Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški iz bloka me osvajajo, ker sem samska

Moški iz bloka me osvajajo, ker sem samska

Odgovor na objavo uporabnika
v bloku, 29.09.2020 ob 11:54

Mene en, ko sreča, kar obstane :))) Hodim dol po stopnicah in če je spodaj, se kar ustavi in me gleda, vse dokler ne grem mem. Hahaha

tebi je to smesno, jaz bi se zamislila, kaj narediti, če bi prestopil mejo. Meni je to shrljivo, ne smešno. Kar je preveč, je preveč.

 

Ma ja ce nebi izivala nebi te noben pogledal niti obrajtal. Ce pa mas rada izvanje pol pa moras tudi sprejeti take pohotne poglede in komentarje. Nemores nobenemu prepovedati da te gleda. Pri vecini parov je dovoljenjo jesti z ocmi dotikat pa ne… jaz mislim da je v tvojem primeru obojestransko in da isces izgovor za svoje pocutje….

lp Gugu

a ni hecno,kako se samske takoj tko počutite kod da vas vsi vidijo kako ste kao nepotešene?Mene ki sem samski nobena samska ne ogovori niti ne pogleda?

Odgovor na objavo uporabnika
vaše izkušnje, 29.09.2020 ob 11:15

Ima katera samska v bloku enake izkušnje? Pa me pecajo poročeni, tisti s tremi froci, jim videvam žene, skupaj hodijo mimo mene na hodniku, pa mi vseeno namigujejo, izvajajo globoke poglede, me gledajo v telo, ogovarjajo na samem. WTF?! A če ne živiš s partnerjem/si sam doma, pomeni, da si nepotešen? Da ne moreš izven doma imeti nekje avantur? Prav čudno sem se začela počutit.

 

Men se je en star poročen ponudil za sponzorja, ker je mislil, da sem noseca (!) brez moza. En drug kirurg upokojenc, porocen seveda je namigoval na medsebojno pomoc (masaza, finance) pa take. Res marsikaj moramo zenske prenest. Ocitno imamo res razlicne nagone. Zame so moski pol ljudje.

joj mislim…ja dobro zgledas se bo vsak normalen moski malo ozrl za tabo…..ti pa ves da ti tud to vcasih odgovarja ce on dobro zgleda,…ce pa je en revse te pa moti…a ne…tko to je

dodi zaboravi, dajem ti pesme carobne…

 

Niso vsi taksni, eni to pocnejo, ker lahko, ker zene ne vedo za njihov *hobi*. Drugace pa je dosti sluzavcev, ki mislijo, da lahko recejo zenskam vse… ogabno se tudi meni zdi taksno obnasanje…

Tudi jaz sem samska prav zaradi tako razmisljajocih moskih…Sem pa opazila, da dosti zena od takih tipov je mnenja*ker si samska*, da bos jim ukradla moza. Kot je ze ena pisala prej v postu, da potem imas 2 psihota na vratu 🫣

Sem dozivela tudi to napadanje: zakaj si samska, ne potrebujes bit, si se  mlada, kako zdrzis…jaz raje delam veliko in nimam casa za take neumnosti…od zensk in moskih. Raje vlagam denar v hiso kot v moskega!!!! 😉🥰

Odgovor na objavo uporabnika
mSmB, 26.10.2021 ob 23:23

tebi je to smesno, jaz bi se zamislila, kaj narediti, če bi prestopil mejo. Meni je to shrljivo, ne smešno. Kar je preveč, je preveč.

 

BUTALCI ne dobijo žensk, ker jih nobena noče.

Mogoče pa

Odgovor na objavo uporabnika
Łukasz Pedalski, 29.09.2020 ob 15:10

Seveda te gleda v telo, če si pa tako debela, kam drugam naj gleda, nazaj? Ko hodiš, moraš naprej gledat, če si mu ti v napoto, ni njegov problem.

ti njih gledas in pol logicno da oni tebe nazaj

Zakaj zmerjate druge ljudi in uživate v tem, če bi bil nekdo grd. Verjetno je lepa ženska, da si jo ogleduje.

Da da…pecajo te…ti pa kot nedolžno bitje samo opazuješ kaj se dogaja. Devica,ki se mi smili.

Desci ste itak ene navadbe kur…be…

Ste pa ja debili vsi… Vsak ma svoje fantazije itd. Js gledam za vsako, ki je mojega okusa in to za partnerko ni varanje. Zagrenjeni starci ste na tem forumo sami slinasti… Js fukam vsak dan vcasih tut veckrat na dan pa se vedno gledam, mam pač rad ženske… Tist k je napiso da je ne poliže vsaki jebiga nismo vsi isti js sm polizal do zdaj čist vsako. Vcasih gledam tut ko mi ženska ni všeč ampak je na nje nekaj moraš preučit.. Mojo punco tut gledajo vsi od starih do mladih pa se jim skup smejiva, vcasih tut pride kir mačo na katerega bi se moja kr prilepla pa vem da se nebo, ker sma 24/7 skupaj tudi v službo hodiva skupaj, in mi sama pove kdo ji je sexy in všeč… Nevem no pač zgleda ste tu sami slinavci 100let stari na forumo.  Odprite malo oči. Nikoli nisem prevaral nobene, sam pa sem bil prevaran iz strani nežnejšega spola. Tako da ne sodite, kr tk po napisanim če niste bli priča..

New Report

Close