Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo


Res je. Za objektivno zgodbo potrebujemo še mnenje druge osebe, za še bolj objektivno pa mnenje strokovnjaka, ki ni vpleten v zgodbo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj je lepo napisal, da se izzivalno oblači in spogleduje in koketira z vsakim… Tu pa res ne gre za ljubosumnost! Je običajen mož, zvest, dolgočasen zanjo po tolikih letih, nič se dogaja, potrebuje potrditev, da je privlačna. Mogoče jima tudi v postelji šepa, pa ji je dala prijateljica namig, da flirta ali preprosto koga najde…Žal mi je le otrok…


Lahko ji res daješ vse, kar imaš in vse kar znaš. Vendar včasih to ni dovolj za dober odnos, če manjka tisto, kar je potrebno. Namreč, včasih tistega, kar je potrebno za dober odnos, ne znamo dati, pa se nam vseeno zdi, da dajemo vse.
Predstavljaj si učenca, ki je v šoli vprašan za oceno. Lahko pove vse, kar zna, pa to ne bo dovolj niti za zadostno. Če se ni učil ali pa se je učil, pa ni razumel ali si ni zapomnil, se mu bo zdelo, da je povedal vse, kar zna. Vendar če to ni bilo to, kar ga je učitelj vprašal, ne bo dobil niti dvojke.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Razloži, kaj točno počne? A naroči 2 dl vina in pogleda natakarja v oči, namesto bi strmela predse v tla?
Kaj pa če te malo ljubosumna preganjavica daje in vidiš popačeno realnost v skladu s svojimi prividi?
Ker fizično nasilje je zelo značilno za bolestne ljubosumneže, posesivneže, ki stvari vidijo po svoje,

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz še nisem srečal takšne ženske. Za bolestnega ljubosumneža pa je vsaka takšna. Če ima moškega prijatelja, je itak takoj k*rba. Flirta pa tako z vsemi, kar leze in gre in je moškega spola.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za bolanega ljubosumneža je dovolj, da ženi telefon zapiska. Njegova prva misel je, da ji zagotovo piše ljubimec. Misel se hitro spremeni v prepričanje, kar njemu predstavlja resnico. Na forum potem ne napiše, da je ženi zapiskal telefon, pač pa napiše, da ima žena ljubimca in da kaj naj naredi. Žal tako to gre, zato je treba vse zgodbice jemati z rezervo oziroma jih bolj podrobno raziskati, preden se obsoja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj pa vztrajaš pri takšni ženski, ki se v bistvu brije norca iz tebe? Če si tako fejst kot praviš si menda lahko najdeš eno pošteno žensko,a ne?

Vsaka normalna ženska potrebuje po več letih spremembo ,da se odmakne od tvojega napol mehkega tiča.Vse so takšne.Imam eno podobno doma.Vsi so ji bili oh in sploh ,potem sem ji omogočil kar je hotela,po nekem času še več in veš kaj je pogruntala.Rekla je,da jo jaz najbolje obdelam.Je pa tud pogruntala,da za mano tekajo lepe ženske ,hehe.Jebemo kaj morem,ko sem kurbir.
Sedaj moram pazit ,ko spizdim k eni od ljubic.Baba je postala rahlo ljubosumna.
Ti pa delaš vse narobe.čeprav tud jaz ne počnem vsega po pravilih.
Ko je moja flirtala sem doživel take fejst bejbe,da ne vem opisat.Ene so bile vitke,druge malo polne.Nekatere so imele joške tako velike,da ne bi verjel ,če ne bi videl.vse sem pa lepo poseksal in niti za eno moja ne ve.Deset jih imam še sedaj ampak komaj dohajam.Me pa nič ne moti flirtanje moje,mogoče jo je to počasi minilo.Ker itak so dedci njenih let vsi plešasti in jo ne potegnejo .
Če si pameten moški boš iz teh nekaj stavkov,ki sem ti jih napisal razbral recept.
Točno te razumem in v popolnoma enaki situaciji sem bil jaz pred nekaj letih .Sedaj pa komtra.


Otroke bo pa vzgajal kdo? Naokoli se fukate potem pa domov prinasate razna virusna obolenja in inficirate vse druzinske clane. Nisi ravno pameten.

Nisem nobena baba ha ha. Čisti ljudje? Ne verjamem, da potrebneži kot ti preverjajo čistost spolovil in drugih del teles svojih prodajalk “ljubezni” (bolezni). A si kdaj s katero obiskal infekcijsko kliniko? Veš mentalna in telesna higiena sta tesno povezani. Sta ti in tvoja frajla le še en kup povoženega odpadlega jesenskega listja.

Nisem nobena baba ha ha. Čisti ljudje? Ne verjamem, da potrebneži kot ti preverjajo čistost spolovil in drugih del teles svojih prodajalk “ljubezni” (bolezni). A si kdaj s katero obiskal infekcijsko kliniko? Veš mentalna in telesna higiena sta tesno povezani. Sta ti in tvoja frajla le še en kup povoženega odpadlega jesenskega listja.[/quote]
Nimaš ti pojma.Bolj ,da si tiho.Že 40 let seksam lepe žemske in nikoli nič.Po tvoje bi moral umreti.Verjetno bi me vzelo ,ko bi tebe seksal ,k nimaš osnovnega pojma o higieni.

Nisem nobena baba ha ha. Čisti ljudje? Ne verjamem, da potrebneži kot ti preverjajo čistost spolovil in drugih del teles svojih prodajalk “ljubezni” (bolezni). A si kdaj s katero obiskal infekcijsko kliniko? Veš mentalna in telesna higiena sta tesno povezani. Sta ti in tvoja frajla le še en kup povoženega odpadlega jesenskega listja.[/quote]
Če si spodaj kosmata,si umazanka.Prava baba ima pobrito.

Nisem nobena baba ha ha. Čisti ljudje? Ne verjamem, da potrebneži kot ti preverjajo čistost spolovil in drugih del teles svojih prodajalk “ljubezni” (bolezni). A si kdaj s katero obiskal infekcijsko kliniko? Veš mentalna in telesna higiena sta tesno povezani. Sta ti in tvoja frajla le še en kup povoženega odpadlega jesenskega listja.[/quote]
Nimaš ti pojma.Bolj ,da si tiho.Že 40 let seksam lepe žemske in nikoli nič.Po tvoje bi moral umreti.Verjetno bi me vzelo ,ko bi tebe seksal ,k nimaš osnovnega pojma o higieni.[/quote]
No prilepi kakšno sliko teh žensk, pa da vidimo tvoj okus. Večina okuženih niti ne ve, da je okužena. lol


Nimaš ti pojma.Bolj ,da si tiho.Že 40 let seksam lepe žemske in nikoli nič.Po tvoje bi moral umreti.Verjetno bi me vzelo ,ko bi tebe seksal ,k nimaš osnovnega pojma o higieni.[/quote]
No prilepi kakšno sliko teh žensk, pa da vidimo tvoj okus. Večina okuženih niti ne ve, da je okužena. lol[/quote]
Dokler boš ti pogruntala,da nisi okužena,te ne bo hotel niti vampasti plešec.Potem bo prepozno.Baba a se ti zavedaš,da sem jaz seksal z 89 ženskami in sem čisto ok,v nasprotnem ti ne bi to pisal.Pofukal sem vse sorte tudi bolj znanih deklic.Ti se pa šparaj in si jo drkaj ,ker te tvoj ne nategne do konca.
Po tvoje bi bil že 20 let pokojni hahahahahahhaa
Ej mogoče imam lih na avanture net tvojega moža,ki fehta ,da bi se pridružil paru,ker je doma revščina.Malo ga preveri.V glavnem vsi pošteni možeki iščejo popestritev zaradi svojih frigidnih žena doma.


No prilepi kakšno sliko teh žensk, pa da vidimo tvoj okus. Večina okuženih niti ne ve, da je okužena. lol[/quote]
Dokler boš ti pogruntala,da nisi okužena,te ne bo hotel niti vampasti plešec.Potem bo prepozno.Baba a se ti zavedaš,da sem jaz seksal z 89 ženskami in sem čisto ok,v nasprotnem ti ne bi to pisal.Pofukal sem vse sorte tudi bolj znanih deklic.Ti se pa šparaj in si jo drkaj ,ker te tvoj ne nategne do konca.
Po tvoje bi bil že 20 let pokojni hahahahahahhaa
Ej mogoče imam lih na avanture net tvojega moža,ki fehta ,da bi se pridružil paru,ker je doma revščina.Malo ga preveri.V glavnem vsi pošteni možeki iščejo popestritev zaradi svojih frigidnih žena doma.[/quote]

Si toliko glup, da še nisi ugotovil, da se pogovarjaš z moškim. Torej tvoja teorija ne velja. Ne sodi drugih po sebi. Nimaš nobenih drugih kvalitet, zato na suho nateguješ neke prazne ruševine in misliš, da je to neki uspeh. Koliko otrok pa sploh imaš? Vsa ta tvoja sperma je šla v prazno. Si pa tudi glup, ker je tvoja žena zaradi telegonije ničvredna. Ker si luzer imaš potebo, da kažeš s prstom na poštene, da bi se počutil manj ničvreden. Toliko od mene.

Jaz ti verjamem, da je točno tako kot opisuješ. Imam eno tako prijateljico. Flirta s čisto vsakim moškim, ampak res vsakim, pa naj bo star ali mlad, mesar ali sodnik. Taka je že od kar pomnim, že od osnovne šole…
Če si jo na začetku veze sprejel tako kot je zakaj je ne moreš več sprejeti danes? A ti ni bilo pri njej glih to najbolj všeč, da je tko “živa”, huda mačka. Edina ženska, ki ti požene kri po žilah?
Meša se ti? A si sigurn, da se ti meša zaradi nje??? Od kje res izhaja tvoj nemir?
Mož moje prijateljice je čisto ravnodušen kar se tiče njenega flirtanja, jo sprejema tako kot je. V preteklosti ni prevarala nobenega fanta. Po poklicu je prodajalka. Flirta vsak dan sto na uro 😉 Pa da vidiš kako se kakšnemu atu, ki ves mrtev in zagrenjen pride v trgovino zasvetijo oči, ko njo zagleda…oživi, kot roža v puščavi…
Absolutno nasprotujem predlogom, da jo pusti in se loči. Sam si rekel, da je drugače dobra oseba in predvidevam tudi dobra mati. Še nikoli nisem videla, da bi kdo koga spremenil, sem pa videla, ko so ljudje sami delali na sebi in se spremenili.
Ali je res problem v flirtanju???
Spoštovanje? Kaj pa v tvoji službi ali te v službi spoštujejo?
Tvoji domači? Ali te spoštujejo?

A vi znate brati? Avtor je ujel partnerko, medtem ko se je dobivala z drugim. Sama je priznala, da ga je varala in mu obljubila, da tega ne bo več počela. Zakaj bi on o tem lagal? Verjetno, da to flirtanje ni tako nedolžno.

A vi veste, da smo evolucijsko programirani, da se na prevaro odzovemo z ubojem? Naj bo srečna, da je dobila drugo priložnost. Oseba, ki je enkrat varala je izgubila bonus za razne zabavice, spogledovanja in kavice. Na njenem mestu, če bi mi družina bila pomembna bi res na obraz povezil feredzo in živel do konca življenja pokorno. Ja tako je to v življenju, tudi študenti imajo pravico do enega prepisa ali ponavljanja.

Oseba, ki vara ne vara samo svojega partnerja ampak celotno družino. Žena pa rada pomaga drugim ljudem praznit jajca.

Potrebuje spremembo? Naj prebere kakšno knjigo ali si najde nov hobi.

Preberite si nekaj o ojdipovem kompleksu pri otrocih, mehanizmu materinskega nagona in mehanizmu intimnega (seksualnega) odnosa. Mogoče pa so samice, ki so do svojega zaroda posesivne in zaščitniške tudi bolesno ljubosumne? No, ja če ne bi bile noben zarod ne bi niti preživel. Zato medvedke ne provocirajte.

uh, to je zgled pravega zakona! oba se ku*bata drug drugemu, res fajn.


No prilepi kakšno sliko teh žensk, pa da vidimo tvoj okus. Večina okuženih niti ne ve, da je okužena. lol[/quote]

Dokler boš ti pogruntala,da nisi okužena,te ne bo hotel niti vampasti plešec.Potem bo prepozno.Baba a se ti zavedaš,da sem jaz seksal z 89 ženskami in sem čisto ok,v nasprotnem ti ne bi to pisal.Pofukal sem vse sorte tudi bolj znanih deklic.Ti se pa šparaj in si jo drkaj ,ker te tvoj ne nategne do konca.
Po tvoje bi bil že 20 let pokojni hahahahahahhaa
Ej mogoče imam lih na avanture net tvojega moža,ki fehta ,da bi se pridružil paru,ker je doma revščina.Malo ga preveri.V glavnem vsi pošteni možeki iščejo popestritev zaradi svojih frigidnih žena doma.[/quote]

Ti misliš, da si veliki frajer in jebach, v resnici pa si le patetična moška ku*ba. Takih tipov bi se vsaka pametna ženska ognila na kilometer!

Ženska ima v resnici manjvrednostni kompleks in (v otroštvu?) pomanjkanje očetovske ljubezni, ki jo išče povsod (poznam en tak primer).. gre za nevrotično samopotrjevanje ega.
Sprejmi ali pusti. Naj se poteguje za tvojo pozornost- odtegni ji jo (ohladitev in kao zanimanje za eno drugo), pa boš videl, kje si. Srečno!

Še nisi ostal na suhem, ko je teorija padla?

verjetno po njuški še ne 😛

No, šalo na stran…

Avtor: tvoja je očitno “kurbir” v ženski podobi.

Ali ima to v genih, ali ima toliko neizdelano samozavest in samopodobo, da se ne zna držat moralnih vrednost in spoštovanja do zakonskega partnerja, s katerim im celo otroke, ali pa se dela preprosto norca iz tebe.

Ker tole je znak osebne nezrelosti in nespoštovanja, tudi partnerja. Ali pa izživlja to, da ji gode, da kljub otrokom in možu misli, da lahko leta okoli drugih. da je še vroča roba, to nekaterim babam zmeša glavo.

Kako pa kaj seks?

Avtor ti očitno padaš na take ženske kot je tvoja žena. Veš kaj počne, vidiš. ujel si jo pri tem, imata otroke, ampak ne, ti se je ne rešiš, a so ti otroci res tvoji?
Ti očitno padaš na to sado – mazo igrico, katero se z ženo gresta. Če ne pomaga pogovor potem je bolje, da ji poveš da je to to ali naj se raje takoj spremeni. Drugače pa kakor pišem, tebe to zgleda pali. Možno je samo to dvoje, ali ti je tako ok ali si softič, ki z njo ne zna prekiniti.

Nisem je udaril sem jo pa skoraj, ko se je ves večer nastavljala vsem moškim na poroki in mi je odneslo pokrov.[/quote]

Pa to izzivanje, flirtanje…vidiš le ti ali ga opazijo tudi drugi…Imam občutek da si bolezensko ljubosumen in vsak nasmeh, njeno prijaznost do nasprotnega spola narobe razumeš in…z leti se bolezen slabša in…zato je ona iz leta v leto ˝hujša spogledljivka˝

Jaz pa mislim, da imaš ti malo samospoštovanja in si preveč ljubosumen. Zaupaj ji, pa ne boš tako trpel. In vprašaj jo naravnost, zakaj se tako obnaša. Nekaj ji ne daješ, kaj pa…pa sem sam vprašaj. Tisti, ki je omenil, da jo moraš spametovati z fizičnim nasiljem, je totalno mimo. Tako se ne urejajo zakonski problemi.

New Report

Close