Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena – upravičeno zahteva to

Moja žena – upravičeno zahteva to

Žleht baba si.
Če ne bi bila žleht, ti ne bi bilo problem povedati, s kom greš na kavo.
Mene lahko mož vedno vpraša, če želi in mi ni problem povedat. Prav tako tudi jaz lahko njega vprašam, s kom gre na pijačo in mi bo povedal. Take stvari te zakonski partner pa res lahko vpraša! Ali pač ne?

Seveda imam v mislih prijazna vprašanja in ne neko ljubosumno ali posesivno besnenje in jebanje v glavo.

Za lastno varnost je treba vedno poskrbeti, še posebej ko te kdo neupravičeno in škodoželjno želi uničiti. Nikoli nisem nikomur želela slabo, niti pomislila..če komu ne morem pomagati, se raje umaknem, utihnem. Ne zaslužim si česa takega in vseh teh stvari, ki jih dela. Samo to. Se je pa spravil na napačno. Trpim in se umikam, dokler lahko, ko pa nekdo prečka mejo sprejmljivega naredim tak kažin, kot ga malo kdo zmore. Tokrat bo moralo biti spet tako očitno… sem se dajala že z večjimi mafijozoti od njega in reskirala življenje za svoj princip in resnico že večkrat, s tem nimam težav. Če je treba umreti, pa … naj bo tako. A ni predaje. Vem, da marsikdo trenutno ne bo razumel, a na koncu boste videli, da sem imela prav!
[/quote]

Pol ves za koga se gre, ce si dala to naprej?
Kako so to strokovnjaki uredili, osebno na Mon forum?

Se ne norcujem, brez zamere, le vprasam.

Če prav zastopm ne pišeš več prijavljena in nekdo drug ti je ukradel ime.? Od kod mu geslo.?
[/quote]

Jaz sem par tednov nazaj deaktivirala svoj profil in bi tako moralo ostati, ne pa da lahko vsak lopov, ki ima 5 min časa zlorabi to ime za svoje nečedne posle in se dela, da sem jaz! Samo v tem je problem. To bi forum moral urediti, da ne prihaja do takih zlorab. Na voljo mu je tako bil moj nick in se sedaj predstavlja, da sem jaz… vsakemu, ki ima 1 delujočo celico v možganih je jasno, da je to zloraba identitete. Jaz, ker vem za koga se gre, pa tudi vem s kakšnimi pokvarjenimi nameni se je tega lotil. A o tem kasneje…

Saj je hitro izbrisal določene zapise..le kdo to lahko naredi na forumu? Da izbrišeš, kar si enkrat napisal? Jaz tega niti prijavljena nisem mogla…torej? Je pa nekje drugje pozabil izbrisati in se še 1x ujel 😊 Vidiš kaj dela panika? A jaz sem že vse posredovala naprej, ker so screenshoti zakon nad zakonom. Če bo treba bom vso zgodbo od začetka tudi objavila na spletu… s tem nimam nobejih problekov, ker jimam več česa izgubiti..čakam sicer še vedno opravičilo in morebiten izbris profila Razmisli… morda ga le sreča pamet preden bo prepozno.

Pol ves za koga se gre, ce si dala to naprej?
Kako so to strokovnjaki uredili, osebno na Mon forum?

Se ne norcujem, brez zamere, le vprasam.
[/quote]

Vse vem, brez skrbi..tudi kdo se za tvojim nickom skriva☺ Danes se vse ve, če prave ljudi vprašaš pa še prej. Meni je bilo važno, da najprej vem jaz. Ne potrebuješ mona za te informacije.

Ja, to je tista. Že po tem, ko kakšna zmešana baba hvali viharca (ali npr. vagabunda), se da razbrati, za kakšen možganski potencial gre.😄😄

Vse vem, brez skrbi..tudi kdo se za tvojim nickom skriva☺ Danes se vse ve, če prave ljudi vprašaš pa še prej. Meni je bilo važno, da najprej vem jaz. Ne potrebuješ mona za te informacije.
[/quote]
What??
Kdo sem jaz?

Pa kje ti delas, si agent?

Daj mi namigni kje dobim take ljudi meni tudi rabijo za neko pomoc, a so dragi?(resno sprasujem)

Jaz ne vem kdo si ti.🙋‍♀️

Ja, to je tista. Že po tem, ko kakšna zmešana baba hvali viharca (ali npr. vagabunda), se da razbrati, za kakšen možganski potencial gre.😄😄
[/quote]

Vidiš vse te in podobne taktike zmanjševanja kredibilnosti žrtve so del ene posebne igre manipulatorjev in narcisoidnih oseb. Namesto, da poskusiš rešiti kar se da, blatiš naprej. A se ne bi raje posvetoval pri odvetnikih kaj narediti? Ali res prav čakaš, da bo šel tvoj “ugled” do katerega ti je toliko v nič? Meni je vseeno.. kot rečeno tokrat grem do konca in mi je vseeno kaj si monovci ali kdo drug misli. Ne moreš z zlobo zmagati nikoli, zapomni si to. Resnica vedno pride na dan. Vsi pomagači bodo prav tako vpleteni 😊

Jaz sem par tednov nazaj deaktivirala svoj profil in bi tako moralo ostati, ne pa da lahko vsak lopov, ki ima 5 min časa zlorabi to ime za svoje nečedne posle in se dela, da sem jaz! Samo v tem je problem. To bi forum moral urediti, da ne prihaja do takih zlorab. Na voljo mu je tako bil moj nick in se sedaj predstavlja, da sem jaz… vsakemu, ki ima 1 delujočo celico v možganih je jasno, da je to zloraba identitete. Jaz, ker vem za koga se gre, pa tudi vem s kakšnimi pokvarjenimi nameni se je tega lotil. A o tem kasneje…

Saj je hitro izbrisal določene zapise..le kdo to lahko naredi na forumu? Da izbrišeš, kar si enkrat napisal? Jaz tega niti prijavljena nisem mogla…torej? Je pa nekje drugje pozabil izbrisati in se še 1x ujel 😊 Vidiš kaj dela panika? A jaz sem že vse posredovala naprej, ker so screenshoti zakon nad zakonom. Če bo treba bom vso zgodbo od začetka tudi objavila na spletu… s tem nimam nobejih problekov, ker jimam več česa izgubiti..čakam sicer še vedno opravičilo in morebiten izbris profila Razmisli… morda ga le sreča pamet preden bo prepozno.
[/quote]
Aha zdaj razumem, v bistvu si dala Nik zbrisati ,oseba xy se je pa registrirala s tvojim bivšim nikom in pisala bedarije, da bi zgledalo kot da pišeš to ti.
Ne vem zakaj to delajo, so si tudi že moj Nik sposodili sicer ne istega, ker si ga niso mogli in pisali kozlanje. Očitno jim je to neke vrste zabava, ne vedo več kaj bi počeli in pač zlorabljajo nek drug nik
Dokler je to samo nek nik se jaz ne bi na tvojem mestu sikirala, če se ti bo narisal pred hišo (odvisno ali te ta oseba tudi v reali pozna ali ne) in je to nekdo ki te pozna ,se pravi tebe z imenom in priimkom
Potem pa ukrepas
Norcev za v polje je tukaj gor kar nekaj, to so reveži… Nesrečniki


Aha zdaj razumem, v bistvu si dala Nik zbrisati ,oseba xy se je pa registrirala s tvojim bivšim nikom in pisala bedarije, da bi zgledalo kot da pišeš to ti.
Ne vem zakaj to delajo, so si tudi že moj Nik sposodili sicer ne istega, ker si ga niso mogli in pisali kozlanje. Očitno jim je to neke vrste zabava, ne vedo več kaj bi počeli in pač zlorabljajo nek drug nik
Dokler je to samo nek nik se jaz ne bi na tvojem mestu sikirala, če se ti bo narisal pred hišo (odvisno ali te ta oseba tudi v reali pozna ali ne) in je to nekdo ki te pozna ,se pravi tebe z imenom in priimkom
Potem pa ukrepas
Norcev za v polje je tukaj gor kar nekaj, to so reveži… Nesrečniki
[/quote]
ženska je butnjena.😁 Ni te bilo, dramski krožek sta vodila z Desideriusom. Tudi on si je dalo izbrisati profil.😂


Aha zdaj razumem, v bistvu si dala Nik zbrisati ,oseba xy se je pa registrirala s tvojim bivšim nikom in pisala bedarije, da bi zgledalo kot da pišeš to ti.
Ne vem zakaj to delajo, so si tudi že moj Nik sposodili sicer ne istega, ker si ga niso mogli in pisali kozlanje. Očitno jim je to neke vrste zabava, ne vedo več kaj bi počeli in pač zlorabljajo nek drug nik
Dokler je to samo nek nik se jaz ne bi na tvojem mestu sikirala, če se ti bo narisal pred hišo (odvisno ali te ta oseba tudi v reali pozna ali ne) in je to nekdo ki te pozna ,se pravi tebe z imenom in priimkom
Potem pa ukrepas
Norcev za v polje je tukaj gor kar nekaj, to so reveži… Nesrečniki
[/quote]

Tudi okoli bloka se smuka, v zadnjih par tednih ga je mama večkrat zagledala! Če bi bila jaz takrat tam, bi se mu moja ulica zamerila do smrti, verjemi.. To da je bolan, mi je zdaj jasno, a so ustrezni strokovnjaki za to, naj raje posveti energijo in čas v reševanje težav, ne pa iskanje novih…

Tudi okoli bloka se smuka, v zadnjih par tednih ga je mama večkrat zagledala! Če bi bila jaz takrat tam, bi se mu moja ulica zamerila do smrti, verjemi.. To da je bolan, mi je zdaj jasno, a so ustrezni strokovnjaki za to, naj raje posveti energijo in čas v reševanje težav, ne pa iskanje novih…
[/quote]

Je to tvoj bivsi partner/moz??

Ljubi Bog in sveta pomagalka, danes zvečer molim za tvojo dušo. Ti odpustim te tvoje težke besede ker vem, da zaradi jeze do tega moškega trenutno ne razmišljaš razsodno in povsod vidiš zlobne prikazni. Biblija pravi, da: 1 Tes 5,9 Kajti Bog nas ni namenil za jezo, ampak za to, da pridemo do odrešenja po našem Gospodu Jezusu Kristusu.”. Razmisli.

Moraš pa priznati, da si se draga moja vzdevku prostovoljno odpovedala. Tisti komentar, ki si mi ga izbrisala pa tudi ni nič sporen in ne imitira tebe, ker sem zapisala, da sem jaz nova prerojena Razmisli. Srečno v ilegali. 😉
[/quote]
Najslajše se smeje, kdor se zadnji smeje. Uživaj dokler lahko 😉

Verjamem da bodo tako tvoja družina kot tvoja draga zelo ponosni nate, ko izvejo😊


Aha zdaj razumem, v bistvu si dala Nik zbrisati ,oseba xy se je pa registrirala s tvojim bivšim nikom in pisala bedarije, da bi zgledalo kot da pišeš to ti.
Ne vem zakaj to delajo, so si tudi že moj Nik sposodili sicer ne istega, ker si ga niso mogli in pisali kozlanje. Očitno jim je to neke vrste zabava, ne vedo več kaj bi počeli in pač zlorabljajo nek drug nik
Dokler je to samo nek nik se jaz ne bi na tvojem mestu sikirala, če se ti bo narisal pred hišo (odvisno ali te ta oseba tudi v reali pozna ali ne) in je to nekdo ki te pozna ,se pravi tebe z imenom in priimkom
Potem pa ukrepas
Norcev za v polje je tukaj gor kar nekaj, to so reveži… Nesrečniki
[/quote]
Po mafijsko, pri vas doma, ne?😀


Najslajše se smeje, kdor se zadnji smeje. Uživaj dokler lahko 😉

Verjamem da bodo tako tvoja družina kot tvoja draga zelo ponosni nate, ko izvejo😊
[/quote]
Policija se ukvarja s krajo nick identitete na monu??😲

🙁 in sedaj sem jaz kriva, če sem na novo registirala vzdevek. Ljubi Bog kakšni ljudje hodijo po tem svetu.

” 😊 Spreobrnjena sem, nič več sitna in nataknjena. Drugačna. No, nisem ravno šla stopal namakat v sveti Lurd, ampak blizu. Ojoj, da ne bova pokvarile teme in zašle v stran pota.”

Je to tako grd zapis, ki imitira bivšo Razmisli? Saj sem drugačna Razmisli.
[/quote]

Izbriši profil Razmisli in se opraviči, pa umaknem prijavo. Zadnja možnost.

Tudi okoli bloka se smuka, v zadnjih par tednih ga je mama večkrat zagledala! Če bi bila jaz takrat tam, bi se mu moja ulica zamerila do smrti, verjemi.. To da je bolan, mi je zdaj jasno, a so ustrezni strokovnjaki za to, naj raje posveti energijo in čas v reševanje težav, ne pa iskanje novih…
[/quote]
Če imaš zalezovalca ga prijavi policiji.

A mi lahko kdo pojasni za kaj se konkretno gre?
Od kod Razmisli ima vpogled kdo je ta tip, kdo sem jaz??
Resno me zanima, nic mi ni jasno.


Če imaš zalezovalca ga prijavi policiji.
[/quote]

Pa ne samo policiji… brez skrbi. Bodo ljudje, ki so bolj domači na tem področju poskrbeli zanj, tako kot je prav. Zaenkrat še zaupam našemu sistemu in ljudem, ki skrbijo za varnost državljanov. Do sedaj so se še vsakič izkazali.

Pa ne samo policiji… brez skrbi. Bodo ljudje, ki so bolj domači na tem področju poskrbeli zanj, tako kot je prav. Zaenkrat še zaupam našemu sistemu in ljudem, ki skrbijo za varnost državljanov. Do sedaj so se še vsakič izkazali.
[/quote]
Če se počutiš ogroženo in ta oseba ogroža tebe in druzino (če jo imaš) je policija prvi korak. Že to, da hodi okoli tvojega doma in vznemirja tvojo mamo je čisto mim.


Zakaj si se registrirala z njenim uporabniškim imenom?☹︎☹︎
Nisi mogla izbrati drugega? Nekaj smrdi!


Verjetno od admina.


Verjetno od admina.
[/quote]

Lahko da je bivsi tip.
Ker mati okol bloka ne more vedet da je ravno nek tip Monovec.


Zakaj si se registrirala z njenim uporabniškim imenom?☹︎☹︎
Nisi mogla izbrati drugega? Nekaj smrdi!
[/quote]

Zanalašč, da mi dela težave! Ne glede na nick, ki ga izberem, me takoj najde in piše v zs. Sem večkrat zamenjala ime, pa ni pomagalo. Pod vsak moj komentar, ne glede na temo me je potem pohopsal in nagajal dokler me ni uspel odstraniti iz foruma.
Lahko je samo eden izmed adminov, zato ker tudi komentar si je izbrisal, kar seveda nihče drug razen njih ne more.

Zato vam pravim, ta forum je v mojih očeh zaradi te osebe izgubil ves ugled. Če to dovolijo, da gre skozi na tak način..potem je res treba še bolj konkretno ukrepati. Jaz kot lastnica si tak fijasko ne bi dovolila nikoli. Da ti ena oseba tako pokvari ugled in vrže slabo luč na večletni trud… nesprejemljivo. Nisem si predatavljala, da je kaj takega sploh mogoče! Na drugih forumih in portalih je 1x nick na osebo in ni teorije, da ti ga kdo prevzame ali ukrade identiteto! Tako zlorabljajo zaupanje za krajo denarja in druge vrste okoriščanja tako materijalnega kot ne, saj so meni ljudje pod Razmisli prej zaupali. Želim, da veste, da se nikoli več ne bom prijavila na ta forum ne pod Razmisli, ne pod kakšnim drugim vzdevkom, ker v takem okolju ne želim biti.

Sem mislila, da je sam ena butnjena tle gor,ma očitn je to ene sorte epidemija 🙂
Aja glede govora kam in s kom, ahaaam a se je težko zmislit in je volk sit in koza cela? Ce drugace nenormalno tezi in noces povedat, da bi imela kako kontrolo pol po lokalih. Al bi bil kdo se clo tolk da bi sel preverjat in klicat kao kolegico s kero naj bi bla na kavi? Ce se to dogaja, pac reces lp. Jaz ne preverjam, niti mene ne. Ce se mi zdi povem, ponavad se preden grem kam…zgolj zato, ker ve da se pol to lohk zavlece, ko babe pridejo na kup.

Razmisli original odgovori na moja vprasanja.

Pa od kod ves kdo sem jaz?

New Report

Close