Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja nova partnerka je obsedena s svojim psom

Moja nova partnerka je obsedena s svojim psom


Ma, ti imaš sama s sabo dovolj problemov.
[/quote]

Ti ze ves, se kar jaz ne vem, a ne!?

Bumbar;smarnica je najboljsa za pit kot mlado vino,se oravi nekje po koncu vretja oa tja do konc februarja marca;potem postane prekisla za oit;ce ze lahko izbiram med kislimi vini ali trpkimi zberem slednje,..zakaj je tako je stvar filozofske debate ki ji nisi dorasel
[/quote]

Ah kaj, ce bit kisla, vazno, da se pije in bluzi neumnosti po forumu. Na koncu nas pa baba zamenja s psom 🙂 Kaj te briga ena baba, saj jih je se, vazno, da smarnice ne zmanjka :))

Ah kaj, ce bit kisla, vazno, da se pije in bluzi neumnosti po forumu. Na koncu nas pa baba zamenja s psom 🙂 Kaj te briga ena baba, saj jih je se, vazno, da smarnice ne zmanjka :))
[/quote]
Za babo se ne rabis trudit;babe so ko vrane vedno jih je polno na plodnem polju; za pridelek ;pa naj gre za vino,seno ali paradajz pa se je treba potrudit cetudi si len kmet ali kmetujes po nacelu ene slamice….glede vina nimad prav,kislih se izogivaj in kot baba je tudi vino najboljse mlado;tisti ki kokodakajo kako je vino z leti boljse nimajo pojma;vino pridobiva 5;6mogoce 7 let pol oa gre sd sam navzdol kot z babo..prvo vsa vzhicena pol pa…brezveze razlagaz

Si jo že načevljal oziroma ti je končno jasno in glasno povedala, da ima raje psa kot tebe?

Ta ženska ima verjetno kakšne travme iz preteklosti. Če si pameten, potem si ne boš zapletal življenja z njo. Vse polno je je žensk, ki so jim partnerji uničili življenja. Žal takšna oseba zaradi frustracij ni več zmožna normalno funkcionirati. Ženske dandanes enostavno niso dovolj močne, da bi uspele prebroditi težje življenjske situacije.

Verjetno je rezultat tema Tip me je zapustil.

Verjetno je rezultat tema Tip me je zapustil.
[/quote]

Ja, ali pa tema ko on isce njo in teh je vsak dan kar nekaj ze tu na forumu 🙂
Je videt, da zenske kar veliko zamenjujejo fante s psi 😀

Na koncu bo pa psiček postal očka, takrat bo odšel a njej bo žal

https://www.youtube.com/watch?v=GrFPikOrpPk


Za babo se ne rabis trudit;babe so ko vrane vedno jih je polno na plodnem polju; za pridelek ;pa naj gre za vino,seno ali paradajz pa se je treba potrudit cetudi si len kmet ali kmetujes po nacelu ene slamice….glede vina nimad prav,kislih se izogivaj in kot baba je tudi vino najboljse mlado;tisti ki kokodakajo kako je vino z leti boljse nimajo pojma;vino pridobiva 5;6mogoce 7 let pol oa gre sd sam navzdol kot z babo..prvo vsa vzhicena pol pa…brezveze razlagaz
[/quote]

Ki jo bo zamenjal, ko ji poteče rok uporabe ali pa, ko se pojavi prvi problem in stisne rep med noge ali odpre temo tukaj, da bo dobil odgovor kaj naj naredi od drugih ljudi, ki nimajo veze s problemom, ampak nekaj brezveze pametujejo.

Ki jo bo zamenjal, ko ji poteče rok uporabe ali pa, ko se pojavi prvi problem in stisne rep med noge ali odpre temo tukaj, da bo dobil odgovor kaj naj naredi od drugih ljudi, ki nimajo veze s problemom, ampak nekaj brezveze pametujejo.
[/quote]

Ne morem verjeti da lahko nekdo reče, da ženski poteče rok uporabe.

S tem zapisom potrjuješ točno to – da imaš hude težave v interakciji z ljudmi, zato se zatekaš k živali. Ja, imaš težave, ampak pes jih ne bo rešil, jih boš moral/-a sama.
[/quote]

Seveda imamo probleme v interakciji z ljudmi, saj tukaj skoraj ni več ljudi, več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka sami psihopati brez empatije ali vsaj kulture, da je vsak pes že bolš..Če nimate empatije do živali, mi ne boste flancali, da jo imate do otrok!Ni možno!


Za babo se ne rabis trudit;babe so ko vrane vedno jih je polno na plodnem polju; za pridelek ;pa naj gre za vino,seno ali paradajz pa se je treba potrudit cetudi si len kmet ali kmetujes po nacelu ene slamice….glede vina nimad prav,kislih se izogivaj in kot baba je tudi vino najboljse mlado;tisti ki kokodakajo kako je vino z leti boljse nimajo pojma;vino pridobiva 5;6mogoce 7 let pol oa gre sd sam navzdol kot z babo..prvo vsa vzhicena pol pa…brezveze razlagaz
[/quote]
Isto je s tipom, čeprav taki verjamete, da ste z leti bolj šarmantni.S tistimi trebuhi, pa plešami, pa majhnimi in celo mehkimi curami, pa že, a ne, ste heroji.


Isto je s tipom, čeprav taki verjamete, da ste z leti bolj šarmantni.S tistimi trebuhi, pa plešami, pa majhnimi in celo mehkimi curami, pa že, a ne, ste heroji.
[/quote]

Pardon, ne curami, slamicami. In komu potem prej poteče rok uporabe, mah, res brez veze razlagat…

Seveda imamo probleme v interakciji z ljudmi, saj tukaj skoraj ni več ljudi, več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka sami psihopati brez empatije ali vsaj kulture, da je vsak pes že bolš..Če nimate empatije do živali, mi ne boste flancali, da jo imate do otrok!Ni možno!
[/quote]

Pravzaprav velja bolj tole – večjo empatijo imate do psov, manjšo imate za ljudi. Tudi otroci so za vas daleč za psi. Žalostno, ampak ni večjih ljudomrznežev, kot pa jih je med pasjeljubci.

Dragi avtor, da ti opišem svojo situacijo.

Družinskega psa imamo 16 let. Psa je k hiši pripeljal brat, vendar je od vseh, najbolj je zgleda navezan name čeprav že precej let ne živim več doma in samo hodim na redne obiske. Pred enim letom sem spoznala partnerja, za katerega ugotavljam, da mi gre vedno bolj na žive in to ravno zaradi njegovega odnosa do živali oz. do psov. Naš pes je v hiši, družinski član, spi na kavču, hodi z očetom in mamo naokoli itd. Moj partner pa je mnenja, da je pes sicer ok, ampak da nikamor ne sodi v hišo, da se ga ne dviguje v naročje in carklja, da se z njim ne pogovarja (razen, ko se mu ukazuje: sedi, lezi, taco), da pes ne sodi na družinske izlete itd. Opažam tudi, da se izogiba obiskov pri moji družini, ker mu gre naš pes očitno na živce. Nikoli se ne potrudi, da bi bi vsaj malo prijazen do njega, da bi se z njim poigral. Pes to seveda čuti, se ga itak izogiba in ni rad v njegovi bližini.

Kot navaja avtor, tudi meni sedanji partner v vsem drugem ustreza, se dobro razumeva, ampak ugotavljam, da mi gre ravno zaradi svojega odnosa do psa, pa vseeno vedno bolj na živce in zadnje čase se vsak dan sprašujem ali si s takšnim človekom sploh želim preživeti življenje. Trenutno pes je že v letih, najbrž bo v bližnji prihodnosti poginil, ampak ugotavljam, da se novemu psu zaradi partnerja nisem pripravljena odpovedati. Hkrati pa tudi ne imeti psa na dvorišču oziorma v pesjaku, ker on meni, da pes ni za v hišo. Sicer še nisem tako daleč, da bi partnerja zapustila (čeprav sem tudi o tem že razmišljala), vendar če bi me vprašal ali on ali pes, bi se mu samo nasmejala in zapustila najeto stanovanje.

Tako, da ja…..vsi, ki vam grejo psi na živce, si pač najdite partnerja brez psa. Bo lažje za vse vpletene.

P.S. Moj partner svojega odnosa do psov na začetku najine zveze ni iskreno predstavil, sedaj ugotavljam, da se je na nek način celo pretvarjal. Če bi ob spoznavanju položil “karte na mizo”, bi se ga sigurno izognila v velikem loku.

Imela sem partnerja, ki se je tudi pretvarjal glede psa … sčasoma si je namislil še alergijo na pasjo dlako. Zdaj imam partnerja, ki ima rad živali, vse pse, tudi tuje (ne samo svojega, to mi gre pri nekaterih lastnikih psov ful na živce, samo njegov pes je nekaj vreden, ostali so navadni nevarni popadljivi nevzgojeni cucki), ne razburja se zaradi dlak in prilagajanja psu. Tudi moj pes je že star in je še toliko več prilagajanja, ker ga ne morem več jemati s seboj oziroma je to zanj prehud stres. Ne morem ti sploh opisat, koliko lepša je takšna zveza.
Ne vem, ali bova potem nabavila “skupnega” psa. On si ga vsekakor želi, vendar okoliščine niso idealne. Bova videla.

Imela sem partnerja, ki se je tudi pretvarjal glede psa … sčasoma si je namislil še alergijo na pasjo dlako. Zdaj imam partnerja, ki ima rad živali, vse pse, tudi tuje (ne samo svojega, to mi gre pri nekaterih lastnikih psov ful na živce, samo njegov pes je nekaj vreden, ostali so navadni nevarni popadljivi nevzgojeni cucki), ne razburja se zaradi dlak in prilagajanja psu. Tudi moj pes je že star in je še toliko več prilagajanja, ker ga ne morem več jemati s seboj oziroma je to zanj prehud stres. Ne morem ti sploh opisat, koliko lepša je takšna zveza.
Ne vem, ali bova potem nabavila “skupnega” psa. On si ga vsekakor želi, vendar okoliščine niso idealne. Bova videla.
[/quote]

Pa kaj si v blokarji in ostali sploh mislite, pes ni za v hiso, mora imeti veliko prostora okoli hise, da se lahko pregiba poleg tega mora iti dvakrat na dan minimapno na sprehod, vi bi ga imeli cele dneve zaprtega v bloku? Pa dajte no mir ze enkrat s tem…potem pa dlaka, ki je leglo bolezni, da nebi slucajno imeli majhnih otrok, ker lahko zelo zbolijo, dobijo alergije, ce ne kaj hujsega…imam rad zivali in pse, a se kar zgrozim, ko vidim, kako nekateri ravnajo z njimi, to niso igrace in je treba dosledno skrget za njih jim omogociti dovolj prostora za “dihanje”.

New Report

Close