Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož obseden z najlonkami

Mož obseden z najlonkami

Odgovor na objavo uporabnika
Nastia, 07.05.2023 ob 07:41

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6645, 06.05.2023 ob 14:13

Samostojece crne so mi the best…

To pa ne pomen,da jih mora imet za na vrt al pa sprehod…

Ni fajn,da komu to vsiljujes…

Danes bom dala gor ene stare črne samostoječke, za na vrt in pa še nekaj rož imam za posadit. Včeraj sem imela pa čisto navadne črne hlačne nogavice.

 

V samostoječih štunfih na vrt in pa rože sadit. Pa ti nisi čisto diht. Ne bi rekla v dokolenkah ali kratkih nogavičkah.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zdenka472, 07.05.2023 ob 09:10

V samostoječih štunfih na vrt in pa rože sadit. Pa ti nisi čisto diht. Ne bi rekla v dokolenkah ali kratkih nogavičkah.

 

Kaj pa je narobe, saj jih ne dam zaradi tebe gor, ampak zase. Itak so že malo nacufane in silikon zgoraj tudi že malo popušča. Mogoče jih še enkrat operem in oblečem, potem pa grejo v smeti. Za doma, pod trenirko ali pajkice in pa za okrog hiše so čisto OK.

 

Ni lepšega, kot špricnit na črne najlonke…

Kakšni ljudje živijo na tem svetu … Obsedenost je motnja … Če ti ni do nošenja najlonk vsak dan ti pač ni in prav je, da se upošteva tudi tvoje želje.

Jaz jih pa ne smem imet. Mi jih je partner prepovedal. Razlog je pa ta, da se je njegova matkica obesila na najlonke. Ampak, ga nič kaj dosti ne upoštevam. Oblečem jih, ko mi paše in mi je popolnoma vseeno kaj si on misli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5566, 07.05.2023 ob 19:40

Ni lepšega, kot špricnit na črne najlonke…

Ja itak

pripeli mu kolegico pa da is sprazni jajca pa mu reči, da dobi 1x na mesec koelgico, če ti da mir z temi  zokni pofukanimi. razumeš t ito

 

Ne nosim. Mi ni do tega da bi cele dneve pacala noge v tisti plastiki.

Zanimivo kako se brezkompromisno uklanjate željam partnerjev glede VAŠEGA izgleda. A se nič ne cenite? Niste toliko samozavestne, da bi jim rekle: “Srči, oblačim, kar je meni ljubo, lahko pa jebene najlonke nase nategneš ti!”.

 

wau, kako preseneča me da dejansko dovoljujete vašim partnerjem da vas dobesedno OBLAČIJO.

smo pa res butaste slovenke kaj dopuščamo moškim.

RAZLIKA JE ali se ti urediš in kdaj na željo moškega oblečeš to in ono, to se mi zdi okej, NE PA da se vsak dan oblačiš po njegovih kriterijih. pa kaj je z vami piunce ?

Me res zanima koliko ste stare ?

In kaj bo če se ne oblečete ? kaj bo če se ne urediš tista ko je napisala da se mora, kaj vam bo težil ? potem se vas pa sramuje očitno, mojemu je vseeno kaj imam oblečeno, če sem preveč izzivalna okej bo morda pokomentiral ampak NE PA KAJ MORAM nositi, všeč mu bi mogle biti tudi v trenirki da greste ven.

pa kaj je sploh važna obleka – funkcija toplote eto to je. ste pa res nore kaj dopuščate tipom 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena642, 03.05.2022 ob 21:22

Uf, zanimivo. Saj niso problem najlonke, da jih nočem oblečt, problem je, da mi mož določa kakšne in to barve, debeline, vzorčaste, mrežaste, …. Ampak ok, saj bo, mu raje ustrežem, kot pa da se zaradi enih najlonk kregava.

BEDARIJA RAJE USTREŽEŠ KOT DA SE KREGAŠ.

enkrat bo to drugič bo že kaj drugega

potem pa raje nosi kar ti mož doreče sreča da so samo najlonke kajne da ni kombinezon, ker tudi tega bi nosila samo da bo mir pr bajti

haha bravo 😀

Živjo,

rada nosim nalonke. Poleti 15 do 20 den. Pozimi pa debelejše in tudi žabe.

Čekoga zanima, da bi imel nošene najlonke ali slike za določene € mi lahko piše.

[email protected]

New Report

Close