Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

Odgovor na objavo uporabnika
najboljši band na šoli, 16.05.2022 ob 17:01

Evrosong pač ni šolsko tekmovanje.

točno to

Odgovor na objavo uporabnika
Lilly476, 16.05.2022 ob 09:49

Meni res pesem ni bila všeč. Pevec ima pa bolj svoj glas.   Boljšega mesta si niso zaslužili.

arabsko slovenski Omar Kareem Naber bi lepše zapel.     https://www.24ur.com/popin/glasba/omar-naber-poslusalcem-ne-pustite-da-ugasne-ogenj-v-vas.html

Odgovor na objavo uporabnika
je že pel na EVrosongu, 21.05.2022 ob 01:16

arabsko slovenski Omar Kareem Naber bi lepše zapel.     https://www.24ur.com/popin/glasba/omar-naber-poslusalcem-ne-pustite-da-ugasne-ogenj-v-vas.html

dober glas

Ne Srbija, ne Slovenija in ne Ukrajina se ne morejo meriti s tem.

Azijci so boljši od Evrope. Žal.

morali bi dobiti še manj kot zadnje mesto.

BRAVO EVROPSKIM NARODOM za to odločitev. 

Odgovor na objavo uporabnika
ne gre in ne gre, 16.05.2022 ob 09:44

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/glasba-in-film/zadnji-kos-pice-evropi-ni-bil-prevec-okusen-na-predizboru-zadnji/

niti za v rit vse skup

Bo avstrijska gnojnica uničila našo vodo? – Vestnik.si

Odgovor na objavo uporabnika
tolikodaves, 16.05.2022 ob 09:55

kaj se čudiš?     🙂

ne.

Odgovor na objavo uporabnika
KAJLA DO NOSA!, 21.05.2022 ob 17:46

BRAVO EVROPSKIM NARODOM za to odločitev. 

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
kot zlov. me skrbi, 21.05.2022 ob 18:29

Bo avstrijska gnojnica uničila našo vodo? – Vestnik.si

?!

Odgovor na objavo uporabnika
hahahahaha, 21.05.2022 ob 17:31

morali bi dobiti še manj kot zadnje mesto.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
enkrat za vselej, 16.05.2022 ob 09:59

Komad BI lahko bil poslušljiv, če ga ne bi dobili v roke slovenski aranžerji, ki imajo izjemen talent za to, da vsako skladbo naredijo PRAZNO. Priznajmo si, da pač nismo muzikalen narod. Dokaz za to je goveja muska, ki jo že desetletja štancajo po enem in istem kopitu, narod pa ubogljivo in s topim pogledom stopiclja levo desno.

Za enkrat za vselej

To pa protestno ugovarjam – da smo Slovenci nemuzikalen narod! Kako te ne zaboli tvoje parriotsko srce, ko rečeš kaj tako bogokletnega. Bogatost naše zakladnice narodnih pesmi je v svetovnem merilu osupljiva!!!

Se pa absolutno strinjam s tvojo opazko o slovenskih komercialnih glasbenih aranžmajih in njihovi izpraznjenosti, stereotipnosti brez svoje lastne tipologije.  Grozljivo. Zombijevsko. Kot veseli roboti, ki zgledajo ogabno zastarelo. Ampak to ni slovenska glasba. Le ta je pozabljena v večini.  Žalostno, toda resnično.

Slovenska komercialna glasba bi se morala naslanjati na zlata leta slovenske popevke, ne pa na dalmatinski oziroma balkanski ali zahodnjaški / britansko-ameriski melos.

Odgovor na objavo uporabnika
rjejs, 16.05.2022 ob 16:39

dno dna      🙂

 

Se strinjam. Evrovizika ni vec to kar je bila in ema je kr neki. Na splosno je moje mnenje o slo in jugo muski v smislu-sel na wc, napisal besedilo in malo notic, potegnil vodo in voila-komad se prime ker folk to poslusa. Nobenega truda vlozenega, kaj cmo. Se dobro da obstajajo izjeme

Ni šans

Ni dober komad, niso za evrovizijsko tekmovanje, ampak kar nekaj, ki trenutno v Sloveniji vžge.

Še Rok in Kalamari so bili boljši, pa so jim delali tako malo promocije.

Pa tudi Eva Boto in tisti lanski, ki so bili res najslabši.

Odgovor na objavo uporabnika
spett, 16.05.2022 ob 10:21

itak

 

BBC jih je uvrstil med zadnje-Prediction: Bottom five.

 

https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-65043969

Bi že bil čas, da se neha s to Emo in posledično s pošiljanjem na Evrosong.

Odgovor na objavo uporabnika
res zanič, 16.05.2022 ob 11:57

Odgovor na objavo uporabnika
kaspet, 16.05.2022 ob 09:59

takoj ko je bila izbrana, sem vedela da bo tako. Ljudje so me napadali, da ne podpiram skupine… jaz nimam nic proti njim sicer so mi simpaticni, ampak realno glede pesmi a sem povedala svoje mnenje.

Ko sem jaz prvic slisala tega pevca na predizboru za emo, je bila prva miselpa kako mu ni nerodno priti pet tako brez posluha in fusat na tv…

in to je bilo pricakovano, meni je zal, ce jih je prizadelo osebno, samo je realno in na to sem opozarjala vse, ki so govorili, jih je treba podpirat, sem rekla, kaj bo pa potem ko jih bo europa postavila na realo, ker jih bo… in to se je zgodilo

nič od nič

 

Odgovor na objavo uporabnika
WTF na kvadrat, 16.05.2022 ob 16:51

Odgovor na objavo uporabnika
Papajapa, 16.05.2022 ob 16:47

Pa je res bila skladba v originalu za kanček boljša (in pevec se je gibal boljše). Še z vsako našo pesmijo na ES je bilo tako. Jaz ne vem, kako da se ne naučijo, da če je zmagala (na EMA), pust pr mer. Ne kvari.

 

Drugače pa nič hudega, če so bili LPS zadnji. Nekdo mora biti. Skupini se je uresničila želja sodelovati na ES, na kar sploh niso računali. Naj uživajo, mladeniči in mladenka.

Kakšna mladenka??? A niso bili samo mladi fantje?! In kateri od teh mulcev je “mladenka”???

 

New Report

Close