Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/glasba-in-film/zadnji-kos-pice-evropi-ni-bil-prevec-okusen-na-predizboru-zadnji/

Meni res pesem ni bila všeč. Pevec ima pa bolj svoj glas.   Boljšega mesta si niso zaslužili.

Ja pa kaj. Meni so dobri.

kaj se čudiš?     🙂

takoj ko je bila izbrana, sem vedela da bo tako. Ljudje so me napadali, da ne podpiram skupine… jaz nimam nic proti njim sicer so mi simpaticni, ampak realno glede pesmi a sem povedala svoje mnenje.

Ko sem jaz prvic slisala tega pevca na predizboru za emo, je bila prva miselpa kako mu ni nerodno priti pet tako brez posluha in fusat na tv…

in to je bilo pricakovano, meni je zal, ce jih je prizadelo osebno, samo je realno in na to sem opozarjala vse, ki so govorili, jih je treba podpirat, sem rekla, kaj bo pa potem ko jih bo europa postavila na realo, ker jih bo… in to se je zgodilo

Komad BI lahko bil poslušljiv, če ga ne bi dobili v roke slovenski aranžerji, ki imajo izjemen talent za to, da vsako skladbo naredijo PRAZNO. Priznajmo si, da pač nismo muzikalen narod. Dokaz za to je goveja muska, ki jo že desetletja štancajo po enem in istem kopitu, narod pa ubogljivo in s topim pogledom stopiclja levo desno.

Haha. Tega cirkusa itak ne gledam že par let. Sm pa na hitr preletela video od Slo, Hr in Srbije. Katastrofa vse 3. Se čudm da  je Srbija osvojila 5.mesto.

 

Ni nemuzikalnega naroda. Če imajo Američani 500 dobrih bendov, Slovenci pa pet, smo glede na število prebivalcev v procentih mi na boljšem.

HAHAHAAHHA

kar je dobro na eurosongu, da je prineslo  svetovno prepoznavnost drugouvrščenemu, ki bi moral bit prvi. Res je dober

.https://www.youtube.com/watch?v=XgQvpzz9TTE

Odgovor na objavo uporabnika
ne gre in ne gre, 16.05.2022 ob 09:44

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/glasba-in-film/zadnji-kos-pice-evropi-ni-bil-prevec-okusen-na-predizboru-zadnji/

kakšen šok !!!     🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lilly476, 16.05.2022 ob 09:49

Meni res pesem ni bila všeč. Pevec ima pa bolj svoj glas.   Boljšega mesta si niso zaslužili.

itak

Odgovor na objavo uporabnika
enkrat za vselej, 16.05.2022 ob 09:59

Komad BI lahko bil poslušljiv, če ga ne bi dobili v roke slovenski aranžerji, ki imajo izjemen talent za to, da vsako skladbo naredijo PRAZNO. Priznajmo si, da pač nismo muzikalen narod. Dokaz za to je goveja muska, ki jo že desetletja štancajo po enem in istem kopitu, narod pa ubogljivo in s topim pogledom stopiclja levo desno.

Ne nabijaj in ne zavajaj, ta tvoja slovenska goveja je največkrat izvajana skaldba na svetu, samo toliko, vsa Evropa ali če hočeš cel svet špila po naše, če je kaj prazno in nagravžno so to ćefurski narodnjaki, kar se pa aranžerjev tiče se pa strinjam, jim pač ćefurka seka, zato pa kot je.

Odgovor na objavo uporabnika
kaspet, 16.05.2022 ob 09:59

takoj ko je bila izbrana, sem vedela da bo tako. Ljudje so me napadali, da ne podpiram skupine… jaz nimam nic proti njim sicer so mi simpaticni, ampak realno glede pesmi a sem povedala svoje mnenje.

Ko sem jaz prvic slisala tega pevca na predizboru za emo, je bila prva miselpa kako mu ni nerodno priti pet tako brez posluha in fusat na tv…

in to je bilo pricakovano, meni je zal, ce jih je prizadelo osebno, samo je realno in na to sem opozarjala vse, ki so govorili, jih je treba podpirat, sem rekla, kaj bo pa potem ko jih bo europa postavila na realo, ker jih bo… in to se je zgodilo

nič od nič

Odgovor na objavo uporabnika
EVO, 16.05.2022 ob 10:14

HAHAHAAHHA

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 16.05.2022 ob 10:06

Haha. Tega cirkusa itak ne gledam že par let. Sm pa na hitr preletela video od Slo, Hr in Srbije. Katastrofa vse 3. Se čudm da  je Srbija osvojila 5.mesto.

 

 

Srbske predstavnice ne mores na hitro preletet, ce jo hoces razumet. Moras si pogledat cel nastop in poslusat besedilo. Tu ne gre za pesem, ampak performans in besedilo, ki nosi precej globoko vecplastno sporocilo o danasnji druzbi in zdravstvenem sistemu.

 

Slovenska pesmica je meni osebno pesmica, skupina simoaticna, a to je tudi vse. Problem je, ker je sam nastop bil prazen in zato tudi porazen. Pred 30 leti bi bila nasa pesmica lahko super, ampak danes zal ne. Skupina je pa mlada, neizkusena, na odru jim predvsem manjka energije, mislim, da so se veliko bolj ukvarjali s tem, kako bodo zgledali na odru, kje bo kdo stal, korak sem, korak tja, same custvenosti in s tem energije pa na odru ni bilo zaznati.

 

Hrvaske zal nisem slisala, jo bom poguglala.

dno dna      🙂

Pa je res bila skladba v originalu za kanček boljša (in pevec se je gibal boljše). Še z vsako našo pesmijo na ES je bilo tako. Jaz ne vem, kako da se ne naučijo, da če je zmagala (na EMA), pust pr mer. Ne kvari.

 

Drugače pa nič hudega, če so bili LPS zadnji. Nekdo mora biti. Skupini se je uresničila želja sodelovati na ES, na kar sploh niso računali. Naj uživajo, mladeniči in mladenka.

Odgovor na objavo uporabnika
Papajapa, 16.05.2022 ob 16:47

Pa je res bila skladba v originalu za kanček boljša (in pevec se je gibal boljše). Še z vsako našo pesmijo na ES je bilo tako. Jaz ne vem, kako da se ne naučijo, da če je zmagala (na EMA), pust pr mer. Ne kvari.

 

Drugače pa nič hudega, če so bili LPS zadnji. Nekdo mora biti. Skupini se je uresničila želja sodelovati na ES, na kar sploh niso računali. Naj uživajo, mladeniči in mladenka.

Kakšna mladenka??? A niso bili samo mladi fantje?! In kateri od teh mulcev je “mladenka”???

Evrosong pač ni šolsko tekmovanje.

Odgovor na objavo uporabnika
WTF na kvadrat, 16.05.2022 ob 16:51

Kakšna mladenka??? A niso bili samo mladi fantje?! In kateri od teh mulcev je “mladenka”???

Ti nesramni idiot homofobični, mladenka je tisti mulec, ki igra bas kitaro!

Mislim, da je pri tebi čas za okulista.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Papajapa, 16.05.2022 ob 17:04

Mislim, da je pri tebi čas za okulista.

 

za WTF na kvadrat

Glede na to, da je žirija podeljevala točke predvsem prvim trem, razen Ukrajini, kateri je publika pomolila točke iz usmiljenja.  se lahko zahvalijo sam žiriji, čeravno so vse tri nič  proti srbski izjemno hvaljeni izvajalki  Konstrakti  tudi po ZDA..

 

Srbska  pesem je vrh in ena najboljši na evroviziji, to pišejo  skoraj vsi svetovni tabloidi.  Nihče od  slovenskih novinarjev ne spremlja  nič, folk pa tudi ne zna ločiti  kaj je dobra  izvedba, kompozicija, sporoćilo, originalnost, Konstrakta   je bila najbolj enostavna in hkrati  najboljša.  Bote  je dobila samo od publike,  e-žirija se za  Balkan ni zmenila.

Naša  tupa na  potenco  Lorela je odločila, ja kdo pa,  da smo dali 12 točk Italiji, vsi ostali   (HR, ČG, MA) so lepo podprli  Konstrakto z 12 točkami in to je bilo tud vse, kar je od žirije prejela.

Tako  neumnih šalabajzarjev za glasbo ni nikjer v Evropi in malo ven, kot smo pri nas,  morali smo biti zadnji med vsemi.  Pa tud nikogar iz glasbene vode, ki bi narod malo  v tej smeri  izobraževal, da bi postali vsaj malo glasbeno pismeni. Sramota je to pri nas na tej sceni.

Če bi našo pesem peli Ukrajinci bi pa zmagali.

New Report

Close