Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož je skritiziral kosilo in šel k mami

Mož je skritiziral kosilo in šel k mami

Še ena novodobna ženska. Hvala bogu, da bodo izenačili delovno dobo in starost za upokojitev. Bi to morali že zdavnaj.

sploh nemorem verjet da na svetu obstajajo tako lene in gnile babe,nisi vredna niti tega da bi te pes poscal…župa iz vreček pa hrenovke…da te ni sram…pa če rabiš potem ko skuhaš kosilo,pol še cel popoldan pospravljat si pa res loj od loja…

jaz mam navado sprot pospravit posodo ki je ne rabim,po kosilu so samo še krožniki,skleda od solate,pribor…predvidevam da pomivalca imaš…

Se kateri je pravi moški in spoštuje svojo ženo jo ljubi v vseh pogledih ta bo v nedeljo rekel žena povabim te na kosilo ven.Drugič povabla ona njega vse to je znak spoštovanja,ljubezni…

Berem, berem … in se čudim ..
Pa od kdaj je kuhinja in kuhanje SAMO domena ženske?
Ženske, v letu 2012 smo … ne več v letu 1900.

A mislite da je partnerstvo setavljeno samo iz tega da žena možu skuha ??

tvoj besedni zaklad pove vse!

Tu ni problem v kosilu, onadva se ne marata več in se temu primerno obnašata.
Kriza v odnosu. Ker, če bi bil odnos ok. bi bilo tudi tako kosilo ok.

:)))))))))))) Pa ne moreš verjet, kaj ve Gospodinje, Matere, Čistunke sproducirate iz enega vprašanja.
Kaj vse spletate v svojih glavah – pokvarjenke! Kakšne neverjetne egoistke! Pametnjakovičke!

In take ste v reali! Da vas ni sram! Kdor ni po vašem vzrocu, je za popljuvat!

BANDA BABJA! In ve imate volilno pravico? In ve upate otrešat gofljo??

V svoji lastni hiši imate vse tipi top? Ste sigurne?

Pa še en udarec! Jutri bomo pri nas jedli ribe iz konzerve in en dan star kruh, ki se ga dobi v pekarni za pol cene. Pa čaj iz vrečke!

Pojutrišnjem pa makarone z jajci! In posneto mleko, tik pred iztekom roka trajanja!!

Potem pa polento in še en liter tega mleka!

Za naprej pa še ne vem…………mogoče jastoga, pečenko, hehehehe!!

jaz ta uvodni zapis razumem kot šalo.
Vseeno pa se mi smilijo moški, ki kot vrhunec ženinega ali puncinega kulinaričnega usvarjanja dobijo na krožnik hrenovko.

Nič naj se ti ne smilijo!

Oprosti, ampak če tako malo ceniš sebe, otroke in moža, da tak shit skuhaš… ne vem, no.

Nič naj se ti ne smilijo![/quote]

ko ti bo ušel drugam, boš pa tulila kaki prasci soo, pa saj še dolgo zdrži.

pa dobro, drage damice, če že na sebe ne mislite, vsaj na otroka. pa kaj je v življenju tolk bolj važno, kot, da se družina zbere pri kosilu in se naje in podebatira. ja druge stvari so bolj važne a ne kot so družina.

Ste pa res mim vsi skupaj. Danes je ponedeljek. Vi pa se že od nedelje od 14 ure naprej preganjate, kdo je naredil napako.

Pa taaaaaaak lep dan je bil. Jaz recimo računalnika včeraj sploh nisem prižgala :).

Cel ljubi dan smo smo bili skupaj, kuhali skupaj (pa ne tradicionalno kosilo) in spet uživali zunaj skupaj.

A res živite zato da jeste?????

mame itak kuhajo NAJBOLJŠE!!!!Imamo pa tudi gospodinje včasih slab včasih dober dan…vsaj jaz!!!!Danes se mi ljubi kuhat,jutri mogoče tudi….pojutrišnjem pa mogoče ne!!!!PA KAJ!!!!Oba sva s partnerjem sklenila pakt ,da delava večina v duetu-če je le mogoče!!!Včasih(večina,moram priznati!!)jemo kvalitetno…pride pa dan,ko smo na sendviču-pa je PETEK;SREDA ali NEDELJA!!!!V sodobnem času živimo…zakaj bi se podrejali samo eni ,drugi pa ne?????Če je kosilo pri mamici bolj dobro…HVALABOGU…ŠE VELIKOKRAT!!!!!!Sama gospodinja ve ali je krivica ali ne!!????Če ni-se bo drugič potrudla,če je-naj se zaleti nekam,ker moja “košta” itak nima nobene veze!!!!Tudi popolni nismo vsi….se celo živjenje učimo!!!!Sicer pa …če smo za otroke delat dobre…..smo tudi za v kuhinjo…saj v končni fazi…tudi pri intimi(POZOR MOŠKI!!)ni zmeraj vse tipi topi….tako pa kosilo včasih tudi ni!!!!TO JE MOJE/NAJINO MIŠLJENJE!!!! Tako ,da draga “pac se mi ni dal”ne oziraj se na druge,ker sama najbolje veš ali je krivično ali ne!!!Mislim pa ,da je srž problema samo en slab dan ki bo minil in se pozabil hitro!!! PA NA ENO ORENG MASNO PEČENKO::::DOBER TEK!!!!!

Bolj zabitega odgovora pa še ne!!!
Ne ceni se, da ji en dedc diktira, kako naj kuha in da dopušča, da se še vedno, kot nekekšen dojenček futra pri tastari!
Naj gre on na kakšen kuharski tečaj, če hoče žret boljš, ali pa naj se spoka k tastari in tam naj ostane.

:))))))))))))

Ja, zakaj pa potem nisi še mal losoa v ponvo vrgal in v lonc še mal korenčka in krompirčka še za tastarega?

A se ti hecaš?

Kosilo vsak dan zunaj — 30×10 = 300
Ćistilka —- 4h tedensko x 4 tedne x 5€ na uro = 80€
Pere cote in jih lika in zlaga po omarah – 2h tedensko 4 tedne 5€ = 40€
Varuška od 15 do 21 vsak drug dan – 6x15x5€ = 450€
Nakupovalka šepcerije 1x tedensko 1h 5€ = 20€
Prostitutka 3x mesečno – rečmo da tvoja ženska da 1x na teden, pa en teden im menst = caa 300€

Skupaj je to caa jurja.
Prištej še plačo, ki jo prinese ženska domov.

Aja, ti pač to vse sam narediš – čeprav bi tvoja ženska najbrž trdila drugače…[/quote]

Ja, saj zato pa imate vi dedci babe, zato da pridete poceni skozi.
Ko bi vsaj babe imele računico, bi tudi prišle skozi, še cenej! :)))

… kako dobro da njen kuha, da ona nič ne zna kuhat, ker ji niti ni treba, da kar vse njemu prepusti. No, danes je srečno poročen z drugo, ki kuha še boljše od njega, pa tudi otroka ima z njo. Tista prva pa se še danes prehranjuje s fast foodom ali pa po restavracijah, seveda na tuj račun.
Poglejte ženkice, moškim ne bo krona z glave padla, če bodo kdaj ap kdaj prijeli sami za kuhovnico, tudi eno hrenovko bodo kdaj brez prigovarjanja pojedli, ampak če od babe glede kuhinjskih opravil ne bo nič, bo zelo poiskal drugo, pa tudi če mu ga božansko dobro povleče. Tip, ki dobro seksa, mora tudi dobro jest!

Jaz sem, ko sem bila mala vedno jedla pri babici. Tebi pa še tega ne bi bilo treba skuhati naj kuha tašča.

Kakšen partner je to……
Njega je lahko sram, pa bi on skuhal kosilo, ampak ne, lenoba gre raje k mami da bo ta šinfala po njegovi ženi, stran s takim moškim….

V nedeljo ko sem doma ponavadi kuham kej k se rabi dlje časa kuhat. Pa pač skuham več in dam v skrinjo za kak dan ko se mi res, res ne da. Pa sej kuhanje ni tako, da morm zravn stat in čakat da se skuha 🙂 dam kuhat in se grem igrat z otrokom in vmes mešam itd… v pečico tud ne rabim pihat da bi se pečenka spekla. Ne vem no. Sama nisem ljubiteljica kuhanja, ampak kuhano pa imamo vsak dan in redko z vrečke. Je kdaj na željo možeka prebranec s piksne in pleskavice – sveže od mesarja (med tednom) ampak takrat za otroka kuham drugo, bolj zdravo zadevo.
Za dneve ko pa me zabaše služba pa mož sam skuha kej bol v izi, podobno tvojemu kosilu. Ampak tudi takrat gledam vsaj tolko da ima otrok bolj zdravo.
So pa okusi različni, kuharji in kuharice pa tudi. Pa če gre nekdo ven jest, v Mc donald ali kamorkoli pa naj pač gre…
Se pa tudi meni ne zdi prav, da je šel mož jesti k mami (ali kamorkoli je že pač šel)..

S tem zgoraj se strinjam.

Kako ti ni nerodno sploh o tem tukaj pisati? Ženska kaj razmišljaš? Imaš kaj izobrazbe ali..?

Kako si dovoliš tako nisko blamažo?

In nazadnje,prosim poskusi mi razložiti da te bom razumela.Enostavno te ne.

dober opis nedeljskega kosila:)))) proti temu je šolsko kosilo zagotovo v kategoriji ultra zdrave hrane:)))

Najprej za vse tiste, ki ste oh in sploh kuharice- z zelo umazanim jezikom. Torej ste umazane kuharice, ker tako kot ve govorite oz. pišete, da vam moški ne sežejo niti do kolen, pa ponavadi pravijo, da so oni bolj prostaški. Umijte si jezike!

Zdaj pa zate, jaz zelo rada kuham. In moj pravi, da dobro. Ne kuham pa po “dnevih”, skuham, kar se mi pač zdi. In na enem kuharskem portalu sem enkrat prebrala, ko se je en gospod vsajal čez ravno juhami v vrečki so ga iz portala vprašali, da kaj je narobe z njimi. In se ni več oglasil. Jaz osebno nimam nič proti tvojemu kosilu, vem, da ima večina otrok zelo rada hrenovke, in če je to vaš stil, potem je prav.
Napačno se mi zdi ravnanje moža, ki je odbrzel k mamici. Če mu ni bilo všeč, potem bo verjetno to nedeljo kuhal on ali pa vas naj povabi ven. Če pa ti primanjkuje kuharskih veščin, pa se jih skupaj naučita ali preko knjige ali preko tečajev.
Ker (moje mnenje) kakorkoli že, kosilo takšno ali drugačno, vsakemu najboljšemu kuharju se lahko kdaj jed ponesreči in lažje je kritizirati, kot pa dobro kuhati.
Verjetno pa je tašča tudi že vsem sosedam povedala, kako je njen sin ubogi revež lačen.
Ne sekiraj se ti glede ostalih, ki so ti pisale, če noben juhic in hrenovk ne bi kupoval, jih ne bi prodajali. In ja, zelenjavna iz vrečke je tudi nama ful všeč.

Če bi mož ljublil ženo in obratno ter če bi bil njun odnos zrel in koekten, se kaj takega ne bi moglo zgoditi, kljub kosilu, ki je bilo kuhano.
Sicer jaz takšnega kosila nikoli ne bi postregla, kaj šele jeda, saj je nezdravo, ogromno umetnih arom in mi ne bi bilo všeč.
Midva z možem rada kuhava, se dopolnjujeva, raziskujeva in to je to… Najprej odnos, potem pa gre, četudi je juha iz vrečke.

Meni hrana pomeni vse na svetu…. pa kozarček vina. Le pogumno, potrebna je taktika, moj mož tudi ni kuhal, pa ga je moj vonj iz kuhinje in radovednost sprevrgla v pravega mojstra kuhe…
Pa res drži tale rek: Ljubezen gre skozi želodec.
le pogumno!!!

ps. pa kakšen izvrsten recept bo dobrodošel…

New Report

Close