Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož je skritiziral kosilo in šel k mami

Mož je skritiziral kosilo in šel k mami

Ne morem verjet kako ste se vsi res zataknili za te hrenovke in juhico iz vrečke.
Le redki pa obsodijo moža, ki je na nedeljo (ki je očitno nekaj posebnega) zapustil svojo družino in šel SAM jest k svoji mamici.

Pri nas tudi, ko smo imeli tradicionalno nedeljsko kosilo vedno kuhali juho iz vrečke, ker so nam pač dobre. Neverjetno a ne 🙂 Hrenovke smo pa tudi imeli za kosilo. res da smo zraven po navadi spekli še jajca ali skuhali krompir ampak hrenovke so bile nekaj kar drugje nismo jedli.

Meni se res zdi grozno kar je naredil mož. Prav, ni mu bilo všeč kosilo, ampak to bi lahko povedal preden se je skuhalo. Če je tak tradicionalec, bi se lahko pozanimal, če kaj pomaga pri kuhi relativno velikega kosila in če bi vprašal, bi prej ugotovil, da mu kosilo ne bo všeč. Ampak kar je je. Kosilo mu ni všeč, skritizira in….lahko bi rekel, da naj pospravi hrenovke za večerjo, juha se lahko tudi pogreje zvečer ali jutri in povabi celotno družino, torej ženo in otroke, k svoji mami na kosilo. To bi bilo tako…nek normalen odrasel odgovor na kosilo, ki ti ni všeč.

kaka dobra fora ha ha

 

Odgovor na objavo uporabnika
pač se mi ni dal, 16.12.2012 ob 12:56

Skuhala sem zelenjavno juho iz vrečke in hrenovke. Mož se je namrdnil in šel k mamici na pečenko. Hotel je še otroke pobasat, ampak njima je bilo moje kosilo super, sploh pa sladica ( toffife :). Ok vem, da ni vrhunsko kosilo, ampak tako grozno pa tudi ni no. Važno, da se naješ. Pol popoldne bom mogoče naredila še palačinke, če se mi bo dal pa bo.

Lepo te prosim to ni kosilo, to ni nič. Se ne čudim, da je šel h mami. Lahko bi sicer tudi kaj sam skuhal…Da dam otrokom to na mizo,ne hvala.

ja lih kuharca nisi, niti zelo pametna. cuker daješ otrokom kot opravičilo za tvojo brozgo pofukano.  sram te naj bo. kako kosilo je to.  te bi jih vsaj na dobro pizzo plejala.  sramota ena ugabna.  mislim.  ugabnica ena nagnusna.  pa če sem jaz tvoj mož, kar ne bi bil, te po nagi riti nasekam. pa ti povem, da al boš začela dobro kuhat al pa grem tvoji mami povedat da ne želiš kuhat in se zajebvaš.

 

Dvanajst let star post, jaz ga pa berem, da se kar kadi. Pismo!

In to ti je kosilo?   A se ti hecaš?

Poznam eno ,ki za nedeljsko kosilo ,na mizo da pašteto, pa kruh , mož , pa vsak dan hodi na kosilo k staršem, da se revež vsaj pošteno naje.

V hrenovkah so zmleti samo odpadki, svinjski parklji, svinjski rilec, ušesa……itd…

V vrečkah od juh, pa je druga vrsta svinjarije….. in ti to daješ jesti otrokom…. ?

Daj se malo bolj potrudi.

Bravo, nedelje so za uživanje, ne-delja…mož pa naj pei muti ostane.

Kaj manjka občasno juhi iz vrečke??

Pa najboljše ,da greste vsi tri jesti v kontenjer za smeti, saj itak  kuhaš same odpadke.

New Report

Close