Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena – upravičeno zahteva to

Moja žena – upravičeno zahteva to

Zanalašč, da mi dela težave! Ne glede na nick, ki ga izberem, me takoj najde in piše v zs. Sem večkrat zamenjala ime, pa ni pomagalo. Pod vsak moj komentar, ne glede na temo me je potem pohopsal in nagajal dokler me ni uspel odstraniti iz foruma.
Lahko je samo eden izmed adminov, zato ker tudi komentar si je izbrisal, kar seveda nihče drug razen njih ne more.

Zato vam pravim, ta forum je v mojih očeh zaradi te osebe izgubil ves ugled. Če to dovolijo, da gre skozi na tak način..potem je res treba še bolj konkretno ukrepati. Jaz kot lastnica si tak fijasko ne bi dovolila nikoli. Da ti ena oseba tako pokvari ugled in vrže slabo luč na večletni trud… nesprejemljivo. Nisem si predatavljala, da je kaj takega sploh mogoče! Na drugih forumih in portalih je 1x nick na osebo in ni teorije, da ti ga kdo prevzame ali ukrade identiteto! Tako zlorabljajo zaupanje za krajo denarja in druge vrste okoriščanja tako materijalnega kot ne, saj so meni ljudje pod Razmisli prej zaupali. Želim, da vda se nikoli več ne bom prijavila na ta forum ne pod Razmisli, ne pod kakšnim drugim vzdevkom, ker v takem okolju ne želim biti.
[/quote]
Ce dobivas zsje potem je reg in na dan z besedo, ce hoces bit kolkor tolk kredibilna.


Ne bi šla še malo viharcu v rit?🤭

Lahko da je bivsi tip.
Ker mati okol bloka ne more vedet da je ravno nek tip Monovec.
[/quote]

Niti slučajno noben bivši. Enostavno psihopat, ki si me je izbral za žrtev. V živo ga še nisem videla, ga poznam bežno po imenu in ravno tako on mene. No, odkar kolesari skoraj vsak dan mimo mojega bloka, ve kje živim, kdaj hodim v službo, me kliče iz neznane številke in se potem ne oglasi, ve moj IP, …vem da se v bistvu gre za težkega bolnika. Nalašč je izbral moj vzdevek in se predstavil kot jaz. Iz čiste zlobe, tako išče mojo pozornost…pa jo bo tudi dobil. Sicer ne tako kot je upal… pa vendar. V tako ekstremnih primerih je treba ekstremno tudi ukrepati! Dovolj je bilo nadlegovanja! In vidite kako se vleče ven!? Lahko ga je samo sram.. je že star za take neumnosti, raje bi poskrbel.za svojo žensko. Tako se mi smili boga reva..sploh ne ve kaj jo čaka in kaj ji vse dela za hrbtom. Jaz sem ga nekoč imela za poštenjaka in dostojnega človeka, za vzor? Tako se je namreč predatavljal, kot resen, zaupanja vreden možakar. Na koncu pa to…razočarana je premila beseda..bolj zgrožena.

Niti slučajno noben bivši. Enostavno psihopat, ki si me je izbral za žrtev. V živo ga še nisem videla, ga poznam bežno po imenu in ravno tako on mene. No, odkar kolesari skoraj vsak dan mimo mojega bloka, ve kje živim, kdaj hodim v službo, me kliče iz neznane številke in se potem ne oglasi, ve moj IP, …vem da se v bistvu gre za težkega bolnika. Nalašč je izbral moj vzdevek in se predstavil kot jaz. Iz čiste zlobe, tako išče mojo pozornost…pa jo bo tudi dobil. Sicer ne tako kot je upal… pa vendar. V tako ekstremnih primerih je treba ekstremno tudi ukrepati! Dovolj je bilo nadlegovanja! In vidite kako se vleče ven!? Lahko ga je samo sram.. je že star za take neumnosti, raje bi poskrbel.za svojo žensko. Tako se mi smili boga reva..sploh ne ve kaj jo čaka in kaj ji vse dela za hrbtom. Jaz sem ga nekoč imela za poštenjaka in dostojnega človeka, za vzor? Tako se je namreč predatavljal, kot resen, zaupanja vreden možakar. Na koncu pa to…razočarana je premila beseda..bolj zgrožena.
[/quote]

V službo?
Razmisli ni hodila v službo.
Nateguješ???????

Niti slučajno noben bivši. Enostavno psihopat, ki si me je izbral za žrtev. V živo ga še nisem videla, ga poznam bežno po imenu in ravno tako on mene. No, odkar kolesari skoraj vsak dan mimo mojega bloka, ve kje živim, kdaj hodim v službo, me kliče iz neznane številke in se potem ne oglasi, ve moj IP, …vem da se v bistvu gre za težkega bolnika. Nalašč je izbral moj vzdevek in se predstavil kot jaz. Iz čiste zlobe, tako išče mojo pozornost…pa jo bo tudi dobil. Sicer ne tako kot je upal… pa vendar. V tako ekstremnih primerih je treba ekstremno tudi ukrepati! Dovolj je bilo nadlegovanja! In vidite kako se vleče ven!? Lahko ga je samo sram.. je že star za take neumnosti, raje bi poskrbel.za svojo žensko. Tako se mi smili boga reva..sploh ne ve kaj jo čaka in kaj ji vse dela za hrbtom. Jaz sem ga nekoč imela za poštenjaka in dostojnega človeka, za vzor? Tako se je namreč predatavljal, kot resen, zaupanja vreden možakar. Na koncu pa to…razočarana je premila beseda..bolj zgrožena.
[/quote]
Ti si res z Obale?
Admin je najbrz iz Lj. Tako da se tezko vozi z biciklom okrog tebe.
Ima pa ip, potem programe. Ulico naslov. To ja.

Kako pa ti ves da ima ta moski zensko in otroke? Si hodila za njim?😉
Kako pa izgleda po opisu?

Nisi mi povedala, kako ves kdo sem jaz? Si ti adminka??😉


Ce dobivas zsje potem je reg in na dan z besedo, ce hoces bit kolkor tolk kredibilna.
[/quote]

Svojo kredibilnost sem dokazala že s tem, ko je izbrisal komentar, s katerim se je sam ujel. Sam padel, sam se ubil pravijo…tako je bilo.v tem primeru. Kdo ga je silil, da dela take neumnosti? Res nima pametnejšega dela in lastnega življenja? Meni po celodnevnem delavniku na konc pameti ne pade, da bi kogarkoli zlorabila za svoja lopovska dela! Poštenemu človeku ni treba na tak način prav ničesar doseči, ampak vse kar doseže je z lastnim trudom in potom. Ne z zlorabami.

Če se vam to zdi prav in v redu potem pa niti za vas nimam besed…

A o vsem tem in o moji verodostojnosti bodo morali odločati ustrezni organi, samo njim bom vse povedala, ko bo čas. Za mnenje mona jaz ne morem skrbeti, saj nimate vseh informacij. Kdor mora vedeti, pa že ve.


Ti si res z Obale?
Admin je najbrz iz Lj. Tako da se tezko vozi z biciklom okrog tebe.
Ima pa ip, potem programe. Ulico naslov. To ja.

Kako pa ti ves da ima ta moski zensko in otroke? Si hodila za njim?😉
Kako pa izgleda po opisu?

Nisi mi povedala, kako ves kdo sem jaz? Si ti adminka??😉
[/quote]
Admin ne more vedeti kdo si ti samo na podlagi IP. Za ime in priimek naročnika se mora obrniti na ponudnika internetnih storitev, ta brez pravne podlage ne bo izrocil osebnih podatkov narocnika, sploh ne nekemu adminu.
Razmisli te nateguje!

V službo?
Razmisli ni hodila v službo.
Nateguješ???????
[/quote]

Jaz sem vedno delala. Včasih je bilo plačano, včasih ne. V določenem obdobju (korona) sem res ostala brez službe, a nikoli brez dela. Potem sem prisilno ležala eno obdobje zaradi zdravstvene težave, kar tudi veste. Takoj ko sem lahko sem pa spet začela delati.. toliko o meni.


Admin ne more vedeti kdo si ti samo na podlagi IP. Za ime in priimek naročnika se mora obrniti na ponudnika internetnih storitev, ta brez pravne podlage ne bo izrocil osebnih podatkov narocnika, sploh ne nekemu adminu.
Razmisli te nateguje!
[/quote]
Imajo vse veze in so vmes agenti sove, ki imajo o folku tudi zdrav.dokumentacijo nacez.
To vem, zagotovo. Imam kolege od tam.

Svojo kredibilnost sem dokazala že s tem, ko je izbrisal komentar, s katerim se je sam ujel. Sam padel, sam se ubil pravijo…tako je bilo.v tem primeru. Kdo ga je silil, da dela take neumnosti? Res nima pametnejšega dela in lastnega življenja? Meni po celodnevnem delavniku na konc pameti ne pade, da bi kogarkoli zlorabila za svoja lopovska dela! Poštenemu človeku ni treba na tak način prav ničesar doseči, ampak vse kar doseže je z lastnim trudom in potom. Ne z zlorabami.

Če se vam to zdi prav in v redu potem pa niti za vas nimam besed…

A o vsem tem in o moji verodostojnosti bodo morali odločati ustrezni organi, samo njim bom vse povedala, ko bo čas. Za mnenje mona jaz ne morem skrbeti, saj nimate vseh informacij. Kdor mora vedeti, pa že ve.
[/quote]
Po moje ti ornk blodiš in rabiš kako pomoč, tko da ja, obrni se na ustrezne organe.
Saj bi te vprasala, kako zaboga ves kdo je na drugi strani telefona, ko je tiho in je neznana cifra, verjetn taka na keš. Kaj si cifro okol talala? Ampak v vseh teh letih tuki gor, da me en ni poklical tko. Niti en. Hudica, da moras bit huda, jst pa pac sam debela, da prehitim unga ko bo spet to tipkal.

Razmisli original, kdo sem jaz, kje zivim. Zakaj sem v to vpletena. Zanima me. Sem te ze x vprasala.

Da nama ista oseba ne nagaja…😉


Ti si res z Obale?
Admin je najbrz iz Lj. Tako da se tezko vozi z biciklom okrog tebe.
Ima pa ip, potem programe. Ulico naslov. To ja.

Kako pa ti ves da ima ta moski zensko in otroke? Si hodila za njim?😉
Kako pa izgleda po opisu?

Nisi mi povedala, kako ves kdo sem jaz? Si ti adminka??😉
[/quote]
Mi je nekdo z mona prišepnil. Čisto slučajno. Nisem adminka. Ne želim razkrivati identitete te osebe, ali kakšnih drugih podatkov o njemu. Jaz vem kdo je in kakšen je in to mi zadostuje.
Glej, moja mama mi ne bi lagala nikoli. Videla ga je, večkrat. Da je pa še to čisto “slučajno” po moji ulici bicikliral pa po vsem tem sploh ne razmišljam.. Kdo ve s kakšnimi podlimi nameni je to počel in kaj je delal tam.


Čisto možno, prijavi to osebo še ti. Pa še kdo se bo opogumil, verjetno nisva edini žrtvi v tej zgodbi. Zanimivo bi bilo izvedeti!

Aj boze mili
Zdej pa že pretiravate, ma kakšna sova lepo vas prosim no. Pa ljudje spijunaza stane, dejte no mir, en špijun se bo ukvarjal z monom. Ja samo v primeru politične ali državne varnostne povezave, verjemite da jih mi in kaj smo kuhale in kdaj smo možu držale, pa kako je viharni guapo lep haha ne zanima in druge budalaštine. Nismo mi tako pomembni. To vam paranoja dela na polno :))
Boli njih kurec za naše zdravje


Po moje ti ornk blodiš in rabiš kako pomoč, tko da ja, obrni se na ustrezne organe.
Saj bi te vprasala, kako zaboga ves kdo je na drugi strani telefona, ko je tiho in je neznana cifra, verjetn taka na keš. Kaj si cifro okol talala? Ampak v vseh teh letih tuki gor, da me en ni poklical tko. Niti en. Hudica, da moras bit huda, jst pa pac sam debela, da prehitim unga ko bo spet to tipkal.
[/quote]

Prav nič ne blodim. Številko lahko vsak skrije z mobilnim telefonom! Meni se izpiše neznana številka. Zaradi narave službe se moram na vsak klic oglasiti… cifra je javno objavljena v imeniku. Če ve naslov in ime in priimek..ne rabi bit ravno Einstein, da jo najde.

Zanimivo, da spet napadate žrtev. Le zakaj🤔 vedno sem jaz tista motena, bolna, neuravnovešena…ipd izrazi…kako tipično. Saj ni treba verjeti, to ne spremeni dejstev


Mi je nekdo z mona prišepnil. Čisto slučajno. Nisem adminka. Ne želim razkrivati identitete te osebe, ali kakšnih drugih podatkov o njemu. Jaz vem kdo je in kakšen je in to mi zadostuje.
Glej, moja mama mi ne bi lagala nikoli. Videla ga je, večkrat. Da je pa še to čisto “slučajno” po moji ulici bicikliral pa po vsem tem sploh ne razmišljam.. Kdo ve s kakšnimi podlimi nameni je to počel in kaj je delal tam.
[/quote]

A na zs ti je prisepnil o meni?
Kdo in s kaksnim namenom??
Imas kopijo, objavi tu?

O meni ves vec kot o njem? Zanimivo!😁😂

A na zs ti je prisepnil o meni?
Kdo in s kaksnim namenom??
Imas kopijo, objavi tu?

O meni ves vec kot o njem? Zanimivo!😁😂
[/quote]

Nimam več dostopa do računa, saj sem ga takrat izbrisala. Nisem tega rekla..

Jao, jao, ker navaden uporabnik lahko briše komentarje? Tako je, ko se zapleteš v zgodbicah.

Na koncu se bo izkazalo, da je Razmisli original tista, ki tebe že ves čas nadleguje. Sedaj pa, ko si ji registrirala zapuščen vzdevek, je pa huda. Res nenavadno, da nekdo dramatično izbriše profil in se poslovi iz foruma, potem pa takoj prileti nazaj. Razmisli ne se ukvarjat z norico, tudi trolat je ni dobro, saj vidiš kakšne zgodbice piše.

Nimam več dostopa do računa, saj sem ga takrat izbrisala. Nisem tega rekla..
[/quote]

Kako ti je prisepnil? Konkretno povej, dokazi.😊

Jao, jao, ker navaden uporabnik lahko briše komentarje? Tako je, ko se zapleteš v zgodbicah.

Na koncu se bo izkazalo, da je Razmisli original tista, ki tebe že ves čas nadleguje. Sedaj pa, ko si ji registrirala zapuščen vzdevek, je pa huda. Res nenavadno, da nekdo dramatično izbriše profil in se poslovi iz foruma, potem pa takoj prileti nazaj. Razmisli ne se ukvarjat z norico, tudi trolat je ni dobro, saj vidiš kakšne zgodbice piše.
[/quote]
Evo ga spet…multinick v akciji. To je ta isti, ki si sam sebi odgovarja z različnimi vzdevki..a razumete sedaj kako deluje forum?? Eden je!

Prav nič dramatično se nisem izbrisala, samo časa nimam več za forum in potrebujem fokus za delo. Mir. Koncentracija, da ne delam napak. A to te matra? Da sem šla? Ja pa povej ljuba duša…. sej lahko poveš lepo, z besedami veš? Ni treba kaznivih dejanj delati za mojo pozornost. Vsak vikend ko le utegnem pogledam kaj se dogaja na spletu, samo aktivna ne morem biti več kot prej. Veš, nekateri imamo dejansko življenje!

Ne se vleč ven, ni bilo to trolanje, ampak kraja identitete v vsej svoji lepoti, zaman si brisal komentar! Vse sem poslikala


šnela je dokazano usekana,
razmisli tudi.😂😁
verjetno ena in ista.


Evo ga spet…multinick v akciji. To je ta isti, ki si sam sebi odgovarja z različnimi vzdevki..a razumete sedaj kako deluje forum?? Eden je!

Prav nič dramatično se nisem izbrisala, samo časa nimam več za forum in potrebujem fokus za delo. Mir. Koncentracija, da ne delam napak. A to te matra? Da sem šla? Ja pa povej ljuba duša…. sej lahko poveš lepo, z besedami veš? Ni treba kaznivih dejanj delati za mojo pozornost. Vsak vikend ko le utegnem pogledam kaj se dogaja na spletu, samo aktivna ne morem biti več kot prej. Veš, nekateri imamo dejansko življenje!

Ne se vleč ven, ni bilo to trolanje, ampak kraja identitete v vsej svoji lepoti, zaman si brisal komentar! Vse sem poslikala
[/quote]

Ti si te že tolikokrat zapletlo v svoji zgodbici, da ne vem, če se boš odpletlo do novega leta. Resno dvomim, da si ti ženskega spola.

Ti si te že tolikokrat zapletlo v svoji zgodbici, da ne vem, če se boš odpletlo do novega leta. Resno dvomim, da si ti ženskega spola.
[/quote]

Jaz sem svoje do sedaj še vsakič dokazala, z razliko od ostalih…ki sedaj cepetajo in ne vedo kako bi se izvlekli ven. A tako preprosto je… resnica je odrešila še vsakega in iskreno obžalovanje


šnela je dokazano usekana,
razmisli tudi.😂😁
verjetno ena in ista.
[/quote]

Kdo pa je to dokazal in po katerem izreku govbo eno si dokazalo? Al res isces da te na gobec osebno, pred tvojo babo vzgem?
Ce si multinik, se izdajas drugace.

Jaz sem svoje do sedaj še vsakič dokazala, z razliko od ostalih…ki sedaj cepetajo in ne vedo kako bi se izvlekli ven. A tako preprosto je… resnica je odrešila še vsakega in iskreno obžalovanje
[/quote]

Niso odgovorila kar te vprasam, sodelijes v necem?
Moja Snelca si pisala…mislis da nisem opazila. Zakaj bi bila pa tvoja??

New Report

Close