Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moz je raje v gostilni kot doma

Moz je raje v gostilni kot doma

Resno??? 😂😂😂😂

 

“Bog odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo”

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
MarinaT, 30.01.2023 ob 00:25

Hodim redno v sluzbo, z boljso placo kot on. Res mi je zal, da mislite, da je tale zapis hec, ker zal ni.  Ja ne dvigne se mu zarad alkohola. Spije 3l vina na dan. Rada bi sla pa ne morem, me ima na kratko. Tezko razlozim. Manipulira in vedno ostanem.

Odvisna si od odnosov. Zato ne moreš stran in te manipulira. Kar rabiš je en pogovor s psihologom, da ti malo razloži stvari in da ugotoviš, če sploh znaš postavljat meje.

pridi k meni..ne pijem mam svojo streho nad glavo..mašinca dela sto na uro..

Imas vse kar zelis? Kaj za boga te imaš razen pijanca smrdljivega? Pa sluzba?

Poberi se in začni brez njega ….

Mogoče se mu na tebe več ne dvigne, reši se čim prej!

 

Odgovor na objavo uporabnika
MarinaT, 29.01.2023 ob 22:35

Moza ze leta ni doma. Iz sluzbe gre v gostilno, je alkoholik. Pije ze od jutra. Pac sprejmem. Preoblece se 1x na teden. Ko se le slece pusti na tleh. Ne kupuje hrane, nima avta, ker je izgubil izpit. Vse kar imava skupnega, so potovanja parkart na leto v tujino. Ko ima cas in bi lahko bil doma, vse dneve prezivi s prijateljico. Sexata ne, ker se mu ne dvigne, tako da vem da nic nimata. Sem sluzkinja, kuham, perem, pospravljam, cele dneve sama doma. On pa pride pijan, ukazuje, me je podredil. Rekel mi je, ce mi ni kaj vsec, naj odidem. Samo nimam kam. Otrok nimava. Tudi prijateljev ne vec, sem cisto izolirana. Nazven pa delujeva kot normalen par. Stara sem 31. Zdaj zivim v hisi, imam vse kar zelim, potujem. A sem sama.

 

če je zgodba resnična, si ti večji bolnik kot pa on.

Kaj ne poveš.

Marina, vem kako je, ko te tip manipulira. Še predobro.
Tako ti bom povedala. Nimaš kam it – to se ti bo zdelo vse dokler ne boš zbolela. Ko boš tako na koncu, da ne boš mela niti trunke energije več, boš odšla, ker ti bo šlo dobesedno za življenje. Takrat boš vedela, da imaš kam. Bilo kam, samo da lahko živiš. Naprej.
Prijatelji in vse ostalo bo takrat prišlo nazaj. Zdaj jih pač ne moreš videt, ker si v temi. Je treba ven stopit, na svetlo, da vidiš zadeve.
Strah je pa notri votel, okoli ga pa ni. Slabše ti ne more biti, samo boljše. Zgubit nimaš kaj, če greš. Če ostaneš, pa že tako veš, da te čaka zgolj odmiranje. Čim dlje od njega, čim prej. Dlje boš čakala, težje ti bo odit.

Pa potem, ko boš odšla, zamenjaj cifro in ne hodi na mesta, kjer je on. Potem se gnjavljenje šele začne!

New Report

Close