Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški iz bloka me osvajajo, ker sem samska

Moški iz bloka me osvajajo, ker sem samska


😂😂😂😂…ja , klinc, če se pa satanist in veš kaj vse počnemo, prilepi tista svoja pisanja sem, pa ti bo jasno, ne? Lani sem bil le morilec in posiljevalec, letos sem pa šel še v druge ekstreme, si pozabila, kaj si še včeraj pisala?😂😂😂
[/quote]

Od kod bi potem oni posredovali meni take info o tebi? 🤔
Bi se zlagali?

Od kod bi potem oni posredovali meni take info o tebi? 🤔
Bi se zlagali?
[/quote]
Vse je res. Še dobro da nimaš televizije, ker bi jih bilo še več, ki bi ti dajali informacije, v tisti škatli jih je šele skritih. 😁


Vse je res. Še dobro da nimaš televizije, ker bi jih bilo še več, ki bi ti dajali informacije, v tisti škatli jih je šele skritih. 😁
[/quote]

Bolje da ne objavim celo dokumentacijo spisano…

Prenehamo, s tabo se res ne da komunicirat.

Moje teme spreglej, ne smeti jih vec in za vselej. Hvala.

Bolje da ne objavim celo dokumentacijo spisano…

Prenehamo, s tabo se res ne da komunicirat.

Moje teme spreglej, ne smeti jih vec in za vselej. Hvala.
[/quote]
Prav bi bilo da objaviš, jaz bi rad videl.😁

Bolje da ne objavim celo dokumentacijo spisano…

Prenehamo, s tabo se res ne da komunicirat.

Moje teme spreglej, ne smeti jih vec in za vselej. Hvala.
[/quote]
To temo si torej ti odprla?😁 Viš, to pa nisem vedel.😁


Prav bi bilo da objaviš, jaz bi rad videl.😁
[/quote]

Poznas jih, povedal si jim kar so te vprasali.
Zmente se sami…

Zdaj pa grem res pocivat…mir od vsega.

Poznas jih, povedal si jim kar so te vprasali.
Zmente se sami…

Zdaj pa grem res pocivat…mir od vsega.
[/quote]
🤣🤣😂jaooooo

Lažeš da smrdi do Helsinkov. Slovenskim moškim dol visi za tebe.

Kaj te dragi zanemarja, ker je zaseden s sosedo? 🙂

Ljubosumen a a a? 😁

Mene se na sprehodu moski kolesarji ogovorijo…s kaksnimi eno al dve besedi. Z drugimi eno uro klepeta.
A ni tko fajn spontano spoznat ljudi…
Vsi kulturni in prijetni.
[/quote]

Ja seveda, tud spat ne morem od ljubosumja ja!

Drgač pa je naravno prav, da enaki ptiči skupaj letajo, vsak s skupnim fajn, eni pre/prosto drugi svobodno.

Meni niti pod razno ni vseeno s kom se družim, zato se držim pravila; “ko kupuješ trguj, ko kupiš se hvali” Najbolj previden pa sem ravno pri “vsi kulturni in prijetni”, ker se skor žnjtič izkaže, da so ravno ti največji hinavci beri psihopatski energijski vampirji. In ne, ni mi fajn spoznavanje kar tja spontano, rad sem v malo odnosih a s težo preizkušenosti. Tako je npr pri meni možno, da obstane odnos z največjim lokalnim težakom, npr več desetletni odnos pa lah v trenutku umre.

V kraju kjer živim sem pritepenec in znan po tem, da se me je pametno izogibati. To se je zgodilo zato, ker me je pred leti kot pritepenca ene par domačinov predvsem pa domačink “kulturno in prijetno” ogovorilo, pa so po hitrem postopku spoznali “sem se pa zmotil/a”…

…danes npr javno nasprotujem najmanj 3400 lokalcem v zdrahi, ki se vleče po cajtengih in tv. Zanimivo je, da nihče od njih nima takih kontrargumentov da bi me kot pritepenca utišali, par mesecev nazaj pa je v tej zadevi lokalno pristojna uradnica pred menoj dobesedno zbežala iz svojega delovnega mesta in jo je zamenjala direktorica, ki se me je na javnih površinah (štacune,….) začela na daleč izogibati. Sicer smo s tem uradom v vseh zadevah izključno samo še na pismeno.

Se redko, zgodi pa se; “joj a vi ste pa ta pa ta” Ja, pravim; “lej bmk, ljubim resnico za vse ostalo mi dol visi(jo)”. Še redkeje se taka “spontana spoznavanja” razvijejo preko znančevstva v prijateljevanje, ker večina ljudi so navadni hinavski preračunljivci, nevretnenčarji, ki niso zmožni niti osebne kaj šele družbene odgovornosti.

Meni na sprehode in kolesarit ni treba, imam druge hobije ki so še koristni poleg prijetnega, vodi pa mimo mojih nebes dlakoljubska pot, tak da vsak dan gledam pasje procesije z raznoraznimi ranjenkami. Smo na doberdan živjo, čedalje redkeje slišim joj kak ti lepo raste, takim odvrnem; saj bi tudi tebi lahko! Zdej občudujejo čajote, ki so letos res lepo rodile, jaz pa jih dražim; a so ti bolj všeč taobrite al takosmate?

Mi je pa ena izmed njih speljala osebnega kuharja ja, to se bomo pa v kratkem zmenili za odškodnino, bentibogababjga!
bo pa dans ena ajdove žgance kuhala, MMMmmmmmm, al bua tu dooobruu!!! ;-))))

Pa prijetna vedno znova in vedno znova “spontana spoznavanja”, šs babji!:
https://micna.slovenskenovice.si/zate/vesna-godina-partnerstvo-je-bivanje-v-nelagodju-na-dolgi-rok

mi res ni jasno, kako lahko taki zagovorniki resnice limate gor članke, kjer ženska prodaja svojo lažno zgodbo in iz tega dela cele teorije.
A res nobena ženska ne more priznati, da jih je pustil mož? In obratno?

pa ne samo v bloku, povsod, sem delala kot študentka v eni večji firmi, moški se dobesedno slinijo okrog takih, če še pa dobro zgledaš, jaz sem bila tudi samska, pa itak ti že preseda toliko, da ne veš, a bi ostal ali šel.
Pa samo toliko, poročeni absolutno bolj osvajajo kot samski, poročeni vedo, da imajo zaledje, se pravi ženo, oni bi avanturo, mislijo, če imajo ženo, da se punca ne bo preveč navezala nanj..Pa sploh nimajo zadržkov, mene bi bilo strah, sej pa sodelavci vidijo kako in kaj.
V glavnem tisti čas, pridet nekam delat kot študentka, danes ne vem, kako je s tem, je skoraj tako, kot bi vrgel zajca v levjo kletko. Pa še bolj moški team je bil, ni da ni osvajanja..
Pa daleč od tega, da bi jaz kaj izzivala, se izzivalno oblačila itd.

Neotesani slinaci se slinijo. Grdo ga poglej tako podcenjevalno kot da je navaden kup dreka, da bo takoj vedel, da ga imaš za prah na čevlju, ne bo te več gledal, niti ogovarjal, bodi prepričana.
Mene noben ne glede, se manj me ogovori. Ne bit Nice Girl ampak obratno. Boš imela mir.
Sploh mu ne daj možnosti, da te lepo gleda. :))vse po vrsti glej grdo in zaničevalno kot, da so ti miljon evrov dolžni.

Predstavljaj si osvajanje v stolpnici…še več pohotnih tipov.

Noben normalen poročen moški ne bo osvajal samske ali pa vsako samsko sosedo iz bloka.
Poročen moški se za avanture srečuje s prav tako poročeno žensko in to iz okolja, kjer jo ne srečuje ob vsakdanjih opravkih. Tako je najbolj varno za oba in če noče imeti kdo težav. Ko senostavno prenehaš, te osebe ne videvaš več.

Samske ženske iz bloka, so največkrat tarča sosed opravljivk, ko vse vedo o vsakem in gledajo, kdo hodi k njej domov na obisk, s kom se dobiva, skratka spremljajo njeno življenje, sam zato ker je samska, jo opravljajo za hrbtom in se ji posmehujejo.
Vsi ti pogledi moških, za katere misliš, da se ti slinijo in goltajo z očmi, se ti v resnici posmehujejo, ker vedo za te govorice in opravljanja o tebi :))))

Meni ke zanimivo da takoj takšne pomislijo na spolnost on avanturo.

jaz ti verjamem kaksni so poroceni moski vem iz izkusenj sem delal v tujini precej dalec od doma v rusiji kjer je znano da je tam precej zensk na voljo in nisem mogel verjet da so poroceni moski tam cisto ponoreli kot da zensko prvic vidijo za razliko od samskih ki smo bili dokaj normalni

Ne, vezani dajo mir, tečni so samski, kjub temu da se nisem odzivala ali izzivalno oblačila.
Me spravlja v stisko, ne maram tega spolnega sevanja, ker sem bila enkrat skoraj posiljena.
S kolegom sva znala občasno zunaj zaglumit par, če je bil kdo preveč nadležen, me je objel ali pa poljubil na lice. Ko sva ugotovila, da stvar dokaj dobro funkcionira, mi je začel redno fejkat tipa. Se počutim bolj varna, čeprav vem da to ni rešitev na daljši rok.

Vidim, da je veliko komentarjev neresnih.
Res je treba ta flirt in osvajanje vzeti kot del življenja, ampak nekateri so s pripombami tako vulgarni in vsiljivi! Kaka žrtev spolnega nasilja in kaka bolj občutljiva oseba pa to težko prenaša, biti ves čas na udaru. V širokih puloverjih se tudi ne da ves čas hoditi po svetu.

Dajte kak bolj konkreten predlog, kako se tega znebiti – jaz sem poskušala z grdim gledanjem, ignoriranjem, direktnim kenslom… enim se pač ne da dopovedati.

Take so babe. Sosed jim reče dober dan, one si pa že osvajanje domišljajo.

Itak sto primitivnih odgovorov, da si zmisljujes in da jih sama vabis.. ker res vsaka samska ženska zivi za to, da se okrog nje slini en kup poročenih in nezadovoljnih tipov, ki živijo za to, da nekam vržejo oko in potem zraven žene sanjarijo o skoku cez plot. Tudi jaz sem samska najbrz zato, ker verjamem, da obstaja nekaj več. In te razumem, da ti tako osvajanje prav nič ne paše, ampak ti sprozi samo se kup vprašanj o odnosih. Razumem, da ti je nelagodno in da ti ni prijetno, ko si te tip ogleda od glave do pet, žena pa zraven. Razumem, da se ti to zdi stvar spoštovanja in da ne pristaneš na tisto staro finto o lovcih in nagonu. Kaj naj ti rečem? Mogoče bos na koncu razočarana in bos ugotovila, da so res samo lovci, ki se ne zmorejo obvladati. Mogoče boš našla nekoga drugačnega, obstajajo. V nobenem primeru pa ti ni treba pristati na vedenje, ki ti ne ustreza. Lahko si prijazna in vljudna, kot to narekujejo dobri sosedski odnosi in hkrati pokažeš, da te vse skupaj prav nič ne zanima, da ti je celo odveč.. mogoče boš potem visoka, ampak vsak zase bo že vedel, da mu ni uspelo in da mu tudi ne bo.

Jaa.. niso nepotedseni ampak oni lahlo ker nimajo zadrzkov….

Sedi 5 😉

mislim da si tako nepotešena da si jih tako želis da vidis da te gledajo in pecajo pa te mogoce sploh ne opazijo!

Zakaj tega ne bi spremenila v biznis?

Odgovor na objavo uporabnika
vaše izkušnje, 29.09.2020 ob 11:15

Ima katera samska v bloku enake izkušnje? Pa me pecajo poročeni, tisti s tremi froci, jim videvam žene, skupaj hodijo mimo mene na hodniku, pa mi vseeno namigujejo, izvajajo globoke poglede, me gledajo v telo, ogovarjajo na samem. WTF?! A če ne živiš s partnerjem/si sam doma, pomeni, da si nepotešen? Da ne moreš izven doma imeti nekje avantur? Prav čudno sem se začela počutit.

 

hočejo bit EN izmed mnogih.

nisi dojela?

New Report

Close