tok veliko se pa strinjam da se sliši veliko več kot pa da bi človek rekel da je ona stara 30 on pa 38 ampak se zmeram gre tukaj za dva človeka ki sta zreli osebi in bosta seveda še rastla kot človeka skozi leta tako kot damo vsi.

Pa naj izpostavim da če jo ima res rad bo počakal da konca šolo (tudi faks če ima punca zeljo) definitivno pa je ne bo pustil ker ne gresta na dopust skupaj itd. Tudi če ji ne boste pustili prespat pri njemu se bojo spolni odnosi se zmeram dogajali in če jo do osemnajstega leta loči se kako leto in pol to ni spet toliko in bo pri osemnajstih začela na dopust hodit itd. Samo zavedajte se da če boste strogo nasprotovali in pri njenih osemnajstih pogoje postavljali (pod mojo streho pa ne boš tega počela…) jo boste samo odrinili stran. Ona se bo lahko preselila k njemu in jo bo on preživljal dokler se bo šolala ampak vas odnos bo pa uničen.

Nasvet: spoznajte fanta (mogoče glih ne čez celoten vikend) in potem ocenite kakšen je kot oseba ker če se imata res rada in zna to trajat bo verjetno izbrala njega če kdaj do tega pride.

To pa da je izgubila nedolžnost z njim namesto z vrstnikom je pa mogoče celo dobro. Fantje pri šestnajstih ne znajo spoštovati ženskega telesa toliko kot “odrasli” moški. Mogoče je imela veliko lepšo izkušnjo kot bi jo z vrstnikom.

18-letnica je najbolj slastna izbira za moške vseh starosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Orhideja874, 25.05.2022 ob 10:43

Vem da se vam kot mami zdi 16 let zelo mlado, ampak je punca predvidevam da precej zrela za svoja leta in splošno so pri teh letih to že zrele osebe.

24 let sploh ni toliko tudi osem let razlike ni spet tok veliko se pa strinjam da se sliši veliko več kot pa da bi človek rekel da je ona stara 30 on pa 38 ampak se zmeram gre tukaj za dva človeka ki sta zreli osebi in bosta seveda še rastla kot človeka skozi leta tako kot damo vsi.

Pa naj izpostavim da če jo ima res rad bo počakal da konca šolo (tudi faks če ima punca zeljo) definitivno pa je ne bo pustil ker ne gresta na dopust skupaj itd. Tudi če ji ne boste pustili prespat pri njemu se bojo spolni odnosi se zmeram dogajali in če jo do osemnajstega leta loči se kako leto in pol to ni spet toliko in bo pri osemnajstih začela na dopust hodit itd. Samo zavedajte se da če boste strogo nasprotovali in pri njenih osemnajstih pogoje postavljali (pod mojo streho pa ne boš tega počela…) jo boste samo odrinili stran. Ona se bo lahko preselila k njemu in jo bo on preživljal dokler se bo šolala ampak vas odnos bo pa uničen.

Nasvet: spoznajte fanta (mogoče glih ne čez celoten vikend) in potem ocenite kakšen je kot oseba ker če se imata res rada in zna to trajat bo verjetno izbrala njega če kdaj do tega pride.

To pa da je izgubila nedolžnost z njim namesto z vrstnikom je pa mogoče celo dobro. Fantje pri šestnajstih ne znajo spoštovati ženskega telesa toliko kot “odrasli” moški. Mogoče je imela veliko lepšo izkušnjo kot bi jo z vrstnikom.

kako da ne?pri 16 je še OTROK pri 24 pa ODRASTEL.

New Report

Close