Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož obseden z najlonkami

Mož obseden z najlonkami

    Dokler jih rad vidi na tebi ni problem😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 03.05.2022 ob 11:03

Hahahaaa…ena je napisala da gre raje kar proč. To pomeni, da bi se ločila zaradi najlonk😂😂😂😂  Ne verjameš koliko glaupac je na tem svetu.

Ko boste pa stare 55 pa boste samske hodile po mestu in sprehajale cucka, ki bo vaš edini prijatelj.

Srečne bodite, da si vas ded želi. Jaz pa sem vesela, da si me želi v najlonkah, pajkicah in tangicah.

Se pravi, da mora ženska za vsako ceno ustreči možu v vsaki njegovi obsesiji? Samo da ne bo sama, samcata blodila po svetu, ker brez dedca sploh ne obstaja? Sama v svojih očeh ne pomeni nič, le dedec ji da vrednost, občutek, da sploh živi? In taka ženska brez hrbtenice je pripravljena požreti vse, samo da ima ob sebi Njegovo veličanstvo z bingeljnom med nogami. Avtorica ima še srečo, da gre le za najlonke. Ženske s takšno mentaliteto pa so sposobne uresničevati precej bolj bizarne obsesije, samo da obdržijo dedca.

Ne vem pa, zakaj bi ženska, ki bi zapustila moža (ne glede na vzrok) morala biti tudi brez prijateljev. Ne vidim povezave, razen te, da ženska z motnjo odvisnosti od odnosov misli, da brez dedca tudi prijateljstva ni vredna.

Sama bi rekla klinc, pa tak dedec, če mu vstane le na njegov fetiš. Toliko se pa že cenim, da imam merila, od katerih bistveno ne odstopam. Pa mi moških nikoli ni manjkalo in tudi moj se me kar vztrajno drži že 3 desetletja.

 

Pa sej so samo faking najlonke.

Marsikteri je treba dat gor najprej najlonke na noge pol z najlonkami zavezati gobec pol z najlonkami za hrbtom zavezati roke pol pa ji dat še povšter čez glavo. K dostktera baba je šele pol je primerna da se jo nategne.

Uf, zanimivo. Saj niso problem najlonke, da jih nočem oblečt, problem je, da mi mož določa kakšne in to barve, debeline, vzorčaste, mrežaste, …. Ampak ok, saj bo, mu raje ustrežem, kot pa da se zaradi enih najlonk kregava.

ti pa res ne znaš brat.. ne zaradi najlonk ampak zaradi vsiljevanja in ukazovanja! In prav je da gre, naj si on najde eno, ki je pač rada skoz v najlonkah.. sej na monu imaš tudi take ki so še pri 36 v najlonkah in uživajo v svojem švicanju…

lepo mu povej, da  ne boš čez dan nosila najlonk, zvečer pa, če ti bo naredil to in to (nekaj, kar je tebi všeč), ga boš pa nagradila z najlonkami … naj bodo nagrada, ne pa obveza 😉

 

A vi to resno? Nosite najlonke za v vrt, a to za v gumijaste škornje, ko okopavate in plevete? Pozimi najlonke pod hlačami, ali celo zimo krilo z najlonkami? Samo zato, ker je to možu všeč?

Jaz zelo rada nosim krilo poleti, predvsem zato, da imam noge na zraku in se ne kuham v najlonu!

 

Najlonke oblečem skoraj vsak dan, včasih tudi kakšne take, ki so partnerju všeč, recimo mrežaste, ali pa take s črto zadaj. Nevem od kje vam prepričanje, da se v najlonkah švica. Jaz nimam nobenih problemov. Ja, pa tudi na vrt grem, psa peljem, …. Tako, da ženska, če praviš, da ti jih ni problem oblečt, vsake toliko časa pa lahko tudi partnerju ustrežeš s kakšnimi, ki so tudi njemu všeč.

Nekaj najlepšega kar so izumili. Totalen rajc je ženske videti v njih:)

 

mhmhmhm:) je kakšna prekmurka tu gor za igrice z najlonkaim v naravi?

 

Nevem kaj ene počnete in kaj obujete, da pisete kako se potite v najlonkah. Jaz jih imam vsak dan oblečene in nimam teh problemov. Vsak dan druge, zvečer jih na hitro na roke operem in dam sušit. Imam samo tanke, največ 15 den in črne ali temno rjave. Pozimi, ko je bolj mraz pa debelejše iz bombaža.

Lepo to slišat. Končno ena prava ženska.Javi se se bova pogovarjala o najlonkah.

jao

Najlonke gor in potem vladaj 🙂

Jih imam. Črne s pikicami.

Jaz danes tudi😊😊😊

Hlačne, kožne barve

Haha, ok, sta oba trčena. Mene vsako siljenje v karkoli odbije. Ti pa kar.

mhmhmhm:) Kožne , kar skomine dobim po celotnem telesu:) Si za rajc?

 

Sori ampak imas tocno tisto kar pustis. Moz ti kupuje najlonke in to take ki so njemu vsec, nosis jih pa ti. Pri meni to ne bi slo. Mislim, da bi ga s tistimi vsiljenimi najlonkami direkt po lubenici.

Je tu kakšna ki ima izrazit fetiš na najlonke in jih nosi vsaki dan.naj mi piše.

Ti si moja sanjska ženska 😊

Koliko vas je, ki imate danes oblečene najlonke, pa ni važno ali so to dokolenke, samostoječke  ali pa navadne hlačne nogavice?

Samostojece crne so mi the best…

To pa ne pomen,da jih mora imet za na vrt al pa sprehod…

Ni fajn,da komu to vsiljujes…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6645, 06.05.2023 ob 14:13

Samostojece crne so mi the best…

To pa ne pomen,da jih mora imet za na vrt al pa sprehod…

Ni fajn,da komu to vsiljujes…

Danes bom dala gor ene stare črne samostoječke, za na vrt in pa še nekaj rož imam za posadit. Včeraj sem imela pa čisto navadne črne hlačne nogavice.

 

New Report

Close