Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož še sedaj ni pokosil trave

Mož še sedaj ni pokosil trave

Odgovor na objavo uporabnika
Mojca736, 12.06.2021 ob 09:11

Nabavite kozo,pa bo vedno pokošeno.

A Bi bila ti ta, za tečne in blokado rje. Res presegati mejo. Lohk je tudi Alenka menda.  In bojda vas te ka motijo babinke pri imenih. Saj jih greste lahko spremenit. Ka  Da se ti obrne. Klele beremo, kako so dedci ljubosumni. Bom rekla zgolj, boj se takih babnic. Zato bežim. Pol pa vprašajo, kje sem. V diruxpred vami in potem vmes s temi hotelskim č* Tastari nazaj s čem,kakšen virus. A je ženska normalna. Da, odpelje moža nazaj v Srbijo, po treh mesecih pride nazaj, po denar. Saj penzion je tud no.  Ja premalo vem. Čiv čiv čiv by by

Odgovor na objavo uporabnika
tragedija, 11.06.2021 ob 21:30

res tragedija u picku materinu…

in medtem ko ti pizdakas naokoli, pozabljas, da je tam zunaj en postaven sexy gej, ki bi mu skuhal vecerjo in mu ga nato tako carsko popusil, da bi mu se rjuho v rit potegnilo… svojat babja idiotska…

Sanja svinja o kokuruzu …

Odgovor na objavo uporabnika
dejansko, 10.06.2021 ob 13:54

Moj je isti. Bolj ali manj je uporaben samo, ker nosi kar lepe denarje domov (pa dela časovno enako kot jaz). Pač mu porinem vse stroške, tu pa tam ga celo pripravim, da kaj premakne ostalo pa se znajdem po svoje.

Ne da se mi časa zapravljat s prepiranjem z njim. Pač plačam sosedovemu mulcu, da nam pokosi travo j* ga.

Isto pri nas, ce ne bi tolk zasluzu bi ga nagnala kot je dolg in sirok.. Placuje vecino.

Jaz vedno kosim, ne vem ce je zadnjih 5 let on sploh  kosil.. Rihtam okoli hise, se zmenim, zrihtam karkoli z delavci, kopalnico je treba menjat, se za gledat it mu ni, karkoli mu recem, ja seveda..pa pozabi oziroma mu ni interes.. on bi samo kaka fina dela za pol ure, drugace pa se zapici v knjige in lezalnik..pa kaksne igrice z otroki.

 

Ločitev na vidiku.

Pameten dec. Drugi teden jo bo vrocina pozgala.

Glej najbolje da najdeš kakega sosedovega mulca da ti malo zrihta pa mu kasen evro daš…

Če je pa lep postaven lahko še tebe zrihta…tko sem js mojo sosedo par let rihtal ..pa se mož se je hvalil po vasi kako je zena prišla k pameti in ne najeda več …

Hja, been there,, naredil iste napake.

In gremo naprej. Ce ne ženska dobr nategnjena ponoc iz strani svojega izbranca, bo tud ta del na pol spregledala. Ce tudi ta del ne stima potem pa naj si omisli loverja. Bo imela izlete, bo zadovoljena, ce je lover vsaj kolkrtolk, bo pokosila zaradi krivde ampak na koncu bo itak krivdo pripisala v vsakem primeru izbrancu. Zdej, kako resit zagato s kosnjo trave iz strani izbranca je lahko vec opcij.

Morda je on nasel ljubico in se mu doma ne da vec delat ničesar, ker je njegovo zivljensko poslanstco naklepat 2 froca koncano in se mu hebe za vse.

Druga opcija, da imata. 2.froca, ona se je razlezla kot ponedeljek (on tudi, da ne bo pomote, ampak ker zenskento drugace dojemate v vecini primerov, je njej na pol vseeno, on pa si zeli trenerane milfice) in se mu njegov ticek ne dvigne brez tablet in potem je iz te strani neaktivnost enega in depresija druge strani.

Tretja, življenje je prekratko, nehajta se ukvarjat s tem in pejta narazen.

 

Ljudje pozabljamo, da je čas ultimativna zadeva kjer mislimo, da bo enkat bolje in po parih letih se ugotovi, da so leta sla v nic.

Torej, lover, shujsaj ti, je ze najdu ljubico,… Shujsaj on je v primeru, ce bi začetne vrstice pisal on.

jaz pa rad kosim travo, moja je lepo negovana. sem pa samski 🙂

OK, tip je lenuh, skenslaj ga ali pa celo življenej trpi. Ampak daj mi povej, a ti znaš pokosit travo?

 

Si res še v 2021 delite opravila na moška in ženska? Pol če eden od vaju zboli ali kaj takega, pol leta ne bo pokošeno in pol leta ne bo posoda pomita?

Kaj se je pol s to travo zgodilo? Pokošena al ne? Update, prosim 😉

Odgovor na objavo uporabnika
ressnica, 10.06.2021 ob 13:48

Moj mož je isti. Ne bi opazil trave, če bi bila tri metre visoka.

Enostavno so eni za delo okoli hiše neuporabni. Če primerjam mojega brata, ki vse vidi, vse sam naredi, vse v nulo, in mojega moža, potem sta kot noč in dan.

Je pa moj mož eden tistih, ki mu doma ni bilo treba težjega od žlice dvigniti. Imeli so hišo, pa sta vse mama in oče naredila, otroka pa sta se učila.

Enakega imam. Neuporaben za storiti karkoli fizičnega. Pa sedaj nekaj sanja, da bi šli v hišo. Si ne predstavljam… Že v stanovanju mi je zoprno rihtati vsa ‘hišniška’ dela, v hiši pa vem kako je ker sem živela celo otroštvo v njej, nikoli ne zmanjka. Kar me najbolj skrbi je to, da bodo tudi najini otroci samo za intelektualno delo in ne bodo znali niti žarnice privit. Vidijo pa ne že sedaj sami od sebe nič, želijo, da jim na list napišem, kaj je treba postoriti.

Odgovor na objavo uporabnika
slovenc79532, 09.08.2021 ob 00:06

jaz pa rad kosim travo, moja je lepo negovana. sem pa samski 🙂

Eeee, takšnega bi jaz potrebovala. Ampak imam nekaj hektarjev travce za pokosit 🙂

nekaj hektarjev bi bilo kar izziv.. ampak za pravo ljubezen tudi to ni težko 🙂

New Report

Close