Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja žena – upravičeno zahteva to

Moja žena – upravičeno zahteva to

Niso odgovorila kar te vprasam, sodelijes v necem?
Moja Snelca si pisala…mislis da nisem opazila. Zakaj bi bila pa tvoja??
[/quote]

Brez zamere, če te je to zmotilo..jaz tako vsaki ženski s katero se družim in zaklepetam rečem.. v smislu..”eee moja draga”… ni to nič posebnega bilo mišljeno. Ni bilo mišljeno kot “moja” ampak kot prijateljica. Vsaj tako sem te jaz videla

Niso odgovorila kar te vprasam, sodelijes v necem?
Moja Snelca si pisala…mislis da nisem opazila. Zakaj bi bila pa tvoja??
[/quote]

Odg tudi ne bo napisanega. Vem zakaj in kdo v resnici si.
Ne pomaga ti pretvarjanje.
Sem mislila da si res zenska in simpaticna oseba, da ti res kdo dela tezave…
Vzela si mi le cas.
Oz vzel.

Brez zamere, če te je to zmotilo..jaz tako vsaki ženski s katero se družim in zaklepetam rečem.. v smislu..”eee moja draga”… ni to nič posebnega bilo mišljeno. Ni bilo mišljeno kot “moja” ampak kot prijateljica. Vsaj tako sem te jaz videla
[/quote]

Dobro je dobro je.
Ocitno ti je prislo na uho nekaj o moji bodoci prijavi. Pa si spletlo zgodbico, da pretipas teren, ce bo riba ujela se.

Res sem mislila da imas tezave in da si v stiski.

A zgodba ni pila vode.
Presenecena bos. In ne bos imelo kje za iskat kaj se bo zgodilo in kaka bo prihodnost.
Posledice si nosi samo.

Niso odgovorila kar te vprasam, sodelijes v necem?
Moja Snelca si pisala…mislis da nisem opazila. Zakaj bi bila pa tvoja??
[/quote]
Ne sodelujem v ničemer! Pravim da morda je še koga na tak način zalezoval. Jaz tega ne morem vedeti..če še kdo prijavi, se bo hitro razvedelo kdo stoji za tem multinickom


Ne sodelujem v ničemer! Pravim da morda je še koga na tak način zalezoval. Jaz tega ne morem vedeti..če še kdo prijavi, se bo hitro razvedelo kdo stoji za tem multinickom
[/quote]

Lazes. Ce bi bilo res, bi napisalo ime ali nick.
Patolosko le lazes.
Ne rabi meni pihat na duso, ker vem da si poln sovrastva.


Ne sodelujem v ničemer! Pravim da morda je še koga na tak način zalezoval. Jaz tega ne morem vedeti..če še kdo prijavi, se bo hitro razvedelo kdo stoji za tem multinickom
[/quote]

Se bo razvedelo kdo stoji za multinkom?
Mater si ubrisano, govedo eno pijansko in narkomansko, a ves kdo ti biciklira okrog bloka???
Koga ti mislis jebat v glavo toliko let??
Ves da ne spremljam(ko mi cas dopusca) ta forum zastonj, samo z dolocenim namenom!!!


Ne sodelujem v ničemer! Pravim da morda je še koga na tak način zalezoval. Jaz tega ne morem vedeti..če še kdo prijavi, se bo hitro razvedelo kdo stoji za tem multinickom
[/quote]
Povej že nik 🤨, če ne poveš se ne morejo druge ‘oškodovanke’ javiti.

Če bi se s tem, kar opisujete, ukvarjali ustrezni organi, o tem ne bi blebetale na forumu niti pod razno.
Nasvet: v vročih dneh ne pretiravajte s pirom in bevando.


Povej že nik 🤨, če ne poveš se ne morejo druge ‘oškodovanke’ javiti.
[/quote]

Se bodo že javile, brez skrbi..dovolj je da preberejo in se bodo prepoznale po načinu delovanja.

Se bodo že javile, brez skrbi..dovolj je da preberejo in se bodo prepoznale po načinu delovanja.
[/quote]
Kaj lazes in zavajas?

Pred blokom ti hodi tip z biciklo in trdis da ves kdo je. A na forumu bi ti iskalo imena in nicke, a govno?

Nekdo te je prijavil in zdan bi rad vedelo kdo je to? A govno?
Jedi govna. Mater usekano udbas jedan, tonto.

Se bodo že javile, brez skrbi..dovolj je da preberejo in se bodo prepoznale po načinu delovanja.
[/quote]
viharni si to ti?🤭😄

Se bo razvedelo kdo stoji za multinkom?
Mater si ubrisano, govedo eno pijansko in narkomansko, a ves kdo ti biciklira okrog bloka???
Koga ti mislis jebat v glavo toliko let??
Ves da ne spremljam(ko mi cas dopusca) ta forum zastonj, samo z dolocenim namenom!!!
[/quote]

Počasi z žalitvami..

..no povej s kakšnim namenom ga spremljaš? Da slišimo..

Se bodo že javile, brez skrbi..dovolj je da preberejo in se bodo prepoznale po načinu delovanja.
[/quote]

Ja. To mi je potrditev
Da se tu javijo na forumu, da imas ti ip cofro, ne govno?
Ker je bila na policijo anonimna prinava in ne mores vedet katero moras v grob stlacit, a govno?

Taki me res razpizdite. Pokvarjenci.
Mrs delat v svojem potu na njivo.
Kot ubijat zenske in jih obesat v stanovanjih ze mrtve. Fuj.

Počasi z žalitvami..

..no povej s kakšnim namenom ga spremljaš? Da slišimo..
[/quote]

Nima te kaj za zanimat.
Nisi bog ves.
Nisi zenska, ampak moski.
Pojdi delat!


Take nasvete raje prihrani zase ..


Take nasvete raje prihrani zase ..
[/quote]

A te ni sram da v istem dahu trdis da hodi z biciklo okrog tebe in ves kdo je.
Tukaj pa da isces multinike in da naj druge dajo prijavo.

V dno duse te ne more bit sram, ker si navajeno ljudi mucit do smrti…in nikoli odgovarjat.
Apetite imas pa vedno vecje.

Viharni pa ni mucknil v tej temi? Zaboga cudno.🤔

A te ni sram da v istem dahu trdis da hodi z biciklo okrog tebe in ves kdo je.
Tukaj pa da isces multinike in da naj druge dajo prijavo.
[/quote]

Zakaj se pa ti bojiš zanj Šnelca? Ti je žal, da ga razkrinkajo? A sodeluješ morda TI v tej zgodbi? Namreč lepo in jasno je razvidno, da si vsakič vskočila v kakšno “tako temo” … zakaj se naenkrat ti boriš zanj? Kaj se dogaja Šnelca? Povej kaj te matra

Zakaj se pa ti bojiš zanj Šnelca? Ti je žal, da ga razkrinkajo? A sodeluješ morda TI v tej zgodbi? Namreč lepo in jasno je razvidno, da si vsakič vskočila v kakšno “tako temo” … zakaj se naenkrat ti boriš zanj? Kaj se dogaja Šnelca? Povej kaj te matra
[/quote]

Ne potikaj o cemer nisem pisala.
Bojis se ti za svojo rit.

A te ni sram da v istem dahu trdis da hodi z biciklo okrog tebe in ves kdo je.
Tukaj pa da isces multinike in da naj druge dajo prijavo.
[/quote]
Veš kaj, jaz sploh nimam več dvomov, še posebej na podlagi te teme in odgovorov v njej.

Rekla sem le, da ga je mama zadnje dni VEČKRAT opazila pri nas, kar JE nenavadno, saj NE ŽIVI v našem mestu… malo čudno, se ti ne zdi?

Ne potikaj o cemer nisem pisala.
Bojis se ti za svojo rit.
[/quote]

Šnelca v redu je, ta tema se te ne tiče, ne vem zakaj se tako razburjaš? A ni to malo čudno, da te skrbi za nekoga x? Enostavno, če veš da nimaš s to temo ali o čemer govorim nič, se komot umakneš iz teme. Mene pa res nima kaj skrbeti. Ne zlorabljam jaz tujih identitet…


Veš kaj, jaz sploh nimam več dvomov, še posebej na podlagi te teme in odgovorov v njej.

Rekla sem le, da ga je mama zadnje dni VEČKRAT opazila pri nas, kar JE nenavadno, saj NE ŽIVI v našem mestu… malo čudno, se ti ne zdi?
[/quote]

In kaj ti rabijo tukaj nicki, ce policija ti je dala podatke o njem. Tvoj namen ni opozorit druge, ampak meni si dala en drug odgovor. Ti si tisto ki zalezujes, ti si tisto ki bicikliras…
Nekdo te je prijavilo in zdaj te rit srbi kdo je to.
Sem bila jasna, al rabis da sem se bolj glasna.

Lazes. Logika ti sepa.

Jaz mučiti ljudi? NIKOLI. Jaz nikoli odgovarjat? Se še ni zgodilo. Apetite vedno večje? Ma lepo te prosim, razen če govorimo o kakšni sladici…

Šnelca v redu je, ta tema se te ne tiče, ne vem zakaj se tako razburjaš? A ni to malo čudno, da te skrbi za nekoga x? Enostavno, če veš da nimaš s to temo ali o čemer govorim nič, se komot umakneš iz teme. Mene pa res nima kaj skrbeti. Ne zlorabljam jaz tujih identitet…
[/quote]

Prijava je dana zate.
Kriminalist bo prevzel primer ko pride z dopusta.
Zdaj pa teci kot kura okrog, ne bos uslo.

Resnica te moti. Pri meni bo vedno resnica in logika.
Glede na to da si admin, hitro temo brisi. Hitro. Tako kot nick. Neuravnoveseno bitje.

In kaj ti rabijo tukaj nicki, ce policija ti je dala podatke o njem. Tvoj namen ni opozorit druge, ampak meni si dala en drug odgovor. Ti si tisto ki zalezujes, ti si tisto ki bicikliras…
Nekdo te je prijavilo in zdaj te rit srbi kdo je to.
Sem bila jasna, al rabis da sem se bolj glasna.

Lazes. Logika ti sepa.
[/quote]

Misli si kar hočeš. Jaz sem svoje povedala. Dokazala. Kdor je pameten, bo razumel in se pazil, forum namreč res ni ne varen ne primeren… bo treba stvari urediti, da bo prav.

New Report

Close