Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja nova partnerka je obsedena s svojim psom

Moja nova partnerka je obsedena s svojim psom

To je velik problem.

Sem imela pasjeljubca in vem, kako to izgleda. Stvari so ponavadi globje in ne gre toliko za skrb in ljubezen do psa, kolko gre za eno čustveno moteno osebo. Ponavadi taka oseba ni zmožna dati svojemu partnerju, pa tudi svojim otrokom tisto lepo čisto ljubezen in pozornost, ampak jo usmeri v žival, nad katero ima nadzor in ji na nek način služi.

Ko nekdo skoči in vse podredi psu, svojemu partnerju in otrokom pa pač ne, se moraš vprašat, kaj lahko dolgoročno pričakuješ od takega človeka. Ker tak človek ima pred očmi in v srcu samo enega in to je psa.


Bolanega psa se da ubit,tako kot vsako bolno zival;v gozdu je to naravni proces, in s psi je potrebno ravbati enako;seveda veter.lobi ni za ker jim zdsvljenje na pl crknjenih cuckov prinasa lep.denar, osi in macke so se namnozili preko vseh meja in je treba narediti selekcijo zraven se prepovedat lastnistvo psom isebam ki zivite v mestih ker je to pasje sranje neobvladljivo
[/quote]

Se strinjam, ko boš ti zbolel, te tudi lahko kar fentajo, saj tako gre to v naravi.

Butastim babam se je čisto odpeljalo zaradi pofukanih cuckof. Pol pa naj jih še psi zadovoljijo, pa bo mir na tem svetu.

V vsakem primeru je čisto mimo, da je ona na lastno pest ospovedala vajine počitnice kar za oba, ne da bi o tem najprej govorila s teboj. S takim človekom nimaš kaj početi, ker se ne zaveda, da so skupne odločitve skupne.

Ali ima tega psa že odkar se poznata ali je to nova pridobitev?

Odločitev za otroka, domačo žival in še kaj mora biti vedno skupna in ne enostranska odločitev… Če temu ni tako nastanejo slej ko prej problemi. Če eden od partnerjev ne upošteva volje in argumentov drugega, s tem pokaže, da odnos zanj ni dialog enakovrednih, ampak da želi na svoj način prevladati… Bejži vstran…

[img]http://cdn.playbuzz.com/cdn/8feada5b-5952-48b9-9d89-e2630967812b/49972b12-4ddf-482e-84b0-d82268597793.jpg[/img]

Kako ti je uspelo tako zelo faliti pomen napisanega? Saj ni tako komplicirano povedano, celo blondinka z nedokončano OŠ bi to zmogla prebaviti. Očitno alergična na pse, kajne?
Točno tako je. Moški, ki se počuti ogroženega zaradi domače živali (pa sploh ni treba, da je pes, prijateljica je imela tipa, ki je bil ljubosumen na morskega prašička, in ko je njemu dala solato, ker je piskal, je morala nafutrati tudi tipa, ha ha), bo enako odreagiral tudi ob skupnem otroku, ker je pač do skrajnosti razvajen, nedorasel in nesposoben in je pravzaprav samo iskal nov par dojk namesto maminih.
[/quote]

Ti si nekam hudo nevrotična. Te vročina daje? :))) Očitno te tudi pes ne sprošča. ;))))

Tako je, in pes zna slepo ubogati, kar nekateri močno potrebujejo – da je nekdo od njih odvisen, jim podrejen.

Se strinjam, ko boš ti zbolel, te tudi lahko kar fentajo, saj tako gre to v naravi.
[/quote]
Se strinjam;jaz se prvi ki bi prepovedal zdravljenje terminalno bolnih in poskodovanih;drzi pa da je psov prevec in bi bilo treba veliko psov pobiiti in kastnistvo psov omejiti;psa naj ima ta ki ga potrebuje,kmetje;policija,lovci;resevalci;vsi ostali pac ne

Še ena, ki enači otroka s psom. Le kam gre ta svet? Torej, če bi se znašla v situaciji, ko bi morala pomagati ali otroku ali psu, bi razmišljala? Vidiš, jaz ne bi, če bi lahko pomagala samo enemu, bi izbrala otroka.
[/quote]

Dobro, da si butasta že vemo.
Zdaj pa vklopi tiste tri še delujoče sive celice in pomisli ali pa morda pes le ni samostojno bitje. Bo šlo?


Se strinjam;jaz se prvi ki bi prepovedal zdravljenje terminalno bolnih in poskodovanih;drzi pa da je psov prevec in bi bilo treba veliko psov pobiiti in kastnistvo psov omejiti;psa naj ima ta ki ga potrebuje,kmetje;policija,lovci;resevalci;vsi ostali pac ne
[/quote]

enako velja za nas, ljudi,. nas je preveč, se množimo nekontrolirano, vsak kdor ima pet minut časa ima lahko lastnega froca in ne samo enega, tudi po pet in več … če bi se nas omejilo in se nam prepovedalo množenje vsevprek, če bi se nas redno kastriralo in .steriliziralo in bi lahko imeli otroka samo tisti, ki so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} normalni, potem bi bilo tudi psov in mačk bistveno manj.

o tem, koliko je pa govedi, svinjine in perutnine PREVEČ zaradi ljudi, pa sploh ne bi, a ne. ker te živali je preveč zato, ker jih ŽREMO. za se ubit.

Jaz sem ljudi, ki imajo v lasti pse vedno asociiral s smradom po pasjih iztrebkih, tako da se težko z njimi družim, kaj šele da bi si med njimi iskal življenjsko partnerico.

Kar je težava, ko ima 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deklet v lasti enega ali več psov, še dobro da obstajajo oboževalke mačk.

Še ena, ki enači otroka s psom. Le kam gre ta svet? Torej, če bi se znašla v situaciji, ko bi morala pomagati ali otroku ali psu, bi razmišljala? Vidiš, jaz ne bi, če bi lahko pomagala samo enemu, bi izbrala otroka.
[/quote]
Narobe beres. Ne gre za enacbo otrok-pes, ampak za deljenje pozornosti. Lahko je treba del pozornosti nameniti ostarelim starsem, na primer, ali pa zahtevnejsi novi sluzbi. Odrasel, opravilno sposoben clovek bi moral biti sposoben razumeti, da v nekem obdobju pac ne more prejemati 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozornosti od partnerja. In bi moral partnerja podpreti pri tistem, s cimer se ukvarja, ne pa izigravati uzaljenega otroka in izsiljevati “manjkajoci” del pozornosti. S tega stalisca je pes s posebnimi potrebami cisto dober preizkus.


Narobe beres. Ne gre za enacbo otrok-pes, ampak za deljenje pozornosti. Lahko je treba del pozornosti nameniti ostarelim starsem, na primer, ali pa zahtevnejsi novi sluzbi. Odrasel, opravilno sposoben clovek bi moral biti sposoben razumeti, da v nekem obdobju pac ne more prejemati 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozornosti od partnerja. In bi moral partnerja podpreti pri tistem, s cimer se ukvarja, ne pa izigravati uzaljenega otroka in izsiljevati “manjkajoci” del pozornosti. S tega stalisca je pes s posebnimi potrebami cisto dober preizkus.
[/quote]
če je to vseskozi dnevno. In ni manjkajočega dela, ampak sploh ni pozornosti očitno. ker je samo pes, pes in še enkrat pes.
navadno ste taki, ki to očitate drugim, sami največji potrebneži pozornosti. drugim vi nič ne daste, zahtevate pa od njih njihovo in vso razumevanje.

največja oslarija je, da to sploh objavljaš. v kolikor si starejši od 16 let se pač pogovori z njo in se odloči ali boš za psom oz boš videl ali imaš sploh možnost biti pred psom 🙂
verjetno se še nisi porangiral do te mere, da bi ti dala besedo ali kako?
vse na njej ti odgovarja, edino pes ne. kaj pa konkretno ti odgovarja?


če je to vseskozi dnevno. In ni manjkajočega dela, ampak sploh ni pozornosti očitno. ker je samo pes, pes in še enkrat pes.
navadno ste taki, ki to očitate drugim, sami največji potrebneži pozornosti. drugim vi nič ne daste, zahtevate pa od njih njihovo in vso razumevanje.
[/quote]

Dobro si to napisala.

Ha, midva sva tak par, da imam jaz ostarelega psa, ki se mu je treba precej prilagajat oziroma zadeve niso več tako enostavne, kot ko je bil mlad, on pa skrbi za mamo.
Pa ne mislit, da so imele ženske kaj več razumevanja za to, da skrbi za mamo, kot ga ima avtor za partnerko, ker želi primerno poskrbeti za psa. Upam, da me ne bo kdo zdaj obtožil, da enačim ostarele mame in psa 🙂
Ker sva oba normalna, samostojna in zrela osebka, jemljeva to kot obdobje v življenju, ki se bo nekoč tudi končalo in bodo stvari morda lažje. Trenutno pa se morava prilagajat, vseeno pa se imava super. Tudi taka stvar – napor, če hočete – ti nekaj da. Jaz sem prepričana, da je najina zveza zato še boljša.

Dobro si to napisala.
[/quote]
A vi bi psa al pa mačko dali na off ko vam bi bila odveč in na on, ko bi bila dobrodošla.?
Mislim, da vi niste sposobni poskrbeti niti zase kaj šele za koga drugega. Egoisti in verjetno celo življenje visite na nekom.


če je to vseskozi dnevno. In ni manjkajočega dela, ampak sploh ni pozornosti očitno. ker je samo pes, pes in še enkrat pes.
navadno ste taki, ki to očitate drugim, sami največji potrebneži pozornosti. drugim vi nič ne daste, zahtevate pa od njih njihovo in vso razumevanje.
[/quote]
A bejs, no! Kako pa bi prezivel, ce bi partnerka delala 12/12? Kako bi prezivel, ce bi se odlocila za dodatni studij? Kako bi prezivel, ce bi imeli dojencka ali ce bi bil kateri od starsev nepokreten ali celo vec teh situacij hkrati?
Pac nisi material za zrelo partnerstvo in priporocam, da to vzames v racun, ko isces novo negovalko. Tako prihranis bodoca razocaranja sebi in njej.


A vi bi psa al pa mačko dali na off ko vam bi bila odveč in na on, ko bi bila dobrodošla.?
Mislim, da vi niste sposobni poskrbeti niti zase kaj šele za koga drugega. Egoisti in verjetno celo življenje visite na nekom.
[/quote]

???

Pismorosno je dobro napisala. Sem pa s četrtim psom, vsi do zdaj so dočakali častitljivo pasjo starost, najbrž ne zato ker bi jih dajala na off.

???

Pismorosno je dobro napisala. Sem pa s četrtim psom, vsi do zdaj so dočakali častitljivo pasjo starost, najbrž ne zato ker bi jih dajala na off.
[/quote]

Aja, ups, napačen post citirala, mislila sem post od Pismorosno.

Ne razumete. Eno je skrbeti za psa, drugo pa je biti obseden s psom.
Še mami je začela it na živce, ker govori samo o tem psu.
Vse je podrejeno njemu.
Ta pes je orenk bolan. Non stop pri veterinarju.
Ne mara ljudi ne mara živali, renči.
Ampak za njo je BOG.

Pa kaj mu ne pomagas da crkne,malo v knjiznico in bos nasel pripravke ki boo pospesili da crkne pa bos resen

Očitno ji je pes pomembnejši od partnerja. Verjetno bi ji bil pomembnejši tudi od otroka.
[/quote]

Pišeš bedarije. Nekdo, ki ne mara živali, si naj za partnerja izbere pač tudi tak osebek, ki ne mara živali. Problem rešen!


Mogoče to jemlje kot osebni izziv, da ga lahko ‘zrihta’ fizično in mentalno. Morda išče v tem neko samopotrditev.

New Report

Close