Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moz je raje v gostilni kot doma

Moz je raje v gostilni kot doma

Saj veš, da te manipulira, le strah te drži nazaj. Tudi za manipulacijo je potrebno tvoje dovoljenje.

Najverjetneje izmišljena zgodbica…

 

Odgovor na objavo uporabnika
SenzaOlioDiPalma, 30.01.2023 ob 19:53

Odgovor na objavo uporabnika
MarinaT, 30.01.2023 ob 12:57

Kam ti pisem?

Lahko mi pišeš na:

[email protected]

 

Verjetno še ni pisala…ker je izmišljena zgodbica.

Jaz soseda v penziji gledam. 5min po tem, ko zena odrine v sluzbo (6.45h) se sam odpravi proti prvem bifeju.

Izmišljena zgodbica…avtorica je že poniknila :)))))

Avtorica pozanimajte se o Odvisnosti od odnosov. Vas popolnoma razumem, ker sem sama v podobni situaciji z odvisnikom od drog. To je tezka situacija v kateri se privlacijo odvisniki od alkohola in drog in odvisniki od odnosov, ki taki odnos potem stezka zapustijo, ceprav vedo, da jim skodi in vedo, da bi morali ampak ne morejo dokler ne pozdravijo sebe. Srecno

Glupača, da se ga bojiš.Saj so varne hiše in ti pomagajo.Samo najbolj pa je da se človek sam sebi smili.Tako mlada pa brez prespektive. Res glupo življenje.

Men skus stoji! Za obe imam injekcijo. Napište kontakt, pa bomo rešli vse težave. 😛😛

Lah mi se javiš na mail

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Ah joj, 01.02.2023 ob 10:24

Jaz soseda v penziji gledam. 5min po tem, ko zena odrine v sluzbo (6.45h) se sam odpravi proti prvem bifeju.

Če to ni Lampić

namest da potujes in trosis denar ga rajsi dajaj na stran in sparaj za stanovanje.  ce imas sluzbo potem imas kam. vse kr on ima je pol tvoje cetudi nista porocena

tako da spravi se k sebi nehi jamrat pa bos vidla da imas vec opcij in da je to da nimas kam samo izgovor.

Če je res kar si napisala čimprej črta vstran kaj sploh čakaš. Pri 31 letih si lahko komot še urediš življenje in najdeš pravega sopotnika.  Izogibaj se alkoholikov in čudakov .

Ni nujno, da je izmišljena zgodbica. Vprašanje pa kaj je res in kaj ni. Je pa tako kot je bilo že napisano. Tudi če obstaja rešitev kako se izvleči iz situacije najverjetneje ne bo nič naredila. Je pa to v večinoma primerov daljši proces in zahteva res dobro podporo.

    Tu v tvoji zgodbi je pa precej neznank moram reči. Kot prvo ,če tako popiva nevem v kakšni službi je potem ? Kajti vsak delodajalec se takega hitro reši. Drugo vsako leto hodita v tujino na dopust torej le poskrbi,da te vsaj nekajkrat pelje nekam. Tretjič kako si prepričana ,da mu ne stopi pri prijateljici mogoče ga mu ona zna spraviti pokonci ? Mogoče se te je naveličal v postelji vprašanje kako si v tem dejavna ? Pri 31 letih je čudno ,da ni kakega otroka sploh ,če sta že daljši čas skupaj ? In zadnje vsaka težava se da rešiti. Ni res ,da nebi mogla zapustiti tako osebo kot jo opisuješ .

Odgovor na objavo uporabnika
MarinaT, 29.01.2023 ob 22:35

Moza ze leta ni doma. Iz sluzbe gre v gostilno, je alkoholik. Pije ze od jutra. Pac sprejmem. Preoblece se 1x na teden. Ko se le slece pusti na tleh. Ne kupuje hrane, nima avta, ker je izgubil izpit. Vse kar imava skupnega, so potovanja parkart na leto v tujino. Ko ima cas in bi lahko bil doma, vse dneve prezivi s prijateljico. Sexata ne, ker se mu ne dvigne, tako da vem da nic nimata. Sem sluzkinja, kuham, perem, pospravljam, cele dneve sama doma. On pa pride pijan, ukazuje, me je podredil. Rekel mi je, ce mi ni kaj vsec, naj odidem. Samo nimam kam. Otrok nimava. Tudi prijateljev ne vec, sem cisto izolirana. Nazven pa delujeva kot normalen par. Stara sem 31. Zdaj zivim v hisi, imam vse kar zelim, potujem. A sem sama.

 

Ti sploh nimas moža, ampak prasca! 😤 Fuj🤮

Star ata je imel gostilno in sem mlad zahajal v gostilne iz navade nič drugega, nekaj časa sem pil. No zdaj nisem bil v gostilni skoraj 3 leta. Zadnjih 6 let sem bil v gostilni 14 krat. Se pravi niti 2 tedna v 6 letih. Mi je škoda denarja,pa kradejo,kot srake tudi natakar. Prvo te napijejo pol te blatijo in tako naprej. Alkohola sem spil malo več 60 dni od tega. Zdaj pa se mi zdi škoda denarja tud za alkohol, cigarete, striženje in mnogo stvari. Ne kadim,ne pijem več,če naredim čaj ali kavo doma,ker me ogromno manj stane in striženje doma, skratka sem spremenil navade in razvade.  Tako je ta zadeva. Poišči si službo in bodi samostojna. Je pa ponavadi tako, tisti ki mladi pijejo na stara leta pol nič. Tisti ki nič ne pijejo, pol na stara leta začnejo piti. Jaz če bi hotel bi lahko šel po pijačo, pa mi je škoda denarja metati proč. Tako da pri meni alkohol ne obstaja več. Pa srečno ti želim.

Če te zanima pa se preseli k meni,

Pusti kontakt

Mlada Si še, da si uničiš življenje. Bog ne daj da bi imela otroka. Imela sem isto izkušnjo in mi je danes žal, da nisem šla prej. Hiša ne sme biti pogoj, da si uničiš življenje. Čimprej proč iztrži čimveč, da boš imela streho nad glavo in zaživi zdravo življenje. Pa vso srečo in pamet v glavo.

Pol očitno nimaš vse kar si želiš

Od kod vam to vse kar ima on je pol tvoje… hehe pa smešni

Odgovor na objavo uporabnika
Karli, 05.02.2024 ob 07:08

Če te zanima pa se preseli k meni,

Na tak sistem boš večno sam….Pa sej ni cudno, da si velik vas ne zna dobit ženske, če pa niti ne veste kako se jo dobi…No ta tvoj način je zapravljanje časa in smetenje foruma…Vi pa sam pokažete v kateri del družbe spadate.

Upajmo, da bo pijanduro v kratkem kak kamion povozil in bo pupa rešena vsega hudega.

Sva že dve.

Meni pravijo, da sem jaz kriva.

Nalij mu! Takoj, ko pride domov. Pa še enkrat, pa še in še!

Pa kaj močnejšega nabavi, vino ni nič. Natoči mu glažek, dva, tri.

Ti mu samo daj za pit. Čim več tem bolje!

New Report

Close