Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Je pa razlika, če bajto slika in jo da v javnost z namenom norčevanja!
[/quote]Pa daj ne klamfaj budala nepismena v nedogled, prilepi člen zakona , ki to prepoveduje. Ne obstaja.

Pa daj ne klamfaj budala nepismena v nedogled, prilepi člen zakona , ki to prepoveduje. Ne obstaja.
[/quote]

Kaj če bi slike hiš vzeli iz google street viewa bi jih tudi tožili? Če bi imel normalno nevpadljivo fasado vas noben bog ne bi objavljal na fbju, tko ste pa mogl bit jebeno živo oranžni in rumeni, živo zeleni in pikasti in roza vrstna hiša med belimi hišami in pričakujete da boste neopazni? Niso ljudje barvno slepi. To je tko k se tvoja frendica namaže z živo oranžnim pudrom in ko ji rečeš da je kot oompa loompa je užaljena. MOGOČE UPORABITE MOŽGANČKE IN UČKE PREDEN SE ODLOČITE DA BO VAŠA HIŠA ORANŽNA. To so samo mnenja ljudi, če ne morš prenest mnenj pač ne dat na bajto flourescentno fasado. Klasične monke.

Sem našla tale članek o fasadah na Tedniku in govorijo tudi ti mucli, ki vodijo to skupino. Če so na TV objavili razne fasade potem pa nima kdo kaj tožit, menda tam že vejo kaj lahko objavijo.

https://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174550510

Kaj če bi slike hiš vzeli iz google street viewa bi jih tudi tožili? Če bi imel normalno nevpadljivo fasado vas noben bog ne bi objavljal na fbju, tko ste pa mogl bit jebeno živo oranžni in rumeni, živo zeleni in pikasti in roza vrstna hiša med belimi hišami in pričakujete da boste neopazni? Niso ljudje barvno slepi. To je tko k se tvoja frendica namaže z živo oranžnim pudrom in ko ji rečeš da je kot oompa loompa je užaljena. MOGOČE UPORABITE MOŽGANČKE IN UČKE PREDEN SE ODLOČITE DA BO VAŠA HIŠA ORANŽNA. To so samo mnenja ljudi, če ne morš prenest mnenj pač ne dat na bajto flourescentno fasado. Klasične monke.
[/quote]
Kaj je pa s tabo narobe, zakaj pa meni repliciraš? Branje ne gre, niti osnovno ne?😁

Ti pa nimaš pošlihtano v svojem podstrešju.
[/quote]

Ne skrbi ti za mojo podstreho (in za mojo hišo). Skrbi raje za svoje probleme.

PS. In piše se NA podstrešju, če se že oglašaš.


Kaj je pa s tabo narobe, zakaj pa meni repliciraš? Branje ne gre, niti osnovno ne?😁
[/quote]

Nah nism slabo mislla, samo še dodatno strinjam se.


[/quote]
Toži, s papirji si nato tazadnjo obriši ko boš popušila.


Toži, s papirji si nato tazadnjo obriši ko boš popušila.
[/quote]

Js pravim pred bajto naredi en štant in kuhaj kuhan vin, profit. Ljudje se bodo nasmejal bajti, pa še zaslužla boš kej k vam delajo zastonj reklamo 🙂 Še po tvju ste bli!!

ajde, ne rečem, večina pisanih fasad tam gor je res v oči bodeča, ampak da se spotaknejo ob vsako rumeno ali oranžno hišo, je pa tudi odveč. saj pa ne moremo imeti vsi belih ali sivih hiš, kt bi eni radi videli. meni so rumene fasade prav všeč.

S tem se strinjam. Nekaj javnosti izpostavljenih hiš je zelo lepih, ker pa so jih objavili v skupini, kjer se fasadam posmehujejo, je tudi pri estetskih hišah nekaj posmehljivih komentarjev, ker ovce pač mislijo, da je vse tiste hiše treba skritizirati.

S tem se strinjam. Nekaj javnosti izpostavljenih hiš je zelo lepih, ker pa so jih objavili v skupini, kjer se fasadam posmehujejo, je tudi pri estetskih hišah nekaj posmehljivih komentarjev, ker ovce pač mislijo, da je vse tiste hiše treba skritizirati.
[/quote]

Na omenjeni strani ni ene same, samcate lepe hiše. Dejstvo. Pa ne samo zaradi obupnih fasad. Saj ni čudno, da je slovenska krajinska ureditev porazna, če se folku take stvaritve zdijo lepe. Lastna gradnja, brez arhitektov in krajinskih arhitektov, ker za te stvari je ja škoda denarja, potem pa imamo, kar imamo:-/

Na omenjeni strani ni ene same, samcate lepe hiše. Dejstvo. Pa ne samo zaradi obupnih fasad. Saj ni čudno, da je slovenska krajinska ureditev porazna, če se folku take stvaritve zdijo lepe. Lastna gradnja, brez arhitektov in krajinskih arhitektov, ker za te stvari je ja škoda denarja, potem pa imamo, kar imamo:-/
[/quote]
Se strinjam.

Na omenjeni strani ni ene same, samcate lepe hiše. Dejstvo. Pa ne samo zaradi obupnih fasad. Saj ni čudno, da je slovenska krajinska ureditev porazna, če se folku take stvaritve zdijo lepe. Lastna gradnja, brez arhitektov in krajinskih arhitektov, ker za te stvari je ja škoda denarja, potem pa imamo, kar imamo:-/
[/quote]

Ali nimaš okusa ali pa si zelo površno gledala.

Te hiše so kot babe ki so vse umetne s fasado na faci, sami lastniki mislijo kako so hudi in kako jako bajto imajo ubistvu se pa cela Slovenija dela norca iz njih 😂 In ta tema je živ dokaz da je res hahaha.
[/quote]

ROFL… jokam 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

O šit… realna stari/a.

Ali nimaš okusa ali pa si zelo površno gledala.
[/quote]

Pa ravno ti boš o okusu?:-/

Prav čas sem si vzela za dotično stran, nekaj časa mi je šlo še na smeh, potem je udarila realnost. Lepo te prosim. Estetika še nikoli ni imela veze s kičem. In mavrične fasade so kič. Se da hišo narediti nedolgočasno na drugačne načine in predvsem tako, da si človek na njej spočije oči, ne pa da faše glavobol….

Pa ravno ti boš o okusu?:-/

Prav čas sem si vzela za dotično stran, nekaj časa mi je šlo še na smeh, potem je udarila realnost. Lepo te prosim. Estetika še nikoli ni imela veze s kičem. In mavrične fasade so kič. Se da hišo narediti nedolgočasno na drugačne načine in predvsem tako, da si človek na njej spočije oči, ne pa da faše glavobol….
[/quote]

In ravno nekaj takih je tam.

Da ne boste mislili, da kičaste hiše samo samograditelji ustvarjajo, v našem naselju je kar nekaj napolitankastih in tortastih fasad ( kombinacije bordo kovinsko sivo,oranžno sivo,…), kjer so investitorjem ves projekt, vključno s fasado, vodili arhitekti.

siva je najbolj grda barva, v kombinaciji z oranžnimi in rumenimi je brezveze res

Torej zadnji čas, da se vprašate, zakaj pljuvate po fasadah. Arhitekti imajo estetski čut, torej bolj, kot vi vedo, kaj je lepo.

Žal je tako, da ima na koncu zadnjo besedo vedno naročnik storitve. Arhitekt predlaga, izbor je naročnikov….

Sicer pa arhitekti običajno ne vodijo gradnje, ampak jo vodi projektivni biro. Arhitekti naredijo idejno zasnovo, izrise ipd.

Res je pa tudi, da od vseh hiš s podpisi arhitektov, ki jih poznam, niti ena ni mavrična. Naš arhitekt po moje ne bi dovolil uporabe svojega imena, če bi imeli kakšne take popadke….

In ravno nekaj takih je tam.
[/quote]

Dovolj hudo je, da človek nima občutka za estetiko. Da se pa s tem še hvali, je pa nekaj hudo narobe z njim.

Pohvalno, končno se je nekdo našel in lotil fasad s katerimi izvajajo vizuelno nasilje nad sosedi. S fasadami nekateri izvajajo vizuelno nasilje, dovolj je bilo trpljenja.

Kakšne mimoze ste! Trpite zaradi premikov ure, zaradi parih barvnih fasad, ne motijo pa vas pijanci v avtomobilih, kričeči reklamni panoji, reklame in nasilje po tv.
Te fasade so le izgovor

Kakšne mimoze ste! Trpite zaradi premikov ure, zaradi parih barvnih fasad, ne motijo pa vas pijanci v avtomobilih, kričeči reklamni panoji, reklame in nasilje po tv.
Te fasade so le izgovor
[/quote]

Tudi alkoholizirani vozniki, kričeči reklamni panoji, nekatere reklame … nas motijo, ampak tukaj je tematika o fasadah s katerimi se izvaja vizuelno nasilje.

New Report

Close