Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški pa že ne lulajo v sede

Moški pa že ne lulajo v sede

Hahaha ali ti je bilo že dovoljeno vstati ali še sediš na školjki.

Odgovor na objavo uporabnika
Trening, 06.03.2023 ob 21:45

Hahaha ali ti je bilo že dovoljeno vstati ali še sediš na školjki.

Si že zamenjal poscane hlače?  A si še kar v njih? Si že nove poscal?😂

Revež, ki je dec samo ko stoje ščije in svinja naokoli. Pa hodi po svetu poscan.

Na mestu voljno.

Isto pri nas.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 06.03.2023 ob 19:15

Izvlecek teme- hudicevke so porocene z pusiji..

Kure pa so same ali pa s svinjami?🥴

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🛸👽🛸🐄🛸👽🛸, 06.03.2023 ob 20:56

ZARTROSE ne bi mogla biti z moškim, ki lula sede.

Po pravici povedano tudi jaz be bi mogel biti z moškim, ki ščije sede.

Ne, nisem tega rekla, ne bi to odlocalo alibi bila z njim ali ne… jaz sem mnenja, da je naravno, da moski urinira stoje.. ce se sam odloci, da bo sede, je to njegova svobodna odlocitev in je to okej.. ce pa ga v to vpelje  sunta, sili druga oseba in on popusti pa ne, ket je pusi in tak meni ne bi mogel stati ob strani. Jaz pa od svojega moskega hocem, da mi stoji ob strani. Meni, ne tam eni drugi, jebešss to… in vemo, da je vecina prisilno zacela lulat sede.. o boze se to lulanje v povezavi z moskim spolom mi je prevec pusi.. lulajo otroci in zenske, moski urinirajo, odvajajo, scijejo, gredo na malo potrebo..

No sem pa dozivela sok ko sem uletela na sekret tam pa kolega sede lulal… pac mi ni naravno za moski spol jebi ga

Odgovor na objavo uporabnika
japij, 06.03.2023 ob 22:30

Kure pa so same ali pa s svinjami?🥴

Ne vem, vprasi jih 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 06.03.2023 ob 21:50

Si že zamenjal poscane hlače?  A si še kar v njih? Si že nove poscal?😂

Revež, ki je dec samo ko stoje ščije in svinja naokoli. Pa hodi po svetu poscan.

Zanimivo.. ne moti pa vas, ko si po sranju ali kakanju bolj primerno temi, rit ne operete?? Aja pa ne zdaj s tem, da ti si jo.. ker mnogi si jo ne

jst lulčkam sede… tako mi je udobno in tako mi paše.

in ni šanse da ti stoje pobrišeš vse al pa tako kao paziš da nič ne pošpricaš… aha… še manj pa da sede lulčkanje ni naravno…

naravno je samo lulanje… ni poze da bi bila naravna… mamo genitalije tako da lahko lulčkamo sede stoje leže…

budale..

sede ščijem in boli me kurac. se nič manj možato ne počutim.

ko da bi ti jst rekel da se ti počutiš manj čisto ker ste rabljene… a tebi se jebe…

 

Civilizirani moški to naredimo tako, da ženske nimate dodatnega dela z nami. Valda počistim in pospravim za sabo.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 06.03.2023 ob 21:38

https://www.menshealth.com/health/a28623264/uv-light-urine-splashback/

Pa tako, da bo lažje.

Najbrž se poscanci bolje počutite v svojih poscanih wcjih in hlačah.

Vaše ženke pa lahko uživajo v vaših markacijah.

Ti pa moraš biti bolano v glavi, da bi še z lučjo iskalo kapljice urina.

 

Hahaha, 

zakaj ti dostikrat pišeš kot moški, če se pa vidi, da si ena zategnjena šovinistična prasica?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Matejka234, 06.03.2023 ob 15:18

Mož in dva sinova! Kopalnica neprestano smrdi po urinu. Tudi, če nese direkt v školjko še vedno okoli špricajo kapljice urina. Pomivam, brišem, razkužujem, vsak božji dan, oni pa se samo izgovarjajo eden na drugega.

Sem malo spraševala druge ženske kako imajo to urejeno in več ali manj so moški kar navajeni lulati v sede. Jaz sem bolj imela v mislih pisuar, iz katerega pa bojda še bolj smrdi kot iz ali okrog školjke.

Je res normalna praksa, da moški lula sede? Pravijo, da se fantke uči že v vrtcih sedečega lulanja.

Ko sem doma zahtevala lulanje v sede na školjki, so bili vsi trije zgroženi. Mož pravi, da on že ni pi_ka, da bo scal v sede. Mu rečem, da potem da bo pa kopalnico on pomival pa pravi, da on nič ne voha. Imam feeling, da je moja bitka v naprej izgubljena.

 

Avtorica, spet si ena od mnogih patetičnih glupih bab, ki jo ima dedec + 2 sinova za domačo služkinjo. A si prizadeta tja v kepo, da ne štekaš, da ne bo bolje, dokler boš samo TI doma pucala sekret???!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 06.03.2023 ob 23:07

Ne, nisem tega rekla, ne bi to odlocalo alibi bila z njim ali ne… jaz sem mnenja, da je naravno, da moski urinira stoje.. ce se sam odloci, da bo sede, je to njegova svobodna odlocitev in je to okej.. ce pa ga v to vpelje  sunta, sili druga oseba in on popusti pa ne, ket je pusi in tak meni ne bi mogel stati ob strani. Jaz pa od svojega moskega hocem, da mi stoji ob strani. Meni, ne tam eni drugi, jebešss to… in vemo, da je vecina prisilno zacela lulat sede.. o boze se to lulanje v povezavi z moskim spolom mi je prevec pusi.. lulajo otroci in zenske, moski urinirajo, odvajajo, scijejo, gredo na malo potrebo..

No sem pa dozivela sok ko sem uletela na sekret tam pa kolega sede lulal… pac mi ni naravno za moski spol jebi ga

Zdaj veš, slovenski moški večinoma lulajo sede so jih ženske to navadile. 🙂

Sej sicer je čedalje več zmede spolne indetitete. Saj vedno pravim, heteronormativnost ni preveč vredu.

Kaj boš naredila ko te bo moški s katerim se boš povezala(hipotetično govorim, vem da si zdaj samska) vprašal ali lahko obleče tvoje perilo, najlonke in se naliči za postelne igrice?

Tako kot ljudje ne vejo, da veliko moških lula stoje, ne vejo da je tudi veliko tega. Pomoje k temu prispeva heteronormativna fetišizacija spola v naši družbi, da nekateri hetero moški želijo tako oponašati ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 07.03.2023 ob 05:17

Ti pa moraš biti bolano v glavi, da bi še z lučjo iskalo kapljice urina.

 

Prizadeti ste vsi, ki si domišljate, da pri stoječem scanju v školjko ni vse svinjsko naokoli, vključno s scalcem. Tudi če vi tega ne vidite. Vohate pa. Vsi moški wcji  smrdijo po urinu, zato ženske sigurno ne hodijo tja z veseljem ali pa ker je kao bolj čist :-)))) Madona no, ste z lune padli? Ali ste samo zadeti od lastnega urina?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 06.03.2023 ob 23:17

Zanimivo.. ne moti pa vas, ko si po sranju ali kakanju bolj primerno temi, rit ne operete?? Aja pa ne zdaj s tem, da ti si jo.. ker mnogi si jo ne

Zanimivo, da tebe poscan dec, ki svinja naokoli ne moti? Imaš tako nizke standarde? Si sama, pa bi tudi svinje tolerirala? No ja, svoje k svojim. Glede na prebrano jih je kar nekaj že tukaj.

Odgovor na objavo uporabnika
cio, 07.03.2023 ob 07:39

Prizadeti ste vsi, ki si domišljate, da pri stoječem scanju v školjko ni vse svinjsko naokoli, vključno s scalcem. Tudi če vi tega ne vidite. Vohate pa. Vsi moški wcji  smrdijo po urinu, zato ženske sigurno ne hodijo tja z veseljem ali pa ker je kao bolj čist :-)))) Madona no, ste z lune padli? Ali ste samo zadeti od lastnega urina?

 

Si spremenilo vzdevek.

Kot prvič ženske rade grejo na moške wc-je ker pravijo, da so ženske še večje svinje. Pogosto srečam ženske na moških wcjih.

Kot drugič pa, če ti je nek tip lep in ga obožuješ, da ga imaš za partnerja, potem se ti ne gabi vonj njegovega urina. (ampak ti zategnjenka itak še partnerja ne dobiš, nisi sposobna)

 

Jaz načeloma lulam stoje. Res gre kakšna kaplja včasih mimo, ampak pobrišem za seboj.

Je pa res, da lulam sede, ko imam ful trdega in noče uplahnit, in me istočasno tišči lulat. Potem se usedem na školjko in ga z roko tiščim dol, da ne šprica urin po stropu. Je pa tudi res, da se moram potrudit z takim lulanjem, ker običajno se s trdim ne da lulat.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🛸👽🛸🐄🛸👽🛸, 07.03.2023 ob 06:37

Zdaj veš, slovenski moški večinoma lulajo sede so jih ženske to navadile. 🙂

Sej sicer je čedalje več zmede spolne indetitete. Saj vedno pravim, heteronormativnost ni preveč vredu.

Kaj boš naredila ko te bo moški s katerim se boš povezala(hipotetično govorim, vem da si zdaj samska) vprašal ali lahko obleče tvoje perilo, najlonke in se naliči za postelne igrice?

Tako kot ljudje ne vejo, da veliko moških lula stoje, ne vejo da je tudi veliko tega. Pomoje k temu prispeva heteronormativna fetišizacija spola v naši družbi, da nekateri hetero moški želijo tako oponašati ženske.

Oblika wc školjke in njen namen sta pač, da se na njej sedi, ko se opravlja potrebo. To pomeni, da bi zaradi higiene v javnih wcjih obvezno morale biti papirne obloge, ki pa jih najdeš le redko kje. obstaja sicer tudi možnost 100% dezinfekcije prostora, na kar sem naletela v Italiji. Pri pisoarju pa moški stojijo. Pri čučavcu pa čepijo. Zakaj eni iz tega delajo neke moralne dileme pa ne vem.

Odgovor na objavo uporabnika
cio, 07.03.2023 ob 07:41

Zanimivo, da tebe poscan dec, ki svinja naokoli ne moti? Imaš tako nizke standarde? Si sama, pa bi tudi svinje tolerirala? No ja, svoje k svojim. Glede na prebrano jih je kar nekaj že tukaj.

mene moti da so folk ne umiva rok.

Tebe pa ocitno umazane roke in pisrana rit ne pa dlakocepis zaradi morebitnih kapljic urina? In ko si ti mednozje objrijes se ne polulas po stegencih ker je curek razprsen? Pa se kar veliko zensk goluci dol, koliko poscank je pitem, ki za pivrhu niti riti ne operejo po kakanju pa se rok ne umijejo..

    Sicer pa v naravi se nisem videla zivalskega samca, da pocepne kot samica,ampak nogo dvigne 🤷‍♀️.. no ko nas tako radi primerjate z zivami pri drugih zadevah..

In kot sem ze v prvem svojem postu v tej temi napisala- taprav dec pobrise za sabo ne pa pusti babi, da puca za njim niti ne podleze zmajevki, ki ga navaja sede lulat!! Ni cudno da gre vse v maloro, same zmajevke in pusiji!!

da ne bo tako monotoma tema od eno in istih komentarjev (kinder surprise) se bom še jaz pridružila s svojim komentarjem. Sede lulajo samo pič.e. 

Glede na to, da sem zelo jasnocutna in intuitivna se z omenjenim tipom niti ne bi na tak nacin povezala… ce pa ze govoris hipoteticno bi znalo da bi se zacelasmejat rekla kaj v smislu kje pa on pri meni vidi licila(se ne sminkam) in najlonke (jih ne maram) ter moje perilo bi mu bilo premajhno in zadevo zakljucila, ker ocitno ne bi bila na istih frekvencah z podobnimi pogledi na spolnost, lajf….

a tisti predpražniki pred školjko so pa kul?

fartrose…

ti pojma nimaš. mene noben ni prisilil da ščijem sede… tko mi je udobno in tako mi paše…

kake neumnosti pišeš… ko da bi rekla da moški ni moški če glasno ne riga in ne prdi…

budala.

moram stoje stat da bi bil moški… a zalepit ti tudi treba kakšno da je muško…

New Report

Close