Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

Daleč od tega, da sem predpražnik. Sem moški in znam udarit po mizi.Da ji dam vse sem mislil v smislu, da je oboževana in ljubljena. Enkrat sem jo pa skoraj pretepel.[/quote]

Ti si psihopat.

Gre mogoče za tole osebnostno motnjo?

http://psychcentral.com/disorders/histrionic-personality-disorder-symptoms/

Si si kar sam odgovoril, zakaj to počne.
Zato, da ti znoriš.

Ali si morda pomislil, da naslednjič ne bi znorel in sprožil kreganja za spremebo?
Ne poskušaj spreminjati nje… poizkusi spremeniti sebe. Bosta videla, kako se bo razvijalo naprej.
Zavedaj se, da ona ni tvoja lastnina, čeprav je tvoja žena… in mim grede, če ti bo hotela nasaditi roge se ti lahko mečeš po trepalnicah kot cirkuški akrobat, pa ti ne bo nič pomagalo.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Možno da se motim. Sam verjetno najbolje veš.

Ma kaj se razburjaš? Saj moškim vam je ja všeč, če se ženske oblačimo kot pichke in znamo koketirat z vami. Če se tako obleče, ko gresta ven, bi te moralo to ja razrajcat in bi se ti z njo spogledoval, pa sploh ne bi imela časa druge tipe gledat. Tako pa valjda gleda druge, če ima enega zadrtega tečneža pred sabo, ki jo špičasto gleda in zganja ljubosumje.

to je tko ko žensko nosiš po rokah in ji daješ vse pod nos,čim več ti visi dol za žensko te ženska ima raje in te več spoštuje, to je živa resnica.poznam dosti primerov ,ko so moški nosili ženske po rokah pa se je za te moške slabo končalo in tudi za tebe se bo avtor.pri tebi je situacija še hujša od primerov katere jaz poznam,žena ti flirta z drugimi pred tabo in imela je ljubimca za katerega ti veš,ti pa si še vedno z njo.niti te spoštuje,niti ima strah pred tabo,kar pomeni,da boš ob prvi pravi priliki za njo odpadel kot gumb iz srajce.


Mhm.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Evo to je tocni opis moje matke, dela isto, isto se oblaci itd, tudi sedaj pri skoraj 60. Se nikoli ni z drugimi moskimi dobivala se je pa nonstop nastavljala. Poleg tega ze vsa leta izgleda odlicno za svoja leta tako da je pri moskih zelo popularna pri zenskah pa niti najmanj.. mislim da to izhaja iz tega da hoce vsem ustrezat da ji mosko mnenje pomeni ful in ji bilda njen ego, pac pri zenskah je drugac ko se starajo tko da postanemo pac zombiji moski pa se neke vrste plemenitijo in je hudo za zensko ko vidi dejanske posledice staranja.. sklepam tut da ji ne poves dovolj kok ti je sexy in huda itd pac skusa to potrditev dobit id drugih moskih.. a stekas kaj mislim povedat 🙂

Če ga hoče razrajcat to lahko naredi v intimnosti. Ni pa potrebe, da se v javnosti obnaša kot goneča se psica. Sploh če ga to moti. Sploh pa ste s temi stereotepi že tečni. Obravnavajte človeka kot posameznika ne glede na spol.

z eno besedo: copata

V podzavesti vsakega posameznika se skriva marsikaj.
Morda jo je določen dogodek iz daljne preteklosti, ki se ga sploh ne spomni več, zaznamoval in se to njeno obnašanje nezavedno sproži.
Kot je že en predhodnik rekel, je to njeno obnašanje lahko iskanje pozornosti. Ne samo pomanjkanje očetovske ljubezni, lahko je doživela pomanjkanje materinske ljubezni. Lhako so kratka obdobja v življenju staršev, ki so na to vplivala. Zdaj s starši in s sestro je lahko vse v redu.
Obrnita se na terapevta, ki obvlada tehnike za globinsko spreminjanje podzavesti, lahko je bioenergetik. Naj bo zelo dober, strokoven, vsaj delno jasnoviden, preverita prej dejanske uspehe in usposobljenost.

+1

hahaha ja njena podzavest je kriva ,da hoče druge moške zaradi pomanjkanja materine in očetovske ljubezni,pa to ne moreš verjeti kakšne paciente najdeš tukaj na monu.problem je,ker je on copata in ne moški in nič drugega.

Pac bolana je v glavo. Sej verjetno cuts globoko v sebi. Nc ne mors narest razen da zahtevas locitev in izkoristis zivljenje brez custveno neuravnovesene zenske ki je na zalost mati tvojih otrok. Pac spostuj se in ne dovoli da ti ena zenska ki te ne ljubi in ne spostuje unicuje zivljenje. Prej ko se bos soocil z resnico vec moznosti je da se bos po locitvi sestavil. Pac ona ni tvoja last in ti nisi njena. Ce nista za skupaj ce nisi srecen z njo jo enostavno zapusti in ne glej nazaj. Otroci te bodo bolj cenili kot pa ce gledajo kako prenasas njeno psihicno maltretiranje. Ti mislis da jo ljubis ampak jo samo hoces posedovat. Ce bi jo zares ljubil bi jo zapustil da lahko razcisti sama s seboj. Da ji bo jasno da nisi kanta za smeti in da se tako ne dela z ljudmi ki te imajo radi. Lej sej ne bos prvi niti zadnji ki se je locil.pac ne da se nc tle narest ker je bolana v glavo.ne boj se, zber moč in jo od****. In zaupi da te caka neki bolsgaa

Matr ste pametni vsi skup. Jaz nisem nobena copata, a vam je jasno?

kaj pa si drugega kot copata,če ne bi bil ti žena nebi imela ljubimca in flirtala z drugimi moškimi pred tvojimi očmi.

Ma se strinjam s tabo. Kaj pa lahko narediš? Da jo pred otroci premlatiš? Potem bo ona glavna žrtev, ti pa hudobec.

Samozavest. Samopotrjevanje. To ji manjka. Očitno nek problem iz preteklosti, ko človek dobi manjvrednosti kompleks. Ker ji to manjka to potem dela. Predstavljam si kaj si preživljal, jaz ne bi mogel biti z njo, ker rad bi jo imel, zaupal pa ne več.

Tudi jaz sem imela takega moža. Žal ti moram reči, da ne bo pomagalo absolutno nič. Ločiti se boš moral in to čim prej, da se ti ne zmeša in da se boš lahko umiril in organiziral, da boš lahko miren in dober oče svojima otrokoma. Samo škoda, ker bosta najbrž ostala z njo. Probaj izposlovat čim več stikov. Glede na to, da je kurbica, ji bosta itak najbrž samo v napoto in ju bo stalno k tebi porivala. Preživnine naj ti ne bo škoda, tudi če jo bo vse za mini krilca porabljala, kolikor boš dal, bo nizka cena, da se je boš rešil. Tak človek te lahko samo v grob spravi, verjemi, jaz sem od mojega bivšega dolgo k sebi prihajala, da sem znova do samozavesti prišla. Tudi moji otroci imajo posledice. Zato, zradiraj jo iz svojega življenja, čim prej. Pa ne skači takoj v naslednjo zvezo, skuliraj se prej. Če ne si v veliki nevarnosti, da nabašeš podobno afno.

Čudna kombinacija, ti, avtor nisi copata, ona pa drugače v redu bejba, kot piseš, pred tabo se pa kar topi ob drugih moških… Takrat, ko koketira pred tabo z drugim tipom, jo vpraš, če se bi tud dol dala s tistim, ki ga tako lepo gleda in, če jo tako rajca ali, če se sploh zaveda kaj počne. Nisi pa napisal, če si se kdaj sploh pogovoril z njo o tem. Kakorkoli, punca živi v neralanem svetu, če to počne, ni zrela za resno zvezo, hmmm,… pa dva otroka, zanimivo.

Potem pa se sprašuješ zakaj ste na jugu vsaj 30 let za drugimi evropskimi državami?

Naj povem,da sem imel podoben primer pred se ne spomnim kolkimi leti.S tem,da nisva imela otrok ampak kot pišeš se vsakemu nastavljala,flirtala,sicer sva bila skupaj le tri leta.Sem jo pa imel zelo rad in mislil,da se bo spremenila ampak ni bilo nič bolje le vse slabše,priznam,da sem bil tudi ljubosumen.Ampak enkrat je počilo,ko sva šla na pijačo,jaz grem na wc pridem nazaj ona pa se z drugim lizala pri šanku.
Takrat sem jo tudi ven zvlekel in ji dal par okoli ušes,ter odšel.
Po tistem sem sovražil vse ženske in 15 let nisem nobene povohal.Priznam marsikdo ne verjame ampak je res.Vse so bile zame p…..in k….,dokler nisem spoznal sedanje žene in moram priznat ravno taka kot sem si jo želel.Ujemava se v vsem nikoli res nikoli ni bilo prepira ali kanček suma pri nobenem.Ok saj se skregava to ne rečem ampak zaradi drugih stvari.Res imam ženo,ki je na mestu ji zaupam,ker sam vem kakšno življenje je imela pred mano.
Ni bilo zaman čakat 15 let res ne.Upam,da boš tudi ti spoznal tako sebi podobno enkrat,ki si jo zaslužiš.

Tak primer sem gledala letos na morju. Ženska brez sramu flirtala (pa mogoče še opazila ne bi ampak je flirtala ravno z mojim možem). Dva mala otroka, mož.. cel teden jo je gledal, otroka sta bila ves čas čisto posebej, kot da jih ni.. zadnji dan sta naredila predstavo za cel kamp. Jo je zmerjal, vpil, ona nazaj pošiljala v tri krasne.. obup res.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Takšne ženske imajo hude težave s samopodobo. Največkrat na službenem področju niso dosegle dovolj in se “tolažijo” s tem, da iščejo pozornost pri moških. Njihovo pozornost, naklonjenost ali celo seks rabijo kot potrditev. Praviloma niti niso neke lepotice, bolj ali manj je vse umetno. Zaradi takšnega obnašanja ne trpijo le doma mož in otroci, ampak znajo narediti pravo štalo tudi v službi. Nenehno tekmujejo s sodelavkami (predvsem glede zunanjosti), flirtajo s šefi in sodelavci. Saj samo flirtanje niti ni problem, problem nastane takrat, ko začnejo spletkariti in lagati.

Ali zena res z vsakim flirta in se nastavlja vsem po vrsti?
Da ni vse v tvoji glavi. Primer iz druzbe -nihce od nas ni videl ali opazil da bi zena flirtala z drugimi razen njen moz. On je to skoz videl. V resnici tega ni bilo.
Kako pa flirta?

New Report

Close