Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški pa že ne lulajo v sede

Moški pa že ne lulajo v sede

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 07.03.2023 ob 11:07

fartrose…

ti pojma nimaš. mene noben ni prisilil da ščijem sede… tko mi je udobno in tako mi paše…

kake neumnosti pišeš… ko da bi rekla da moški ni moški če glasno ne riga in ne prdi…

budala.

moram stoje stat da bi bil moški… a zalepit ti tudi treba kakšno da je muško…

eh je pač tipična bosanka, nima pojma, čemu so wc školjke namenjene. Ona je srečna, če njen ne stoji na školjki.

fartrose… pravi moški tudi ne vzame rabljene… a ase strinjaš s tem’

pravi moški ne ščijejo sede, če pa kaj pošpricajo, obvezno popucajo. Z dezinfekcijskimi robčki,ki so ob wc-ju.

Tisti,ki ščijejo sede,so kastrirane pički..ce ,ne pa moški.

Babe fuknjene,ki jih silite v to. In,desci še bolj fuknjeni,ki to ubogajo.

Ma ti moski nisi, lej kako primitivno v uzaljenosti nazivas postenega cloveka, ki pise stalno pod svojim nikom, s tem oznacujes zgolj sebe kak si 🤷‍♀️ ma daj si duska, ce te to osrecuje.

Jaz pisem, da je moskemu naravno, da urinira stoje  in da ce ga je zenska, matka ali zena naucila, da lula sede da je pac pusi.. kdor pa ne pocisti za sabo pa pac pacek.. ampak te imas pri obeh spolih.. predvsem so packi tisti, ki rok ne umijejo! Ampak vazno da kapljica urina ne pristane na ploscicah.. pac leporecnisko vedenje, vonabi lepo na ven a v resnici grdo na not 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
meduza443, 07.03.2023 ob 11:21

pravi moški ne ščijejo sede, če pa kaj pošpricajo, obvezno popucajo. Z dezinfekcijskimi robčki,ki so ob wc-ju.

Tisti,ki ščijejo sede,so kastrirane pički..ce ,ne pa moški.

Babe fuknjene,ki jih silite v to. In,desci še bolj fuknjeni,ki to ubogajo.

a se tebi zdi da mene lahko kdo v kaj prisili?? no lahko proba ampak bom iz inata kontra naredil.

glej… ti jst povem da ne moreš vse spucat… ni šanse.. ti gre po oblačilih. vsaj mikrokapljica.

in še to mi povej.. kako se umiješ če stoje ščiješ??? pač kako ga pospraviš da nimaš urina po spodnjem perilu? ti tudi to povem? v roko ga moraš vzet in met roko v hlačah… misliš da to počnejo? al se čisto svlečejo preden gredo stoje scat? kako pa odzuni? al se sploh ne umijejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 11:22

Ma ti moski nisi, lej kako primitivno v uzaljenosti nazivas postenega cloveka, ki pise stalno pod svojim nikom, s tem oznacujes zgolj sebe kak si 🤷‍♀️ ma daj si duska, ce te to osrecuje.

Jaz pisem, da je moskemu naravno, da urinira stoje  in da ce ga je zenska, matka ali zena naucila, da lula sede da je pac pusi.. kdor pa ne pocisti za sabo pa pac pacek.. ampak te imas pri obeh spolih.. predvsem so packi tisti, ki rok ne umijejo! Ampak vazno da kapljica urina ne pristane na ploscicah.. pac leporecnisko vedenje, vonabi lepo na ven a v resnici grdo na not 🤷‍♀️

seveda kadar moški ščije na Jahorini za bukvo, je naravno, da bo scal stoje. Če pa ščijo v školjko s sedalom, bo pa scal sede. Ravno tako bo na Jahorini za bukva sral čepe, na školjki pa sede. Kaj hudiča ima narava opraviti s tipom wc ja?

ženska… uriniranje samo je naravno. in to ni pogojeno z pozo da lahko rečeš ni naravno…

naravno odvajanje urina je da samo pritisneš ne pa da si obrnjen na sever, pod naklonom, tolk in tolk pritiska, v tej in tej pozi…

zame, če pomislim… edino za kakteter bi lahko rekel da je nenaravno… ostalo je samo odvajanje urina…

No vazno da maste ploscice non stop ciste, ceprav nimate, ker ko vodo potegnete, tud sprica ven, marsikdo sploh pokrova ne daje cez, in wc ob umivalniku kjer maste zobne cetke, pac posprica tudi te zobne cetke in potem z njimi perete zobe.. in to z rokami ki jih cca 70 posto folka sploh ne umiva..😂

Odgovor na objavo uporabnika
fertrose, 07.03.2023 ob 11:27

seveda kadar moški ščije na Jahorini za bukvo, je naravno, da bo scal stoje. Če pa ščijo v školjko s sedalom, bo pa scal sede. Ravno tako bo na Jahorini za bukva sral čepe, na školjki pa sede. Kaj hudiča ima narava opraviti s tipom wc ja?

A kje v naravi vidis samca da lula sede? No vidis, tako radi ljudi primerjate z zivalmi, ki se gonijo naokol in je to lao naravno tud za moske.. tko je pac naravno tud scanje stoje..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 11:36

A kje v naravi vidis samca da lula sede? No vidis, tako radi ljudi primerjate z zivalmi, ki se gonijo naokol in je to lao naravno tud za moske.. tko je pac naravno tud scanje stoje..

ej a mi verjameš da nisem nikoli prebral bolj seksističnega vidika….

a maš pri opravilih za moškega in žensko tudi tak pogled?

 

primerjaš z živalmi na področjih kjer imajo večji in boljši standard ne pa kjer imajo nižjega… kaj predlagaš da še mi dvignemo nogo?

a misliš da živali nebi na školjki opravljale potrebe če bi lahko?

učasih maš kakšno zanemarjeno kravo ki je cela v blatu.. misliš da njej to paše?

V naravi tudi ne vidiš živali, ki bi si umivale roke oz. tace. Torej kaj se razburjaš. Imš pač poscano vse v kopalnici, pa poscanega desca 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 07.03.2023 ob 11:40

ej a mi verjameš da nisem nikoli prebral bolj seksističnega vidika….

a maš pri opravilih za moškega in žensko tudi tak pogled?

 

primerjaš z živalmi na področjih kjer imajo večji in boljši standard ne pa kjer imajo nižjega… kaj predlagaš da še mi dvignemo nogo?

a misliš da živali nebi na školjki opravljale potrebe če bi lahko?

učasih maš kakšno zanemarjeno kravo ki je cela v blatu.. misliš da njej to paše?

vi primerjate ljudi z zivalmi, pa jih dajte se tu ane, zgolj vaso politiko uporabljam na vas. Kaj zdaj dvolicite, neki bi iz zivalskega sveta drugo pa ne ?!

Aja, civavca, nerabljena je zgolj za nerabljenega tko da đabe omalovazujes v to smer, kazes le svojo primitivnost pa ceprav lulas sede. 👍

Js scijem okrog skolke ker sem Alfa samec 😂.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 11:51

vi primerjate ljudi z zivalmi, pa jih dajte se tu ane, zgolj vaso politiko uporabljam na vas. Kaj zdaj dvolicite, neki bi iz zivalskega sveta drugo pa ne ?!

Aja, civavca, nerabljena je zgolj za nerabljenega tko da đabe omalovazujes v to smer, kazes le svojo primitivnost pa ceprav lulas sede. 👍

glede parjenja in načrtovanja naraščaja… kaj vse gledaš in planiraš preden si nabaviš psa… to pri njih je vse bolj človeško, dostojno itd.. opravljajo potrebo pa po živalsko seveda…

ti nič ne uporabljaš politiko ker to sploh tu ni politika… ti mešaš žabe in babe… ne kontaš ti to najbolje kako vidim.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10998, 07.03.2023 ob 11:43

V naravi tudi ne vidiš živali, ki bi si umivale roke oz. tace. Torej kaj se razburjaš. Imš pač poscano vse v kopalnici, pa poscanega desca 🙂

SEveda, ampak zivali jedo zgobcem ne z tacami niti si ne pripravljajo hrano z poscanimi in posranimi rokami.. zalostno pa, ko vidis ljudi da jih bolj matrajo ploscice, kot pa s kakimi rokami bodo vase nesli hrano in jo predhodno pripravljali..moti vas kapljica urina na stegnu, ki ga bo itak zvecer stusiral in hlace dal v pranje.. ne moti pa vas koscekdreka iza nohta in cvje jajcece ki gre v vase telo in tam raste ko vas je.. no, so pac razlicni 😁

Jaz izvedem golden shower, ima ta fetish. Vsaj enkrat tedensko. V bani. Baba uživa. Jaz tut. Pol se pa stusira, pride ven in jo se pofukam v usta, pičko, rit in spricnem na faco.

Najim program vsako soboto. Otroci spijo.

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 07.03.2023 ob 11:55

glede parjenja in načrtovanja naraščaja… kaj vse gledaš in planiraš preden si nabaviš psa… to pri njih je vse bolj človeško, dostojno itd.. opravljajo potrebo pa po živalsko seveda…

ti nič ne uporabljaš politiko ker to sploh tu ni politika… ti mešaš žabe in babe… ne kontaš ti to najbolje kako vidim.

o ne, ravno vaso politiko uporabljam pri vas.. ce ne kontas tvoja stvar 🤷‍♀️

Pes pa je naucen obnasanja, ker ga clovek nauci.. sam po sebi bi se vedel zgoj pasje..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 11:56

SEveda, ampak zivali jedo zgobcem ne z tacami niti si ne pripravljajo hrano z poscanimi in posranimi rokami.. zalostno pa, ko vidis ljudi da jih bolj matrajo ploscice, kot pa s kakimi rokami bodo vase nesli hrano in jo predhodno pripravljali..moti vas kapljica urina na stegnu, ki ga bo itak zvecer stusiral in hlace dal v pranje.. ne moti pa vas koscekdreka iza nohta in cvje jajcece ki gre v vase telo in tam raste ko vas je.. no, so pac razlicni 😁

pa a ti veš da ti sploh ne smeš prisustvovat v molitvi če maš pikico urina. morš to sprat. to ti pove da ni tako nedolžno… in zame če maš urin na sebi pomeni da si poscan…

glej ne brani svoje vidike ker sam globlje toneš.

vidiš pred Boga ne smeš stopit poscan. moraš bit čist. hoče da si čist… navsezadnje to je dobro za človeka in jst mislim da tako treba…

vidiš pred tebe pa lahko stopi poscan…

vidiš ti maš tegobe zaradi tega… sej veš un ajet v suri žene… če čutiš tegobo v srcu zaradi nečesa kar je Bog odredil…

a piše i kakvi su ovi koji nevjeruju… od nemarni pa nadlje…

pa kaj se ti sploh oglašaš, očitno še nisi videla stanovanja z angleškim wc jem, se pravi školjko, ki je namenjena sedenju. seveda je normalno, da medvedje, lisice in domorodci na Jahorini za bukvo ščijejo stoje.

Civilizacija pa pomeni nekaj čisto drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 07.03.2023 ob 12:00

pa a ti veš da ti sploh ne smeš prisustvovat v molitvi če maš pikico urina. morš to sprat. to ti pove da ni tako nedolžno… in zame če maš urin na sebi pomeni da si poscan…

glej ne brani svoje vidike ker sam globlje toneš.

nimam pojma, te fanaticne zadeve me res ne zanimajo.. samo vazno da se pa dopusca pedofilijo in ubijanje novorojenckov posiljenih nun.. ne njih kapljica urina zmoti hoces rect??

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 12:15

nimam pojma, te fanaticne zadeve me res ne zanimajo.. samo vazno da se pa dopusca pedofilijo in ubijanje novorojenckov posiljenih nun.. ne njih kapljica urina zmoti hoces rect??

in to ma vera s tem?

ja. se strinjam da ne reprezentajo dobro ampak to niso napake vere. to nikjer ne piše da je tako treba.

kr neki spet…

očemo skončat ovu razpravu?

Odgovor na objavo uporabnika
fertrose, 07.03.2023 ob 12:12

pa kaj se ti sploh oglašaš, očitno še nisi videla stanovanja z angleškim wc jem, se pravi školjko, ki je namenjena sedenju. seveda je normalno, da medvedje, lisice in domorodci na Jahorini za bukvo ščijejo stoje.

Civilizacija pa pomeni nekaj čisto drugega.

Koliko vas pa ima ang skoljko in cigava ideja je bila njo namontirat?

Sicer vemo kako zategnjeno leporecniski so anglezi..

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 07.03.2023 ob 12:17

in to ma vera s tem?

ja. se strinjam da ne reprezentajo dobro ampak to niso napake vere. to nikjer ne piše da je tako treba.

kr neki spet…

očemo skončat ovu razpravu?

TI si to not uvleku, s temo nima nic.. zanimivo da se bolj ceni sedelulaca kot tistega ki za sabo pocisti in si umije roke. Pac leporecniski mindset.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.03.2023 ob 12:18

Koliko vas pa ima ang skoljko in cigava ideja je bila njo namontirat?

Sicer vemo kako zategnjeno leporecniski so anglezi..

saj sem vedela, da sploh ne veš o čemu se gre.

Drži se ti svoje krompiruše in svojega šotora, civilizacijo pa pusti tistim, ki v njej živimo.

New Report

Close