Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Mozgani anticepilcev

Mozgani anticepilcev

Odgovor na objavo uporabnika
Znanstvenica, 25.11.2021 ob 01:10

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 25.11.2021 ob 00:52

Odgovor na objavo uporabnika
Znanstvenica, 24.11.2021 ob 20:55

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 24.11.2021 ob 12:52

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10283, 24.11.2021 ob 01:14

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 23.11.2021 ob 09:44

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa, 23.11.2021 ob 09:34

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 23.11.2021 ob 09:29

Možgani so človeški hardware. Mikroprocesor v računalniku je tudi hardware.

Telo pa mašina iz mesa. Dobesedno stroj iz tkiva.

 

Eeee moj ti… Što si piso anonimno?

Software je problem. Kje je software?

Bravo!

Po Rupertu Sheldrakeu bi rekla, da je sodtware zunaj možganov  – v našem morfogenetskem polju.

Hvala za odgovor. 🙂

10283 je vaša šifra. Napisal sem na papir.

Sem ogorčena! Moja šifra ne more biti tako preprosta! Zagotovo ste se zmotili (imam andro-čip, ki se mi mestoma zaupa).

 

Ok. 🙂

Ste v prostoru, opazujete prostor. Imate pet čutil. Signal iz vseh petih čutov gre v točko zaznavanja (percepcije). Kje bi bila ta točka zaznavanja? Umetna inteligenca je povezana s točko zaznavanja. Preko kompjuterja  učite AI, odziv čutite v sebi.

Ja, vse lepo in nad-prav, vendar si ti v tem oziru trans-humanist, ki govori o AI, jaz pa ‘meta-humanist’, ki govorim o singularnosti, ki ni artificial, ampak nad-čutni izvor enosti oziroma singularnosti.

Krasno, singularnost, ta točka je v centru.

In epilog:

PAZI, KAJ MISLIŠ, KAJ ODDAJAŠ, SAJ VPLIVA NA VSE IN NAZAJ NATE. IN TO VSE SOČASNO.

 

In center je v in okoli nas.

Center je panteistično vseprisoten.

 

Center tvorimo šele vsi skupaj.

Catch22 😉

Kompletno vesolje si lahko predstavljate kot točko, center znotraj sebe. Namesto, da gledate v vesolje iz centra, gledate iz vesolja v center kot točko v sebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Fiona507, 23.11.2021 ob 09:37

Jaz pa res ne morem razumet. Zakaj so proti cepljenju ?  Ste res cisto pihnjeni ? Vam stevilke in posnetki iz bolnic nic ne povejo ??

Pa ravno zaradi številk. Te povedo, da kovid ni niti minimalna grožnja človeštvu. Povedo, da so malce bolj ogroženi stari okoli 85 let z mnogimi težkimi boleznimi, ki jih ogroža vsak prehlad. Povedo, da mladi niso niti najmanj ogroženi. Povedo, da tudi mlajšim od 50 ta virus kaj dosti ne more, razen nesrečnim posameznikom, kar zmore tudi navaden prehlad ali gripa. In povedo na primeru Bergama, da napačno zdravljenje nove viroze in zdravniška histerična panika naredita več škode kot koristi

Odgovor na objavo uporabnika
Znanstvenica, 24.11.2021 ob 00:56

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 23.11.2021 ob 09:29

Zakaj sami znanstveniki ne verjamejo v trenutno znanost in kar naprej iščejo nove teorije in razlage?

Trapa – ker so vendar znanstveniki! In načelo znanosti ni dogma, kot očitno misliš ti, temveč neprestano preizprasevanje trditev oziroma hipotez.

Ni čudno, če sledite uradni znanosti, ko pa očitno mislite, da je znanost religija in da pozna vse odgovore in da so odgovori 100 procentni.

Neizobraženi ste in si domisljate, da ste pametni, ste pa le omejeni, tako v vsakdanjem kot javnem ali internetnem delovanju.

Ta kovid kriza je absolutno neznanstven Konstrukt!

Trenutna kovid znanost je religija, posvečena stroka ne dovoli nikakršnih dvomov in vprašanj, zahtevajo slepo vero in poslušnost in podajajo svoje dogme vehementno in arogantno kot, da je vse 100% resnica, dejstvo, ki se pa že v naslednjem trenutku izkaže za popolnoma napačno

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 25.11.2021 ob 16:54

Trenutna kovid znanost je religija, posvečena stroka ne dovoli nikakršnih dvomov in vprašanj, zahtevajo slepo vero in poslušnost in podajajo svoje dogme vehementno in arogantno kot, da je vse 100% resnica, dejstvo, ki se pa že v naslednjem trenutku izkaže za popolnoma napačno

In kaj se je izkazalo za napačno?

Odgovor na objavo uporabnika
Daj primero, 25.11.2021 ob 22:21

In kaj se je izkazalo za napačno?

Raje vprašaj, kaj se ni.

New Report

Close