Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

na Evroviziji, slovenska skladba NA ZADNJEM MESTU.

Sami ste krivi. Če bi glasovali za SVOJE favorite,  LPS ne bi zmagali. Tako pa so množični glasovi celjskih gimnazijcev preglasovali tisti drobiž neškrtih Slovencev, ki še glasujejo.

Slovenija je  majhna, že ena gimnazija lahko zjebe javno mnenje. Zato pa tudi imamo takšne rezultate, ko odloča vox populi, z volitvami vred.

Zmagala je Ukrajina in to pove dovolj o tem šovu, ki je postal čista politična mineštra. Našim mladcem privoščim udeležbo in pesem je lepa, pojejo o tipični najstniški ljubezni, kar je prava osveživet po vseh teh političnih, seks in ostalih odraslih tematikah. Upam, da se ne sekirajo preveč zaradi teh uvrstitev in točk in da so ponosni, da so prišli v tako mladih letih tako daleč. Verjetno bi prišla kakšna druga pesem od Eme na tekmovanju malo višje, ampak preveč pa tudi ne ker je to postala, kot sem že napisala na začetku politična kuhna, ki ima z kvalitetno glasbo komajda kaj skupnega.

Odgovor na objavo uporabnika
sami ste krivi, 16.05.2022 ob 17:48

Sami ste krivi. Če bi glasovali za SVOJE favorite,  LPS ne bi zmagali. Tako pa so množični glasovi celjskih gimnazijcev preglasovali tisti drobiž neškrtih Slovencev, ki še glasujejo.

Slovenija je  majhna, že ena gimnazija lahko zjebe javno mnenje. Zato pa tudi imamo takšne rezultate, ko odloča vox populi, z volitvami vred.

Verjetno imaš prav. Pri nas smo oddali dva glasova – za Batisto Cadillac in za Manouche. Kaj dosti seveda to ni pomagalo (no, BC so bili drugi). LPS so pač imeli za sabo srednješolce in njihov “glasovalni stroj”.

Na koncu pa je itak vseeno. EMA je show, ES je show… Rabimo nekaj iger, da se malo razvedrimo, potem pa rabotat dalje.

Odgovor na objavo uporabnika
Lilly476, 16.05.2022 ob 09:49

Meni res pesem ni bila všeč. Pevec ima pa bolj svoj glas.   Boljšega mesta si niso zaslužili.

starinski komad

Evrosong je tako bolna stvar, kot je bilo včasih v Belgiji v živalskem vrtu. Med živalmi so imeli v kletkah na ogled iz Afrike pripeljano črnsko družino. In belčki so to hodili gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
poglobi se, 16.05.2022 ob 12:10

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 16.05.2022 ob 10:06

Haha. Tega cirkusa itak ne gledam že par let. Sm pa na hitr preletela video od Slo, Hr in Srbije. Katastrofa vse 3. Se čudm da  je Srbija osvojila 5.mesto.

 

 

Srbske predstavnice ne mores na hitro preletet, ce jo hoces razumet. Moras si pogledat cel nastop in poslusat besedilo. Tu ne gre za pesem, ampak performans in besedilo, ki nosi precej globoko vecplastno sporocilo o danasnji druzbi in zdravstvenem sistemu.

 

Slovenska pesmica je meni osebno pesmica, skupina simoaticna, a to je tudi vse. Problem je, ker je sam nastop bil prazen in zato tudi porazen. Pred 30 leti bi bila nasa pesmica lahko super, ampak danes zal ne. Skupina je pa mlada, neizkusena, na odru jim predvsem manjka energije, mislim, da so se veliko bolj ukvarjali s tem, kako bodo zgledali na odru, kje bo kdo stal, korak sem, korak tja, same custvenosti in s tem energije pa na odru ni bilo zaznati.

 

Hrvaske zal nisem slisala, jo bom poguglala.

srbska pesem/nastop ima dobro sporočilo.. v bistvu so oni zmagovalci.. ampak jebiga, šov je politično obarvan.. zato ga ne gledam, samo ta pesem mi je pa že prej padla v oči…

Odgovor na objavo uporabnika
WTF na kvadrat, 16.05.2022 ob 16:51

Odgovor na objavo uporabnika
Papajapa, 16.05.2022 ob 16:47

Odgovor na objavo uporabnika
enkrat za vselej, 16.05.2022 ob 09:59

Komad BI lahko bil poslušljiv, če ga ne bi dobili v roke slovenski aranžerji, ki imajo izjemen talent za to, da vsako skladbo naredijo PRAZNO. Priznajmo si, da pač nismo muzikalen narod. Dokaz za to je goveja muska, ki jo že desetletja štancajo po enem in istem kopitu, narod pa ubogljivo in s topim pogledom stopiclja levo desno.

Pa je res bila skladba v originalu za kanček boljša (in pevec se je gibal boljše). Še z vsako našo pesmijo na ES je bilo tako. Jaz ne vem, kako da se ne naučijo, da če je zmagala (na EMA), pust pr mer. Ne kvari.

 

Drugače pa nič hudega, če so bili LPS zadnji. Nekdo mora biti. Skupini se je uresničila želja sodelovati na ES, na kar sploh niso računali. Naj uživajo, mladeniči in mladenka.

Kakšna mladenka??? A niso bili samo mladi fantje?! In kateri od teh mulcev je “mladenka”???

morda se imajo oni za mladenke?

če ne bi 13 točk dali hrvati, ne bi imeli nobene točke

Odgovor na objavo uporabnika
ne gre in ne gre, 16.05.2022 ob 09:44

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/glasba-in-film/zadnji-kos-pice-evropi-ni-bil-prevec-okusen-na-predizboru-zadnji/

ne marajo sl

 

spij kaj za živce

tako

:_)

hr dala nekaj točk in fertik

Me zanima nekaj. A je to skupinico sploh kdo povabil v goste na kakšni oddaji? Ponavadi se pojavljajo povsod v medijih po končanem evrosongu. Jaz jih nisem zasledila nikjer.

Kaj se skrbite za neko politično glasbeno kuhinjo, kjer je zmagovalec že znan 3 mesece vnaprej??!!

Nič ni hudega ,če so naši bili zadnji.

Ob takem zrežiranem šovu se pa res ne potrebuješ lase puliti.

Dosegli smo dno. In ni fajn. In ne, ne bo zdaj konec sveta…….

Prvič v samostojni Sloveniji smo zasedli zadnje mesto. Ne, ni fajn. Če nam Hrvaška ne bi dala tistih par točk, pa še to je bilo iz usmiljenosti….

Pa zrežiranost evrosonga gor al dol….Slaba tolažba.

in kaj hočeš zdaj?

Glede na to, da se sploh ni ocenjevalo kvalitete glasbe, smo še predobre poslali tja!

1000 X predobre!!

Drugo leto bomo zmagali. Letos so vse države bile naklonjene Ukrajini.

 

….

Slikovni rezultati za gargamel

Norveške pa še dolgo ne bomo dosegli. In to ne po številu zmag kot tudi ne po številu zadnjih mest na ES. Res, Norveška je država z največ zadnjimi mesti. Ima pa tudi tri zmage.

brezveze pesem

Odgovor na objavo uporabnika
Papajapa, 16.05.2022 ob 17:04

Mislim, da je pri tebi čas za okulista.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
pač pač, 18.05.2022 ob 10:27

brezveze pesem

 

New Report

Close