Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

jaz sem pa imala bivšega partnerja takega…da je flirtal z vsako..

žal je to določenim ljudem v krvi, po drugi strani pa verjetno ne čutijo prave ljubezni do partnerja da to počnejo.

Napisal je, da se je že začela dobivat z enim. Sicer pa flirtanje ne pomeni nujno, da oseba tudi seksa z drugimi. Jih poznam kar nekaj, ki so dobro skrivali, nato pa jim je zakonska oziroma partnerska zveza razpadla zaradi varanja.

Kako pa zgleda to flirtanje?
Za vrtnico pa, kako zgleda celotedensko flirtanje brez odziva?
Sama, priznam, včasih poflirtam in razen kakih pogledov in kake dvoumne besede, ostane pri tem. Je to res tako moteče? Meni se ne zdi, verjetno tudi moj kako kelnarco večkrat pogleda, in? Malo flirta v vsaki vezi ne škodi, če se akcija odvije naprej doma.
Morda je res v vezi z nekim ljubosumnim človekom že vsak napačen korak in pogled, ajme bože panika v vezi. Kje pa je zaupanje? In dva otroka naredit v taki vezi, kjer ni zaupanju in večen kreg, tudi sliči na privezovanje žene k šporgetu, da se končno spametuje in ugotovi, kje ji je mesto-

Flirta izključno zaradi lastnih kompleksov in slabe samopodobe. Izbral si si nesamozavestno žensko.

Tisti, ki v zvezah flirtajo do partnerja nimajo nobenega spoštovanja in na sploh kulture. Je pa tvoj problem, ker to svojemu partnerju dovoliš. Neki ljubosumni človek? Veš ljubosumje je čustvo, ki ga ima večina ljudi in sesalcev. Oseba, ki flirta pa nikakor ne more biti zaupanja vredna. Je za to sama kriva. Zaupanje se ne podarja kar tako in se lahko hitro izgubi. Tudi v zvezi obstaja nek bonton.

Potem pa se sprašuješ zakaj ste na jugu vsaj 30 let za drugimi evropskimi državami?[/quote]

Spoštovanje zagotovo ne. Bolj strah.

Če ga hoče razrajcat to lahko naredi v intimnosti. Ni pa potrebe, da se v javnosti obnaša kot goneča se psica. Sploh če ga to moti. Sploh pa ste s temi stereotepi že tečni. Obravnavajte človeka kot posameznika ne glede na spol.[/quote]

No, res ne razumem, zakaj takšen big deal okoli tega, če se ona tako vede. Moški v povprečju dosti bolj flirtajo in buljijo v druge ženske, a to pa je kul? Če tu in tam kakšna ženska koketira, zganjate takšen cirkus, kot da so vsi ti tipi njeni ljubimci.
Potem se morate veselit onih z juga, ki prihajajo, da vam bodo dali burke na glavo in zapovedali, da se drugih tipov ne gleda.

No, vidiš, spet ves gnoj leti po njej. Saj ona ne more flirtati z nikomer, če se moški ne bi odzivali na to in bi pogledali stran. A glede na to, da pišeš, kako je flirtala s tvojim možem, se je očitno tudi on odzval in mu je sedlo. To, da je on flirtal z njo, je ok, a to, da je ona z njim, pa kar ni ok? Dvojna merila.

Moj prvi mož: ljubosumen, ljubosumen, ljubosumen. Videl je vse sorte stvari in poglede, ki jih ni bilo.
Nekoč me je en kolega prijel za roko nad komolcem, ko me je pozdravil. Moj dec pa potem doma živ znorel.
Za vsakega, ki sem ga pozdravila, sem mu morala razložit, kdo je, od kje ga poznam, če sva kaj imela … Predvsem je v vsakem znancu videl nekoga, s katerim sem se nekoč dala dol.
Ko sem šla prvič po mnogo letih na eno službeno zabavo, mi je dal s seboj nekaj kondomov. Jaz sem jih pa zanalašč vzela in potem je bil čisto šokiran, kako sem mogla to naredit. Vzet kondome, namreč.
V glavnem … pri tako ljubosumnih ljudeh je treba videti od zunaj, če je res tako, kot si nekdo predstavlja, in zato tudi tega avtorja jemljem malo z rezervo.


prav brihten pa tudi nisi in ne razumeš kaj ti sporoča
že, ko se doma izzivalno obleče jo pelji za prvo grmovje in zdelaj, da je nihče niti v temi ne bi pogledal ☺

je tukaj 3/4 bejb, ki ste ločene, razvezane … in to na Štarševskem čveku ☺☺☺

Evo, sam si si odgovoril.

Ženske ne smeš nositi po rokah, sicer te ima za copato. Ne vse, ampak nekatere so pač take.

a veš
kaj pa , če ti to vidiš še bolj kot je res..
dobro najbrž se je res že večkrat, ampak kaj pa če tud takrat, ko se ne , ti vidiš da se
po moje, če že pogleda koga in ga ogovori nap. na poroki, ti noriš, ker misliš da se rjaca …
če greste v gostino in ona naroči in pač prijazno pogleda natakraja ti lako vidiš da flirta ..
najbrž si že občutljiv ..zato, ostanta čimvečkrat doma, ker zgleda da ima to v naravi, da ima bolj poudarjene poteze …pa ne misli nič slabega ..ti pa znoriš…

No, vidiš, spet ves gnoj leti po njej. Saj ona ne more flirtati z nikomer, če se moški ne bi odzivali na to in bi pogledali stran. A glede na to, da pišeš, kako je flirtala s tvojim možem, se je očitno tudi on odzval in mu je sedlo. To, da je on flirtal z njo, je ok, a to, da je ona z njim, pa kar ni ok? Dvojna merila.[/quote]

ojej ja no res mu je sedlo. 🙂 obupno dobro mu je sedlo, ko je ena 40+ letnica (on je pod 40) skakala okoli njega, njen mož je pa gledal kot sokol.. res.. celo tako zelo mu je sedlo, da se niti sam ni več hodil kopat vmes kot ima drugače navado.

Ne ni ok to da je flirtala. NI. že zaradi njenega moža in otrok ne, kje so šele drugi vpleteni – ne mislim samo sebe, tudi drugih ki so se zabavali nad tem ko je možu počil film.
In isto bi veljalo za tipe – a če res dobro pogledaš boš našla zelo zelo malo tipov, ki bodo flirtali ko imajo poleg partnerko in otroka.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

S kom neki flirtajo vsi ti ff?

Kaj a res noben ni pim

Kaj a res noben ni pomislil, da je avtor totalni psihič in ljubosumnež. Tipi ki so prepričani, da dajo oz nudijo ženi vse se ponavadi izkaže, da so totalni egoisti in ja morda materialno ji res nudijo veliko ne znajo pa jo poslušati in jo ne spištujeho. Avtor pi mojem je tvoja žena čist ok samo ti imaš preganjavico in sicer si domišljaš, da filtra ko se nekomu prijazno nasmehne oz da se oblači kot kurbica ker ima oprijet pulover. Skrarka če tvoji otroci trpijo trpijo zaradi tebe ker si bolno ljubosumen ne zaradi nje.

Po mojem si zapsihiran ljubosumnež. Kako lahko flirtaš z natakarjem ko naročaš hrano? Mislim res, kako to izgleda, kaj počne tvoja žena? Pogleda natakarja v oči, mu reče jaz bi pa dunajski s pomfrijem, in on jo pogleda v oči in vpraša a boste še kaj, solato mogoče in ona ne da bi odvrnila pogleda z njega mu reče ne hvala in se mu nasmehne? A je to to? In ti doma znoriš? In ona ti ne zna pojasnit, zakaj to dela? Kaj pa dela? Kaj je komu za pojasnjevat, razen enemu psihiču?

Kako se obleče izzivalno, kaj točno? Pajkice pa majico? ozko krilo in oprijet top? Glej, taka je moda, to pod ena, pod dve pa, kaj pa naj obleče, da boš zadovoljen, žakelj za krompir?

In ti jo zbiješ praktično, ko prideta domov? V isti sapi trdiš, da jo po rokah nosiš?

Glej, v tvoji zgodbi je možno dvoje: ali je ona totalna nimfomanka, ali pa si ti bolno ljubosumen. Druge možnosti ni. Ne, nisi copata, niti slučajno in ona nima bolečega otroštva. Zamisli pa se ti predvsem nad sabo in vprašaj se, kako te ona vidi, ne kaj si misliš o sebi ti. Se je res dobivala z nekom kakor z ljubimcem, ali je bilo to le v tvoji glavi? Ali si jo prignal tako daleč s svojo ljubosumnostjo, da je želela oditi? Osebno ne verjemem, da je tvoja žena tako ubrisana, da pred tvojimi očmi flirta z drugimi in se jim celo nastavlja, kar na porokah pa ne vem kaj še vse bluziš. Saj to je noro, popolnoma noro. Ljudje, ki so ti odgovarjali tu na forumu so mislili, da je posredi alkohol, da je ženska pijanka. A zdaj razumeš, kake bolne, neobičajne stvari fantaziraš?

Ljudje, ki so bolno ljubosumni ne vidijo svoje bolezni. Ne razumejo, kaj delajo svojim bližnjim.

Pozdravljen!
Najprej ti polagam roko na srce glede otrok. Glede na to, kako se prepirata pred njima je skrajni čas, da se to neha. Nista nič kriva in ni prav, da poslušata vajine nenehne prepire. Nenazadnje bosta te travme še dolgo podoživljala.
Tvoja žena te očitno ne spoštuje in te nima dovolj rada, da bi s tem prenehala. Želi biti v središču pozornosti in dobro ve, da ne boš ničesar ukrenil, ker jo preprosto razvajaš. Saj nima niti toliko vesti, da bi pomislila na otroka, ki sta žrtvi vajinih odnosov. Če bi ji bilo do tebe toliko kot bi morali biti vsaki ženski, ki ljubi svojega moža bi se o tem odkrito pogovorila in seveda prenehala s flirti. Kakšna žena pa je, da se za vsakim slini, ki pride mimo? Jo ni nič sram, da za njeno obnašanje vedo otroci?
Če bi bila jaz na tvojemu mestu bi se z njo usedla dol ( ne vpričo otrok) in ji dala gladko vedeti, da od danes dalje tega njenega obnašanja ne toleriraš več! Če se s tem ne strinja ti da namreč jasno vedeti, da te ne ljubi dovolj, da bi čustva izkazovala samo tebi. Saj gresta lahko k svetovalcu, če misliš, da se bo vajin zakon rešil. Ampak po moje ni druge, da gresta narazen. Tudi sama sem imela nezvestega moža in sem se bala ločitve. Zaman, šele potem sem zadihala s polnimi pljuči, da se nisem vsak dan sekirala s katero je, hčerki pa sta začeli živeti v miru in sreči. Zdaj imam novega moža in moram reči, da je prava milina živeti v miru. Oba se zavedava, da imava drug drugega.
To, da je takšna je verjetno bila še preden te je spoznala. Enostavno je očitno tak njen karakter in ne vem očitno nima v glavi vse poštimano, da se tako obnaša. Če ne dojame, da s tem prizadeva tebe, ruši odnos v hiši, potem je res žalostno. Prisilit jo ne moreš, da bo delala tako kot želiš, lahko pa ji pokažeš, da tega ne misliš več tolerirati in ji pokažeš vrata.
Vem, da nisi pripravljen na razhod, vendar tu moraš nekaj ukreniti. Kar se pa tiče udarcev pa se raje obvladaj, da ne bo nazadnje prikazala sebe kot žrtev.
Z njo pejt na en javni kraj na pogovor, da bo manj drame, ker se morata oba nazaj držat in ji povej svoje. Nimaš kaj odlašat, pa cmerat, kakšna je. Taka je in dovolj časa si ji to dovolil ne, da bi kaj ukrenil. Dost je bilo vajinih prepirov na to temo. Tu ni debate zakaj to dela, tu mora biti jasno, da tega ne sme več delat, če hoče bit s tabo. Pika, konc! A dec al ne?
Presneto, a nisi že dovolj dolgo vlekel tole? Otroka si zaslužita mir, ki pa bo nastal le pod pogojem, da tole razčistita in uredita.
Je še dovolj dobrih žensk, ki imajo srce samo za svojega, ne pa za vsakega, ki pride mimo..
Saj se tudi meni deci slinijo, samo jim dam vedet, da pri meni to no go. Tvoja se pa obnaša kot, da komaj čaka, da se ji deci slinijo, namest, da bi jim pokazala, da si zanjo le ti!
Pogumno in odločno, nimaš več kaj izgubit!

Stara je 41. Oblači se kot pocestnica. Počne pa to vedno, ko sem zraven in kome ni, vem iz preverjenih virov.[/quote]

Jah, edino kar ti ostane je, da jo spustiš s ketne pa naj skače naokoli. Ti pa si prej uredi vse za ločitev in otrokoma razloži kako in kaj in zakaj, da ne bo po tem prevelika travma.
Jaz sem imel podoben primerek in na koncu ugotovil, da ne bo nič drugače pa naj naredim karkoli…

Če ga hoče razrajcat to lahko naredi v intimnosti. Ni pa potrebe, da se v javnosti obnaša kot goneča se psica. Sploh če ga to moti. Sploh pa ste s temi stereotepi že tečni. Obravnavajte človeka kot posameznika ne glede na spol.[/quote]

No, res ne razumem, zakaj takšen big deal okoli tega, če se ona tako vede. Moški v povprečju dosti bolj flirtajo in buljijo v druge ženske, a to pa je kul? Če tu in tam kakšna ženska koketira, zganjate takšen cirkus, kot da so vsi ti tipi njeni ljubimci.
Potem se morate veselit onih z juga, ki prihajajo, da vam bodo dali burke na glavo in zapovedali, da se drugih tipov ne gleda.[/quote]
Že spet tezis s stereotipi. A ne razumeš, da ženska polni svojo muco za mozevim hrbtom? Zakaj pa se s tem ne pohvali pred svojimi otroci? Verjetno bodo ponosni. Nihce ne mara izlizanih gum in ponucanih vibratorjev. Pa naj bodo moskega ali zenskega spola. Razmisljaj s svojo glavo in se ne primerjaj z drugimi.

To traja že 14 let…in ti si ta prav dec, ki udari po mizi če je treba…Če bi bil ta prav dec bi se jo že po prvem letu rešil, če to tako moti.

JE Tvoja žena ta nasa mirela iz velikega brata?:D

Jaz bi pa raje slišala obe plati, še ženino. Ljubosumje je namreč težko čustvo, ko človek “vidi” stvari čisto drugače, kot so v resnici. Za ljubosumnega človeka je flirtanje že, če partnerica gleda v oči in se nasmehne, na primer kelnarju, ko mu naroča, ali če pogleda mimoidočega itd.
Kako je to pri vama v resnici?

Antilopa, ni vse povezano s službo in s ‘spletkarskimi’ ženskami, ki so po nekem čudnem naključju vedno tvoje sodelavke. Kdor ima zasebno življenje, ki je IZVEN poklicnega časa, mu je vseeno, kar počnejo drugi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close