Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški nad 40 niso več privlačni

Moški nad 40 niso več privlačni


Lej. vsak ima pravico glede na svoje kriterije bit “izbirčen” ob predpostavki da zase lepo skrbi ( zdravje, izgled).
[/quote]
Vsi lahko imate kriterije kakrsne zelite, pa ce skrbite zase ali ne, ali kaj ze. In ne le to. Celo v BS, da je mosko telo kljucni atribut njegove privlacnosti, lahko verjamete. Skratka, bedaki lahko se naprej verjemete v bedarije, lol.


Zakaj sploh gledaš za drugimi moškimi? .. a ratuješ vaška rado.dajka ☺


Zakaj ti druge gledaš? Poročena si. Glej moža.
Si ga naveličana in bi drugega, ne?😂


Vsi lahko imate kriterije kakrsne zelite, pa ce skrbite zase ali ne, ali kaj ze. In ne le to. Celo v BS, da je mosko telo kljucni atribut njegove privlacnosti, lahko verjamete. Skratka, bedaki lahko se naprej verjemete v bedarije, lol.
[/quote]

Zlata ribica iz bazena kitajske restavracije te pozdravlja…..

pri 50+ sem kresal 30 let mlajšo ☺
pri 60 sem imel sponzorušo staro 30 let ☺

nekaj je v denarju .. vsaj 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa v karakteju ☺ — če bejbe “čutijo” dober odnos in fu.k, jim leta niso važna ☺ … denar, status, karizma, uspešnost, … pa pomaga pri odločitvi ☺

Ta tema je za crknit smešna. Ženske si enostavno nočete priznat, da se starate popolnoma drugače kot moški. Vaš rok trajanja je zelo omejen, moški se staramo kot vino. Pika. Prej, kot se s tem sprijaznite, manj boste zafrustrirane.

Jaz se pa s trolom kar strinjam. Res smo neprivlačni. Ampak ni problem v tem; problem je, ker neprivlačnežem reklame pridejo do živega, da se ne smejo starat, ampak ohranjat mladost in kozle izigravat do smrti. Padejo na finto in hlapčujejo prasicam. Meni dol visi. Bab že dolgo ne osvajam več, prerasel sem to puberteto. Bivšim ne odpišem, ko me prosijo, če bi se kdaj kje videli. Otroci so me razočarali, ko mi je bilo do njih; zdaj so tudi oni odrasli in me ne zanimajo več. Saj so polni sranja, da staršem ne smeš nič zamerit, ampak kot suverena oseba sam upravljaš s svojo usodo, pa naj zdaj s to svojo filozofijo še živijo sami. Nimajo mi kaj očiat. Kolikor smo neprivlačni, naj vas enako tudi naše premoženje odbija in naš denar smrdi.

Andromeda Princess je brezčasna princesa večnosti…

drug drugega programiramo

Jaz bom 40, zgledam manj. Moj bo 55, zgleda več kot 55. Sivi lasje, cel zaraščen in zgleda velik starejši, meni je privlačen ful.

Baba je pri štiridesetih videt kot dec pri petinpetdesetih. Če ti izgledaš malo mlajša, pa on nekaj let starejši … Deset let biološke razlike je kar zdrava vrzel. Zdrava – kmečka. Tradicionalna.


Tako se zivi!
Na se mnoga leta!

Res je, da smo ženske pri 40 letih odcvetele. Kar pojdite si izmerit Anti-mullerjev hormov, pa LH hormon in prolaktin, če ne verjamete, pa lahko vidiš, da nismo več plodne, da maternica ni več tako prožna. Pa tudi če smo vsaj plodne, pa je koža okrog ustnih kotičkov in oči precej začela viseti in naše gube so postale globlje, čist nobena krema tu ne pomaga, ampak samo še botox! Kolkor dolgo pač pomaga..

Samski moški, sploh če so kakšen višji sloj, ne pa delavski razred, so pa pri 40 precej zaželjeni, s stran 30 letnih žensk seveda, so seveda dobrodošli, ker se počasneje starajo, ampak le v primeru, če so alkoholni abstinenti. Tako da tu pa se ne strinjam z avtorjem. Danes so ženske bolj kritične in strožje, kajenje še ni tak problem. čeprav moškemu življenje skrajša za povprečno 10 let. Alkohol pa je ful danes problem, magari se ga moški nacejajo “samo” za vikend, ker niti danes niti to ni več sprejemljivo. Sprejemljivo je športanje za hobi ipd. Alkoholizem je v porastu tdi pri ženskah. Vsaka bi imela zdravega in športnika, ne pa pivca pirov, pa če naj ima ne vem kaj, dve hiši.

Bila poročena z enim takim. ga je v 5ihletih alkoholno popivanje po službenih dolžnostih vizuelno popolnoma uničilo, spremenilo, kot tudi mentalno. Se je zaciklal, popolnoma.

Ti imaš o sebi zelo negativno mnenje in tega ne podtikaj vsem ženskam.
Sploh ni čudno, da imaš povešene kotičke ust.

Benti, se pravi, da če bi pil, bi šel lahko že skoraj v penzijo….. pizdamimatrna abstinentovska…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Benti, se pravi, da če bi pil, bi šel lahko že skoraj v penzijo….. pizdamimatrna abstinentovska…
[/quote]

Nak. Samo zgledal bi kot penzionist.

Benti, se pravi, da če bi pil, bi šel lahko že skoraj v penzijo….. pizdamimatrna abstinentovska…
[/quote]

sej, ti se ne moreš postarat, ker se stalno špricaš z wd40.., ni problem v abstineci…, če te bi ta pametna mladenka dobila v roke, bi slišala samo svoje škripanje, hehe..

Nismo, pa kaj. Ko da ste stare babe po 30 privlačne.

sej, ti se ne moreš postarat, ker se stalno špricaš z wd40.., ni problem v abstineci…, če te bi ta pametna mladenka dobila v roke, bi slišala samo svoje škripanje, hehe..
[/quote]
Se mi ni treba špricat, ker sem wd;-)) zato sem tudi več na tleh, kot v rokah.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kakšna neumna tema.
Čas teče za vse. Mladi so seveda bolj privlačni od starejših, to je naravno in logično. Razmnoževali naj bi se pač mladi in zdravi. Tudi Casanova se je nekoč postaral, pa Jagger je tud samo še karikatura sebe, tako kot Brigite Bardot, pa še kakšna. Ni razlik, čas še kamen zdrobi, kaj ne bo človeka…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Kot da je to, da je tip (tebi) presuh ali predebel kljucen faktor pri tem zakaj je nek moski privlacen, lol. Kako ljudje sploh ne znate vec razmisljati s svojo glavo.
[/quote]
Jap lepota je ključni faktor samo pri ženski, tip je lahko nikakav za pogledat in je vseeno privlacen kajne.?
Zbudi se, tako kot imate moški radi lepe ženske tud ženske nismo imune na moško lepoto
Mal manj se tolazi s stereotipi in pejd dejansko v žensko druzbo, pa boš videl kaj in kako je v resnici


Zakaj ti druge gledaš? Poročena si. Glej moža.
Si ga naveličana in bi drugega, ne?😂
[/quote]
Sej nimam kaj videt, zato pa raj ženske gledam, saj kej lepega vidim
Kot primer vcer v drogeriji pred mano na blagajni res lepa (vsaj za moje pojme) ženska, čez 40 let po moji oceni, vitka, negovana z okusom oblečena, lepi lasje, pred njo en debeli, ves zabuhel in rdeč v faco, pogledam za mano pa stoji mrsavo dehidrirano stvorenje od moskega. Ja kaj naj gledam drugega kot lepo žensko.? , nimam kej… Vsak rad lepe ljudi in stvari gleda


Zakaj ti druge gledaš? Poročena si. Glej moža.
Si ga naveličana in bi drugega, ne?😂
[/quote]
Sej nimam kaj videt, zato pa raj ženske gledam, saj kej lepega vidim
Kot primer vcer v drogeriji pred mano na blagajni res lepa (vsaj za moje pojme) ženska, čez 40 let po moji oceni, vitka, negovana z okusom oblečena, lepi lasje, pred njo en debeli, ves zabuhel in rdeč v faco, pogledam za mano pa stoji mrsavo dehidrirano stvorenje od moskega. Ja kaj naj gledam drugega kot lepo žensko.? , nimam kej… Vsak rad lepe ljudi in stvari gleda

lepa baba in 40 let, to ne gre skupaj. Pozabila si povedati, da se babe že po 30 malate po faci, da vas sploh kdo pogleda.

Nak. Samo zgledal bi kot penzionist.
[/quote]
To itak že cel cajt tko zgledam. Cajtnge, špegle, pa fajfa, ni da ni.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close