Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški pa že ne lulajo v sede

Moški pa že ne lulajo v sede

Odgovor na objavo uporabnika
Nova658, 08.03.2023 ob 17:58

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 06.03.2023 ob 18:16

Odgovor na objavo uporabnika
pozna si, 06.03.2023 ob 17:58

Malo si pozna s tem.

Tudi jaz sem brisala in brisala do prvega sina, ki se je ucil lulat brez plenic in takrat je moz po nekaj opombah in prosnjah dobil ultimat, da ali lula sede ali vsakic pobrise vse za sabo. Ni zdrzal 2 dni brisanja. Moz in vsi trije sinovi lulajo sede.

Drugace je sedeci polazaj uriniranja za moske priporocljiv zaradi prostate in mehurja.

 

najraje pa prebiram kaj je priporoča za prostato tisti del človeštva, ki je nima.


@wd40a
(ce slucajno ne bo citata):

a res? a je tako, ko o splavu debatirajo tisti, ki ne morejo zanosit? pa o menstrualnih bolecinah tisti, ki jih nimajo? pa o diskriminaciji tisti, ki je niso delezni?

drugace je to priporocilo zdravnikov urologov. razlicnih spolov. ampak spol tukaj najbrz ne igra vloge. ali pac?

Smrad urina mu je zameglil razum. Se zgodi poscancem…

Pa še ti lulaj v stoje. Saj na poscano desko se pač ne boš vsedla

Moji ne, pa mi je žal, da jih nisem navadila, saj bi to počeli itak samo doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Lunogled739, 09.03.2023 ob 17:28

Pa še ti lulaj v stoje. Saj na poscano desko se pač ne boš vsedla

Saj ni samo deska poscana. Je vse naokoli v radiju ca. enega metra, vi trdoglavi poscanci. Tudi sebe poščijete.

Obvezno si naredi punčke,  pa se kastriraj ju da bosta imela kaj od tega in se počutila kot punčki.

Babnce so čisto ponorele. Potem pa jamrajo da jih dec ne more zadovoljiti, ko ga pa je ona skastrirala.

Svojo butasto butaro bi postavila spodaj da bi še tebe malo poscal. Še ne veš da če urinirajo po tebi rataš pametnejši tako da, tebi to zelo priporočam.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 07.03.2024 ob 07:24

Babnce so čisto ponorele. Potem pa jamrajo da jih dec ne more zadovoljiti, ko ga pa je ona skastrirala.

Če je vsa moškost odvisna od tega, da stoje ščije, potem ti tudi bog ne more več pomagat 🤣

Pa si ne bi tisti s krhko moškostjo omislili pisoarja doma? A ne gre? Jim žene je pustijo? 😂

Imas res čudnega moza…posebno zato, ker ga ocitno poscani skreti ne motijo.

pri nas imamo pisoar in se ga bolj redko uporablja…ko pa lulam se pa vsakic vsedem…ugotovil sem, da mi je lazje v sede lulat, kot pa vsakic za seboj wc in okolico cistit

New Report

Close