Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Ja šit ane… se pravi se ne smem it ulične fotografije?
[/quote]
Najprej se ulična fotografija začne tako ,da vse svoje nepremičnine prilepis na fejsbuk in jih ponudis na ogled.. Dokler na ogled ponujajo samo tuje hise in se norčujejo iz drugih niso pogumni ampak priskutni

Ja in?
[/quote]

Rekla bi, da jim je četrt oproščeno, ker so še tako mladi. Čeprav če jih želijo lastniki teh fasad tožiti, naj jih kar.

Tile napol odrasli študentje nimajo svojih bajt, zato se norčuejo iz tujih.
[/quote]

LoooooooL

Hočeš povedati, da vam zavidajo slab okus?

Tile napol odrasli študentje nimajo svojih bajt, zato se norčuejo iz tujih.
[/quote]
Sej zato pa..


Najprej se ulična fotografija začne tako ,da vse svoje nepremičnine prilepis na fejsbuk in jih ponudis na ogled.. Dokler na ogled ponujajo samo tuje hise in se norčujejo iz drugih niso pogumni ampak priskutni
[/quote]

This is not, how it works.

Belivej, mrbit sem res amaterski fotograf ampak to samo pomeni, da se s fotografijo ne ukvarjam poklicno (profesionalno).

Rekla bi, da jim je četrt oproščeno, ker so še tako mladi. Čeprav če jih želijo lastniki teh fasad tožiti, naj jih kar.
[/quote]

Ob takih zapisih me resnično zaboli, da nisem vpisal na pravno fakulteto.

LoooooooL

Hočeš povedati, da vam zavidajo slab okus?
[/quote]

Kateri okus je slab, kateri je dober, je za debato. Naše bajte niso slikali in je tudi ne bi, ker ima staro dolgočasno bež fasado. Mi je pa grdo norčevanje na splošno, pa naj bo iz fasad, pretežkih ljudi, oblek, frizur, imen,…

Če je fasada grda, je grda, drugače ne bo nikoli, niti s tožbo. Ampak saj fasado ste naredili po svojem okusu, zaradi vas samih, ker ste vi tako želeli, a ne? Zakaj se potem obremenjujete zaradi žleht komentarjev?

Kateri okus je slab, kateri je dober, je za debato. Naše bajte niso slikali in je tudi ne bi, ker ima staro dolgočasno bež fasado. Mi je pa grdo norčevanje na splošno, pa naj bo iz fasad, pretežkih ljudi, oblek, frizur, imen,…
[/quote]

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zahtevana politična korektnost vodi v fašizem.

obožujem tole fb stran 50 odtenkov fasad in jim čestitam, da znajo na tak humoren način prikazan debilnost lastnikov hiš. res ne obstaja zakon katere barve lahko namalate na fasado in katere ne, ampak če sosedom zagrenite življenje s svojo nemogočo fasado je najmanj, kar se vam lahko zgodi, da se znajdete na fb strani.
res ne razumem kre.ten.ov, ki si dajejo take fasade. dejte si tako dnevno sobo narest, pa jo glejte non stop. sosedom pa dajte mir s temi grozljivimi barvami.

Najbrž nobenemu ne bi bilo prijetno, če bi se kdorkoli, sploh pa nek anonimnež, v javnosti norčuje iz njega, njegove hiše. Ta peterica je šla predaleč. Vi pa to podpirate, ker se vam zdi smešno in ker so na tapeti drugi, ne vi.

Najbrž nobenemu ne bi bilo prijetno, če bi se kdorkoli, sploh pa nek anonimnež, v javnosti norčuje iz njega, njegove hiše. Ta peterica je šla predaleč. Vi pa to podpirate, ker se vam zdi smešno in ker so na tapeti drugi, ne vi.
[/quote]

Kakšen anonimnež? FB redkokdo uporablja s psevdonimom.

Btw. a lahko izvem o kateri fasadi je govora? Menda ne Grinch zelena 😀

Misliš, da se tebi ne bi moglo zgoditi, da bi tvojo debilnost enkrat kdo javno prikazal na humoren način?
Upam, da te študente lastniki fasad tožijo, saj je očitno, da je njihov namen, da jih prikažejo po tvojih besedah kot debile in kretene, dosežen.

V normalnih državah obstajajo ustrezni predpisi.

Najbrž nobenemu ne bi bilo prijetno, če bi se kdorkoli, sploh pa nek anonimnež, v javnosti norčuje iz njega, njegove hiše. Ta peterica je šla predaleč. Vi pa to podpirate, ker se vam zdi smešno in ker so na tapeti drugi, ne vi.
[/quote]

Nekatere fasade so res grde in bi jih morali prepovedati oz. tožiti občine, ki dovoljujejo takšne zmazke. Te zgodbe ne poznam, komentarjev nisem videla, fasade tudi ne. Ampak ne moreš na vsakem koraku tožiti vsakega, ki pove direkt v fris, še posebej, če ima prav :).

Nekatere fasade so res grde in bi jih morali prepovedati oz. tožiti občine, ki dovoljujejo takšne zmazke. Te zgodbe ne poznam, komentarjev nisem videla, fasade tudi ne. Ampak ne moreš na vsakem koraku tožiti vsakega, ki pove direkt v fris, še posebej, če ima prav :).
[/quote]

Tehnično gledano lahko (civilno)…

Če imaš denar, živce in čas za jajcanje po sodiščih.

Tehnično gledano lahko (civilno)…

Če imaš denar, živce in čas za jajcanje po sodiščih.
[/quote]
Itak, civilno lahko vse, kar si ljudje sprdnejo. V Sloveniji je to že nacionalni šport, ker je ljudem dolgčas in ne vejo še, kaj bi počeli.

Misliš, da se tebi ne bi moglo zgoditi, da bi tvojo debilnost enkrat kdo javno prikazal na humoren način?
Upam, da te študente lastniki fasad tožijo, saj je očitno, da je njihov namen, da jih prikažejo po tvojih besedah kot debile in kretene, dosežen.
[/quote]

sem gradbenica in sem do sedaj že imela priložnost spoznati kar nekaj lastnikov hiš, ki so želeli kretenske fasade. razlog? da se bo njihova hiša na daleč videla. pa eto, vidijo se, mar ne? jaz sem še vsakemu rekla, naj si tako barvo naredi v dnevni ali kuhinji, pa naj jo gleda, če mu je tako všeč. če bi bila jaz njihova soseda verjemi, da bi imeli non stop usrane fasade. pa na srečo nimam nikogar v bližini.
imam pa sama tako čudovito fasado, da prav razmišljam, da bi tej strani sama poslala fotke svoje hiše, ker me zanima s čim bi jo primerjali. mogoče je sploh ne bi z ničemer.

kakorkoli … ko gre človek po cesti lahko slika VSE. to so javne površine. drugo je, če imaš 5 m visoko ograjo in jo prepleza, da ti poslika svinjak. kar se pa s ceste vidi je pa javno in se lahko slika. tudi jaz sem na začetku bentila, ko so sikali mojo hišo, pa so me podučili, da kar se vidi s ceste se lahko slika, na vrt pa ne morejo, da bi jo slikali še od zadaj.


Itak, civilno lahko vse, kar si ljudje sprdnejo. V Sloveniji je to že nacionalni šport, ker je ljudem dolgčas in ne vejo še, kaj bi počeli.
[/quote]

Amerika !

We all living in Amerika,
Amerika, ist wunderbar!…

(Rammstein)

Nekatere fasade so res grde in bi jih morali prepovedati oz. tožiti občine, ki dovoljujejo takšne zmazke. Te zgodbe ne poznam, komentarjev nisem videla, fasade tudi ne. Ampak ne moreš na vsakem koraku tožiti vsakega, ki pove direkt v fris, še posebej, če ima prav :).
[/quote]

Tukaj ni bilo povedano v fris, ampak prikazano na fb kot norčevanje. Tudi meni katera od teh fasad ni všeč, vendar si ne drznem soditi ali je lepa ali grda. Ti si pa domišljaš, da mora ves svet okus prilagajati tebi.

Po moje, če človek trpi zaradi norčevanje, lahko še zboli, lahko dobiš migreno, kakšne živčne in psihične zadeve.To se vse odškodnino za to zahteva. Saj fasada vendar ne stane 10€ in ni bila narejena zato, da bi se ljudje norčevali ,žalili in ponoževali.
Končno je kvaliteta vašegaživljenja onemogočena, žalitve čisto res lahko povzročijo bolezenska stanja in to ima svojo ceno. Če ne sedaj lahko posledice uničene psihe butnejo ven čez par let. Jaz bi stvar spravila, sprintala in šla k zdravniku po pomirjevala, čez pet let ko bodo študentje
že zaposleni, ste v vaši hiši zaradi posledic norčevanja in žaljenj lahko že resno bolni. In tudi če čutiš in ostali doma prizadetost je morda pametnk, dobit si napotnico za psihiatra in se začet zdravit, če ne so posledice res lahko hude.
Pa še s kakšnim advokatom se posvetujte.

Tukaj ni bilo povedano v fris, ampak prikazano na fb kot norčevanje. Tudi meni katera od teh fasad ni všeč, vendar si ne drznem soditi ali je lepa ali grda. Ti si pa domišljaš, da mora ves svet okus prilagajati tebi.
[/quote]

Saj fb je isto kot fris. Ljudje so registrirani. Dej pokaži to fasado, ker me že matra firbec.

Tukaj ni bilo povedano v fris, ampak prikazano na fb kot norčevanje. Tudi meni katera od teh fasad ni všeč, vendar si ne drznem soditi ali je lepa ali grda. Ti si pa domišljaš, da mora ves svet okus prilagajati tebi.
[/quote]

Tvoj problem je, da pričakuješ ka bodo vsi enaki tebi. E, zajebi…

Saj fb je isto kot fris. Ljudje so registrirani. Dej pokaži to fasado, ker me že matra firbec.
[/quote]

Ni res. Če komu poveš v fris, je to na 4 oči. Na fb je, kot sem že napisala, skupina 50 odtenkov slovenskih fasad – a res ne znaš najti? Jaz sem, ko sem zagledala to temo, odtipkala ‘fasade’, pa mi jo je takoj vrglo ven. Da je to skupina 5 študentov, sem izvedela pa iz članka, ki je objavljen zraven. Imen ni nobenih, torej anonimno pljuvajo po znanih hišah.
Fasad je ene 10, ne vem, katera je od avtorice te objave.

Ni res. Če komu poveš v fris, je to na 4 oči. Na fb je, kot sem že napisala, skupina 50 odtenkov slovenskih fasad – a res ne znaš najti? Jaz sem, ko sem zagledala to temo, odtipkala ‘fasade’, pa mi jo je takoj vrglo ven. Da je to skupina 5 študentov, sem izvedela pa iz članka, ki je objavljen zraven. Imen ni nobenih, torej anonimno pljuvajo po znanih hišah.
Fasad je ene 10, ne vem, katera je od avtorice te objave.
[/quote]

Koga briga?

Res…

New Report

Close