Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena – upravičeno zahteva to

Moja žena – upravičeno zahteva to

Jaz mučiti ljudi? NIKOLI. Jaz nikoli odgovarjat? Se še ni zgodilo. Apetite vedno večje? Ma lepo te prosim, razen če govorimo o kakšni sladici…
[/quote]

Obrni se na Viharnega, naj ti nameni svoj cas.
S tabo se ne mislim vec menit, se bos z drugimi.

Misli si kar hočeš. Jaz sem svoje povedala. Dokazala. Kdor je pameten, bo razumel in se pazil, forum namreč res ni ne varen ne primeren… bo treba stvari urediti, da bo prav.
[/quote]

Da vidim kako spet lazes.
Reci da je okrog bloka hodila sexi blondinka. Reci. Ker menda ni bil tip.
Ioisi to blondinko.
Da vidim koliko lazes, kdo ti je hodil okrog bloka?

Zdaj bos se mene prijavilo? Ne upas, ker gre tebi zanka za vrat, meni ne, moji racuni so cisti.
Tvoja dusa pa umazana.

šnelci dse je spet polsabšalo, se meni samo s sabo.😅

Ajde, razmisli, opisi kdo ti je hodil okrog bloka? Barva las, visina?

Kdaj bos dalo na Pop tv, da vem, ker ne gledam tv, pa da grem sosedi gledat.

Viharni čas je, da nehaš. S treh naprav pišeš.

Da vidim kako spet lazes.
Reci da je okrog bloka hodila sexi blondinka. Reci. Ker menda ni bil tip.
Ioisi to blondinko.
Da vidim koliko lazes, kdo ti je hodil okrog bloka?

Zdaj bos se mene prijavilo? Ne upas, ker gre tebi zanka za vrat, meni ne, moji racuni so cisti.
Tvoja dusa pa umazana.
[/quote]

O viharni, bicikliras okrog bloka? Kot otrok, prvi koraki bicikliranja.😆😆😆😆😆

Odgovora ponovno ni.

Ker ne more samega sebe opisat.

Razmisli nimas spegu na bicikli?

O viharni, bicikliras okrog bloka? Kot otrok, prvi koraki bicikliranja.😆😆😆😆😆
[/quote]
Nisi ženska. To se že dolgo ve. Kadar ti moški napiše ZS, nimaš nobenega interesa za klepet. Interes pokažeš samo za ženske, sladkobesediš z ženskami, ker misliš, da res ženska.🐱 Si lezbika?

In kaj ti rabijo tukaj nicki, ce policija ti je dala podatke o njem. Tvoj namen ni opozorit druge, ampak meni si dala en drug odgovor. Ti si tisto ki zalezujes, ti si tisto ki bicikliras…
Nekdo te je prijavilo in zdaj te rit srbi kdo je to.
Sem bila jasna, al rabis da sem se bolj glasna.

Lazes. Logika ti sepa.
[/quote]

Meni se tudi zdi, da je ta komentar še najbolj blizu resnice. Enim je itak vse dovoljeno, potem pa ko se jim zapostaviš, pa hop “kraja, žalitev, žrtev prijava, 24 ur” in ena zgodbica bolj bizarna od druge.


Nisi ženska. To se že dolgo ve. Kadar ti moški napiše ZS, nimaš nobenega interesa za klepet. Interes pokažeš samo za ženske, sladkobesediš z ženskami, ker misliš, da res ženska.🐱 Si lezbika?
[/quote]

Kot multinik da si mi pisal, kako je to mozno? 🤔
Meni je samo en sam pisal in sam nehal z dopisovanjem.

Meni se tudi zdi, da je ta komentar še najbolj blizu resnice. Enim je itak vse dovoljeno, potem pa ko se jim zapostaviš, pa hop “kraja, žalitev, žrtev prijava, 24 ur” in ena zgodbica bolj bizarna od druge.
[/quote]

Ne opravičuj si svojega bolnega početja. To JE zloraba, sam se tega dobro zavedaš. Si šel predaleč tokrat..bizarno je samo to kar ti počneš. A ne za dolgo. Strezni se že enkrat

Ne opravičuj si svojega bolnega početja. To JE zloraba, sam se tega dobro zavedaš. Si šel predaleč tokrat..bizarno je samo to kar ti počneš. A ne za dolgo. Strezni se že enkrat
[/quote]

Ura je že 21:15, ob 22:00 morajo biti ponavadi otročaji že v posteji. Zobke umit, pa spat.

Ura je že 21:15, ob 22:00 morajo biti ponavadi otročaji že v posteji. Zobke umit, pa spat.
[/quote]

Enkrat ti ni prav da sem gor, ko grem ti ni prav, da odhajam…potem iščeš spet mojo pozornost, da se vrnem in spet me podiš naj grem… iste fore že ves čas. Očitno imaš zelo dolgočasno življenje, da ti je ukvarjanje z menoj še edini smisel in svetla luč v življenju. 😊 Ne pozabi tega dragi omeniti… res ne bi bilo fer, da tega ne ve. No, če jo kje srečam ti bom naredila uslugico

Res, ni odgovorila kako zgleda biciklist. Se poznata in sta spletla zgodbico.
Razmisli ne verjamejo ti.


Vem jaz dobro kako zgleda, edino kar ne vem je zakaj se mota okoli mojega doma? Kaj upa, da me bo ujel na poti v službo ali kaj? Ne razumem smisla. Res ne.

Poznam zelo slabo, v živo ga še nisem srečala, .. pa še to kar sem mislila da vem, vidim po dejanjih da sploh ni. Ampak eno samo veliko razočaranje.


Vem jaz dobro kako zgleda, edino kar ne vem je zakaj se mota okoli mojega doma? Kaj upa, da me bo ujel na poti v službo ali kaj? Ne razumem smisla. Res ne.

Poznam zelo slabo, v živo ga še nisem srečala, .. pa še to kar sem mislila da vem, vidim po dejanjih da sploh ni. Ampak eno samo veliko razočaranje.
[/quote]

Nikoli ga nisi srečala, vendar veš kdo je in kako izgleda?
Kje si ga spoznala? Na monu?


Vem jaz dobro kako zgleda, edino kar ne vem je zakaj se mota okoli mojega doma? Kaj upa, da me bo ujel na poti v službo ali kaj? Ne razumem smisla. Res ne.

Poznam zelo slabo, v živo ga še nisem srečala, .. pa še to kar sem mislila da vem, vidim po dejanjih da sploh ni. Ampak eno samo veliko razočaranje.
[/quote]

Ves kako zgleda, v zivo ga nisi srecala??
Kaj je potem na bicikli v zivo ali v reviji?😂😂😂😂
Kaj se sekiras, tvoja mama ga zanima, ne ti.😁😂

Nikoli ga nisi srečala, vendar veš kdo je in kako izgleda?
Kje si ga spoznala? Na monu?
[/quote]

Vidis da laze in se zapleta sproti in da je to dec, ne baba?

V zacetku je danes pisala spise in ko sem edina napadla da laze, je zacela osrba pisat zelo kratko ali ne odgovarjat.

Vidis da laze in se zapleta sproti in da je to dec, ne baba?

V zacetku je danes pisala spise in ko sem edina napadla da laze, je zacela osrba pisat zelo kratko ali ne odgovarjat.
[/quote]
Zakaj to počne? Kaj skuša doseči?


Zakaj to počne? Kaj skuša doseči?
[/quote]

Si mislim svoje. Vprasaj to osebo. Morda imas sreco in ti odgovori.😉


Nisi ženska. To se že dolgo ve. Kadar ti moški napiše ZS, nimaš nobenega interesa za klepet. Interes pokažeš samo za ženske, sladkobesediš z ženskami, ker misliš, da res ženska.🐱 Si lezbika?
[/quote]
Svasta kake pises.
Nisi zenska. Si lezbika?
😂😂😂😂


Zakaj to počne? Kaj skuša doseči?
[/quote]

Vprašaj se raje kaj skuša doseči nekdo, ki krade identiteto in se predstavlja kot nekdo drug? To je danes VPRAŠANJE DNEVA. Zakaj le? Kaj takim hodi po glavi, da jim TO pade na pamet?

Šnelca nimam časa vedno pisati spise. To, da me napadaš je prav tako razvidno iz letala in še kako povezano… vsak naj poskrbi za svojo čisto vest, pa bo svet takoj lepši. A tu na monu je marsikdo sploh nima


Zakaj to počne? Kaj skuša doseči?
[/quote]

Da zbrišeš ukradeno identiteto aka nick Razmisli in me končno pustiš pri miru. Sem ti ostala morda kdaj kaj dolžna? Kar povej. Ne skrivaj se za nicki… tu sem, mojo pozornost imaš. To si želel? No razčistimo zdaj enkrat za vedno..ali boš spet strahopetno potegnil rep med noge

Ves kako zgleda, v zivo ga nisi srecala??
Kaj je potem na bicikli v zivo ali v reviji?😂😂😂😂
Kaj se sekiras, tvoja mama ga zanima, ne ti.😁😂
[/quote]

Ti očitno imaš jasnovidne sposobnosti, da vsakega, čigar ime poznaš, rečeš da ga tudi osebno poznaš..ali kako? Vem kdo je. Pika. Kaj te briga ostalo? Samo se vlečeš in izvijaš proč od bistva…halo?! Ukradena identiteta!? Kaj ti ni jasno??

Če bi vedel kaj si moja mama misli o njem in vsi moji prijatelji in znanci, bi se ta trenutek v zemljo pogreznil.. sem objavila screenshote še na fb in ig. Ljudje res z zanimanjem spremljajo… meni se zdi to edino pošteno. Vsem svojim prijateljem povedati kako stvari potekajo, pa naj si vsak ustvari svoje mnenje

Dobro da ni zane povedala da ji bicikliram po sobi…😂😂😂, pa da me je njen foter videl.

New Report

Close